Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

ivirk
24. nov 2009

Ahojte, viete mi poradit nejakeho lekara, s ktorym mate v Heliose v MT dobre sukusenosti? Ze by ste mi niekoho odporucili, alebo tak 😉

surviver
24. nov 2009

v Heliose v MT su iba dvaja lekari Dr. Gaťova a Dr.Krajkovič a obaja su rovnako dobri 😉

romy01
24. nov 2009

ivirk, musim dat za pravdu surviver. Ja so si na zaciatku vybrala Gatovu lebo som nikdy nemala doktora muža, ale pocas chodenia na sono som sa aj jemu priplietla do ambulancie a aj on je velmi prijemny, sympaticky a odbornik na vysokej urovni. Mas to zajedno podla mna

ivirk
24. nov 2009

a co vsetko ma caka, ked tam pojdem prvykrat, ake vysetrenia? keduz mame prave z MT vysledok, ze manzel ma 100% morfologiu a ostava nam moznost jedine IVF ISCI? Hovoril nam to ten Dr. Krajkovič

ivirk
24. nov 2009

Romy, mne to je v podstate jedno ci to bude lekar alebo lekarka

domika9
24. nov 2009

ahojte mne sa dnes tak totalne nič nechce 🙄 ani z postele sa mi nechcelo vyliezť tak som sa tam dlho prevalovala
ale idem sa niečo donutiť robiť

domika9
24. nov 2009

ivirk tak určite ste sa dohodli kedy tam mate ísť znovu na pohovor a tam vam všetko ohladom ivf vysvetlia - kedže je toto jedina možnosť pre vas

kuspitka
24. nov 2009

Ahojte.ako sa mate?
ja som dnes dala vsetko doporiadku co som mal.uz aj komodu mam naplnenu.nasa malôa ma tolko
veci az teraz som si to vsimla

domika9
24. nov 2009

dala som do albumu nove foto domčeka
kuspi si sa zlakala ked ti povedali žemožeš ísť rodiť? tak si dala radšej všetko do poriadku? 😉 😀

kuspitka
24. nov 2009

domka z bolo aj na case konecne dat vsetko doporiadku.
aj tak som chcela konecne poriadne upratat.

domika9
24. nov 2009

a meno už mate vybrate alebo sa stale rozhodujete ?

kuspitka
24. nov 2009

tak mam napisane dve aj profile.len este nevieme ,ktore dve

domika9
24. nov 2009

kuspi vy to všetko nechavate na poslednu chvílu 🙂
kočík postielku , meno 🙂 - šak času dosť 🙂
my nemo ešte vobe nerozoberame mm vravi že počkame na sono či bude pipik alebi pišurka

kuspitka
24. nov 2009

domka hej vsetko nakoniec ved tak je najlepsie.
hackuem malej papuce .
podla mna je jedno ,kedy co kupis,ale ja radsej som ked budem mat domka kocik len pred porodom ako ho tu skladovat dlho a za ten cas sa mi mozem pacit aj nieco ine

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surviver
24. nov 2009

domika,domček pekny,ani ste moc nepodrastli od minula 😉

kuspi tak Ty už len vyložit nohy a čakat ,kedy to pride 🙂

katarina,no žial v tom neporadim,lebo ja s tym mam tiež problem,pijem jednu kavu,ale zišli by sa aj dve, aby som ten tlak dostala do normalu...

domika9
24. nov 2009

katarinka asi by som si dala tiež kavu
survi mne sa ani vobec nezda že by mi rastlo bruško , zatial minejako neprekaža takže sa mi zda stale rovnake ale ked pozrem na fotku tak vidím rozdiel - vždy som si myslela že ked budem pomaly na konci 5mesiaca že budem mať už riadne bruško ale takto mi to ani niekedy nepríde že čakame babo 😉

domika9
24. nov 2009

a vahovo som stale na tom istomnepribrala som zatial nič podla poslednej poradne mam zatial 0,5kg mínus tak ma to aj celkom teší že sa mi zbytočne nelepia kila -babo rastie ako ma tak je to ok

kuspitka
24. nov 2009

katarina skus kavu,ale nesku to ti pomoze.
surviver hej len ohy hore.
dnes mi je najaka zima

surviver
24. nov 2009

domika,ja som tiež doteraz nejak to moje bruško nevnimala,ale teraz sa mi zda,že každy den je väčšie,a hlavne ked sa idem zohnut,tak ma hned zabrzdi 😀 a vaha, no ta teda stupa...+13kg

kuspi,no hej dnes je tak sychravo..a možno sa Ti to už začina 😉

cikyta
24. nov 2009

No čo tehulky? Dáte aj foto drobčekov do Helosu? 🙂

surviver
24. nov 2009

ciky ešte musime chvilu počkat,ale snad sa dočkame a dame 😀

kuspitka
24. nov 2009

surviver len nech este pocka par dni.dnes som vela upratovala asi preto mi je dnes velmi nanic aj zima

domika9
24. nov 2009

jasne ciiky ale až ked nastane ten spravny čas 🙂
krajko kazal prísť osobne sa ukazať ale myslím žepri tom frmole stačí foto 🙂

wolfskinka
24. nov 2009

cikyt jasne ze dam take ako si dala ty, silvinka je uplne hore v strede ... fesanda

cikyta
24. nov 2009

Ved jasne babenky.Teraz tam môžte dať tak foto zo sona 😀 ,ale za pár týždnov to už budu krásne milučké bábätká 😵
Velmi sa na vás všetky teším!!!!

kuspitka
24. nov 2009

tak ja aj tak pojdem do Heliosu tak osobne tam dam fofo malej.

kuspitka
24. nov 2009

idem buvat prajem vam dobru nocku.

surviver
24. nov 2009

kuspi a ideš teda normalne rodit? mala je dobre otočena?

zuzanabb
24. nov 2009

ahojte baby,
pisala mi maska1 sms, ze sa jej dnes o 15:10 narodil Jakubko: 3650 g a 53 cm. Nic viac nepisala, tak som zvedava ked sa ozve, ze ako to prebiehalo 😵
Neviem ci ste to uz nahodou niektora z vas nedala, tak sorry ak ano, ale nestiham citat predchadzajuce strany 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre