Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
23. mar 2010

my sme celkom ok,len maly mal nejake fleky po tvaričke a zachripol,tak sme boli u dr. dala nam mast na tvar a fenistil na hrdlo,tak sa kurirujeme...inak je to už lepšie,len keby tolko neplakal 😒 ciky robi všetko ako s natlakovanou hadicou a my všetko s plačom 😠 Ale vonku je teplejšie tak sa vytešujem,že snad bude kočikovanie prijemnejšie 🙂 no a nočne tahame od polnoci do rana každe 2hodky papame a čim bližšie k 6.00 tym sa intervaly kludu skracuju a mrnčime každych 15 minut 😀

cikyta
23. mar 2010

Orsulik-No muž vravel,že smrad by tam už nemal byť,lebo to budu také farby,čo nesmrdia.(aj ked...uplne ok to nebude.Ale Sisa je už velká a kriticky rok plnej hygieny a prevárania vody bude mať za sebou toho 1.5. 😉 )

surviver
23. mar 2010

orsulka a to šoferovanie Ti važne zavidim 😎 ja sa furt bojim šoferovat 😖 a tak by sa mi to teraz hodilo...

sisi tak sladke sničky 😵

orsulka
23. mar 2010

cikytka...tak to som rada a hned som spokojnešia 😉 😉 😉

survi...ja bez auta už pomaly ani krok 😀 😀 😀 😀

cikyta
23. mar 2010

Tak......už spinká..........tak cupitám do kupelne a musim si nakresliť na tu moju kocku nejaké oči a obočie,aby som mohla isť medzi ludí 😅

orsulka
23. mar 2010

ciky..... 😀 😀 😀 neklam neklam.....určite chces zas vytočit SS 😀 😀 😀

cikyta
23. mar 2010

Orsul 😀 😀 😀 Hej.Odhalila si ma.
Včera som zistila,že niesu len SS , ale aj KSS 😀

surviver
23. mar 2010

teraz trochu od veci,ale mne sa tento novy kon vôbec nepači ☹ ,je ovela menej prehladny a zda sa mi nejaky pomaly a niekedy ma vôbec nechce prihlasit,alebo mi vypisuje,že porucha nie je vovašom prijimači...vam to nerobi???

cikyta
23. mar 2010

Okolo 18:00 hod.som bezdomovec. 😢 aj so Sisi..............
Hodila na zem keramický kvetináč a odštiepila z plávačky ☹
Gazda nás vyhodí z domu.On je na toto háklivý 😖 😅

surviver
23. mar 2010

ciky vidim ,že či si doma,či vonku,tak sa nenudiš 😉

cikyta
23. mar 2010

Survi,máš pravdu.Nieje to tu dobre.Možno trošku vylepšený bazár,ale forum je otras.Aj to načitavanie 😖

surviver
23. mar 2010

ved sa už stahujete,tak to mužiček hadam prežije 😠 ak nie tak pridite do ZA,ved vas predsa nenechame na ulici 🙂

cikyta
23. mar 2010

No hej Survi.Teraz musime stiahnuť z ceny v predaji nášho bytu 😀 My ho do apríla ešte poriadne zdevastujeme 😀

surviver
23. mar 2010

tak nech sa mala vyburi ešte v starom,aby v novom vam to dllllllhhhhhhhhhhooooooooooooo pekne nepoškodene zostalo 😉

cikyta
23. mar 2010

To by muselo byť železne,aby niečo pri Sise vydržalo 😀

brmbolcek
23. mar 2010

ciky- veru ze nezaprie cela Sisi labudova 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

survi- tak uz len treba kurirovat aby sa Timurkovi polepsilo 😉 😉 😉 a s tejto kobyle si nic nerob aj mne to akosi hapruje , raz mi vypadne potom mi nejde odoslat prispevok a tak to uz mam ...... 😒 😒 😒 😒 ale dnes je ozaj dobry cas na prechadzku 🙂 🙂 🙂

orsulik- tak ja mam namiesto krvi benziiiiiiiiin, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 soferovanie to je mojeeeeeeeeeee

cikyta
23. mar 2010

Brmbolcek,máš IP a už dlhooooooooooooo

cikyta
23. mar 2010

Sisa vie krásne povedať: Siviáááááááááááá
Stale si to rozpráva,aj ked nevie,čo to znamená 😀

surviver
23. mar 2010

no je to šikovnica malá,a aj chodit začala nejako skoro 🙂 kedy si sadla prvy krat??

cikyta
23. mar 2010

no keby bolo na nej,sedi už na pôrodnici.Odmalička neznáša ležanie.Len tak pololah-sedenie.
Takže sama sedela v 5,5 mesiaci.

cikyta
23. mar 2010

A teraz neznáša sedenie,iba chodenie 😝

brmbolcek
23. mar 2010

ciky... odpisane v IP 😉 😉 😉

surviver
23. mar 2010

ciky ,tak to si ešte počkame 😠 😉

ja sa lučim a pekny den všetkym paaa,orsulka a nech Ti robotka rychlo uteka 🙂

orsulka
23. mar 2010

no tak mne konik na chvilu vypadol komplet-......podla mna doladuju este tuto novu formu.......ale pre mna je to vyhodne, lebo od kedy to zmenili, tak mi to nenatahuje každy prispevok 5 min !!! 😉 lebo mna tu šlak triafal, fakt!! 😠 😠 😠

Ciky...je to K pri KSS ??????

BRMBOLCEK....ty si moj človeeeeeeeeeeeeeeeek!!!!!!!! 🙂 😉 😵 😵 😵

Ciky......a MOIKAAAAAAA este nevie?????????? 😢 😢 😢 😢

orsulka
23. mar 2010

survi....dakujem bambulka......celkom odsypa, ked je dost práce 😉 😉 tak peknu prechádzku a opatrujte sa mi 🙂))))

cikyta
23. mar 2010

Survi,neboj...coby dup a bude Timurko na štyroch lobzovať popod stoly 😀 atd...
Orsulka to K je akože K...A (nemravnica,pobehlica 😀 v preklade do slušneho tvaru slova)
A Moikaaa ešte nevie iba Ojšulkáááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (ale nie.)

orsulka
23. mar 2010

ciky......tak aspon že to vie.... 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
23. mar 2010

To čo si dala za foto? To je vaše buduce Orsuliatko,že?

orsulka
23. mar 2010

ciky...ta to tu ja mam taketo fotečky...a si ich striedam na obrazovke 🙂 😉 ako tapetu .-))))))

janicca
23. mar 2010

čafte babule vidím že to tu frčí v plnom prúde ........ 😉

idem poprečítať a dufam že má z toho tu nevyhodí lebo nie a nie sa sem dostať furt tu jaké reklamy a či čo to tu naskakuje má ide z toho picnúť ... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre