Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
16. apr 2010

Janulka- vau tak sa tesime na rok 2011 a keby to tak chcelo byt 1.1 2011 ale to sa uz nestihne, nevanko 😵 ved rok 2011 uz bude aj pre teba ocakavany 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
16. apr 2010

brmbi......milacik...tak ja cestujem na stretko z babami zo strednej skoly...stretavame sa pravidelne tak každe 4 mesiace.....a ideme pozriet dve byvale spolužiacky, ktorým sa minuly rok v septembri a v druhej v decembri narodili dcerky...jedna je vo Zvolene druha v Lucenci...takže bude návstevka.....viem že to obrevem ked bambulky uvidim, ale vylemi sa uz na ne tesim.....oni su tiez prvorodičky, otehotneli normalne 🙂)))

spalnu teraz nemožem fotit, lebo tam je vela nastahovaných veci, lebo sa porraba zvysok bytu...a neviem ci by mi to adminky aj tak nezmazali.....

cikyta
16. apr 2010

Orsul-ten smejko mračko bol preto,že ide to tuheho a hotovo a päsťou po stole atd.... 😠 ( 😀 )

Sms pošlem-s radosťou 😉 a možno aj mms 😅

orsulka
16. apr 2010

ciky...hihihih...tak dobre 😀 😀 😀

iank 13.5. je stvrtok.....neviem kto sa to pytal 🙂)))))

ciky.....nepojdete v tomto case pozriet starku ????? 😉 😉

brmbolcek
16. apr 2010

jeej Orsulik, tak ty budes mat v celku dojimavy vikendik, len moc neplackaj lebo sa ti rozhadzu hormony v tele a Ferko bude mat s tebou co robit 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 uz teraz sa tesime na dojmy a pojmy z tvojho vikendiku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 no verim ze divcence budu radi , ze sa stretnete, mate dobre kamaratsvo a dobreho cloviecika ze vam to takto vsetko zorganizuje a stara sa o stretnutia 😵 😵 😵 , je to pekne ze sa aj v neskorsich rocnikoch stretavate 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

a spalna neva, ked bude hotovo tak poprosime foto 😀 😀 😀 a od Ciky taktiez bude mat co robit do takeho velkeho bejvaka krasne pozariadovat, ale ved ked take krasne basnicky sklada tak zariadovanie jej pojde jedna radost, hovori sa clovek, ktory vie tvorit krasne basne a spajat slova a vety tak ma dobre srdce a zmysel pre interierove zariadovanie, to som sa nedavno dozvedela 🙂 🙂 🙂

a co ste mali na obedik, ja som si pred hodkou dala acidkove jahodove mliecko a je mi vseliako.... na hnacku to nevyzera len mi to akosi ostalo na zaludku 😝 😝 😝

cikyta
16. apr 2010

Juj veru,aj by sme mohli.Ešte nevidela Silviu ☹ Stále nám čosi do toho príde a hlavne najnovšie to,že sa nechce voziť slečna v aute a máme problém isť 6km do MT 😠 s nou.Ani kočík,ani auto,len na pešaka 🙄 Takže ... ak ma nahnevá,vyrazíme zajtra pešo,nech sme 13.5. tam 😀

cikyta
16. apr 2010

Teda brmbolcek 😀 😀 😀 😀 😀 dakujem.Škoda,že niesi chlap! Hned by ťa brala 😀 😀 😀 😀
Obed som mala : šišku z jednoty 😀 A Sisa tekvicovu polievku.

cikyta
16. apr 2010

Jaj zabudla som.Sisa tu tekvic.polievku zajedla polkou servítky 🙄

cikyta
16. apr 2010

No ideme von.Majte sa krásne a posluchajte.Pápá 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

brmbolcek
16. apr 2010

juj moje Sisiatko, asi bola malo tekvicova 😀 😀 😀 😀 😀 tak si ju musela dochutit 😀 😀 😀 a chlap zo mna neni iba taka chlapcia nohavicka bez pipika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulik a dnes som aj ja videla orsul... v TV a mas pravdu podoba sa na nu sice som ju nikdy nazivo nevidela ale ta podoba tam bola 😉 😉 😉

orsulka
16. apr 2010

brbmi.....ved ja sa už patricne tesim 🙂))) a Ferinko si na moje hormony zvykol 🙂)))) zlaty to chlap..... 😀 😉

brmbolcek
16. apr 2010

Orsulik- i ja takeho mam , tak viem o com pises, jednym slovom mame jedinecnych chlapov a nemenili by sme za nic na svete 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
16. apr 2010

brmbi......tak tohto už urcite nie!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
16. apr 2010

orsulik- ja sa uz iba pripajam 😉 😉 😉 a nemam co k tomu dodat ! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

a huuuuuuuuraaaaaaaaa vikendiiiiiiiiiiiiik dievcence skladajte pera do suplikov a hajdy domov , ktoze dnes ako prva z vas skonci ??? ja si myslim, ze orsulka a potom janka s martuskou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
16. apr 2010

brmbi.....myslím že budeme koncit vsetky rovnako o 15-tej......
ale ja už teraz nič nerobim.-.......lebo piatok............ 😉 😀 😀 len papiere mam este porozkladane po stole, lebo riaditeľ je este tu hoci pred 15 min. sa už chystal odist......

domika9
16. apr 2010

ahojte tak ja som staaale tu žiadne prekvapko sa nekona 🙂

brmbolcek
16. apr 2010

orsulik- ved to musis nechat rozlozene, akoze pracujes a makas tvrdo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Domi- tak pis pis ako ste dopadli, co vam povedali , sme nedockave sup sup 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

domika9
16. apr 2010

pozeram že orsul sa robí že robí ale spravne šak netreba to prehanať - no nie 😉

domika9
16. apr 2010

že mam hrdlo skratene na polovicu ak som dobre pochopila a otvorena na dva palce tak vraj cez víkend ale začínam rozmyšlať že ktory víkend 😀 😀 😀 😀 ale ak by sa malemu nechcelo tak v pondelok zase nakusať

janicca
16. apr 2010

jeeeeee Domi heš heš ešte si tu ??? 😀 😀 😀
tak ja už pekne stôl uprataný šalka od kávy umytá a môžem ísť dom ale až 15:00 hod no ale to nejak vytrimeme šak Orsulka ... 😀 😝

domika9
16. apr 2010

jani 🙂

janicca
16. apr 2010

noooo neviem ja zatial nemám také skusenosti ale že sexík pomáha tak šup šup malý je tu....... 😀 😀

domika9
16. apr 2010

včera som maleho poriadne prebudila popratala som všetko aj skrinu som celu vyčistila po majstroch podlahy som umyvala asi 3x ale ešte stale su nejake flakate
tak skusim ešte zajtra to cele zopakovať 😀
maleho som včera nahovarala na pizzu ale nedal si povedať alebo sice kusok si predsa dal lebo ved zostupil nižšie a pootvoril vrátka

orsulka
16. apr 2010

domik.....milacik...este som to v živote nezažila, ale asi ti nie je čo zavidiet......prajem ti vela vela sil !!!!!!!!
a nech sa pekne už maličký......."Jonatánik" pyta na tento boži svet 🙂)))))

janicca......ta vytrimeme...🙂))))

marta222
16. apr 2010

Ahojte, ak sa mi sem už dnes nepodarí nakuknúť, tak prajem všetkým krásny víkendík. A domi, dúfam, že cez víkend už bude tvoje chlapčiatko na svete, takže v pondelok ráno sa dozviem radostnú správu 😉 . Držím palčeky 🙂

domika9
16. apr 2010

nuž orsul ale nejako sa mi napodiv ulavuje asi to bude tym že sa fakt natlačil dole dnes sa mi aj celkom dobre spalo ani bedra neboleli až tak velmi tak snnnnnnaaaaaaad ticho pred burkou 😉

orsul dnes som prišla nato že sa na niekoho podobáš 😀 teraz rada pozeram fokus na stv dva a ta moderatorka čo tam bola dnes - no jak tvoja sestra 😉 sme to zhodnotili aj s ciky 😀

brmbolcek
16. apr 2010

domi- mojej susede nefungoval vytah a tak slapala pesko po schodoch a v tom jeden sused otvoril dvere a ju nechtiac nastrasil 😀 😀 😀 a do vecera porodila 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 vy asi vytah nemate 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
pred tyzdnom si bola otvorena na jeden palec, tak ak budes takto pokracovat po jednom palceku tak to budes aj prenasat 😀 😀 😀

domika9
16. apr 2010

marti dik , najlepšie by bolo keby to bolo nakoniec dievčatko 🙂

domika9
16. apr 2010

nuž vyťah v RD nemame ale nastrašiť ma niekto može 🙂

domika9
16. apr 2010

ale dnes ma potešila admin lebo ten album čo som si zmazala sa mi bude mocť asi vratiť späť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre