Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
18. jan 2010

minka-do 3 rokov??? Hilfeeee

minka051
18. jan 2010

Ano veru...Niekedy som už bola v koncoch a myslea som si že ja sa vyspím asi už len v tej drevenej .. Ale veštko prejde. Vždy som sa sťažovala aj doktrke len im nič nebolo boli zdraví šintri len ja niekedy súca na psychiatriu. Postielku sme 4xlepili co sa paličky od mixovania rozišli. No bola to sranda. Mne ako 6 mesačný starší syn vyliezol z postielky. Ked som ho videla na zemi a on sa ceril od ucha k uchu skoro ma porazilo. No navyvádzali toho vela. Teraz sa len smejeme.

minka051
18. jan 2010

cikyta tak sa pekne vykúpkajte napapajte a šup do postielky... Tak prajem dobrú noc. Zajtra mám deň D.

kuspitka
18. jan 2010

ahojte .my uspavae malu.uz sa tesim,ze ide buvat stale place veli.
minka drzim velmi palce.
cikyta tak budete mat 3izbovy byt to bude super

kiara15
18. jan 2010

kuspi ahoj mojko neboj ju to raz prejde len ju dobre masiruj a bude dobre 😉

cikyta
18. jan 2010

Minka tak zajtra......tfuj tfuj......... 😵
Dnes som povedala mužovi,že ak sa mi niečo stane,nech zomna siahne všetko zlato a dá malej."Tam"mi to bude nanič.Už chodím z nevyspatia ako Hurvínek...nohou šmátram vpred,nech nepadnem...
Ale inak fajn.Aj tak ju lubim , ako konika. 🙂
Dobruuuuu

cikyta
19. jan 2010

Ahojte...
Minka.ako? 😉

lusina
19. jan 2010

Ahojte, 😉
ciky, ked tak čítam čo vyvádza to tvoje male mimi, to ako keby som čítala o bráchovej malej dcere-cez kopír.
dokonca maju aj rovnaky den narodenia, len bráchova ma o rok viac. tiež je až moc živa a čo sa týka spanku-to jej zabudli v porodnici povedať, že miminka musia spať 😀. teraz ma vlastne rok aj 3/4 a už niekedy poobede ani nespi-nechce. takže nechcem ti brať ilúzie, ale čo sa týka toho spanku,bude to ešte horšie 😀 😀 😀

cikyta
19. jan 2010

Lusi no fasa.Díky 😀 😀 😀

janicca
19. jan 2010

ahojte babulky prajem fajn deň ... 🙂 ááá nikde nikoho len Cikytka to tu zachráňuje ... 😉

Kuspit ,Cikytka tak tie baby vám dávaju teda riadne zabrať ono to raz určite prejde a potom vám to vynahradia len to chce čas ... 🙂 )))

cikyta
19. jan 2010

Janica,ved na to sa spolieham,ako ma dochová,bude obskakovať,prebalovať... 😀

janicca
19. jan 2010

alebo ťa dá do domova dôchodcov...... 😀 😀

marta222
19. jan 2010

Ahojte dievčatá, aj ja som tu - sledujem Vás.
ciky..... tak obskakovať a prebaľovať... no toto 😀 😀 😀 .
A kde máme dnes orsulku? Ani wolfskinka sa od včera neukázala....

cikyta
19. jan 2010

Jani-no hádam nie.Ja s tade ujdem ! 😅
Martus-no veru...asi niekam spolu išli 😅

marta222
19. jan 2010

Myslíš? Ja skôr premýšľam, či sa wolfskinka nenahnevala, keď sme ju včera naťahovali s tou fotkou... A ja blbá som napísala, že nevadí, keď sa budeme smiať, že nás aj tak neuvidí... Ja som tiež niekedy taká huba nevymáchaná - nedávam pozor na to, čo poviem... Ale, čo píšem, na to by som si mohla dať pozor, však dievčatá?
No, budem sa musieť polepšiť.... Sľubujem..
Wolfskinka, ak som ťa nahnevala, prosím, prepáč mi to 😉 .

janicca
19. jan 2010

Ciky tak to ja mám takú babku keď som bola menšia tak našla niekde nejakú basničku a stále nám ju dávala čítať .....ja som si z nej zapamätala len toľko že dom dôchodcov vybavia vám v nuci....tak sa nemusíš báť že by ťa tam Sisinky zapratala ..... 🙂

Martula čaf ty sledovačka .... 😀

cikyta
19. jan 2010

Ale Martus.Len bud taká aká si.Každý vie,že vtipkuješ.Ved by sme sa zbláznili-brať všetko smrtelne vážne.
Wolfi spinká.ved je ešte skoro! 😉
Opováž sa zmeniť!!!

janicca
19. jan 2010

ale Martula tak určite sa Wolfi nenahnevala ona určite ešte odfukuje ..... 🙂 určite nemal dôvod sa hnevať ... 🙂 tak ty sa určite nemusíš lepšiť !!!! .. 😀

marta222
19. jan 2010

ciky.... OK, neopovážim sa 😉 . Ja viem, že wolfi ešte spinká, ale tak dúfam, že si nás prečíta, keď sa zobudí...
janicca - tá tvoja babka je veľmi uvedomelá 😀 😀 😀 . To vám dala čítať tú básničku, aby ste to tak nezabudli urobiť?

cikyta
19. jan 2010

Jani-pozdravujeme babku. 🙂

janicca
19. jan 2010

jooooooooj tak to by som vedela rozprávať o tej mojej babke ale každý sme nejaký...no určite ten ustrižok do teraz schováva....

ciky -pozdravím 🙂

Martula keď ma bude serinkať tak jej to vybavím..... 😀

marta222
19. jan 2010

jani.... 😀 😀 😀 , čo by iní dali za takú babku, keď ešte pečie aj vianočné pečivo a určite si zažijete s ňou aj kopec srandy... Ja napríklad už dlhé roky žiadnu babku nemám....

cikyta
19. jan 2010

Pozdrav ju aj s tým zažltnutým ústrižkom z novín-ala časy Titanic. 😀

(Ale nie.Sranda musí byť... 😉 )

cikyta
19. jan 2010

Veru-žič mi ju Jani.Tiež by som chcela.Aj s básničkami 😀

cikyta
19. jan 2010

Ja mám už len jednu.Býva daleko a pije ☹

marta222
19. jan 2010

ciky... no vidíš, každý si hľadá nejakú zábavku. A ktovie aké my budeme na starosť 😉 . (Či mňa vôbec bude mať kto dať do toho domova dôchodcov 😒 ?)

janicca
19. jan 2010

jasné sranda musí byť aj keby chleba nebolo ..... 😀 😀 ja keď budem mať 85 tak už budem asi dávno prdieť do hliny ........ 😀 😀

Marti tak kopec srandy noooooooo neviem neviem ona je bývala učiteĺka a myslí si že je prezident.... 🙄 ale ináč su na tom aj horšie ..... 😉

cikyta
19. jan 2010

Martus,toho sa neboj. Každý sa dočká potomka. Ci už dnes,či za mesiac,rok....treba len velmi chcieť...A cítim,že tebe,Orsulke a ešte zopár kočkám tu,to nepotrvá dlho.Nejak cítim,že r.2010 to istí 😉 Je to v ovzduší okolo vás!!!!

marta222
19. jan 2010

jani... čo už urobíš? Učiteľky sú také ... sú zvyknuté zo školy stále upozorňovať a prikazovať.. takže to je "profesionálna deformácia" 😀 😀 😀.
No nič, pomaly Vás opúšťam - idem na ten pohreb starého otca môjho drahého... Tak sa majte krásne...

cikyta
19. jan 2010

A nieje to trápne ukludňovadlo-je to FAKT!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre