Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
25. feb 2010

no a mozeme ist spat .... 😀

cikyta
25. feb 2010

Sia dakujeee 😵

jerryjanka
25. feb 2010

s kym teraz budeme hrať?

brmbolcek
25. feb 2010

wolfi, najprv tvoje foto ucesu......az potom do hajan 😉 😉 😉

wolfskinka
25. feb 2010

brmbolcek no to nemozem urobit by ste sa zlakli keby ste ma teraz videli,

jerry s canadou

brmbolcek
25. feb 2010

ale ved mi sa chceme zlaknut 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
25. feb 2010

a môžme začať kľudne pracovať šak Martula ............. 😀 😀 😀

brmbolcek
25. feb 2010

janka- ahpj , tak vcera boli 3 dni co ste mali tutumutu, kedy teraz kontrola ? 😉 😉 😉 ale uspesna a pozit. 🙂 🙂 🙂

jerryjanka
25. feb 2010

no parada Kanada...
tak tam fakt nemame šancu 🙄

janicca
25. feb 2010

Martula tak drahý včera musel vládať aj keby nechcel plán je plán a ten treba splniť ........ 😅

brmbolček ja veru pekne si to pamätáš ...... ak sa nepríde mrcha tak potom pôjdem na kontrolu a nebudem ani testovať čo sa ma stať sa stane....... 😉

jerryjanka
25. feb 2010

jani - mali ste planovany styk?
kolkokrat už?

janicca
25. feb 2010

jery áno teraz prvý krát tak uvidíme čo sa bude diať .... 😉 aj vy ste už mali ?

brmbolcek
25. feb 2010

janka- verme spolocne, ze uspesne 🙂 🙂 🙂

Jerry....- ked sme uz doteraz vyhrali tak uz canadu nejako poriesime 🙂 🙂 🙂

a kdeze je ORSULKA ???? co je s nou ? 😲 😲 😲 😲 zeby koniec mesiaca ? vyplaty odmeny, ci vypovede ? halooooooooooooo kocka ozvi sa nam ze si ok..., 🙂 🙂 🙂

jerryjanka
25. feb 2010

janicca - my tam chodime rok - takže prve tri mesiace s clostilom boli april, maj , jun - potom som si dala pauzu na leto - a potom zasa september, oktober, november, lenže u nas sa nestal zazrak
takže som v januari bola na laparke
teraz ak bude folik na spravnej priechodnej strane pojdeme skusiť iui

marta222
25. feb 2010

Tak oznamujem - práve mi prišli aj výsledky z genetiky, záver: Cytogenetické vyšetrenie u páru nezisťuje zmeny na chromozómoch, ktoré by vysvetľovali výskyt opakovaných spont. potratov ako dôsledok prenosnej nevyváženej chormozómovej aberácie. Tak teraz: babo, raď!!!

cikyta
25. feb 2010

Marti.Fu.Takže tam by to bolo OK. 😒 Však?

wolfskinka
25. feb 2010

jerry ani proti rusom sme nemali ani proti svedom a pozri sa ... ale v tej poslednej tretine ma skoro porazilo ... no zajtra s kanadou to bude ine derby a to bude infarktov ... xixi, nechcela by som sluzit rychlu, nebudu stihat odvazat infarkty 😀 😀 😀 😀

marti supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrr, gratulujem, chod do heliku a oni uz vedia co s tym, krajko je macher na taketo pripady ...

janicca
25. feb 2010

my chodíme do Helíku už dva roky tam som nemala vôbec plánovaný styk hneď sme išli do IVF..... to mi naordinoval môj doki a snažíme sa 3 roky a 4 mesiace to je už dosť sa mi zdá ....ak sa nepodaria tieto tri cykli tak znova IVF....ja som nebola na laparke ani nič také ja si myslím že u nás je najväčší problém spmg....

brmbolček no bodaj by si mala pravdu ..... 😵

marta222
25. feb 2010

No, ciky - vyzerá to tak, že sme zdraví ako repy 😀 😀 😀 ! Máme po 46 chromozómov 😉 . No, veď uvidíme, čo povedia o týždeň v Helíku...

janicca
25. feb 2010

martula no fajn tak je to na dobrej ceste my asi pôjdeme do toho spolu len ty normálne a ja IVF aspoň budem mať s kým kočíkovať ......... 😵 😵

jerryjanka
25. feb 2010

janicca a ake vysledky ste mali?
u nas je problemov viac, ja mam nepreichodny vajcovod, pco a mame aj horší spg - v morfo 🙄

marta222
25. feb 2010

wolfi, ďakujem, no len čo ďalej? Keď sa vlastne nič nezistilo... Tak sa spolieham na MUDr. Krajkoviča 😉 . Jani a budeme kočíkovať aj na bicykloch?

brmbolcek
25. feb 2010

vau.. Martuli - tak jedna sprava lepsia ako druha..... treba ist ozaj do helika, tam uz budu vediet ako na vas 🙂 🙂 🙂

marta222
25. feb 2010

No dúfam, brmbolček, že mi nejako pomôžu 🙂

janicca
25. feb 2010

spmg bol morfológia a čísla mám doma to neviem spamäti .... a ja že vraj si vytváram protilátky proti spmg tak že tak .....ja už tomu niekedy ani nerozumiem tam nám vôbec neplánovali styk...po neuspešnom IVF keď som bola na kontrole tak Krajko navrhoval IUI a potom som bola u Gaťovej tá hneď IVF tak ja už niekedy ani neviem či ja som ......... 😝

brmbolcek
25. feb 2010

janka- casom zistis, sama co bolo spravne , neboj moja 🙂 🙂 🙂

Martulik a u teba uz zacinam vidiet svetlo na konci tunela 😉 😉 😉

jerryjanka
25. feb 2010

janicca - tak ja osobne by som sa priklonila k iui aspon parkrat to skusiť
ide o to že planovany styk ak si vytvaraš protilatky nie je oničom - kdežto iui tu fazu krčka a hlienu vynechava a vstrekuju to priamo ku vajcovodu 😉
my mame morfo len 2% je tam norma myslim 3,5 - tak uvidime no

marta222
25. feb 2010

brmbolcek - si zlatá, si ma rozosmiala 😀 😀 😀

wolfskinka
25. feb 2010

marti ja som vcera upratovala a nasla som SK nalepku .... odlozila som ju na sedacku na bicykel, ked pojdeme do rakuska s malym bicyklovat

marta222
25. feb 2010

jerryjanka - môjmu partnerovi zistili morfológiu len 1,5 % a ja som už 3 x bez problémov otehotnela. Tak ako to potom je? Wolfi, no my sa potom s janiccou pridáme - tvoj guľko už bude trošku väčší 😀 😀 😀 . My budeme zatiaľ bicyklovať len s kočíkmi 😀 😀 😀 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre