Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
6. jan 2010

jaj žienky som sa bola ešte dotlačiť za obedom na menšej rodinnej oslave malemu som naliala pohar šampusu nech sa mu lepšie spinka mm sa ide lyžovať a ja idem vegetiť a pekny den za nami 😝

cikyta
6. jan 2010

Janka dakujeme.Kamka-nabuduce daj vedieť a dobijeme ho na halušku 😠

kefalinek
6. jan 2010

Ahojte babenky, chcem sa spýtať tie čo ste už boli na IVF kolko vas to asi stalo koruniek, baby neviete mi povedať kolko priblizne prepláca poistovna?

kuspitka
7. jan 2010

Ahojte dievcata.
ako sa mi mate moje
ja nejako nestiham sem pisat prepacte mi to.
tak mame sa celkom dobre.kazdy vecer strasne placeme.a este k tomu mame zastavene vetry.
zajtra ideme ku lekarke a pekne priberame.
dne som prvy krat snov doma sama manzel uz isiel do prace dnes.tak to bude premna skuska.

janicca
7. jan 2010

dobré ránko vám prajem
kuspitka ty máš teraz na to plné právo sem nepísať .. 😉 máš teraz iné starosti ako s nami vykecávať ....držkajte sa obidve s Kamilkou nech vetríky skoro prejdu 😉

kuspitka
7. jan 2010

janica dakujeme.
a ty sa mas ako?

janicca
7. jan 2010

kuspi mám celkom fajn sem tam ma pochytí nejaká depka ktorú rýchlo pošlem preč....... 😉 ináč som spokojná ako v dnešnej dobe mám sa strašne rýchlo asi tak ..... 😉

kuspitka
7. jan 2010

janica tak to som rada,ze sa mas celkom dobre.

orsulka
7. jan 2010

dobre ranko......ahoj jani....ahoj kuspi .-)))))))))

tak si vecer poplačete???? tak bude asi z tych zastvenych vetrov, ci nie???????? hadam doktorka poradi čo a ako dalej.....a neboj, dnes to s malou zvladnes lavou zadnou......ved si sikulka 🙂))))

Jani...tak lyžovačka dopadla super....a pekne si sa vyblazinila...to je fajn.... 🙂 hned je na dusi veselsie, vsak????

kuspitka
7. jan 2010

orsulka chcem ist na sono snov ci nema aj reflux .vcera uz to bola hroza ten rev.
tak dufam,ze nam lekarka poradi co mame robkat.

a ty sa mas ako moja?

orsulka
7. jan 2010

kuspi......mam sa dobre....ako na začiatku mesiaca, takže dosť pracovne, ale inak v pohode 😉
tak nam dav vediet ako ste dopadli u Dr. a co vlastne Kamilke je.....dobre?

kuspitka
7. jan 2010

orsulka neviem.
tak stale plkace strasne aj ,ked ideme papat .odtahuje sa od prsnika a stale hadze hlavov.manzel ma
podozrenie na reflux tak zajtra chcem ,aby nas poslala na sono,aby sme mali istotu.
dufam ,ze vsetko bude dobre.este ,keby sme mali tie vetry.

a vy este budete skusat IUI?

janicca
7. jan 2010

orsulik servus ... 😉 vybláznila som sa ako malé deco normálne som nevládala veď vieš už stárneme ....... 😀 iný človek zo mňa aj psychicky aj fyzicky je to OK trošku svalovka ale to neva ... 😉

orsulka
7. jan 2010

kuspi....ja neviem ešte co a ako bude dalej.....IUI asi nie.....

jani....svalovka prejde 😀 😀 😀

marta222
7. jan 2010

Ahojte dievčatá, ako po sviatku? Oddýchnuté? Janicca, tak super, že si sa dobre vylyžovala. Aj ja sa teším, keď pôjdeme na bežky, drahý včera objavil na nete nejaké bežecké trate v ČR, tiež myslím, že to bolo niekde pri Jablunkove - takže od nás kúsok, tak možno cez víkend... Uvidíme. My ešte chodíme do práce na 8:00, asi ešte zajtra. Ale od pondelka ma tu máte od 7:00 😉 .

janicca
7. jan 2010

orsulik a ako prerábanie detská už vyhádzaná ?stierka už natiahnutá ? 😉 včera si si určite makla alebo si bola len veduca smeny ???? 😀

janicca
7. jan 2010

ahoj martula bolo super doporučujem a tam su aj bežecké trate vyzerali že su upravované bolo ich vidno zo svahu a okolo zasnežené stromy no bola som úplne unesená ..... 😉

marta222
7. jan 2010

No, to je super a kde ste to vlastne presne boli? Lebo vlani sa tiež vybrali na bežky (ja som ešte vtedy nemala) do Oščadnice na Raču (na nete tiež bola bombastická reklama na bežecké trate) a vôbec to nebolo udržiavané - šliapali do kopca asi 2 hodiny a ďalej sa ani nedalo, husto snežilo - tak to mali skôr túru a strašne nadávali 😀 😀 😀 , takže, aby sme nedopadli podobne.
To ti verím, že si bola unesená, človek naberie v prírode kopec energie 😉 .

surviver
7. jan 2010

Pekne ranko 🙂 Hlavne pracantkam 😉

kuspi,fajn,že si sa aspon na chvilku ozvala,a zajtra držime palce nech vam Dr. poradi,aby mala už neplakala a nič ju nebolelo...chuďatka male,tiež si asi vytrpia svoje,kym sa "aklimatizuju" na tomto svete...

janicca
7. jan 2010

volá sa to Mosty u Jablunkova šak skus hodiť do gogľa a tam ti to vyhodí...my len lyžujem tak s bežeckými traťami nemám skusenosti ale čo som zatial videla tak vyzeralo to OK...že vraj aj na Makové su krásne bežecké trate ......... 😉 treba poskúšať .........

janicca
7. jan 2010

bréé ránko survi už tašku pomaly presúvaš??? .... 😀 ako sa cítiš ???

surviver
7. jan 2010

jani,presuvam presuvam 😀 Dnes sa mam celkom fajn/klop..klop.../ aspon ma už hlava neboli 🙂 A Ty ako vela prace,či tak normalne?

kamka17
7. jan 2010

dobré ránko prajem všetkým 🙂

survi, už od včera premýšľam, že prečo ty ideš vlastne rodiť do DK ?? alebo mi niečo ušlo a už si to spomínala??

wolfi...dlho si sa neukázala, je všetko ok ???

surviver
7. jan 2010

Ahoj kamka moj gynekolog chodi rodit do Kubina ,tak preto...

marta222
7. jan 2010

survi, ty chodíš k Hartelovi?

surviver
7. jan 2010

Kamka a Ty ideš počas stimulky na Pn,či budeš chodit do prace?

surviver
7. jan 2010

marti hej 😉 si ma odhalila 😎

janicca
7. jan 2010

survi tak to som rada že je všetko OK .........šak vidíš koľko mám prace furt na Koňovi tento týždeň sa v práci aklimatuzujem a na budúci týždeň začnem hádam pracovať ...... 😀

kamka ahoj moja... 😉 si pracovne alebo až poobede ? 😉 wolfi si užíva svoje vytúžené tehulkovanie....

janicca
7. jan 2010

marti aj ty chodíš ku Hartelovi ?

marta222
7. jan 2010

Nie, jani, ja chodím k Veselému, tiež do ZA. Ale viem, že Hartel chodí do DK, čítala som to tu vo viacerých témach - a aj wolfskinka chodí k nemu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre