Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
11. júl 2009

dakujem 😉

s tym sonom neboj,ak je treba v nedelu, tak doki povie nedela a hotovo, ak to jeden den pocka, tak by bolo zbytocne ho tam hnat, ved i tak mam pocit,ze robia 24hod. denne 😉 ale rozhodne by som nemala obavy, ze ak je to nutne, ze ma nevybavia.

brmbolcek
11. júl 2009

presne tak ako hovoris, 😉 😉 suhlasim ... a ako ked si prisla domkov ? este tam bola FBI ? 😉 😉

katy7
11. júl 2009

ja vas uz pre dnesok opustam, sladke snicky

brmbolcek
11. júl 2009

aj tebe katy na podobne iba tie sladke xi xi .... 😉 😉 😉 🙂 🙂

brmbolcek
11. júl 2009

a ozaj ako sa ma nasa pepu ? neviete , uz to ma urcite za sebou nasa nova mamina 😉 😉 😉 😀 😀 😀

brmbolcek
11. júl 2009

ja sa pekne s vami lucim a zelam bru nocku... a ozaj dnes som bola na vychylovke s mazelickom 😉 😉 na pretekoch do vrchu ... 😉 mi sme taky trosku do aut... 🙂 🙂 ako kazdy z nas do niecoho ineho 😀 😀 😀 😀

a zuzanka ty ako tehotna by si uz nemala robit nocne smeny ? to nevies ? aj zakon o tom pise ..... tak ho moja neporusuj ! lebo bude tak ako este nebolo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .... 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😎 😎 😎

zelam este raz krasne snicky od vevericky 😀 😀 😀 😀 😀

mzuzka
11. júl 2009

brmbolcek, tu v UK veru tehu netehu, nocne len taky fukot ☹ tu je to normalka. tu tehotna yena nie je nic extra. dokonca nepoynaju ani take nieco ako riyikove tehotenstvo 😒

ja len dufam, ye tzch 9 mesiacov prezijeme v stasti a zdravi 😖

mzuzka
11. júl 2009

a krasne snicky zelam aj ja vsetkym helinkam.

wolfskinka
11. júl 2009

ahojte,

tak na chvilku som sa dostala na net

janula gratulujem k hcg 295 uz len aby stupalo

orsulik kuki kuk ty sportovkyna 😀

gabi ahoj .... si sa dlho neozvala ☹

domcek ahoj .. no pekne ti to tam nabehlo len co je pravda

komarik ... super graulujeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm

mzuzka .. opatruj sa a ziadna robota

brmbolcek a ty mas velkeho sprda, ze si neprisla na stretko zilincaniek heliosaciek v stredu o 17,00 ... tak nabuduce sa neopovaz neprist 😉

no a uz musim utekat ....

ybyta
11. júl 2009

no mame po oslave a teraz som vas dočitala toje haba dej kattynka ahoj tak spolu ideme nato pa sladke...... 🙄 😔 😔 😔

kamka17
12. júl 2009

bré ránko nedeľné sa praje...prvá...ale však kto by v nedeľu ráno tu strašil o 7,00 ráno... 😒 😒 ja môžem, ja pracujem, ale vy sa veru pekne vyspinkajte 😉 😉

brmbolcek
12. júl 2009

kamka ty si ma predbehla ? ja som ti akurat pisala icq , nechala som ti tam odkaz a kukam a ze kamka prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎 😎 😎 a ja ze si v praci moja ....

brmbolcek
12. júl 2009

tak este raz pekne nedelne dobre ranecko spachtosikovia.... 🙂 🙂 🙂
dnes by ste mali mat ciste hlavky po vcerajsku a pripravene na dnesny fajn nedelny obedik....

dnes som zacala uzivat clostb....

zuzanka --- to su teda hrozne zakony ze nocne neplatia pre tehulky, ja ked som ich robila som sa nemohla dockat ked budem tehotna.... ani som sa nedockala.... inak je to hrozne so zakonmi ... tehotna netehotna-rizikove.... ach jaj , musis makat tak ci tak ... Tak bud opatrna, lebo ti inak svistikovia budu v noci robit hrat sa a cez den spat 😀 😀 😀

dievcence vstavajte treba si dat kavickuuuuuuuuuuuuuuuuu ja uz jednu mam 😀 kto bude dalsiiiiiiii, kamka ju tiez ma 😉 🙂

chorale
12. júl 2009

ahojte,
takže volali sme do helika ako sa vyvíjajú drobčekovia. bože teta mi to rozprávala ako keby bojovalo jedno vajko aj to by bolo na hovno. nie aby dodala energiu ale ona ju ešte odoberá. to je môj názor.
takže dve máme so známkou 1 a tie štyri so známkou 2. že niektoré so známkou 2 sa začínajú zlievať tak uvidíme.
ale ja verím že bude aj na mrazenie, ale koniec kooncov to už potrebovať nebudeme.a hotovo 🙂
dnes mi príde muž, bože taká som šťastná.ale na druhej strane dobre som si oddýchla, ale psst.

kamka17
12. júl 2009

chorale ahoj bambulka...no ak hovoríš, že ťa teta skôr vystresovala ako povzbudila, to veru nie je bohviečo ☹ ☹
ty sa len hlavne nedaj, hlavne, že sú v poriadku a aj tie známky nemusia byť najdôležitejšie, však vieš 😉 a správne hovoríš, že mrazáčikov už nebudeš potrebovať 😎

chorale
12. júl 2009

ahoj kamka, no zatiaľ sa držím a nech si teta embriologička hovorí čo chce.v utorok alebo stredu pôjdeme pre drobčeka a potom už len na krv a tehotenské UTZ 🙂

brmbolcek
12. júl 2009

ahoj chorale--- tak to ozaj nieje bohvi co aj s tetou ☹ ale ty si silna zienka ... a nevyzera to tak hrozne ... hlavku hore ved sa to vsetko iba znamkuje 🙂 a zacina tak sa tesim 😎 😎 😎

cikyta
12. júl 2009

Ahojte.
Chorale-skusenosť z príbehov modreho koníka-moc by som si tie známky nevšímala,aj ked-ved ich nemáš ani zlé.Tie dvojky máš ako jednotky,takže je to super! Držia sa skvele a hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A tento prístup k celému IVF si udrž-zídu sa ti na psychicku pohodu po ET,ktorá je uplne najdôležitejšia k silnému uchyteniu bambulky! 🙂

mzuzka
12. júl 2009

😅 dobre ranko cakatelky a maminka. flakacky nam este dospavaju, ja idem konecne nannakup ,co som sa chystala vcera,len nas nepustili autom.

cikytka nasej heliosackej herecko hviezde peeeknu pusinku vzduchom posielam

chorale, tie embryologicky su skvor take vecne, nic nie je dokonale,ani helios, tak to tak ber moja. dokinovia a uspesnost je super, tak ta chybycka krasy v podobe embryologicky je len ako sosovicka na krasnej tvaricke. dolezite je, ze 3ty den mas zo 6tich 5 s vysokou sancou a to je sakra uspech moja 🙂

kamka ty nevies co povedal boh? 7den na oddych! prosim pekne :-

brmbolcek ahoooj

wolfskinka
12. júl 2009

dobre ranko

kamka jasne ze prva ved kto by vstaval v nedelu tak zavcasu ???

brmbolcek ja som svoju dopila ... a som si dnes naordinovala cisto ovocny den ... uvidime ci to zaberie na precistenie organizmu 😀

chorale spravny pristup .. drzim palce tym tvojim dvom bojovnikom 😵

chorale
12. júl 2009

wolfi akože dvom ja držím všetkým 6tim 🙂

tija28
12. júl 2009

dobre ranko bambuliatka moje 😀 😀 😀

dneska mam totalnu nadchu, zvysenu teplotu, skrabe ma v hrdle, .....no nechapem, kde som to schytala, zeby na disce ?..........snad to caj spravi 😝

wolfi - dobre ranko Ty nase skore ranne vtacatko 😉

komarik - krasnych 9tt Ty uz mas za sebou..............pozdravujem Tvojho maleho 16mm drobceka 😉

orsul - tak ako ? nesnivalo sa Ti o hribikoch v noci ???? haaaaa ????? 😀 😀 😀

mzuzka - tak Teba uz nebavia kriminalky v telke......hmmmmm ???? 😉 Ty uz len live prenos......hmmmmm ??? 😀

chorale - tak Ty uz budes mat drobceka-kov o par dni v prusku..........krasne 😉 drzim palce, aby boli aj surodenci na neskor 🙂

ciky - ta Tvoja mala hviezdicka je velmi, ale velmi zlatuckaaaaaaaa 😉

..........................peknu slnieckovu nedelu vsetkym prajem 😉

tija28
12. júl 2009

oprava - kamka som myslela, ze ranne vtacatko.................ved wolfi si rada pospi, ci nie ? 😝

tija28
12. júl 2009

oprava - chorale........................v brusku som myslela 😀

dneska mi nejako preskakuju pismenka, upppsssss 😎 😎 😎

kamka17
12. júl 2009

tijuš...to bude tou teplotou, ale nám neva, my chápeme, čo chceš povedať... 😀 😀
a veru riadny citrónovo medíkový čaj si navar a lieč sa riadne, nie že nás tu nakazíš... 😕
a ako bolo včera vo veľkom meste ??

tija28
12. júl 2009

kamka - asi fakt tou teplotou sa mi tu tie pismenka prehadzuju 😀 😀 😀
.............a vcera bolo uplne super a hlavne som sa tesila na "mc donald"................ten mi tu v TN dost chyba, takze som sa poriadne napraskala cheesburgerov, hranoliek, koly, zmrzliny.......az do prasknutia, aj mi to dobre bodlo, mnaaaaaam 😀 😀 😀

a Ty ako ? uz mas muzicka doma ? 😉

ybyta
12. júl 2009

ahojte vy sa asi všetky poznate osobne? ked ste s Prievidze aookolia? samito zda?

lucula73
12. júl 2009

ahojte babulky,

no ja vám idem popriať rovno dobrú chuť....ja už som taká hladná,že by som aj stenu hrýzla 😉

ybyta ahoj - no niektoré sa poznáme,keďže nás bolo viac z jedneho mesta ,tak sme sa veru už aj stretli 😉 ,aj žilinčanky sa stretávajú...takže sa môžeš pridať,kým spravíme veľké heliosácke stretko,možeš dobehnúť do PD alebo do ZA 😀

tija28
12. júl 2009

ybyta - my sme tu take poskupinkovane.................lebo sme si uz urobili par mestskych stretiek, takze:
zilincanky si uz urobili par stretiek
trencanky si uz urobili par stretiek
prievidzanky si uz urobili par stretiek
martincanky si uz urobili jedno stretko,

ale vsetky naraz sme sa este veru nestretli, to len este planujeme, snad sa nam to aj niekedy podari 😀

lucul - to Ti verim - ten hlad, ved teraz uz jes pekne za dvoch............tak sa pekne napapaj hocichoho ineho, len stenu nechaj prosim na pokoji 😀 😀 😀

ybyta
12. júl 2009

aha tak toje 😉 😎 no fajn to mate dobre ked som sa kvam vkradla nevadi vam to? je mi tu dobre včera som vas po polnoci dočitovala po oslave 😉 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre