Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
13. sep 2009

mzuzka ahoj,tebe to tiež parádne pribúda teda... 🙂

kiarka može byť aj o 17.,s Janulou som bola,chcela by prísť,len má problém s malým,tak hádam to nejak porieši...
teším sa na vás 🙂

kiara15
13. sep 2009

mzuzka ale ujdeto chodim naberat silu do hor lebo doma by mi siblo 😉

lucul super aj ja sa tesim trochu si aspon pokecam Janule daj este teda vediet 😉 co obydvom vam to tam krasne pribuda 🙂 🙂

wolfi vitaj na slovensku 😎 😎 😎

katy7
13. sep 2009

Ahojte tehulky, krasne vam to pribuda, radost citat.
Ahoj kiari, ako sa mas?

liviaf14
13. sep 2009

ahojte helinky
komarik - tak zmena krvného obehu? to som nevedela. ale ty si aj tak dobrá, že na 4.poschodie, ja mám problém s 2. poschodím 🙂 aj ja mám doma "otroka"... 😀 naozaj sa snažím nič ťažké nenosiť, aj v robote si dávam na to pozor.
domika - super, 9tt. tiež sa ti to pekne rozbehlo....

cikyta
13. sep 2009

Kamka. Sisi ďakuje. 😀

domika9
13. sep 2009

ahojte kočky tak ja som fajne ochorela kašlem -hroza počuť zajtra kračam k doktorovi 😒

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusina
13. sep 2009

Ahojte,
domika, Katarína ma pravdu, tak to funguje, počas pn sa nič neplatí, len tie dni ktore si nebola na pn. ja to mám tiež, už dva roky a teraz som bola na pn po OPU až po krvný test, začala som s pn. 7.8. a skončila 7.9. a platila som za august len za tých 6 dni pár eur.a od 8.9. zaplatím o tých 7 dní menej, a kedže už nie som na pn, tak zase platim po starom , plnu sumu. 🙂

domika9
13. sep 2009

jaj tak to sa musím ísť opytať oni možno aj zamerne o tomnehovoria a ktonevie ten platí

domika9
13. sep 2009

teraz ma napadlo ked bol mm na socialnej odniesť marodku tak ju odovzdaval pri okienku a ta pani ho poslala zistiť či tam nemam nejaky nedoplatok tak si možno myslela že o tom vieme

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
13. sep 2009

no tak to ja platím nejakych 800sk a vobec nič o zvyšovaní podla minimalnej mzdy neviem - a ani nedoplatok tam nevznikol za dobu 2roky

wolfskinka
13. sep 2009

kiara ahoj ....

romy01
13. sep 2009

ahojte kočky. Tak som si počítala čo ste popísali. Je pravda, že čas letí stašne rýchlo, ale verte, že keď sa narodí dieťa, to potom len bude rýchlosť, veď kuknite na Silvinku od cikyty.

janicca
13. sep 2009

ahojte babule medule 😉

wolfi vital doma ...oddychnutá plná energie pripravená na tehu a keď nie tak šup šup do stimulky 😉 kedy ideš ku tej babke bilinkárke ?
kiarka - ahoj turistka 😉

katarína - mňa na to zvyšenie upozornili priamo zo socialky že ta mám nedoplatok a mám si to doplatiť...

cikyta - tak ta mala Sisa to je iná herečka a tie komentáre sú dobré na pobavenie je to zlaté 😵

janicca
13. sep 2009

dobrú noc babule 🙂

orsulka
14. sep 2009

dobre rano babule 🙂 🙂 krasny pondelok...ved zajtra je volano 😀 😀 😀 😀 takyto zaciatok týždna by som brala každy týžden....

wolfi...no vitaj spať dovolenkárka...tak som citala, že bolo super...ved tak ako by mohlo byt na dovolenke, ked si to vieš užiť??? 😉 😉 😉 tak a teraz spat do reality .... 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucula73
14. sep 2009

dobré ránko,
aj ja prajem krásny začiatok týždňa,aj pekný deň 🙂

minka051
14. sep 2009

Dobré ránko babulky 🙂 🙂

Tak víkend bol super jarmočný a bola som aj u p.Kopáčovej a je fakt super. Dobre mi poradila. Tak teraz už len robiť čo nakázala a všetko sa podarí. Doporučujem ju všetkým ktoré majú problémy. Vie pripraviť aj na IVF.

lucula73
14. sep 2009

minka ahoj a čo ti poradila,nejaké bylinky? 🙂 😕

minka051
14. sep 2009

lucula

Ano namiešala mi bylinky. Teda tá zmes je so strašne vela druhov. Ona to namieša podla toho aký máš problém. A potom obklady na bruško na noc. Tie sú na maternicu a podporu vaječníkov.

lucula73
14. sep 2009

minka tak len nech to zaberie,držím palčeky,jA som tú bylinkárku videla v telke,bola v Reflexe,asi pred mesiacom..vyzerala sympatická 😉

minka051
14. sep 2009

Ano je a velmi príjemná. Tak teraz už len veriť že to pomôže a podarí sa nech vás dobehnem. 🙂

lucula73
14. sep 2009

dobehneš,ani sa nenazdáš,uvidíš....
odbehnem teraz,idem do obchodu dačo nakúpiť,potom nakuknem...

komarik
14. sep 2009

tak teda pekné ránko všetkým.

My sme včera boli na tom Jánošíkovi ale vôbec sa mi to nepáčilo. Sexistický, brutálny film - bolo vidieť že to nerobil slovák ktorý pozná ľudové tradície. Bolo to hrozne popoľštené a venovali sa dosť nepodstatným veciam. Ja viem že súčasná kinematografia je realistická ale ak to chceli urobiť realisticky - dobytý, krvavý, špinavý jánošík zavesený za jedno rebro na šibenici a s totálne vybielenými a krásnymi zubami je dosť ďaleko od reality. Radšej sa prikláňam k starým filmom o jánošíkovi ktoré boli urobené pre potešenie diváka. Toť môj názor. Ale odporúčam pozrieť lebo som zvedavá na váš názor. Ešte ma napadá jedna brutálna scéna z filmu kde čarodejnica nechala zomrieť svoje malinké dieťatko a pre čary mu odrezala "cikáčika" tak to bol vrchol. 😝 😖 😠

Ale nenechajte si pokaziť náladu mojou depresiou z filmu. Ešteže večer bola v telke superstar.
Dúfam že pracantky sa tešia že zajtra je voľno a tehuľky bezproblémovo začínajú nový týždeň. 😉

wolfskinka
14. sep 2009

ahojte

janicca .. musim sa dohodnut s muzom kedy ku nej pojdem .... asi skusime najskor umele a ked nic tak az potom ..nechcem motat viac liecebnych postupov dokopy .. mam len posledny pokus umeleho a nechcem to nejako dobabrat

orsul ved to ved to do reality ... dnes som este doma a v stredu pojdem do roboty neviem ako .. to bude horor po 3 tyzdnoch

janicca
14. sep 2009

ahojte
zajtra máme voĺno to je supeeeer ešte dnes vydržať a bude to OK teším teším 😉
wolfi - máš pravdu tak držím palce aby si už nemusela ku babke bylinkárke 😉

afrika
14. sep 2009

ahojte, neviete náhodou či túto stredu bude dr. Krajkovič v Heliose?ďakujem moc

orsulka
14. sep 2009

ahojte....🙂)))))

afrika...sorry ja neviem ci tam bude...🙂)))

wolfi, tak želám šľastný návrat do prace, nech to nie je pre teba až take stresujuce..... 😉 😉

lucul....dnes pridem...o 17,00 Extrem.,..jo????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre