Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
13. okt 2009

ninajana ked vam schvalia ziadost objednas sa do heliosu na pohovor pred IVF a tam sa dohodnes, ak ti to vyjde a budu mat volne kapacity a podari sa ti zohnat injekcie, lebo teraz je to akosi uzkoprofilovy tovar tak mozes zacat hned, obvolaj si tu poistovnu najskor a budes vediet na com si a ked toi ta dr. v poistovni povie ze to mas schvalene tak sa mozes aj objednat na pohovor pre IVF, kde ti vsetko vysvetlia

cikyta
13. okt 2009

Ninaja-zavolaj do Heliosu do MT a tam ti povedia.Zvykne to aj tam stáť a podla počtu ludí informuju o schválení.Takže ak ich maju viac,ešte ťa nestihli informovať.

romy01
13. okt 2009

ninajana, nicoho sa neboj. Ked budes mat schvalenu ziadost, ta by mala mat platnost az jeden rok, takze nemusis sa nahanat a ist do toho okamzite, mas cas. Najskor sa objednaj na pohovor, pozistuj si co vsetko to obnasa a ked si uz budes ista ze ides do toho a ze si na to pripravena potom sa do toho vrhnite. Zelam mnoho stastia

orsulka
13. okt 2009

ninajana.........aj v Heliku ti možu povedat, či im prisla potvrdena žiadost....ale zavolaj na poistonu priamo ako ti pisala wolfi.....

a cyklus IVF, to ti povie lekar v Heliose......ci dlhy alebo kratky protokol.....a vsetko bude zavisiet od toho ako budes mat menzes..... od toho sa to vsetko odvija..... 😉

komarik
13. okt 2009

ninajana, ja by som volala najprv do poisťovne. Mne totiž stratili žiadosť a keby som k nim nevolala bohvie do kedy by sme čakali. Na šťastie helios na môj podnet okamžite super zareagoval a rýchlo sa to vybavilo.

wolfskinka
13. okt 2009

ninajana pekne zavolaj do poistoven a cakame na vysledok ci uz to mas schvalene alebo nie a ak ti povie ze ano objednaj sa hned na pohovor do heliku

orsulka
13. okt 2009

nina...a vitak medzi nami.........a nemaj strach, nicoho sa neboj...skoro vsetky sme tu už absolvovali IVF.....a dá sa to zvladnut!!!!!!! nie je to až take zle, hrozne a tragicke...to uvidis sama... 😉 😉

cikytka...ahoj milacik, poklad, srdenko mojo !!!!!!!!! 🙂 😵 😵

cikyta
13. okt 2009

Ninaja-ja som ti len napísala vlastnu skusenosť so žiadosťami.

Orsulík-že ahoj aj ty miláčik,poklad,srdenko!

orsulka
13. okt 2009

ciky.....tak ako????? ako bojujete????????? no sledujem, že princezna ti nedava moc času na nás .-))))))

domika9
13. okt 2009

ahojte do teraz mi nešiel netno hruza ale konečne ide tak idem čítať

wolfskinka
13. okt 2009

domika no mas co robit 😀 aby si to vsetko pocitala 😀

romy01
13. okt 2009

domka to su nervy co ked nejde net ? to je otras
no kočky idem sa balit - idem speakovat na anglinu, majte sa papa

wolfskinka
13. okt 2009

romy papa have a nice speaking 😀 😀 😀

cikyta
13. okt 2009

No Orsulík.V chodítku ešte samozrejme nesmie byť a ležať ju vôbec nebaví.Takže ju vláčim celý den na rukách a musím sa pochváliť,že už viem strašne vela vecí urobiť jednou rukou.Zaspí po 2-3 hodinách tak na 20 minut a potom zase odznova... 😝 V byte sa už nudí.Pozná každý kutik,každu smietku a už sa netvári tak nadšene,ked jej ukážem obrázok,zvonkohru,zrkadlo...Chce byť len vonku a tam objavovať svet.Samozrejme z náručia 😀 Fascinuju ju stromy,autá,oblaky,ale najnovšie výska od radosti,ked vidí reklamy. 😀 Písmenká,pekné tetušky-to je jej 😀

Dnes sme doma ako trestanci. ☹ Ale vonku fučí,ani nádych sa nedá poriadne urobiť.Na martinských holiach už sneží.
Tak nejdem riskovať,že jej nafuka do ušiek....Len chuda Čikyta-nevyvenčená ☹

domika9
13. okt 2009

no dočítane takže ahojte u nas napodiv snehu niet a to nam ho hlasili ale šak netreba mi ho lyžovať sa ja aj tak tento rok nepojdem tak čo
ciky tak istotne sa aj s tebou dohodnem lem zatial sa nechcem nejako plašiť aj tej kočke som napísala že sa jej ozvem po vianociach
a kde davaš inzerat len tu na koníka lebo občas ich pozeram asi 2x som videla od teba

domika9
13. okt 2009

no ciky čiky aspon z okna vystrč lebo ti urobí doma kak 😉

cikyta
13. okt 2009

Domika-dávam na koníka.(Klikni mi tam v inzeráte na meno a ukáže ti všetky inzeráty atd...)alebo dávam na Babybazar.

Musí vydržať s kakom.Ved fučí tak,že by som išla s hafom , ako s balonom.By mi viala 😀

orsulka
13. okt 2009

ciky....tak ten vietor je fakt ohromny.....!!!!! najskor neviem otvorit dvere na aute, a ked s ami to podari, tak ich tak vyvali, že cakam, že vypydná z pántov!!!!! 😀 😀 a potom ich zas neviem zavriet......šak ale co....

no a princezna....tak jaká spokojna, ked je mamine na rukách !!!!!!! takže pocitam, že svaly mas vypracovane perfiš!!!!
😀
určite rastie ako z vody.....a každu jej novinku, ktoru zvladne je hned vidiet a že každy den je ina.....juuuuuj....už by som ju rada vidiet 🙂
😉

domika......už som myslela, že si niekde na nakupoch, ked sa dnes nehlasis 🙂)))))

orsulka
13. okt 2009

ciky....no keby si mala nahanat len hava....o tom ako pohoda.....len aby si za hovienkom nemusela utekat, keby ho odfuklo 😀 😀 😀 😀

cikyta
13. okt 2009

Teda orsul 😀 😀 😀 😀
Skôr by som mala problém,že ma ofrka 😀

cikyta
13. okt 2009

Silvia by mala s frejkovou perinkou iba ležať.
Lenže ona ju uplne zohne a sadne si 😅 A poprípade začne skákať ako opica na špagáte na nôžkach (to by tiež nemala)

domika9
13. okt 2009

😀 😀 😀 ide vam len či by ťaofrkalo len aby to nebola riadna šupa do hlavy 😀

orsul do toho vetra ? ved by ma odvialo bez auta sa nepohnem 🙂

cikyta
13. okt 2009

Ježiš stále sa mi premieta,ako si predstavím,že utekám za hovienkom... 😀 Orsul kde ty na to chodíš??? 😀

orsulka
13. okt 2009

ciky............. 😀 😀 😀 nooooo...tak by si bola trosku pehatáááá 😀 😀 😀

...a čo vsetko by este Sisi nemala?????? haaa ??????????? 🙂 😉 😉 😉

cikyta
13. okt 2009

No Domi-aj to môže byť že šupa do hlavy 😀 😀 😀 😀 Ja umrem 😀 😀 😀 😀

cikyta
13. okt 2009

Nemala by mať v puske prázdno.Už by tam mal byť aspon 1 zubok. 😀
(No nemá,takže aspon čosi bude mať po mamke)

orsulka
13. okt 2009

ciky........aj ja som si to predstavila.......a nechci este vediet ako sa tu uškrnam, pri predstave, že malu mas na rukách 😀 😀 😀 😀 sak v kociari ju nemožes nechat pri tomto vetre.....🙂))

a pri najhorsom urob ako Domika vravela...vystrc havka z okna......sak ofrka susedm, nie???????? 😀 😀

cikyta
13. okt 2009

No z okna-to by zaletelo až ku tebe do PD s tadeto.Tak fuka 😀

orsulka
13. okt 2009

aaaaaaaaaaaaaaale co...má ci nema.......každe dietatko je predsa ine...ved aj kazda mate to tehotenstvo ine...tak čo......
😉 😉

cikyta
13. okt 2009

Ved Orsul.Ja si nesťažujem.Aspon ju v pohode a bez hryzavých bolestí kojím. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre