Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
30. nov 2009

nie samozrejme ze pocas PNky nemozes chodit do prace. Ja len ze ked si ju prerusila a o tyzden na nu zase nastupis, tak si na vyplate nepomozes

wolfskinka
30. nov 2009

romy kaslem na prachy dolezite je mimi ...

lucula73
30. nov 2009

wolfi - no toto nechápem,ukončiť PN a potom zase na PN...veď toi neni vobec výhodné...

domi - pokúsim sa to nahodiť...

wolfskinka
30. nov 2009

lucula neni, ale musela som ist na tyzden do roboty tak co som mala robit ?keby som tento tyzden nebola v robote firma by prisla o licenciu

domika9
30. nov 2009

tak prave mi prišiel ten sveter tak musím napísať pani ospravedlnujuci meil 😀

orsulka
30. nov 2009

maska..............Jakubko je nááádherny....!!!!!!!!!!!!§ blahoželáááám 😵 😵 😵 😵

lucula73
30. nov 2009

orsulík a ty ako?kedy máš prvú kontrolu v helíku?ak som to dobre pochopila,že si začala.. 🙂

wolfskinka
30. nov 2009

no uz som doma a idem zalahnut

maska kubko je krasny

cikyta
30. nov 2009

Wolfi,zober aj mna do postele ☹

orsulka
30. nov 2009

lucul......vidiš...idem volat do Heliku 🙂)))))))))))))))))))))))))))))
kedy mám prist 🙂))))))

lucula73
30. nov 2009

orsul - to ti treba pripomínať?? 😀

cikyta
30. nov 2009

Mám týžden po MS a bolesti,akoby boli práve teraz.Dufam,že sa mi tá endometrioza nerozrástla.Bolí ma brucho skoro stále 😒
Silvinku trápia asi zubky.3 dni mrnčí.Nechce sedieť,ležať,stáť,hrať...len hrýzť a zuriť 😠
A mesiac sa mi v noci budí každu hodinku-pol. Čo je to spánok? 😅
Maska,ukáž sa mamča! 🙂

cikyta
30. nov 2009

Orsul-si dobrá 😀

orsulka
30. nov 2009

luculka....sak aj hej.....teraz som dosla od jednej doktorky........
a tak vraj mam dojst sobotu....a tak pojdem........ 😉
idem inak este vo strvtok Hudecovi na sono......kazal mi dojst, že ma kukne....a tak pojdem aj k nemu 😀 😀

baby...pri IUI ste uživali prednison????? ak ano...ako dlho????? lebo ja som zabudla...viem, že clostil od 3-7 DC..,.....

domika9
30. nov 2009

ach ciky snad moje bude kludnejšie 😒

domika9
30. nov 2009

orsul pri IUI sa berie clostil?

cikyta
30. nov 2009

Domika-snád raz bude...
Potom to čaká teba za...cca 11 mesiačikov-zubky zubate 😀 u drobčeka.

cikyta
30. nov 2009

A Orsulku za 15 mesiačikov 😀

lucula73
30. nov 2009

orsul - janula brala clostil a j prednison,tak ak máš číslo,opýtaj sa jej....

ciky- ☹ a čo jej dávaš večer papať?lebo niekedy sa deti budia,keď sú hladné....ja keď som začala dávať takú riedku kašu,zo začiatku stačilo aj zarábané mlieko,nie moje,tak hneď lepšie spala....

domika9
30. nov 2009

no zubky pežijeme ale tak celkovo snad to nebude taky šinter ako tvoja Silvinka 😉

cikyta
30. nov 2009

Lucul,skusila som kašičky-rozne,umelé mliečka,moje mliečko,sirup pre hyperaktívne deti,homeopatiká pre nepokoj a lepšie prerezanie zubkov............Ona sa zobudí,ale nechce jej.Len sa prisaje ako prísavník na didu a hajká.....Potrebuje ma cítiť a didu má miesto cumla 😠 Toť vsjo ☹

orsulka
30. nov 2009

DOMIKA.....ANO....aj pri IUI......

aaaaaaaaa tak ja sa opytam Hudeca ked tam budem vo stvrtok......že ci ho mám brat aj dalej, alebo skoncit s clostilom zaroven.....

ciky.....natierat chladivym gelikom.....dasienka...to nevieš???? 😀 😀 😀 😀 a ked nebudes poriadne spat, jedna aj druha.......tak dostanente po zadku!!!!! teda - ked dojdem.....-)))))))

cikyta
30. nov 2009

Oprava-nechce jesť

Cumel nemá.Nechce ho od narodenia.

Domika-uvidíme 😉

orsulka
30. nov 2009

ciky.........no jááááááááááááááááááááááááj......tak takto si ju maminka naučilaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀
mne sa to lahko hovori, ked take nemam doma 😀 😀 😀 😀 a tak asi neostane ine, len pekne prisat a buvat takto pekne spolu .-))))))))

cikyta
30. nov 2009

Orsul-aj jej natieram furt a prd z toho.(Problem je aj v tom,že geliky su sladke a my sladke nemusíme 😖 )Rozumiete tomu? 😀

domika9
30. nov 2009

ciky tak tu pomože jedine makovy odvar ale poriadny 😀

orsulka
30. nov 2009

ciky...to nič.,..ver tomu, že sladkemu pride na chut 🙂))))) ked bude mat viac zubkov...... 😉 😉

cikyta
30. nov 2009

Domi,ked som ju čiste iba kojila,najedla som sa makových rezancov a to dieťa nemohlo zaspať! Uplne naopak sveta.
Orsulík,tak sobotu ideš do Helíku....? či?

orsulka
30. nov 2009

CIKY.....ano poklad...v sobotu idem......myslis na to, na co ja?????????????? 😀

dahra
30. nov 2009

Ahojte,
Ciky,
to mi je luto, ze ta boli brucho ☹. Endo je mrcha, Pink lady rodila v auguste a uz ma endo spat, pisala v Uspesnych tehulkach s endo. Skus si dat predpisat HAK, tusim tak to zienky po porode s endo riesia (alebo ak sa drzia Krajka, tak uz opat tehulkuju a tak to robia 10-krat opakovane do prechodu 😀 ), nech ti mrknu CA125 a tak ...
Mala Silvinka ti urcite zabera vsetok cas, ale ak bolesti neprestanu, tak urcite chod k lekarovi...
Drzkaj sa!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre