Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
1. dec 2009

cikyta a ja som to vysadila hned,lebo som brala aj duphaston

cikyta
1. dec 2009

No Kuspitka,neviem ako to je pri duphastone,ale mne Krajko odpovedal mailom na tuto otázku a odpovedal proste bere sa 2x2 2x1 2x1 1x1 1x1 1x0 1x0 0x0 atd.......proste do stratena v priebehu jedneho týždna.

kuspitka
1. dec 2009

cikyta mozno je to u kazdeho ine.ale zas viem,ze ked som brala duphaston tak ten sam vysadzala postupne.utrogestan hned

domcek
1. dec 2009

cafte 🙂

minka051
1. dec 2009

Ahojte
Jaj aj mne dali Utrogestan ten sa do kedy berie?
Vidím ako som čítala že sa tu vypeká a varí. Dobr stránka aj z videorecept. sú na www.ekucharka.net pozrite je to super vidieť aj postup prípravy.

wolfskinka
1. dec 2009

ja beriem duphaston 2x1

minka051
1. dec 2009

wolfskinka ahoj duphaston je fajn. to sa bude znižovať ale je dobrý na udržanie aspoń ja viem.

lucula73
1. dec 2009

domcek,presťahovali sme sa aj trošku vedľa... 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/group.php?vGrou...

lucula73
1. dec 2009

juj,trošku zle som to skopčila,je tam temmička tehulky a mamičky zo sanatoria helios...

ninajana
1. dec 2009

holky brali ste niektora Menopur? Dnes zacinam, neviem ako ho budem znasat, dali nam nakoniec kratky protokol, len dufam, ze neskonci zase kratkoa nestopnu nas :( moje telo reaguje strasne rychlo na vsetko 😒

dahra
1. dec 2009

Ahoj, Ninajana,
ja som mala menopur a tiez kratky protokol. Mne davali trojnasobnu davku uz po druhej kontrole, ale moje telo nereagovalo skoro vobec. Tak neviem... 😒

cikyta
1. dec 2009

Ninaja,aj ja som brala menopur,ale s dlhým protokolom. 😉

orsulka
2. dec 2009

dobre ranko, vyspinkane bambulky????????

🙂 🙂

minka....to su super spravicky, takže taky mesiac .....no v Novom roku budes zas mamca...... 😉 😉 utrogestan sa berie po ET......na udržanie....

ninjana......držim place, nech je už tentokrát tá stimulka tak ako ma byt!!!!!!

kuspitka
2. dec 2009

Ahojte.prajem pekne ranko.
wolfi z sa neviem dockat ,kedy napises ,ze bije srdiecko velmi pekne
drzim ti palce

orsulka
2. dec 2009

ozaaaaaaaaaaaaj...wolfi je dnes na kontrole......takže bude dalsia fotečka.....???? 😉 😉

kamka17
2. dec 2009

brééé ránko prajem...

kuspi...ja už len čakám, že sa jedného pekného dňa neozveš a bude jasné, že už máte malú pri sebe...to len na margo tých včerajších divných bolestí...tak ak sa dá, priebežne sa hlás, teda aspoň raz za deň, nech potom vieme...

wolfi už je asi aj na ceste domov...alebo ešte stále pri krajkovi oslavuje srdiečko 😎 😎

kuspitka
2. dec 2009

kamka neboj ved sa stale rano hlasim .
ved uz ma boli vsetko a v noci som nespala mala mala stikutku.a este aj to,ze ked idem na wc cikat uz ma vsetko boli.
a krize to uz ani nevravim.
nohy mam ako slon.

orsulka
2. dec 2009

kami.........ja som ju vcera urobilaaaaaaaaaaaaa .-))))))))))) torticku............a kedže večer, tak sme ju este nemohli skusit, aj ked moja polovicka si rypla, že už by si dal🙂))))
tak som dnes velmo zvedava a tesim sa .-))))))))

kuspitka
2. dec 2009

orsulka a aku si robila torticku?

orsulka
2. dec 2009

nepečenu jablkovu........čo sa vari 🙂))))))))))))))))

kuspitka
2. dec 2009

orsulka jaj viem aku ta je super.dala si hore aj slahacku?

kamka17
2. dec 2009

no ja som ju tiež robila a tiež sme ju ešte nejedli, tak som zvedavá, koho bude lepšia 😎 😎 tak potom daj vedieť...

kuspitka
2. dec 2009

ozaj jablka ste s cim robili?

orsulka
2. dec 2009

slahacku este nie......mám urobit normalnu slahacku s nejakym stuťovacom a dať to na to?????? lebo staci aj praskova??,alebo čo?????
kamka tusim pisala, že ju nechá čistu.... 😉

kamka17
2. dec 2009

ako myslíš s čím..?? recept je tu:

2 kg očistených jabĺk, 0,2 dl vody, 300 g cukru, 1 lyžičku mletej škorice, 2 pudingové prášky (Zlatý klas), okrúhle detské piškóty, šľahačkovú smotanu, kúsok čokolády.

Jablká pokrájame na kocky a dáme variť s vodou. Varíme ich pokým sa nerozvaria. Pridáme cukor, škoricu a dva pudingové prášky. Dobre vymiešame a chvíľu povaríme. Do tortovej formy poukladáme piškóty a na piškóty ešte teplú jablkovú hmotu. Vrstvy opakujeme, posledná vrstva by mala byť z jablkovej hmoty. Tortu odložíme do chladničky na 4 až 5 hodín. Vrch ozdobíme šľahačkou a strúhanou čokoládou.

kamka17
2. dec 2009

tak tak, šľahačku dávať nebudem a mylsím, že by stačila aj tá striekacia hotová z obchodu

kuspitka
2. dec 2009

orsulka daj slahackovu smotanu.

kamka presne taku som robila aj ja.potom to uz moj mm nechcel.

orsulka
2. dec 2009

kamka.......no ak ju tam stihnem dat, tak ju tam dam .-))))))))))

orsulka
2. dec 2009

kamka......a inak sa más ako???????

domika9
2. dec 2009

ej ha tu sa od rana vypeka 😉
ahojte dnes som desne nervna -kus mala som ísť do zubara a nemam sa tam ako dostať takžefasa 2týždne všetci doma vediaže idem dnes do zubara a zrazu tu nieje take auto na ktorom by som sa mola odviezť , normalne stoji jeno navyše na dvore ale dnes treba všetky auta každemu 😠
som zvedava ako sa dopravím v pondelok do poradne či sa zas každy na mna vyseka 😠
pardon musela som sa vyžalovať lebo som preto v noci bulila jak mala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre