Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

finelka
18. jún 2009

tikaza - jej som nevedela, ze oni ich takto znamkuju 😀 ako v skole 😀 - tie jednotky pojdu urcite za 18 rokov na vysoku 😀 😀 😀 😀 drzim palceky, nech ti to tak pekne dalej pokracuje 😉

wolfi - jasne, ze to dopadne dobre, presne ako orsulka pise... no prinajhorsom keby bola baba velmi zla, ovalis ju a sup s nou do pivnice ako vcera s vecami
😀 😀 😀

ahoj orsulka 😉

tinkaza
18. jún 2009

žienky, veru, opadol zo mňa strach a znovu verím, že to všetko dobre dopadne..

wolfskinka - no teeeda, neboj sa nič, dobre to dopadne, len sa uvoľni a buď aká si, prirodzená...

potom ešte prídeš naspäť do práce??

tinkaza
18. jún 2009

finelka - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no mne stačí, keď na tú výšku pôjde len jedna z tých jednotiek, možno max. dve..uvidíme, už je to na nich... 😉

orsulka
18. jún 2009

wolfi......tak predsa prisla???????? do botky!!!!!!! škoda, nech ju para tlaci!!!! 😠 😠 naštvala ma ...trochu....
no čo už... dva týžden a sup ho do toho... 😉

finelka....ahojček 🙂

wolfskinka
18. jún 2009

finelka tak do tej pivnice by sa uz nezmestila 😀 😀

kramy su sice divne hnede ale no co uz ... v poslednej dobe ich mavam take

tinkaza
18. jún 2009

wolfskinka - ešte som ti chcela povedať, že fusakľu nosím stále so sebou v kabelke, možno práve ona to všetko ťahá do úpsešného konca...ďakujem...
a včera sa mi ozvala Dunda z Rodosu, vraj sa majú supiš, tak dúfam, že si tam riadne oddýchne... 😎

orsulka
18. jún 2009

prave som na Dundu myslela, že ako im fajn.... 😀 😀

wolfskinka
18. jún 2009

tinkaza no vidis ... dufam, ze to dotiahnes do stastneho konca

orsul no veru, dunda sa ma 😵

tinkaza
18. jún 2009

hej, dundík písala že, sa majú fajne...a že na nás myslí...ale kázala som jej myslieť len na seba a nech sa venuje manželíkovi.....v nedelu asi vecer sa vracaju, neviem presne kedy...

wolfskinka
18. jún 2009

no tak nejako v strede tyzdna by sme mohli dat stretko alebo koncom

tinkaza
18. jún 2009

wolfskinka - ja budem od tejto nedele týždeň lehniť doma v postieľke.... 😉 😉 😉 😉
ale musíš sa stretnúť s kamkou a dať jej fusakľu 😉 😉 😉

wolfskinka
18. jún 2009

no to sa stretnem

cikyta
18. jún 2009

Ahojte všetky kočendy.
No Tinka,veruže dnes budu mať tvoje embrijka ťažký den.Ale oni ho zvládnu a potom už len šup späť do maminky a niektore hajať do mraziačiku.Budu silný bojovníčkovia uvidíš 😉

tinkaza
18. jún 2009

ahooooj, cikytka naša ...........júúj, zlatinko, keby si tak aj ty mala pravdu, ja by som sa pok...ala od šťastia...
a vieš mi prosím tak nejako laicky vysvetliť, že prečo práve dnes je ťažký deň?
ráno mi hovorili o nejakej genetickej informácii, ale fakt že tomu moc nerozumiem.....neva....

a ako sa má Silvinuška? 😉

orsulka
18. jún 2009

ahoj cikytka..... 🙂

cikyta
18. jún 2009

Tinka teraz sa bunky v embrijku spájaju do moruly-je to taký celok.Akokeby sa zlievaju dokopy a tvorí sa okolo embrijka taký obal.No a ked sa bunky nebudu dobre "zlievať" dokopy,tak s embrijka už nič nebude ☹ Ale toto nebude tvoj prípad a hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

Dnes ani neviem,že mám dceru.Vnoci sapala a teraz tiež! Včera celý den plakala a dnes spinká.Ale už vstane každu chvílu.Papať.Teda dufam.Lebo ked dlhšie spí,musím odstriekavať mlieko a už aj mraziť.

wolfskinka
18. jún 2009

v heliku to mam dohodnute zacinam ... od dnes ratam dni ... od 3.7. provera a od 10.7. decapeptyl ... a 20.7. utz a krv

cikyta
18. jún 2009

OPRAVA: spala,nie "sapala! 😀

orsulka
18. jún 2009

😀 😀 😀 ona už je Sisi nasa chuda aj vyštavena z toho plakania...asi 😀 😀 😀 fčul ma den "oddych" 🙂)))) 😀 😀 😀

cikyta
18. jún 2009

No Orsul.Všimla som si,že ona je dva dni zlá a tretí den spí. 😀 Dnes je ten tretí 😀

Wolfi-tak gratulujem a hor sa do boja !!!!!!!!!!!!!!!!!!

cikyta
18. jún 2009

Inak Orsul,ako pekne ju voláš.Aj ja ju tak asi budem-že Sisi. 😀

tinkaza
18. jún 2009

wolfskinka - super, blahozelam, tak nech Ti to odsýpa...

cikytka - aha, tak je to teda..diky..
aj ja si myslim, ze princezna je z toho plakania uz aj unavena, musi si oddychnut....ale uz nemava ten reflux, ci ako sa to povie, nie?

cikyta
18. jún 2009

No Tinka...dlho nemala reflux a chcela som ju dávať už spávať do roviny,ale posledne 2 dni sa to objavilo znovu,tak musíme ešte čakať.

katy7
18. jún 2009

tinkaza super, bojovnickovia su na najlepsej ceste 🙂
wolfi tak ta mrcha te teda mrcha! Ale na druhej strane super, ze vies kedy zacinas s IVF, papaj vitaminky a priprav telicko pre babatko 😉
lienka kludne mozme niekedy pokecat dohodneme sa a hotovo

tinkaza
18. jún 2009

veď nevadí, nie? daj ju kludne do tej polohy, v akej sa jej to nevracia.....v rovine sa naspinká este dooosť....hlavne, nech je jej lepšie..

orsulka
18. jún 2009

ciky....no pre mna to je princeznicka....a potom bude aj kralovna.....jednoducho Sisi 🙂))))) a mne sa to velmi paci 🙂 🙂

tinkaza
18. jún 2009

ahoj katy....uvidime, uvidime....všetko je vo hviezdach... 😀 😀 😀 😀

to je fakt, je to nasa Helisacka princezna Sisi.... 🙂 🙂

wolfskinka
18. jún 2009

ciky no negratuluj ... p[omalicky po krajicku teraz nie je dolezite IVF teraz je prednejsia ta adopcia .. na vybavenie adopcie mame len 1 pokus

pepu
18. jún 2009

ahojte kocky 😉
pekny den Vam prajem 🙂

wolfskinka
18. jún 2009

ahoj pepu ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre