Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
10. feb 2010

taaak a už som domka bola som sa dať trošku skrášliť na kozmetike .... 😉 bo som mala obočie ako ala Brežnev .. 😀 😀

kamka no práve že to neviem či to súvisí šak zajtra budem múdrejšia aj výsledky by už mali byť tak zajtra uvidím..

domika9
10. feb 2010

wolfi celkom ok niektore vysledky mam kus horšie ako by mali byť ale mam zapal takže aj to ich kus zhoršilo ale inač ako doteraz pichať 😉

brmbolcek
10. feb 2010

Janka, ja si myslim, ze dr, ti chce urobit normalnu kontrolu prsnikou, asi preto ze si k nemu nastupila tak ta chce mat v poriadku a ta sa vyratava mamografia podla menzesu, a ten clostil by s tym nemal byt vobec spolocny 🙂

wolfskinka
10. feb 2010

domika uz to nejako vydrz uz nemas toho vela par tyzdnov

romy01
10. feb 2010

ahojte helinky

wolfka moje dievca, ty mas take peripetie. Ale aj tak to asi nepochopim. Nechapem co je za problem s tymi tripple testami. Mna nikde neobjednavali, len mi priamo u gyndy zobrali krv a poslali do labaku ako obvykle. Nechapem, kam ta to furt objednavaju. Si to odbehas, teda len co je pravda.

vitam nove snazilky a zelam aby sa vsetkym coskoro podarili // 😀

ciky to tvoje dieta je nejake nad normu ci co 😀 😀 😀

wolfskinka
10. feb 2010

romy no ved to a teraz sa nemozem ani spolahnut na vysledky triple, nakolko ten doktor na sone v martine zle pomeral babetko, tak to skresli, no co uz , buduci tyzden ideme na amnio a dufam, ze to dobre dopadne

kiara15
10. feb 2010

pekny vecer vsetkym urobila som len na chvilu kuk co nove len sa tu pekne dary len nech to tak pokracuje 😉 😉 😉

romy01
10. feb 2010

wolfka mne sono tiez neukazalo presne tt ale do papierov mi napisali aj tt podla OPU a aj podla sona a podla toho som dostala aj vysledky. Dokonca vo vysledkoch mi napisali ze vysledky v sebe zahrnaju aj to ze ide o IVF

cikyta
10. feb 2010

Romy,prečo "nad normu"?Ja zase nechááááááápem 🙄 😅 Pomooooooc 😒

brmbolcek
10. feb 2010

romy- a co ti posunuly termin porodu, ani ja nerozumiem

Ciky.. ahojcek 🙂 isinka uz spinka , ci sa chysta ?

cikyta
10. feb 2010

Brmbolcek,moja otázka nesuvisela s terminom porodu 😀 😀 😀 😀 ale aspon som sa zase 😀 😀 😀 😀
Uz ju idem uspať...uf.......vyberam cecky,zapínam Panelák...a bojujeme 😅

romy01
10. feb 2010

ciky to som myslela to, ze mala Siska uz cika do noťníka 😀 😀 😀 ýe je popredu 😀 😀 😀
brmbolcek, mne sice posunuli termin porodu ale to som tym nemyslela. Nas drobec je podla sona o 3 dni vacsi no nohy ma az o takmer dva tyzne dlhsie

brmbolcek
10. feb 2010

ved to nevadi romy, ma byt po kom vysoky ci ?

cikyta
10. feb 2010

Romy-už 7 mesačne niekedy chodia na nočnik.Len Sisa si ho dáva stále na hlavičku a nie pod riťku 😠
Aj my sme mali hlavičku o 2 týždne väčšiu , ako teličko.
Papa ideeeeeeeeeeem dobru nocku

brmbolcek
10. feb 2010

zelam sladke snicky - idem sa venovat manzelikovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a pre orsulku na rano

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domika9
10. feb 2010

wolfi už je dobre asi som mala len taku krízu nejaku 😉

wolfskinka
10. feb 2010

domi to je dobre

orsulka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

orsulka
11. feb 2010

tak dobre rano 🙂))))))))) dakujem brmbolcek, dakujem wolfi 🙂))))) aj za 😀 aj za TTTTT

ja dnes padam o desiatej s drahym na kontrolu.... dovtedy dost prace, tak neviem ako budem stihat pismenkovat, ale hlavne, že som vas chcela pozdravit 😉 😉

brmbolcek
11. feb 2010

pekne ranko,

Orsulka dakujeeme, hned sa ti bude lahsie pracovat a s mmdrzime palceky nech mu vsetko ok dopadne , a myslime na teba aj ked tu nebudesa budes mat kopecpovinnosti, ved teraz sa vam pojde dobre ked si bola s autickom v servise, si sikulka , len ten sneh

orsulka
11. feb 2010

brmolcek........no jooo sniežik......sak ja pojdem pomaly.....pre istotu 😉 😉 😉 a ty čo este nespis?????? haaaaaa ???? 😉

minka051
11. feb 2010

Ahojte
Prajem pekné ránko. Dnes je môj deň D ale ja už viem že nebude dobrý. Mrchu síce nemám trošičku špiním no už je ale koniec. O 10:30 vám to tu napíšem. Včera som si to odrevala a dnes sa musím dať dokopy.

Domika napíšem ti IP.

janicca
11. feb 2010

dobré ránko vám prajem 🙂 ))))

minka myslíš že je to tak ??? a ja som tak tajne dúfala že ti to víde ale šak počkaj na výsledoček veď zázraky sa dejú !!! .....tfu tfuj tfuj .. 😉 )))

orsulka
11. feb 2010

minkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prečo toto pises a myslis si ?????? si naozaj skalopevne presvedčená ??????????? ved hádam nemožeš nikdy byt až tak na 100 až 200 %........ hádam len nemáš pravdu....... 😨 😨

brmbolcek
11. feb 2010

Minka- napisala som ti v inej teme...

ORSULKA- A Preco nespim, lebo mi to nedalo a chcela som vediet ci uz ta nalada co bola vcera, je lepsia 😀 😀 😀

orsulka
11. feb 2010

brmbolcek....hihihihihihiih........tak ti oznemujem, že si nevstavala nadarmo.......dnes je lepsie , v hlavičke už veselšie.....hoci mrcha od rána ohlasuje svoj priched a ja tu nemam po ruke, žiadny oblbovak ...... nejak musim vydržať.... 😉

orsulka
11. feb 2010

pardon....dnes mi nejak preskakujú pismenkááááá 😀 😉 😝

minka051
11. feb 2010

No a teraz je to už na beton.Spustila sa mrcha. Mám jedinú nádej mrazáčika ale je len jeden tak dúfam zabojuje.

marta222
11. feb 2010

Ahojte kočky, vidím, že orsulka je už vo svojej koži, to je fajn..
Minka a čo sa stalo? Prečo toľký smútok a beznádej?
Mne je už o čosi lepšie, nos mám síce ešte trochu zapchatý, ale už soplím menej - verím, že do víkendu som fit 😉 .
Práve mi prišiel ten hrniec Ultra Plus aj s receptami - takže môžem začať vyvárať - takže brmbolček, ak si ho budeš chcieť kúpiť a budeš chcieť podať referencie, tak vieš na koho sa máš obrátiť 😀 .

janicca
11. feb 2010

martuli ahoj tak objednávam si u teba obed ...... 😉 ) minka bola na vklad darované vajíčka teda ak som mohla napísať dufam že sa nenahnevá...

a ja z chvílu padám ku gyndošovi a už sa do práce nevrátim .... 🙂 🙂

minka051
11. feb 2010

marta 222 no nevyšlo to už sa mi spúšťa aj mrcha. Tak posledná nádej je KET ale je len jeden mrazáčik tak bude musieť poriadne zabojovať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre