Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
8. mar 2010

bodre dobre ranko 😀 😀 vidim ze tu dne spanuje vesela naladicka, my mame tiez krasne slnieckovo. uz nech pride sestricka pokukucit svistikov a sup von. vcera sme mali presne cely mesiacik 😅 sa mi to ani nevidi. ale je to tak.
ja som kvietky nedostala tiez, ani cokoladku, ja si asi nezasluzim. alebo ked som dostala velikansku kyticu, ked som prisla s porodnice a podotkla som ze aka velika, asi to mm myslel vazne ked povedal to mas ku vsetkym tohtorocnym sviatkom 🙂

orsul, cibulu do vrecka, nech aspon jednu slzu vypustis 😉

kamka17
8. mar 2010

no kamka sa na tento svoj PC moc veru neškerí, lebo od rána ju serie, pardon, ale nemožem nahlas, tak len tak potichu nadávam...a netestla, lebo na to nemám asi nervy alebo odvahu alebo čo...ale hádam ju do konca týždňa nazbieram 😀

že buchy...bože, za rána také chute... 😅 ale necháme si ich pekne zájsť...

som pred chvíľou telefonovala s kolegyňou...bože, iný adrenalín sa mi dvíha, keď si tam na to spomeniem 😝 😝

no nič, idem ja niečo robiť, nech som aspoň trochu užitočná, keď už tu sedím doma 😕

orsulka
8. mar 2010

marti...tak ospravedlnenie....!!!! ja že to je preklep.......!!!!! jaj...nejake telivo som ja dnes 😀 😀 😀

mzuzanka......ahojte Londýnčania!!!!!! 🙂 🙂 🙂

marta222
8. mar 2010

orsulik, veď sa zasa nemusíš ospravedlňovať.... ty nie si žiadne telivo. A ozaj buchty už si napiekla 😀 😀 😀 ? Mzuzka, tak to teda beží - že svištíci majú už mesiac....

janicca
8. mar 2010

kamka ale ty si teraz nemôžeš dodovli nechať chute zachádzať veď ty si už musiš dopriať .... 😀 😀 😀 😀

zuzanka ahojte tak svištíci sa držia to je paráda ...a kukla som albumik krásne kočíky aj raz budem mať také a hneď pre dve............ 😵 😵

orsulka
8. mar 2010

no buchty ako buchty...hihihih....dostane na cestu jablkovy kolac !!!! 😀 😀 😀 kdeže ja by som buchty napiekla !!!!! kysnute cesto je for me španielska dedina!!!!! 😀 😀 😀

janicca.....dodovli 😀 😀 😀 😀 😀 (rozumej dovoliť...) 😀 😀 😀

marta222
8. mar 2010

orsulik, tak to sme na tom rovnako 😀 😀 😀 . Ja sa do takýchto vecí tiež radšej nepúšťam. Samozrejme, taký dobrý jablkový koláč nie je zlý, však? My sme mali cez víkend šľahačkovú roládu, mňam... To je tiež celkom rýchle a dobré. Ešte som si kus nechala, tak keď prídem domov, vrhnem sa na ňu 😉 .

lusina
8. mar 2010

Ahojte, prišla som na vá kukuk, a pozdraviť vás.až teraz som vás dočitala, čo ste popísali za celý vik.
baby ako sa robia zapekane banany s medom, podeľte sa, lebo znie to až moc dobre.
ciky, ma pobavilo ako si napísala, Kamke, že sny sa plnia a Kamke sa snívalo že test bol negatívoš 😀
ale to nebude kamkin prípad, is myslím, že už keby teraz ocikala papierik boli by tam //. 🙂

janicca
8. mar 2010

Orsulik a vidíš rozumieme si !!! ...........uuuuuupss to bol ozaj preklep to nebolo nárečové slovo .... 😀 😀 😀 😀

cikyta
8. mar 2010

Lusina,to faaaaaaaaaaakt????????????
Bože až mi je zle. 🙄
Ale ked jednou rukou píšem,druhou sa hrám so Sisou ,tak to vizerá 🙄

Kamka a ty si ma čo nekopla do riti!!!Aj to by mi bolo málo. 😠

lusina
8. mar 2010

ciky, my vieme, že si to zle nemyslela, vieme, že jej praješ // po dobu 9 mes. 😉

janicca
8. mar 2010

Ciky to bol jednoducho preklep a hotovo !!!!veď ty si to určite myslela dobre 😵 😵

kamka17
8. mar 2010

ciky...ja som len čakala, či si to niekto všimne 😉 a nebudem na tebe páchať násilie, ešte by ma SIlvinka vybila a čo potom 😎 veď ja som vedela, že to myslíš dobre 😀

orsulka
8. mar 2010

Ciky...nebud na aseba taka prísna........kto nič nerobi nič nepokazí...a ty este aj dve veci naraz!! 😀 myslim, že Kamka sa tak ci onak nehneva 🙂)))))

lusina...seeeervus......tak keby som vedela ako sa robia tie zapecení babany s medom, tak by som kašlala na celu dietu !!! 😀 😀 ja si to vždy dám v cinskej restike.....oni robia nejake specialne a chutne cesticko, do toho obalia tie banany a preleju medom!!!! ale ten recept na to cesticko nemam!!!! 😠 😠
skusim na nete pohladat 🙂)))))

a jablkový kolacik bude dobrotka dobrotkava .-)))))))) (ak sa podari) 😀 😀

kamka17
8. mar 2010

som si dala vygúgliť že "zapečené banány s medom" a našlo mi aj príspevok od brmbolceka...asi to v takomto znení na nete nebude...ale isto sa nájde nejaký podobný receptík, však z dobrých ingrediencií nemože byť zlé jedlo 😉 🙂

orsulka
8. mar 2010

hahahahahahahahahahahahah....kamkaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

tak ja idem skusiť opečene banány s medom .-))))))))

kamka17
8. mar 2010

už som našla...som ťa trochu predbehla, prepáč 😕
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9330

marta222
8. mar 2010

Dievčatá, mne zasa tieto čínske dezerty vôbec nechutia... Párkrát sme boli v Blave v jednej čínskej reštike a tam to tiež dávajú ako dezert - ešte aj zapečené jabĺčka, hrušky, banány, broskyne a čo ja viem, čo ešte a navrch dávajú ešte zmrzlinu, ale mne to akosi nechutí - nejak mi nejde dokopy tá kombinácia 😒 .

orsulka
8. mar 2010

kamik...už to mám vytlačene...dakujem, lebo este som sa k tomu haldaniu vobec nedostala 🙂)))))

orsulka
8. mar 2010

marti.....ja to zas zbožnujem...a drahy si dal vcera flabovanu zmrzlinu...tiež to bolo cesticko vo vnutri bola fajna zmrzlina a este ked to doniesla, tak oflambovala....jednine co mi trosku vadilo, že to cesticko bolo hrube.....mohlo byt tensie..... 😉 ale inak vyborne 🙂)))

wolfskinka
8. mar 2010

kamka ... no ale ty mavas mrchu 25dc, takze ked nemas tak si tehu .. lebo 25dc uz bol, takze bez obav testni a hlavne sa nenervac ... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

maryah
8. mar 2010

caute, wolfskinka, to fakt? teraz je cyklus upraveny utrosom... ja mavam tiez mrchu na 25-27 DC a dnes som 30DC... som 7 dni po ET...

lusina
8. mar 2010

kamka nenaťahuj nás, urob si test, ja sa chcem tešiť, že to ďalšej vyšlo 🙂
diki za receptík, skusim a podám info. 😉
kiarka ked si 😕

orsulka
8. mar 2010

maryah........dajte na wolfi...má pravdu...tým padom si aj ty tehu 😉 😉 😉 😉

brmbolcek
8. mar 2010

pekne pondelkove dopoludnie slniecka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

taj Janka zaujemkin je tu velmi vela o tvoju mrchu 😉 😉 😉 tak teraz je to na tebe komu ju prenehas 🙂 🙂 🙂

Wolfi- aj som tak urobila , nabalila som sa akoby som prisla z obchodu 🙂 🙂 🙂

Martulik, - tak sefik si siel sunkafleky vyvalovat na liecenie 😀 😀 😀 no tu kontrolu znesies a od zajtra budes mat aj ty medove tyzdne 😀 😀 😀 , vidis dnes ti uz dali aj sladke potesenie, 🙂 🙂 🙂 a k tomu aj kvietok no ty nam ides dnes vzorom 🙂 🙂 🙂

Orsulik- tak co mas dnes v plane ako sama samucicka bez manzelika 🙂 🙂 🙂 nebudes sa bat ? v noci lebo este dnes sa rozlucis, nabalis a co potom ? zajtra o takomto case , ze ty budes mat nejake vyjazdy 😉 😉 😉 !!! 🙂

Ciky..- tak ako manzelik pochodil v zlatnictve ??? alis v kvetinarstve , ved si uznaj sama ze vy ste so Sisi jeho dve zlaticka tak naco mu terab chodit do zlatnictva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka- tak vidim, ze si mamina na spravnej ceste so vsetkym a vsudi 🙂 🙂 🙂a ako sa ma maly hladosko 😉 😉 😉???? a kedy budes testovat ? Kamka uz by si aj mohla, ved nas nenatahuj 😖 😖 😖 ved mi uz vieme ze uz teraz su tam //, len to potrebujeme mat potvrdene od teba dievcina nasa 🙂 🙂 🙂 a kontrola v heliku ta kedy caka ?

Zuzanka- na milion krat ta pozdravujem a zelam vsetko dobre k MDZ 🙂 🙂 🙂 a vam dievcatka taktiez , krasne stravte tento dnik 🙂 🙂 🙂 a vsetkym nasim cerstvym maminam Surviver, Domceku , Maske , Luculke a vsetkym ostatnym aby prezili tento krasny dnik 🙂 🙂 🙂

Tak a ja som dnes bola na sone a krvicke, maly brmbolcek cele sono prespinkal 😉 😉 😉 o 3 tyzdne idem na dalsie sono ....

maryah
8. mar 2010

no to by bolo uplne super orsulka 😵 😵 😵

wolfskinka
8. mar 2010

maryah ... ja som bola bola na 3 IVF a mrchu ked prisiel moj den tak vzdy ked som nebola tehu tak som ju dostala, absolutne mi to utros neovplyvnil az teraz som nedostala a to uz bol gulko uchyteny, ale predtym som mala 2ET a 1KET a ked prisiel den D tak prisla aj mrcha

wolfskinka
8. mar 2010

maryah ja som mala // na teste 10den po ET bez PK

maryah
8. mar 2010

fuuuha, tak toto je celkom pozitivna sprava baby 🙂 ... bodajby platila aj u mna 😵 😵 😵 . necitim sa nijako psecialne, akurat ma este spred OPU bolia prsia, ale tak zvlastne... bradavly a po prsiami

maryah
8. mar 2010

nemyslela som psecialne, ale specialne 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre