Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
20. apr 2010

tinus...nepotrebujes žiadne odporucenie...a možeš si vybrat...povieš,že sa chces objednať ku Krajkovi a oni ta k nemu objednaju 🙂

možes sa na nich obratiť s cimkolvek...... su tam velmi mily ludia, radi pomožu s akoukolvek vecou, pokial je to v ich silách, predpisuju aj lieky pokial ich budes potrebovat.......ale pokial by si chcela ist na PN-ku tak tu ti musi potom vypisat tvoj lekar, PN-ky už nevypisuju ☹

tinusa412
20. apr 2010

Jáj orsulik si veľmi zlatá, že mi odpvedas na moje otazky. Ja mam z toho dosť strach ale nejak to asi postupne opadne ked tamzacnem chodiť. Jooj skoda tých PN ,že ich bude musiet vypisovat obvodný gynekológ. To ja idemdoHelikubez toho aby mojobvodak otom vedel lebo on spolupracuje s GYN FIV s Blavou a vestky svoje pacientky odprúca iba tam a nie do inehocentra. No tak ak budem potrebovať PN tak to budem potom riesit teraz sa s týmnejdem stresovať.

tinusa412
20. apr 2010

Orsulka a kedy zvyčajne treba PN

cikyta
20. apr 2010

Ahojte!
Orsulka,to je pekne zhovadené s tými PN-kami.Bolo fajn,ked to vypisovali v Helíku.
A to nemôže ani obvodák vypísať,čo? Musí to byť len gynekolog? 😒

cikyta
20. apr 2010

Tinusa-to je jedno,kedy si dáš PN.Ci hned od začiatku ako začneš užívať tabletky,či od injekcií,či od embriotransferu.Je to na tebe vlastne.Ako sa budeš cítiť ty.Ale PN-ky su skôr pri IVF.Pri IUI asi nie,však kočky? To neviem...

orsulka
20. apr 2010

ciky...ahoj mojenko pekne !!!!! 🙂))))

tinus....niektore baby ani neberu PN....vezmu si po ET par dni dovolenkya normalne pracuju......ale niektore kočky idu na PN hned od začatia stimulacie, aby boli v klude a v pohode a zbytocne sa nestresovali v praci.....nie je to dobre pre organizmus.....a už vobec nie ak robis nejaku fyzicku pracu......aby si sa pocas stimulky natahovala a dvihala nejake ťažke veci a tak....

cikyta
20. apr 2010

Domiku si nechali v nemocke,no na pôrod to ešte nevizerá. (Poslala mi SMS) 😉

cikyta
20. apr 2010

Ano Tinus-záleží aj na tom,aku prácu robíš 😉

kamka17
20. apr 2010

tinus...ja som mala problém s PN so svojim gyndošom, odmietol mi ju vypísať od začiatku, teda keď som si začala pichať injekcie, lebo vraj podľa zákona alebo podľa sociálnej poisťovne sa PN prepláca až od OPU, teda odberu vajíčok...takže ja som šla za svojim obvodným doktorom, povedala som, čo a ako a dal mi PN s inou diagnózou, takže sa to dá obísť..
a ja osobne som bola pn aj pri iui, a tiež jedna známa tak bola, ale to fakt záleží od práce akú máš a ako sa cítiš...

orsul...no flákam sa predsa v práci 😀 😀 😀 ...

ciky...dik za infošku o domike, hlavne že už ju aspoň neposlali zase domov 😅

tinusa412
20. apr 2010

Babenky a tu PN moze vypísať aj oovoďák , či len gynekoóg. No Tak ten moj úžasný doki s tým tobude asi problém...☹. jooj a ja sa venujem aktívne fitnesu taktoasi ani cvicitnebudem moct ked sa zacnem liecit vsak? Ste hrozne zlatunke, že mi odpovedate este že som nasla náhodne túto stranku

kamka17
20. apr 2010

mne osobne nedovolili ani brušné tance robiť, takže aj s tvojim cvičením to asi nebude až také ružové, ale to až pri samotnej stimulke, dovtedy môžeš cvičiť do zásoby 😅 😉 😉

orsulka
20. apr 2010

TINUS....pokial je telo zvyknute tak pocas stimulky to nemusi byt take zle.....ale od odberu vajicok až do kontroli krvicky určite necvičit......ak budes chciet aby sa to chytilo, tak si terba dat pauzičku 😉 😉

a na tuto stranku sme asi vsetky tak reagovali ako ty, ked sme ju objavili 😀 😉 😵 😵

orsulka
20. apr 2010

sorry...kontroly....... 😒

lusina
20. apr 2010

helou girls 😉
oršulík už máš liečiky??? 🙂 , zohnala si???
jani, tak to možno pojdeme do toho spolu, ja by som sa chcela do toho vrhnuť cel leto, ale ja plánujem a može sa to cele zmeniť, tak len tak hovorím, že CHCELA. 😀 uvidíme........ ale za nejake dva týždne si idem vybrať lieky aby mi neprepadla žiadosť na ne, a nečakala som tak ako ty teraz 😀 /aj ked by mi to nevadilo, lebo sa do toho nejako nehrniem/
tinuša, ja som bola aj na IUI a PN som nemala, podľa mna je to zbytočne, stačí jeden den voľno,a pri IVF som bola na PN den pred OPU, a tiež ma stále dr.Gáťova lámala pri každej kontrole či už som na PN, ale ja som nemohla, lebo som bola sama v kancli-kolegyna mala dovču a ked sa vrátila som išla na PN a bola som až do krveného testu a nechali ma o týžden dlhšie doma.a ak mi to teraz výjde pri IVF2, chcela by som PN od začiatku stimulky, ale uvidíme, lebo zase slovo CHCELA 😀
teraz mi volala kámoška, že ju vzali do nemocky, aj ked termín ma o 2 týždne, lebo že malý ma 4900g, že to veľa, že v termíme by mal cez 5 kíl, teda riadneho sloníka ma v brušku, a ide zajtra rodiť sekciou.

orsulka
20. apr 2010

lusi...cafko......ty pánečka...že 4900 ??????? to je riadny macko......!!!!! tak snad normalne bysa to asi ani nedalo...... 😉

este mi chybaju dve injekcie...neviem zohnat...... ☹ ...zahnat...a utroš mi hadam predpise obvodny...

lusina
20. apr 2010

oršul, no to teda hej, ved aj ja som jej povedala, že by ho normálne asi ani neporodila, ved by ju roztrhlo......
a čo ti oršul chýba?ake inj.? utroš si myslim, že bude najmenší problém. 🙂

orsulka
20. apr 2010

lsui...centritide alebo orgalutran......
jednu injekciu toho oragalutranu už mam a cez vik mi ju dopravia z Pezinka .-))))))) tak este tie dve zohnat.......

orsulka
20. apr 2010

cemtrotide......furt si mylim pismenka 😠 😠 😀

orsulka
20. apr 2010

zas!!!!

1: lusi....
2: centrotide

😠

😀 😀 😀 😀 😀

lusina
20. apr 2010

ja som ťa pochňopila 😀
hmm, keby som niekde videla že to niekde ponukaju, dám ti vedieť. 🙂

wolfskinka
20. apr 2010

dobre ranko ... tak domi stale nic ?

orsulka
20. apr 2010

lusi...dik 🙂)))

par fotečiek zo sobotnej navstevy u Viktorie 🙂))))

cikyta
20. apr 2010

Orsul-ja "zemrem",aké krásne bábo,aké krásne foto,aká krásna Orsulka s bábom!!!!!!!!!!!!!Takto to bude vizerať za rok a pol u vás!!!!!!!!!! 😉

cikyta
20. apr 2010

Wolfi-Domi ništ!
Vraj ak neporodí,zajtra ju pošlu domov ☹

kamka17
20. apr 2010

orsul...pekná bábika...a aj ti to pristane 😉

cikyta
20. apr 2010

Jani,tak v july IVF? Super.Letné IVF-ka su 100%! 😉

orsulka
20. apr 2010

dakujem dievčatka....Viky sa narodila v 8 mesiaci, ale uplne zdravucka a ko vidiet aj papat jej chuti 🙂)))))

Ciky.....tak ja verim že už hádam aj podariť by sa mohlo !! 😉 😉 😉

lusina
20. apr 2010

ciky, nie su, ja som toho príklad ☹
oršul, vám to tak sekne, že vyzerá ako keby to miminko bolo tvoje.... 🙂

lusina
20. apr 2010

oršul, ja neviem ako ostatne dievčata, ale ja ťa kľudne pustim do radu predo mna........./myslím v rade za mimčom/, lebo si myslim, že to zaslúžiš najviac.To čo si si ty preskákala, tu asi ani jedna z nás nezažila..........či?

orsulka
20. apr 2010

lusi.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaale je "nás " dosť .-))))))))) niekedy mám pocit, že keby som hned bola prvá v rade....a sirokooo dalekooo nikto za mnou, tak neviem ci sa to podari.... 😀 😀 😀 a potom zas nejak zregenrujem a cpem sa dopredu !!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre