Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

zuzanockamt
14. nov 2009

a ty preco nemozes otehotniet? ... ja som doteraz nemala ziadne problemy ... meriam si BT a podla nej mam aj ovu ... len mi dokina povedala, ze mam otocenu maternicu dozadu a co som si citala na nete, tak obcas je to problem pri otehotneni

wolfskinka
14. nov 2009

no nikde nikoho ... ja idem spat sice neviem ako zaspim po tom podvecernom 3 hodinovom slofiku 😀 😀 😀

dobbru noc

romy01
15. nov 2009

dobre ranko helinky

denis, kuspitka zajtra startujeme z MT okolo 8mej a pocitam ze mozno okolo 9tej budeme v europe. Tak ked sa dohodnete, ze kedy sa stretnete, dajte mi vediet a denis tesim sa na to dvd 🙂

baby prajem peknu nedelu.

zuzanocka - necakaj zbytocne stracas cas. Vseobecne plati ze ak by si bola ty a tvoj partner OK tak do roka si tehotna urcite. a aj ked chces ist na konzultaciu az v januari bude lepsie sa objednat uz teraz, lebo tam mavaju natresk. Drzim palce, mozno im v januari zavolas, ze je to uz pasé 😀

denis19
15. nov 2009

Romy, ok , dvd nachystané a když tak jen procinkno, že jste tu....huráááááá
kuspitka a o tobe to platí podobne 😀

zuzanockamt
15. nov 2009

romy ... ved ano, objednat sa mozem, lebo je jasne, ze ma hned nevezmu, kedze tam maju tolko ludi stale

wolfskinka
15. nov 2009

zuzka no objednaj sa hned v pondelok a daj vediet na kedy ale moj nazor je ze skor ako na januar ta neobjednaju

zuzanockamt
15. nov 2009

wolf ... ved ja skor ani nechcem ... staci koniec januara alebo zaciatok februara 😉

wolfskinka
15. nov 2009

tak tam v pondelok zavolaj a objednaj sa na kedy potrebujes

zuzanockamt
15. nov 2009

ale vcera ked som stym oboznamila MM, tak nebol velmi nadseny, ze budeme behat po vysetreniach, tak ho musim este popresviedcat 😖

janicca
15. nov 2009

čaute babule prajem fajn deň ...
wolfi myšlienkami som stále pri tebe určite to cítiš ako zaháňam tu mrchu mrchavú... 😀 len sa pekne držkaj moja a mysli pozitívne...veď nakoniec ty sama vieš čo chcem tým povedať eee vlastne napísať ...štvrtok osobne teším 😉

zuzka netlač na pílu manžel príde sám na to čo treba a čo nie... mužom to trošku dlhšie trvá kým sa pohnú tým správnym smerom ... 😉 my sme to mali doma také isté a teraz by drahý aj sám chodil do helíku len aby prišlo bábo... 😉

meli3
15. nov 2009

Wolfi - ja keď som špinila a už som si myslela, že je zle..,tak som si vten deň ešte urobila test, bol pozitíny (9DP) tá druhá čiaročka bola tak slabá že pri umelom svetle ju ani nebolo vidno len cez deň, a videla som ju takmer len ja 😅 a manžel ani veľmi nie, ale bola tam a mňa to tak ukudnilo prestala som stresovať a moje špinenie, ktoré bolo už vto ráno tmavé ako káva do večera úplne prestalo. Chcem tým len povedať, že to špinenie prestalo ako náhle som sa ukludnila a bola psychicky natom lepšie...Ale samozrejme ty vieš najlepšie ako to bude pre teba lepšie moja 😵 A ešte niečo, ja keď som volala vtedy Gáťovej, že špiním, tak ma upozornila, že mám ďalej vylehúvať!!Ja som poctivo preležala dva týždne, aj keď možno niekto sa nadtým aj pousmeje, ale ja som ležala celé dni ako priklincovaná 😅 Držkaj sa!!

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kuspitka
15. nov 2009

Ahojte.
denis romy ja budem v B.B ,ale trosku neskor idem do Zvolena a potom do B.B muz tak ide zpbrat auto do Zvolena.tak neviem ,kedy sa stretneme.,ale denis ked budem v B.B tak ti zavolam

cikyta
15. nov 2009

Katka,že dakujemeeee.To sa nedá fotiť,ked "niekto" 😅 nespolupracuje! 😀

Inak máš riadne bruško! Fuha.Normálne na dvojičky. 😉

denis19
15. nov 2009

kuspitka, ok ujednáno

kuspitka
15. nov 2009

denis dobre dufam,ze mam tvoje tc,ale asi hej.

wolfskinka
15. nov 2009

jani citim to , spinenie prestalo a dufam, ze najblizsie bude az o 9 mesiacov, idem sa na chvilku namocit do vane

melli dik za radu, ja tie zpolihavam akurat ked na chvilu vstanem na prechadzku , do roboty musim ist pozriet v stredu a vo stvrtok idem pre vysledky

alicao
15. nov 2009

Vazne Wolfi?? A ja som si myslela ze na 100 percnet prisla mrcha v sobotu...ved si to na 100 percent citila, ci nie??? 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 cmuk potvora!🙂

janicca
15. nov 2009

wolfíííííííí jupíííííí len tak ďalej 😉

kuspitka
15. nov 2009

wolfi juj som velmi rada,ze si prestala spinit.tesim sa velmi moja.
budem drzat nadalej palce

janicca
15. nov 2009

to je celáááá wolfi najprv nas naplaší....alebo žeby si z nás robila srandu ??? 😉 no neviem neviem necháme sa prekvapiť 😉

romy01
15. nov 2009

ahojte baby
denis, kuspitka, moj mm ma zdzubal ze o 9 tej to mozno nestihneme, ze mam dat rezervu, tak si denis rano kludne pospi zrejme sa ozvem okolo 10 tej, no nemusis kvoli nam hned utekat do mesta - kludne ako ti to vyhovuje. Ked budeme v BB poslem ti sms a ty mi odpises ze kedy ti to vyhovuje - my zatial pobehame europu a tak a potom spolu niekam zajdeme posediet a tiez nam ukazes ten baby svet - OK ? jupiiii sa tesim 😀

wolfka, si pipi ???? zabudni na vanu - ale OKAMŽITE Z NEJ VYLEZ. Mac mas dovolene 3 minutove sprchovanie a dole bez mydla, ty ale pokusas osud.
inak som vedela ze to prejde tak teraz posluchni a len pekne lezkaj, nechod ani na prechadzku, zrejme mas tiez nejaky ten hematom a ten ked sa zvacsi tak moze byt nebezpecny

denis19
15. nov 2009

Romy, pohodička klídeček , vstávám denne v mei pátou a šestou tak žádný stres. klidne se vypravde, bezpečne doražte a už se teším.....jupíííííí

kuspitka
15. nov 2009

romy to sa mozno aj my stretneme.
bolo by dobre keby sme sa stretli ,ale ved sa uvidi ako budeme natom s casom.

denis19
15. nov 2009

no devčata, myslím si, že ani jedna sem nejedete na hodinku, tak se to určite na nejaké to kafe či čaj bude dáti skloubit, srdíčka 😀 jen hlavne klid a pohoda abezpečno 😲

romy01
15. nov 2009

tiez si myslim, tesim sa ze sa stretneme a spozname s kuspitkou 😀

kuspitka
15. nov 2009

romy len ci budete namna cakat.
asi tak skoro sa nestretneme tak sa skusime nejako spojit aspon na par minut.tak my tam budeme dlho pokial nieco nekupime.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
15. nov 2009

ahoj katka, ja som so zahou nikdy nemala problem az do vcera - palila ma prvy raz no bolo to v noci a nejak sa mi podairlo zaspat. Vraj je nna to dobre obycajne mlieko , a pokial by si nebola tehu tak aj soda bikarbona , ale to je humus a nedoporucuje sa v tehotenstve

kuspitka ved ani my tam nejdeme na par minut, ked tak sa stretneme aj neskor na chvilku, ono to vypada ze mozno prides ako posledna tak by sme sa mali stretnut vsetky tri ked prides ty.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre