Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
19. jún 2009

Včera sme mali oblečenu prvý krát riflovinku.Ešte taký mesiac a budu nám dobre aj rifl.šatočky na sexy akt pre Helios nástenku 😀

tinkaza
19. jún 2009

cikytka - fiha, tak daj aj sem do albumu potom taku modelkovsku fotku v šatočkách... 😉

tinkaza
19. jún 2009

tijuška - a kdeže máš tu peknú č-b fotečku? veď si tam kočanda....či pracuješ na novom umeleckom diele? 😉

cikyta
19. jún 2009

Tinka.No jasne,že ju potom dám aj do albumu,aby ste ju potom na nástenke spoznali 🙂
Teraz tam mám v takých gaťušách riflových zo včera.

brmbolcek
19. jún 2009

tijka- nieco konci a nieco zase zacne.... rob teraz to co citis a o zvysok sa postara cas ! co ma prist to sa stane, som rada ze to beries sportovo po tolkom trapeni co si kazda z nas vytrpi ci aj cakaniaaaaaaaa !!! drzkaj sa moja !

orsulka _ to je dobre ze psycikaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
19. jún 2009

Môj muž je niekedy divný.Ked je malá dobrá,tak tuži mať ešte takého malého Lukáška-bračeka k Sise.A ked plače,tak prisahá,že dalšie dieťa nebude za nič na svete 😀
Až nato,že môj zdravotný stav už druhé dieťa nepripúšťa...Ale dobre sa na to pozerá,ako mení názory ten môj starý.Je chutný v tomto. 😀

cikyta
19. jún 2009

Proste mu chýba parťák na ryby. 😀

tinkaza
19. jún 2009

cikytka - všetci muži sú niekedy divní, je to na nás, ako rýchlo sa s tým vysporiadame.. 😀 😀 😀 😀
myslíš, že druhé bábo už nebudete mať? možno aj Ty zmeníš názor....a o pár rôčkov šup na Decapeptyl 😀

brmbolcek
19. jún 2009

ahoj dahra --
vitaj opat medzi nami si ta pamatam ked si tu pisavala a si tu zas , super spravicka k novej ceste na dlhe trate , tak zelam nech sa dariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 😉 😉

komarik- drzim palce a paradny albumik 😉 😉 😉 a ten havko je uzasny taka plysova hracka hav hav 😉 😉 🙂 🙂 😀

tinkaza
19. jún 2009

hej, kukla som Sisi ešte včera, bože môj, tá je už riadna kočanda...ako ten čas letí, že? 😖

cikyta
19. jún 2009

Tinka,mám problém z krčkom(čo mi dodžubali po pôrode),s krvou a tak by som si pichala denne okrem dekáču,menopuru aj fraxiparín do brucha.To mať tak brucho ako slon na to,lebo po každom vpichu mám hrču,modrinu a svrbí to jak das.Mám alergiu na to.
Ved už čakám,kedy budem mať lepšie výsledky krvy,lebo stále pichám injekcie do brucha a kebyže ho vidíš,tak sa pobliješ.Hýri všetkými farbami a je hrčaté,zatrvdnuté 😝 + teraz aj ovisnuté po pôrode.
Ale ja sa vzchopím a začnem cvičiť ked krpec kusoček podrastie.

tinkaza
19. jún 2009

Cikytka, ja to chápem, že to nie je len taká sranda..a obdivujem, že si to všetko zvládla...
kašli na to, aké máš bruško teraz, to máš jedno, predsa sa to vylieči, zotaví a bude OK...
Je možné, že sa aj ten krčok vylieči?
No vidíš, cvičením sa to tiež urýchli, a o pár rokov sa na to zabudne a budeš sa možno už pripravovať na Lukáška...
Jedna z vecí, v čom som sa na koníkovi utvrdila je to, že nikdy nehovor nikdy.... 😉 😉 😉

cikyta
19. jún 2009

V decembry mám kontrolu a ked sa mi to na prd zrastie,musí sa to zmrazovať či čo-ja neviem.Nevyznám sa v tom už dalej.Tak uvidíme.
Juj,už sme vstali...............

tinkaza
19. jún 2009

do decembra času dosť na zotavenie..

pobozkaj Sisi aj za nás Heliosáčky....a pekný dník..

brmbolcek
19. jún 2009

mia- tak to je skvela spravicka ku druhemu drobcekovi .... to aby sa mohol ten jeden s druhym porozpravat aby mu nebolo smutno , no super nebudu sa v tvojom brusku nudit 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
19. jún 2009

ahojte

no strenutie dopadlo celkom v pohode, ale moj muz sa trosku doplasil, lebo tam rozpravali ze ciganske dieta a biele dieta po narkomanke alebo tak, ze slusni ludia deti na adopciu nedavaju ... ale sme si stanovili ze biele dieta nechceme ani polocigana ani nic ... ale som mu povedala oni na nas skusaju ci neucukneme ... na cisto biele dieta sa caka 2 - 3 roky podla takych poziadaviek ... tak sa potom trosku ukludnil

teraz to bude chciet dlhe hodiny diskusie ... ide do tuheho ale snad to nejako ustojime, dalsie sedenie mame v stredu o 8.00 a to skupinove v juli ...

Vam poviem uz som hodinu v robote a rozdychavam to ... a moj muz je trosku este horsie na tom, je to strasny psychicky napor a musis vediet co mas povedat psycholog si ta vie vmanipulovat kde chce a testuje tvoje reakcie

wolfskinka
19. jún 2009

tinkaza ako embryjka ?

komarik drzim palceky

baby modlite sa nech tu socialku nejako rozdychame, necakala som ze to bude take narocne na psychiku

tinkaza
19. jún 2009

wolfskinka - ahojky...fu, tak to vyzera na riadny zaberak...čo im tam šiši, či čo? do kelu, len sa nedajte nejako vytočiť, či dobehnúť....hlavne sa riadne nadýchnuť a hurá do boja....ale pozitívum je, že sa to celkom fajne rozbehlo, nie?

embryjka neviem, dúfam, že prežili ten včerajší kritický deň, zajtra ráno mám volať, či bude vklad už zajtra, ale predpokladám že až na šiesty deň, čiže v nedeľu

brmbolcek
19. jún 2009

dominika- ak to to zamestnanie neprospieva ku tvojej psychike a mas nieco lepie tak nevahaj ..... a skus ....

jerry ahoj... a uzivaj leto na plno , super si sa rozhodla na september je to mesiac mnohych zaciatkov... a ako manzel ? chuti mu profertil ??? 😉 😉 🙂

tinkaza- pevne verim ze sa to uchyti za ten spravny koniec 😉 😉 nadalej pokracuj v pozitivnej nalade ta ti neublizi ba naopak pomoze... viem ze keby sa dalo tak uz teraz za maluckych drobcekoch dychas aby si im pomohla a oni ti to vratia ked ich budes mat vlozenych v brusku milionkrat by si si presla po nom a hladkala a dakovala kazducku chvilku... pevne ver v to dobre a aj telo - organizmus sa tak bude chovat , tes sa z kazdej chvile a v nedelu myslim na vas co uz teraz robim ... 😉 😉 😉 a ozaj cez vikend bude skaredo a prsat tak sa ti bude dobre doma lezkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttt pustis nejake dvd aby si nemyslela na ine myslienky ..... moja drz sa 😉

wolfskinka
19. jún 2009

tinkaza ... no rozbehlo ale aj ja mam z toho celeho zmiesane pocity a moj muz este viac ...

baby to umele nam tentokrat musi vyjst konecne

finelka
19. jún 2009

ahojte 🙂

wolfi tak mate po prvom sedeni...no ono to znie asi divne, ked vam to tam rozpravali, ale v podstate je to tak, realita je taka... ze tie deticky maju tych biologickych rodicov kadejakych 😝 a keby nemali, asi nie su v procese adopcie, podla mna len chcu aby si to ludia uvedomili...
no kazdopadne ste zasa o krok dalej 😉 tak uz len pokracovat 🙂

cikyta mala je naozaj uzasna 😉 taky maly cukricek 😀 , inak s tym krckom neviem co ti s nim dorobili sice, ale to zmrazovanie som vo februari podstupila, nic hrozne to nie je, vyhladia tam povrcvh krcka a je "ako novy" 😀 . Pozeram, ze si tiez z MT, takze si rodila v MT? Lebo ja ma tiez z martinskej porodnice otrasne skusenosti 😠 , ale hlavne ze to dobre dopadlo a malinka je v poriadku 😉

wolfskinka
19. jún 2009

finelka dik za nazor .. v podstate je to tak

baby teraz mi to skratka musi vyjst to umele a ta adopcia nas snad obohati o dalsie skusenosti ..

tinkaza
19. jún 2009

brmbolcek - dakujem, dakujem....dobre bude...verím...

wolfskinka - jasné, vyjde....uvidíš.... 😉 😉 😉

wolfskinka
19. jún 2009

tinkaza no baby musi, lebo ked vidim co vsetko ans caka s tou adopciou tak mi je normalne z toho do revu

brmbolcek
19. jún 2009

wolfi-- super zacinas, dobre to uz mas podatumovaneeeeeeee 😉 😉 😉 len tak dalej
moja, viem ze su narocne psychotesty ale ty to zvladnes nemas ajzhajmera 😀 😀 a mas inteligenciu tak coho sa obavas ... strach a obava v tomto smere idu prec lebo oniiba stazuju situaciu , trba to brat tak akoby to patrilo a zapadalo do normalneho zivota a nebudes sa toho baaaaaaaat..... nenechaj sa ovplyvnit strachom a obavami co ta caka nestazuj si to tymto .... si silna zena tak do toho zarad jednotku a vystartuj tou spravnou rychlostou 😉 😉

pepu to meno je ozaj uzasne 😉 😉 aj mne sa paci Matusko 😉 😉 🙂 🙂 super vyber

orsulka
19. jún 2009

no joooooooooooooo...vy kecálky 😀 😀 😀 kym to doprečitujem...a taaaaaak.....
no a praca bola, tak som si makla, ved je piatok a nebudem tu do večera.-))))

wolfi....len tak dalej, myslím, že takato psycho príprava aj tak bude nič proti tomu, vychovávať detičky!!!! tie ťa ešte budu poriadne psycho-terorizovat 😀 😀 😀 😀 ale predovšetkým vydržať a stáť si za svojim a pojde to velmi dobre...trosku pomaličky, ale pojde to, uvidíš 😀 😀

ahojte aj ostatne heliosačky.....

ciky...už som tu..... 🙂

wolfskinka
19. jún 2009

brmbolcek dik .. ale stale mam z toho take zmiesane pocity ...

tinkaza
19. jún 2009

ale čo si, na to sa musíš tešiť...čo do revu...ber to ako pôrod: najskôr sa dostrápiš a potom sa vytiešaš. 😉 😉 😉 ....nie všetko sa dá dosiahnuť ľahko, ale o to viacej si to potom človek váži..

wolfskinka
19. jún 2009

tinkaza dostali nas presne tam kde nas chceli dostat ze uvazujeme nad tym ci je to dobre riesenie ..

orsulka
19. jún 2009

tinkaaaaaaaaaa......že.....vytiešaš....hihihihihihih............to slovo sa mi páááči 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre