Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

petuska123
30. mar 2011

@cikyta no vyzera to tak aj ked sa najdu baby ktorym sa to podarilo.pocuj ty si mala icsi???ja uz rozmyslam nad vsetkym moznym

cikyta
30. mar 2011

@petuska123 ano IVF-ICSI

petuska123
30. mar 2011

@cikyta napisem ti ip cakaj

kiara15
31. mar 2011

@komarik Melinda je prekrasna 😉

@orsulka a male Orsuliatka uzasne ako pekne rastu 😉 😉

@cikyta a ako sa ma Siska??

cikyta
31. mar 2011

@kiara15 Ahojky. No...keby už prestala kašlať a soplíkovať,tak sa máme super....Inak OK. 🙂

kiara15
31. mar 2011

@cikyta to asi vsetci soplikujeme a kasleme mna tiez pobolieva hrdielko 😒

cikyta
31. mar 2011

@kiara15 Nech už je letooooooooo ☹ 😎
No musím isť.....muž už hromží nadomnou 😉
Dobru nocku a skore uzdravenie !!!! 🙂 (okrem iného samozrejme 😉 )

kiara15
2. apr 2011

@cikyta veru nech uz je aj ja mam radsej teplo ako tuto zimu 😉

orsulka
4. apr 2011

ta tu nejak mĺkvlo !!!! kde ste vsetky????
JANICCA...ako sa máš bambulka??????????? dufam, že ste vsetci OK...už vieme co to bude??? a co Martula, ako sa má?????

kamka17
4. apr 2011

no my sme poväčšine už tuto:
tak hybaj aj ty 😉 😉

orsulka
4. apr 2011

@kamka17 tak ja nie som mamička z heliosu....... 😉

kamka17
4. apr 2011

@orsulka no ale si naša 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a myslím, že nikomu to vadiť nebude, keď sa pridáš 😉 😉 😉 😉

orsulka
4. apr 2011

@kamka17 šak viem, nie???????

janicca
4. apr 2011

ahojte moje krásne tak ja zase po nejakej dobe sa hlásim 😉
tak dnešná poradna dopadla super pravdepodobne to bude vajčák 😀 ako som to cítila od začiatku váži 1400 gramov a meria 38 cm čo si myslím že je uplne že úžasné ja ako tehula sa mám fajn len mi akosi železo chýba tak sa snažím papať nejaké tie vitamíny samozrejme nie vždy sa mi to darí 😉 ešte stále pracujem ale viac menej čerpám dovolenku tak pomaly mi to odsýpa 😉

lucula73
5. apr 2011

@janicca gratulujem k chlapčekovi,tak predsa vajčák 🙂 ..............ale neskutočne to ubieha 😉

surviver
5. apr 2011

ahojte

@janicca tak super ,dalši chalan do partie 😉 a veeeelmi pekne meno ste vybrali,fakt 🙂

wolfskinka
5. apr 2011

ahojte no nebola som tu dlho, nestiham ... zilincanky vedia preco, stretavaju ma v meste aj doobeda, aj poobede ... xixi @janicca gratulujem k vajčákovi
@surviver kade sa tulas uz som ta dlho nestretla ? zajtra ideme plavat tak budem na slapakoch pred druhou a potom az po stvrtej , doobeda nepojdem zajtra chcem cosi upratat

tinku a dundu stretavam pravidelne a zbytok taktiez ja som ako zilinska kometa lietam hore dole a matej sa uz aj postavil na vlastne, tak nechce v koci sediet tak v strede namestia zastavime vylozime z kocika pobeha si a ideme dalsie kolecko .... xixi akokeby mi za to platili

surviver
5. apr 2011

@wolfskinka čauko,teraz nechodime von,lebo sme choručki ☹ ..ale dufam,že čoskoro budeme znova fit 😉 ....tak pekne plavanie zajtra 🙂 paaa

kiara15
5. apr 2011

@janicca gratulujem k chlapcekovi 😉 😉

inak vas vsetky zdravym 🙂

wolfskinka
6. apr 2011

@surviver no tak sa rychlo vyzdravte ... mne sa zda ze na mna tiez cosi lezie, ale ja nemam narok, ved poznas Mateja, ten mi to neodpusti za kazdeho pocasia ale musim ho chlapa jedneho sikovneho pochvalit dnes je uz tyzdne cokaka do serblika kazde rano

wolfskinka
6. apr 2011

@janicca rada mojho muza ked mne chybalo zelezo roman mi vzdy povedal, ze mi pojde kupit zeleznu tyc do zeleziarstva a budem ju lizat pri telke ... skus mozno pomoze ... 😀 😀 😀

wolfskinka
6. apr 2011

@janicca rada mojho muza ked mne chybalo zelezo roman mi vzdy povedal, ze mi pojde kupit zeleznu tyc do zeleziarstva a budem ju lizat pri telke ... skus mozno pomoze ... 😀 😀 😀

wolfskinka
6. apr 2011

Tu je ten naš frajer ....

surviver
6. apr 2011

@kiara15 kiari čauko 🙂 ..tak už ste sa vystretali s orsulkou,či ešte len planujete??

@wolfskinka no je nejaky popredu ten vaš Matejko,štuplik maly a už ako vykračuje betar 😉 😅

cikyta
6. apr 2011

Ahojte stratené................... 🙂 hviezdy heliosu ................. 🙂

@janicca Hviezdy neklamali !!! 😵

@wolfskinka Matejko je fešáčik ! A šikovníček. Silvinka mi tiež už v 9 mesiacoch bežkala po svete.... 😀

janicca
6. apr 2011

@wolfskinka no diky za radu poviem drahemu nech z roboty čo to donesie nejaku tu tyčku a skusim pohryzt 😀 😀 😀 ináč Matej tak to je iný frajer zlate chlapčisko 🙂
@cikyta čo hviezdy ??? ale ty veštkyna Teodora !!! 😀 😝 si predpovadala ešte tu babu upatlat a máme to za sebou 😀 🙂 už
@kiara15 moja ďakujem velmi pekne ja som to tak nejak cítila že to bude vajčák 🙂
@lucula73 veru moja letí to a riadne ani sa nenazdám a bude to vonku 🙂
@surviver ja veru vajčákov nám pribudá ale tebe to teda tiež riadne ide mamina 😵 😵 😵

cikyta
6. apr 2011

@janicca 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kiara15
7. apr 2011

@surviver este sme sa nestretli ale hadam sa aj dakedy stretneme 🙂 neni casu 🙂

wolfskinka
7. apr 2011

@cikyta no to su tí naši skúmavčíkovia, niekedy ma z neho už mdloby obchádzajú to isté čo sisinka len v bledomodrom , spať to nebude, len lotroviny vymýšľa, kde sa vyliepať a mamka dávaj bacha aby si ma chytil, monokel pod okom sa zahojil, tak zo včera ma modrinu na čele a dnes pribudla hrča , ak to takto pojde dalej ... tak neviem
ciky kedy ti zacala sisinka chodit uplne sama ?

@janicca no Matej to je iný frajer to hej, včera na plávaní pri barany barany buc vybozkával dve kamošky len tak aby si bola v obraze a to nie vybozkaval ale oblizol ked pusu tak riadnu, no ked mi to zacne domov nosit no moje nervy, ale inac my uz mame nevestu dohodnutu, Matej si uz vybral sme sa stretli s Alickou a Matej bol v nemom uzase videl jej dvojicky a kukal na ne ako puk raz na jednu a raz na druhu a obidve sa na neho usmievali ako slniecka a ked som sa ho spytala ze ktoru si vybral tak ukazal na Alicku tak sme si ju hned zajednali 😀 😀 😀 ... xixi princeznicky zlatulinke boli

@surviver no tiez ti to uteka ze 22tt, to uz je tolko ? riadne to leti

cikyta
8. apr 2011

@wolfskinka V 6.mesiaci sa mi sama postavila v postielke a odvtedy sa snažila stále iba stáť. v 9.mesiaci prešla cez izbu a chytila sa,alebo spadla.Takže bez držania v 9.mesiaci. Chodila ako uplný opilec. No a v 10.mesiaci som ju už skoro nedobehla 😀
Prve foto v 6.mes.
Druhe v 9.mes. aj tretie v 9.mes.(horolezec)

cikyta
8. apr 2011

A v 10.mesiacoch už normálny profesionál...aj po vonku...kde sme ju ledva dobehli 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre