Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
23. nov 2010

@zlatanka30 ahoj moja 😉 😉 😉

@speranza1 rok a pol sme sa snažili panovanym pohl.stykom...absolvovalala som HGH, laparku, rozne vysetrenia.....potom 2x IUI, 4x IVF, dalsie 1xIUI, a na piaty 5x sa to pri Soft protokole IVF podarilo .-)))) cele to trvalo len 8 rokov 😉 😉 😉

cikyta
23. nov 2010

Ahojte všetky HELINKY ! 🙂

@janicca Pozdrav prosím od nás Martusku !

orsulka
23. nov 2010

@cikyta no sevas!!!!! 😵 😵 😵 😵

cikyta
23. nov 2010

@orsulka No sevas! Orsulík-v profile máš taku fotku,že z dialky to vnímam,akoby na tebe lažalo bábätko...........ale hned sa spamätám,lebo na tebe ak...tak budu ležkať dve bábätká !!! (A to už bude iné fotos 😉 ) Ja sa už tak teším. 🙂

orsulka
23. nov 2010

@cikyta mojko, ved aj my 🙂)))) hlavne na tie fofry!!! 😀 😀 😀 😀 a más pravdu, oni tam ležia, ale ešte v brušku 😉 😉 😉

cikyta
23. nov 2010

@orsulka 😅 hej,v brušku.Ešte s holými prdelkami.
No to čo,vidím z fotky má akoby plienočku a čierne vlásky 😅

kiara15
23. nov 2010

@kamka17 super ze Paulinka posluska ved ona je zlatunka 😉 No ja neviem v com pojdem lebo musim myslet na to aby ma nic netlacilo 😉
@tija28 budem 😉 😉
@orsulka veru potrebujem tie virusky len mi ich setri 😉 🙂 neboj budem sa muset ukludnit ono sa to ustali po tej stuzkovej 😉

kiara15
23. nov 2010

@janicca jasne rozkaz moja vsak sme si pisali budem sa snazit ako vladzem 🙂 🙂

speranza1
23. nov 2010

@orsulka klubuk dole pred tebou... presli ste si dlhu cestu za vysnenym cielom... ale vysledok je o to teraz krajsi 😵
zdravim ostatne zienky 🙂

speranza1
23. nov 2010

takze dievcence... HCG negativne... 😲 .. nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... ja budem bojovat dalej...toto bol len zly zaciatok ale koniec bude suprovyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😉 😉 😵

mimili
23. nov 2010

@speranza1 Tak to ma mrzí, ale máš super postoj, len tak ďalej... 😉 😉 !! Aj ste sa bavili čo ďalej? Idete rovno na IVF, či ešte skúsite IUI?

cikyta
23. nov 2010

@speranza1 Je mi to luto,ale ber to ako zahrievacie kolo pred IVF 😉 Teraz to už bude naostro a hlavne so šťastným koncom. 😉 Držím k IVF-ku palčeky !

tija28
23. nov 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉......................mna uz tak tlaci to brucho, ze nechapem svojho tucneho muza, ako moze s takym velkym bruchom fungovat a to este hrava squash 😀 😀 😝 😀 😀 sak by som dusu vypustila, kebyze s takym bruchom este aj beham 😝 😝 😝 😝 😝
@orsulka - no ty si ina kucharka, drobci sa musia mat u teba super, pri tolkych kolacikovych vonach 😉
@brmbolcek - to musi byt fakt krasne, pocut vasu hviezdicku, ako sa uz snazi s vami pekne komunikovat 😉 ............ja sa uz tiez neviem dockat na toho nasho huncuta 😉
@speranza1 - IUI veru neber ako neuspech, proste tento mesiac to nevyslo, ale treba si povedat, ze ten dalsi uz bude uspesny 🙂 🙂 🙂 ..........a ides dalej 🙂

.....................vsetky ostatne vas pekne zdravim 🙂 🙂 🙂

janicca
23. nov 2010

ahojteeee a prajem fajn večer 🙂
@orsulka tak krvička dopadla dobre presne ako píšeš ved iné som ani nečakala to bola vlastne vstupná tehu prehliadka ,6.12 mám poradnu a 27.12 ideme na krvičku na genetiku...
@cikyta jasné moja pozdrav odovzdám veď ja ju vždy pekne pozdravím od vás všetkých 😉 😵
@kiara15 no ešte že tak moja rozkazy treba plniť 🙂 🙂 🙂 ale ved ty sama nakoniec vieš čo je dobré a čo 😉
@speranza1 úžasný prístup len tak ďalej babula 😉 držím palce tfuj tfuj tfuj 😵
@tija28 no ohromne si vystihla tvojho manžela 😀 😀 😀 😀 tak ty to máš ozaj za pár 😵

cikyta
23. nov 2010

@tija28 😀 😀 😀 😀 😀
Ked som sa v 9.mes.obuvala-teda...to ma už obuval muž,tak mi skonštatoval,že:
-Vidíš? A ty si si myslela,že to je med lízať s tým bruchom. (on ho má tiež riadne 😀 )

A teraz mi napadlo.Ked sme boli v nákupnom centre,tak mi bolo blbo,bola som tehotná len zo začiatku a vždy,ked som sa zohla,tak ma naplo na 😝 No a kedže sa mi rozviazala šnurka a nechcela som riskovať šablovanie,tak som poprosila muža,nech ma zaviaže a on chudák posluchol,ale vraví:
-Prosím ťa,zhod bundu a riadne sa vystri,nech ludia vidia,že si tehotná,lebo takto sa cítim dosť trápne... 😀 😀 😀

takyna
23. nov 2010

@orsulka tebe sa to ináč kráti 🙂

surviver
23. nov 2010

🙂 pekny večer babulky 🙂

vidim ,že sa mate fajn,tak to ma teši....speranza 😔 ,ale neboj ivf už bude uspešne 🙂 ,a idete znova do Heliku či niekde inde?

@tija28 tak ked už budete vo svojom,tak snad by si mohla nejaku fotečku brušinka hodit,nech vidime kde Oliverko byva 😉

@cikyta ako to zvladate same?? vidim,že humor Ta drži,tak asito celkom odsypa 😉

@kiara15 ,tak peknu stužkovu a šaty len take pohodlne,aby sa eskymačik moc nestlačil 😉 🙂 ...myslim na vas 😵

@janicca super,že su vysledky dobre a aj ja zdravim Martulku 🙂 a dufam,že pekne oddychuješ domka...
a zdravim aj všetky ostatne orsulku,brmbi,kamku..... aj nove babule a prajem pekny a uspešny tyžden a dobru nocku

cikyta
23. nov 2010

@surviver Zajtra nám už príde ocko. Ono máme sa fajn. Teraz Sisa pekne papá,pekne ciká do šerblíka,no príde výkend (ocko doma) a DOVIDENIA.
Zbada ho v postely ráno a už sa neciká,už sa neranajkuje,len sa jaší,vyvádza a mna furt odstrkuje so slovami:
-Mama necem ! Sadkaj !
(Usadí ma na gauč a ťahá si ocka preč odomna,aby mohla v klude vystrajať.................bez žiadnych takých mojich trápností,akože sa najesť,použiť šerblík a vyzliecť sa po pol dni z pižama 😠 )

Dnes ráno sa zobudila a ja jej ešte so zavretými očami vravím:
-Silvinka,prosím ťa,spinkaj ešte...
A ona sa ku mne nahla.Oprela si svoj noštek o môj a šepká:
-Ana , čo je ?

speranza1
24. nov 2010

krasne ranko babenky a dakujem Vam za povzbudenie 😉 ... v pondelok sme objednani k Dr. Krajkovicovi, tak sa tesim 😉

orsulka
24. nov 2010

pekny den prajem...vcera som už nestihala, bo navsteva dosla.....

@takyna dakujem pekne mojko 😉 😉 😉
@speranza1 tak škoda toho IUI, ale som rada, že hlava je hore a idete dalej......s Krajkom dohodnete co a ako dalej, a zas sa je na čo tešiť 😉 😉 😉
@cikyta to je super, že cikate už do šerblika......no kočka velka je tá naša Sisi...normálne už velká slečinka 😉 😉
@janicca ja som to vedela hned, že to bude OK......a na ganetiku idete do Martina???? a preco?????
@tija28 tvoj chlap má velke brucho??????? to som si nejak nevsimla.....mne tak nepripada....

speranza1
24. nov 2010

@orsulka jasnacka... uz mame aj vypisanu ziadost na IVF..len neviem ci to podavaju oni v care alebo si to musime podat my sami v poistovni... nevies ako to chodi?

brmbolcek
24. nov 2010

pekne zdravime 🙂 🙂 🙂

..vidim, ze sa mame celkom fajne 🙂 dnes stred tyzdna boze leti to 🙂 🙂 🙂

zdravime dundu a nech jej porod dopadne co najlahsie 😉 😉 😉 uz sa tesime na malu Dianku 😵 😵 😵

@spenzara1- spravny pristup do dalsieho boja 🙂 🙂 🙂

..u nas poletuje sniezik 🙂 🙂 🙂

orsulka
24. nov 2010

@speranza1 oni ti ju podaju....vy už budete čakať len na odpoved.... 😉

orsulka
24. nov 2010

@brmbolcek ahoj slniečko 😵 😵 😵 u nas začali padat prve malilinkate snehove vločky 😉 😉

speranza1
24. nov 2010

@orsulka aha a dovtedy sa ani zrejme nebude nic diat, ze? asi ma este nebudu stimulovat, alebo ano?

orsulka
24. nov 2010

@speranza1 nie...nič sa nebude robiť, pokial to nebudeš mat schváolene......poistovna musi schváliť nasjkor výkon umeleho oplodnenia a potom aj xhváliť aj lieky ktorými budeš stimulovat.....takže je to na 2x, ale malo by sa to stihnut hadam tak do 3-4 týždnov.......dovera posiela rozhodnutie aj tebe domov, vseobecna ZP asi len do centra a z centra ti zavolaju, že to mas schválene a dohodnete termin, kedy si prides po lieky a zacnete stimulku.......tam v centre ti hned na zaciatku vysvetlia cely postuo stimulky, vsetko ukažu....ak niečomu nebudeš rozumieť treba sa pytať a pytať a pytať, pretože to pichanie injekcii je dosť doležite......ale potom ked nabehnes na prax tak to budes zvládať lavou zadnou 😉

speranza1
24. nov 2010

@orsulka aha... a pocuj tie lieky mi daju oni? pretoze my mame lekaren..my si ich mozeme objednat aj sami... chapes..

brmbolcek
24. nov 2010

@osulka- krasne fotky 🙂 🙂 🙂 nadherna spomienka na take krasne tehu...ktore momentalne prezivas 😉
Robieva sa este take nieco ako odliatok bruska, sadrove obvazy sa daju na brusko .... poznas ?

orsulka
24. nov 2010

@speranza1 na lieky ti vypíšu recept...my sme ich vyberali v lekárni hned vedla Heliosu, lebo tam ich mali vždy a nemuseli objednávať.....
@brmbolcek dakujem pekne......o tých odliatkoch som nepocula, ale to by som si asi robit nedla....liať nejaku sadru na brusko alebo tak.... 😉

speranza1
24. nov 2010

@orsulka dakujem moja za odpovede..asi sa vela pytam, ze? dufam, ze ta to neobtazuje 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre