Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
16. aug 2009

idem aj ja nasäť nabalkon sa slniť

kiara15
16. aug 2009

ahojte ahojte boli sme na chate tak som nemohla ale znamocky su 2jednotkove 2su dvojkove a 2su trojkove zatial no uvidime v pondelok tak drzte palce 😉

dominka a ty ako mojo???

domika9
16. aug 2009

kiara ip

lusina
16. aug 2009

Ahojte babule. 🙂
tak ja sa hlásim aj s bobulkom v brušku, dnes mi Krajko /už pracuje/ vložil jedno bobulko jednotkovej známky.
tak som poctivo ležala, aj ked ma mrlky žrali 🙂 , ešte mame zamrazenych 2. surodencov. 🙂

cikyta
16. aug 2009

Kiarka gratulujem ku krásnym embrijkám.Je to krásne akurát 😉 Budu silnučke uvidíš!
Lusina-tak od teraz už len hladkať bruško,usmievať sa a mať dobru náladu.......bábätku sa taká mamina zapáči a bude sa držať zubami nechtami v brušku. 😉 Držím palčeky!

chorale
16. aug 2009

ahojte,
lusinka a papaj ovocie a zeleninku. 😉
no čo ciky vyhrešila si muža, či si sa na to vykšľala. inak včera som si dala kyslú kapustu(som si spomenula na tvoju radu aj ked už zápchy nemám), keby si vedela čo sa somnou dialo.myslela som že je somnou koniec. takže kapustu dlhšie nechcem ani vidieť. 😉
kiara zajtra držím palce 😉
pekný večer všetkým

cikyta
16. aug 2009

Chorale-vyhrešila som ho a po 2 hod.mi uznal pravdu! 😀
A ku kapuste: 😀 😀 😀

lucula73
16. aug 2009

ahojte,
chorale,no teda,ja som kapustu ešte nejedla...

kiara tak sa drž,zajtra daj vedieť,možno už pojdeš na et... 😉

ciky ahojček - mne je v kuse zle,ja som myslela ,že mi to už prešlo,včera horor,dnes trochu lepšie,uf ☹

lusina - ciky správne napísla,hladkaj bruško,pekne sa mu prihováraj a pozitívne mysli 😉

lucula73
16. aug 2009

tak dnes som posledná ja,dobrú nocku prajem. 😔

orsulka
17. aug 2009

dobre ranko helinky...este dnes a zajtra...a potom budete mat tyzden a pol odo mna pokoj 🙂)))))))

kiarka.....ides dnes na ET??????????? alebo co a ako??? preco????

mzuzka???? si tu??? myslím na Slovensku??????? tak dame spicha dnes večer????? teda mne by to vyhovovalo tak podvečer, lebo potrebujem este nejake nakupy poobdede urobit.......žehlit, ešte dat oprat a bla-bla-bla...ved vies...

tijuska...grilovacky super aj piatok aj sobotu......v piatok masko, v sobotu kuriatka.......juuuuuj, alhokoholu tiež dost, ale v nedelu ma nastastie nic nebolelo 🙂)))))))

orsulka
17. aug 2009

lusina.....gratulujem k babetku v brusku....🙂))))))))) velmi držim palceky, nech su //.....tfuj-tfuj-tfuj.... 😉

wolfskinka
17. aug 2009

orsulka ahojki

aj ostatne ... dobre ranko

orsulka
17. aug 2009

WOLFI...no čafko...ako vik?????

kiara15
17. aug 2009

pekny den dnes tak sa vam prihovaram tak na rychlo ideme dnes na ET akurat som volala a davame si vlozit 2bobacikov a este sa do zajtra uvidi ci bude nieco aj na mrazenie 🙂

lusinka tak si ho pekne pestuj ja za par hodin budem dvoch 🙂

este dodam ze jeden je jednotkovy a druhy dvojkovy 😉

wolfskinka
17. aug 2009

orsul mas v IP

orsulka
17. aug 2009

kiarka....................cmuuuuuuuuuuuk...držim place!!!!!!!!!!

wolfskinka
17. aug 2009

kiara drz sa a hlavne nech je dost lepidla aby sa babenka prilepili

kiara15
17. aug 2009

orsulik diky tak sa so mzuzkou bavte ze ju pozdravujem ok? 🙂

wolfskinka
17. aug 2009

orsul tak volala som do heliku utz 10dc mam v pondelok 24.8. .... tak snad tam budu aspon 2 foliky

kiara15
17. aug 2009

wolfi diky aj tebe neboj budu tam aj tri foliculi.tak sa majte pa 😉

wolfskinka
17. aug 2009

kiara pa a drz sa

chorale
17. aug 2009

kiari tak držím palce, určite sa to podarí 🙂
lucul no ja som po dlhej dobe jedla dusenú kyslú kapustu resp. ja som ju doslova žrala a potom to tak vyzeralo. 😀
neviete čo si môžem dať ked ma škriabe v hrdle? zatiaľ si od rána robím soľ s vodou a hrdlo som si obalila do šatky. nechcem aby ma to chytilo ešte viac.

wolfskinka
17. aug 2009

chorale kup si v lekarni cukriky na cumlanie septolete tie su na preliecenie hrdla ... to je na cumlanie to zostava cely ucinok v ustach to by nemalo vadit

chorale
17. aug 2009

wolfi mam doma strepsils a myslela som že to môžu tehuľky a píše tam že sa musím poradiť s lekárom. tak či nebude aj na septolete odporúčanie,ale dakujem ti. urobila som si zasa soľ s vodou a spravila som si citron s medom, uvidíme. len dnes budem asi viac ležať aby sa to nezhoršilo.

wolfskinka
17. aug 2009

skus septolete

komarik
17. aug 2009

lusina, kiara, držte sa a bobáčikov rozmaznávajte.

lucula, chorale, ja som papala kyslú kapustu v piatok a večer sme boli na nákup. Zase ma prepadol pocit hladu a keďže som sa nestihla najesť v pravý čas tak hneď ako som prišla domov tak ma čakala záchodová misa. Najhoršie čo môže byť je vracať kyslú kapustu. Potom ma celú noc pálila záha. Fuj, fuj, fuj 😝 . Lucula mne tiež ešte stále býva zle a najhoršie je že zdravú stravu moje dieťa asi nechce, lebo po 10 minútach som zase hladná a musím si ísť kúpiť niečo ťažké na žalúdok (trebárs hamburger) aby mi nebolo zle. Normálne nechápem.

orsulka
17. aug 2009

komarik...ahoj......

hej tehulky...kaslite už na tu kapustu, pravdepodobne v akejkolvek forme 😀 😀 😀 😀 😀

lucula73
17. aug 2009

ahojte 😉

komarik,tak som rada,že aj tebe je ešte zle 😀 ale v dobrom...

baby,nemám čas,balím veci,zajtra sa sťahujeme... ☹ na dva tri týždne preč...takže ani net nebude...

komarik
17. aug 2009

orsul, kapustičku musíme papať tam je kyselinka listová. 🙂 Ale v kyslej asi nie.

lucul, uži si to ako dovolenku. 😉

orsulka
17. aug 2009

komarik...tak dik za vysvetlenie 😀 😀 😀

lucul...stahujete??????????? preč???? daleko????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre