Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
15. feb 2011

@speranza1 Chodíš do Heliosu ?

speranza1
15. feb 2011

@cikyta neviem moja...a pritom som mala akoze po znamosti vybavenu gyndosku..ale ocividne ma "ma velmi rada".... zrejme s nou spolupracu velmi rychlo ukoncim.... 😉

speranza1
15. feb 2011

@cikyta hej ..dnes uz picham 3dipherelin

chorale1
15. feb 2011

@komarik gratulujem mamina, Melinda je krásnučká. som šťastná, že si sa dočkala zaslúžiš si to. držkajte sa papa 😉

cikyta
15. feb 2011

@speranza1 Hm. To mi je luto,že ťa takto naozaj zbytočne prehána gyndoška 😠

speranza1
15. feb 2011

@cikyta nevadi..co uz ..ja uz s tym nic nenarobim..len mi dnes trocha kvoli tomu povolili nervy..ale uz mi je lepsie 😀 a mala siska sa ma ako?

mimili
15. feb 2011

Ahojte kočky! Ja už som tu stooo rokov nebola! Dodatočne gratulujem Orsulke aj Komarikovi ku krásnym voňavým uzlíčkom a prajem veľa, veľa zdravíčka!
Včera som volala do Heliosu, takže niekedy začiatkom marca začíname druhý pokus. Snáď sa dostaneme trošku ďalej ako minule 😕.

lucula73
15. feb 2011

@komarik gratulujem ku krásnemu dievčatku,nech ste zdravučkí a máte veľa mliečka 😉 ...zlatučká je Melinda 🙂

tija28
15. feb 2011

ahojte helinky 😉 😉 😉
@komarik - gratulujem k melinde stastna maminka, hlavne nech ste obe zdravucke a mala nech pekne rastie 😉
@surviver - ved to aj ja sa divim, ako to dokazem vsetko stihat, a to prave pracujem este na otvoreni dalsej, uz tretej prevadzky..........a aj tatino sa nezda, pomaha o 106 😉 .........a co maly surviver ? ved ten uz ma krasny prvy rocik za sebou - ten cas pekne rychlo leti 😉 😉 😉
wolfskinka - tak maly je vodny zivel, no pekne, ved vodicka je super 😉
@cikyta - no ty sa fakt nezdas s tymi basnickami 😉

...............ostatne pekne zdravim 😀 😀 😀 😀 😀

surviver
15. feb 2011

@tija28 no maly surviver sa ma fajn 😀 ,začina chodit a mysli si ,že už to vie 😅 ,no ide jak by šiel z krčmy a po par krokoch bum-bac,takže mame veselo 😉 ...no a držim palce nech sa prevadzkam dari 🙂

fopardi
15. feb 2011

@komarik gratulujem -Melinda je kraasna nech vam robi radosť a nech pekne rastie pribera a pekne spinka v noci 😉

jerryjanka
15. feb 2011

@komarik gratulujem malá je uplne nádherná 😵 dudlik väčší ako Mel.

@cikyta ty ako vždy super basnička 😵

wolfskinka
16. feb 2011

@komarik VELKA GRATUACIA KONECNE SI SA DOCKALA PRAJEME VELA ZDRAVICKA STASTICKA A UZIVAJTE SI MELINDU ........ 😀 😀 😀 POSIELAM PUSINKU K

@surviver to neni parochna ale baranica prababky

kiara15
16. feb 2011

@komarik Velka gratulacia nech sa vam v zivote dari a Melindae vela zdravicka 😉 a je ozaj krasnucka 🙂

@orsulka ahoj mojko dik ze si si na mna spomenula sem tam vas kuk ale neprispievam moc lebo ...vsak vies ☹

inak strasne som sa potesila ked si prisla do mojej prace pozret a ze som videla male orsuliatka na zivo strasne krasnucka 🙂 🙂 🙂 a uzasne .
@tija28 aj ten tvoj Oliverko rastie ako zvody je tiez prekrasny 🙂
@cikyta tiez ta zdravim a hlavne nasu princeznicku Sisi ta je uz velka 🙂 🙂

clostilka
17. feb 2011

@komarik gratulujem nech ste zdravučké

orsulka
18. feb 2011

@komarik velka gratulacia a vitam medzi nami Melindu....má krásne meno 🙂)))
@cikyta ako vždy - nádherná basnička 🙂)))))

orsulka
18. feb 2011

@kiara15 aj ja som ťa rada videla Live, lebo fakt si dávno nebola....🙂))))
@tija28 ty si poriadny živel, že makas o 100 6!! a dalsia prevádzka...a je super že tatino pomaha.....aj ten nas sa velmi snaži, a hlavne sa tesi na vikendy že može by´t stále s drobcekmi...
my dnes ideme s Adamkom zas na krvičku - už 3x 😠 😠 😠 lebo v utorok mu vzali krv a nejak sa im zrazila, takže dnes zopakovať.....tak zas si asi porevem s nim...on vie tak krásne žalostne nariekať, že nemáte silu ho nechať lačkať.....ale aby mu tiekla z hlavičky krvička tak sa musi jedovať.......

orsulka
18. feb 2011

foto
Šarlotka si papá palček 🙂)) a Adamko taaaky velký rastie 🙂))))

petuska123
18. feb 2011

bre rano baby ako sa mate???konecne je piatok vikend oddych alebo ma caka chata este som sa nerozhodla este 4 dni do testovania ..brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr katastrofa

speranza1
18. feb 2011

@orsulka ... paani babuliatka su prenadherne 😵 😵 .....uz sa budem modlit len aby som sa aj ja raz dockala zdraveho babatka... dufam, ze uz coskoro..ale ktovie..vseko je v Bozich rukach 🙂

kuspitka
18. feb 2011

@orsulka ahoj moja.velmi su zlatucke detičky....

surviver
18. feb 2011

čaute babule 🙂
@orsulka no užasne deturence,nech to Adamka dnes moc nebolka 😉 😵
@kiara15 ahoj dobre,že si aspon prišla kukuk spravit 🙂 ..a inak ako,dovolenka na leto už naplanovana?

orsulka
18. feb 2011

caves...tak sme to zvládli...aj malý bol uplne statočný........krvičku sme si hned boli zaniest na hematologiu a biochemiu, aby sa im zas nezrazila alebo čo........

@petuska123 držim palce na pozitivny vysledoček !!!!! tfuj tfuj tfuj 😵 😵
@surviver caves herečka...tak vy sa ako držkáte????? dufam, že zdravičko služi a ste v pohodke 😉

orsulka
18. feb 2011

@speranza1 treba veriť, určite sa dočkáte...je to to najkrajsie čo v živote je 🙂)))

speranza1
18. feb 2011

@orsulka dakujem orsulka.. ja som akurat v pripravnej faze a v ocakavani mrchy...no a potom uz zacinam so stimulkou

surviver
18. feb 2011

@orsulka orsulik,tak my sa mame celkom fajn,maly začina chodit,tak zberame modrinky 😉 no a ja "rastiem do krásy" 😀 ....niekedy je to tažke,ale šak vydržime,no nie, 🙂 😉

lucula73
18. feb 2011

@orsulka orsulík,krásne detičky 🙂

surviver
18. feb 2011

@speranza1 tak držim palčeky,už by to chcelo nejaku novu tehulku,takže budeš naša pokračovatelka 😵

speranza1
18. feb 2011

@surviver dakujem ..si velmi mila 🙂 .... neviem ci sa to podari hned na prvom IVF... aj ked v tom pevne verim... tebe sa IVF podarilo hned na 1x?

liviaf14
18. feb 2011

@komarik júj komarik, hurááááá , velké GRATULUJEM ti posielame 😵 😵 😵 😵 😵 tak predsa 10.2. ako ja pred rokom. želáme Tebe aj Melinduške vela zdravíčka a vela materského mliečka 😵 😵 😵 držte sa!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre