Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
20. dec 2010

@janicca ja už som aj zabudla ,ake je to byt tehotna...

cikyta
20. dec 2010

@janicca Navrhla som ti priatelstvo...........teraz nedočkavo čakám,či "prijmeš mou rúži"...............už mám všetky nechty obhryzené z nedočkavosti 😀 Začínam už hryzkať aj Siskine..... 😅

janicca
20. dec 2010

@cikyta bratm prijala som tvou ruží 😀 😀 😀 ešte mi povedz ako mám okomentovat foto s mojou hlavičkou som do teraz na to neprišla 😝 🙄

cikyta
20. dec 2010

@janicca Neviem ako...................... ☹ Musím napisať adminom zas..........................Bože už som ako Hujer-všetko im žalujem 😠

janicca
20. dec 2010

@kuspitka je to velmi príjemný pocit to tehulkovanie teda že to bude také dobré som vobec nečakala 😉 😉

janicca
20. dec 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 tak píš a ja si na to počkám 😝 vieš ako sa hovorí radšej jedna hlupa otázka ako byt celý život hlupa to ja asi budem 😝 😀

kuspitka
20. dec 2010

@cikyta a co sa zas stalo?

cikyta
20. dec 2010

@kuspitka prečo?

kuspitka
20. dec 2010

@cikyta ked ides pisat admin

orsulka
20. dec 2010

@janicca
@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vy ste ale držky...obe!!!! 😀 😀 😀

tak kontrola, že vseko OK...ale ležať...ležať...ležať...ležať...ležať......ležať.....
steh drži, ale zrejme je ten krčok už dosť blizko pri stehu......takže ležim...ležím...ležim...ležim...ležim.....
už skončilo aj oje vypekanie a podobne...nebudem to riskovať...načo........len nechápem, že kaže ležať ležať....a pri tom ma pozeral dnes, a zajtra kazal prist na rizikovu poradnu do nemocky......tak to zas nebudem ležať ale presuvať sa do nemocnice, tam cakať na poradie a podobne.....
o tyžden dalsia kontrola....

ale aspon som sa stretla s Tijou......ma už krasn e brusinko moja zlata......ani sme sa nestihli rozlucit, tak neviem ako nakoniec dopadli a ako sa s dokym dohodli 😉

cikyta
20. dec 2010

@kuspitka mojko čítkaj. 😉

@orsulka nuž maminka....34tt a dvojičky...to už ani ine pán doktor nepovie,len ležkaj. Prevencia nadovšetko. Ale ty si silná žienka a vidím,že aj poctivo dodržiavaš rady,takže sa držkajte všetcia traja v zdravíčku !

surviver
20. dec 2010

@orsulka orsulik,tak len pekne ležkaj,ved už to maš fakt za pár 😉 a kolačiky budeš piect na buduce vianoce aj dvoma malymi pomocnikmi 🙂

@kuspitka tak malej všetko naj k rôčiku a hlavne nech sa zmeni na anjelika,ked vraviš,že je teraz čertik 😉 🙂

kuspitka
20. dec 2010

@surviver je certik ,ale je aj zlata.ma svoje dni ,ako aj my.a to,ze mamickuje uz nezmenim a rucickuje

tija28
20. dec 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 😉 😉
@kuspitka - gratulujem k prvemu rocku kamilke a posielam velikansku pusinku 😉
@orsulka - no ty mas este krajsie brusino, tak akurat na mamicku dvojiciek 🙂 🙂 🙂 ty uplne ziaris 🙂 🙂 🙂
......................ostatne vsetky pekne zdravim 😉 😉 😅 😉 😉

komarik
21. dec 2010

@kuspitka, to je neuveriteľné. To už oslavujete 1 rok? Všetko najlepšie prajem.... 😵
@tija28, @orsulka - dievčence, dievčence. Určite máte každá krásne bruško 🙂

orsulka
21. dec 2010

dobre ranko....
@komarik ahoj maminka......verím, že aj ty k nám krásne patríš s pekným bruškom 🙂 🙂 🙂
@cikyta
@surviver presne aj my si to hovoríme...že ved sa ešte v živote napečiem 🙂 🙂 nie nie ja nebudem nič riskovať.....drahy ma vo štvrtok už dovolenku, tak možno mu budem diktovať co ma robiť a spločne ten jeden zvládneme...ale sama určite nie...už nebudem ani do obchodu chodiť, takže vsetko ostane na polovičke, ale napriek všetkemu sa na to vsetko teší 😀 😀 😀 no je to moj poklad a nech mu to vydrží 😀 😉

petuska123
21. dec 2010

@orsulka tak ty budes mat doma veselo z dvojickami 😉 a tebe vlozili 2 vajka???neviem ako to vsetko prebieha.ty si sa rozhodla pre dve??alebo to davaju stale tak???

orsulka
21. dec 2010

@petuska123 ahoj...ano vkladali nam dve.......
aj v Heliku ked sme boli na IVF vždy sme vkladali dve embryjka......doktor povedal, že vzhaldom k veku, to bude lepsie...my sme suhlasili
po dohode s doktorom sa uvidi kolko budete chcieť vložiť.....davaju bud jedno alebo dve...viac nedavaju.....konečne rozhodnutie je len a len na Vas.. 😉

mzuzka
21. dec 2010

@orsulka ahoj zlatko, krasne ste to dobojovali,uz ste za vodou, my sme uz boli na svete 😅 drzkaj sa tesime sa na vaaas

@cikyta nasa nevesta je nadherna,kde ju budeme spizovat ked zamknes albumy? 😀

babulky mamin ky, bruskove aj cakatelky, vsetky vaas moc pozdravujeme,aj ked nemame cas pismenkat, sem tam vas omrkneme, ako sa mate a zelaaame vsetkym helinkam tie najuzasnejsie Vianoce ako si viete predstavit
mali Helikovia s maminou

kuspitka
21. dec 2010

@komarik ahoj moja,ved ty uz budes za par tyzdnov rodit...

cikyta
21. dec 2010

Ahojte.................

@janicca Bratm,ja som pekné hovädo ! Ved to som si sama v albume pokazila,že mi nikto nemože dať komentár. Som si to tak nadstavila ja trubala ! Ale už je to OK !!! 😉

@orsulka Tak teraz som ako tvoj drahý....starám sa o maroda muža,ktorý len sedí,chodí a nič nemože robiť. Aj hranie so Sisou je trochu ohrozené. Dnes som strávila celé doobedie v kuchyni 😠 A to ešte nevarím vianočné jedlá,len bežný obed+vanilkove rožky.........Bože jak ja neznášam kuchynu 😀
Mužovi pomáham s obliekaním,trochu s jedlom ,takže mám druhe dieťatko 😀

@mzuzka dala som ti žiadosť o priatelstvo,tak už možeš aj ty vidieť naše fotky v novom albume-teda,ak sa chceš s nami kamošiť 😉 A tvoji drobci su užastní !!! Sisa bude mať sakramentský problém,ked si bude vyberať 😀

orsulka
21. dec 2010

@mzuzka dakujem Zuzanka........vy ste uplne krasnučkí, tiež vas sledujem na Fb.....rastiete ako z vody....a kedy úplanujete prichod do PD???????
@cikyta takže už to má za sebou?? a dufam, že je vsetko OK......

dnesšná poradna dopadla podobne ako vcera, steh zatial drži a to je dobre.....ale tlak fajn, aj moc, žiadne bielkoviny, dokonca som schudla 2 kg)!!!!! hahahahaha...sestrička, že prečo...a ja že: "ved som tu minulý týžden ležala tri dni na neslanej diete"!!!!! 😀 😀 😀

minka051
21. dec 2010

Ahojte tak zajtra volám dokimu aby mi dal rozpis. No uvidíme čo prinesie rok 2011 🙂 🙂

surviver
21. dec 2010

@minka051 minka,tak držim palce a verim,že 2011 prinesie len same dobre spravičky..a to idete znova do tych Čiech?

mzuzka
21. dec 2010

@orsulka moja, ty pojdes 7.2. rodit, my 9.2. letime na SR, 10teho sa zadaptujeme a 11.2. vas prideme kuknut do nemocnice 🙂 a uz si zverejnila aj mena, ci je to tajomstvo?
@cikyta i ja somprijala tvoji ruuzi 😵
@minka051 ahoj moja, vidim,ze sa este stalesnazilkujete, takze Novy rok prinesie predsa nove tehulkovania, vsetkym vytrvalkyniam ;)

komarik
21. dec 2010

@kuspitka, veru že to tak už bude.
@orsulka, mňa dnes dr. vypísal na materskú ale s dátumom 25.12 a termín pôrodu povedal 2.2. 2011. A ozaj kukni môj album. Dúfam že to uvidíš....
@cikyta, len sa ty pekne staraj o tie svoje 2 detičky 😀

minka051
21. dec 2010

@mzuzka ahojček ano snažilkujeme len sa akosi nedarí. Ale ja stále verím že sa raz podarí 🙂 🙂 🙂 🙂 Ako sa máte no verím že fajn. 🙂 🙂 😉

minka051
21. dec 2010

@cikyta ahojček atk ako to vidíš mna na budúci rok? 😵 😵 Ja verim že dobre. Lebo teraz sa nám dejú zlé veci ale musíme to zvládnuť.

cikyta
21. dec 2010

@orsulka Ano. Včera ráno mu to robili. (inak,vraj to robia aj v heliose,len sa tam platí. Muž to má zdarma)

@komarik gratulujem ku MD 😉 už je to pomaly tu... 😉

@minka051 Buduci rok vidím výborný !!! A dokonca aj v činskom kalendáry vychádza,že bude omnoho uspešnejší,ako bol tento. 🙂

orsulka
22. dec 2010

dobre ranko.....
@cikyta dakujeme za krásnu predpoved na rok 2011 😵 😵 😵 ja jej tiež verim.....
@minka051 veru bude to dobre, ten buduci rok, lebo každy rok nemôže byť nejak zlý..takže ten buduci to istí 😉 😉
@mzuzka mená nezverejnene...ešte stale nie je komplet rozhodnuté 😔 😔 hoc sa na tom pracuje....
@komarik ja som na materskej od včera od 21.12. už som poslala aj papiere na sociálku, nech to mám v klude 😉 😉
@cikyta potdravujem draheho a prajem skore uzdravenie 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre