Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

leninka75
19. jún 2009

ahoj tinkaza!!! .......teraz špehujem ja teba!! 😉 ....držím plačeky!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
19. jún 2009

z boreliozy sa lieci aj dva roky ... no tak v auguste urcite nezacnem ak mi nasadia natibiotika na dlhodobo na 3 mesiace ci na kolko ...a potom sa po polroku ide na krvne testy ... a na umele v heliose od spolocnej zdravotnej poistovne je poradovnik a uz zaplnaju aj buduci rok

cikyta
19. jún 2009

Už sme prišli z výletu,nezmokli sme už sme tu 🙂

kamka17
19. jún 2009

halo halo...je tu niekto ??

chorale
19. jún 2009

halo ja som tu, kamka len neviem či si ešte ty tu.ahojte.
cikytka kedy pôjdeme na kofču? stále mám odložené to čo som ti spomínala. opatrujem to ako oko v hlave.
tak injekcie už sú v pohode, ale cítim sa trošku inak akop pri 1.IVF. možno to je nejaký náznak.
čo idete robiť cez víkend?

cikyta
19. jún 2009

Chorale ahoj.Na druhý týžden má liať.Ale ak by bolo "náhodou" pekne,môžme to zvrtnuť aj na druhý týžden,ak budeš mať čas.Si PN?

chorale
19. jún 2009

nie zatiaľ nie som PN. chodím do práce ale len tak sa pomaly táram. chcela by som potom dovolenku od OPU po krvičku. ja môžem kedykoľvek takže sa prispôsobím vám dievčatká.len daj vedieť potom.

mzuzka
19. jún 2009

ahooooojte, na stretko jasne pridem

chorale
19. jún 2009

ahoj zuzka dnes si tu bola spomínaná. už sme mali strach o teba

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chorale
19. jún 2009

aký múdry ujo doktor. určite nás nevie pochopiť pretože nič také nezažil. idem kočandy lebo práčka doprala.

mzuzka
19. jún 2009

joooj ste zlate,ale o mna netreba mat strach precasak. ja som v pohodke, len som troska vypla a svokrikovci nemaju doma net,tak sa mi nechcelo ist na net.

mzuzka
19. jún 2009

katarinka nie si zo ziliny? aj tinkaza mala takeho chuja.

lucula73
19. jún 2009

mzuzka ahooooooooooj,no konečne si sa ozvala....tak v pondelok sa uvidíme 😉

ahojte aj ostatné babulky 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiara15
19. jún 2009

ahojte babenky 🙂 🙂 🙂

lucula73
19. jún 2009

ahoj kiara 🙂 čo porábaš?

tija28
19. jún 2009

wolfi - neber to tak, ze zase sa to oddialuje kvoli niecomu - teda teraz kvoli borelioze.................mysli nato, ze ked sa vyliecis, budes konecne perfektne pripravena na tehulkovanie, lebo keby si isla nato teraz taka chora, zase by sa to nemuselo podarit, a keby sa to podarilo, mozno by nebolo kvoli tomu babo zdrave.................tak to neries, a aj keby si mala cakat este rok-dva, tak stale sa Ti na to male vysnivane babo oplati cakat.............a dovtedy budes mat isto aj adoptovane...............takze Ty uz si to vlastne vyhrala, len o tom este nevies 😉

ciky - to je moc dobre, ze ste nezmokli 😉..................len neviem, ako to budes riesit buduci tyzden, ked ma stale liat ako z krhly 🙂 ale Ty isto budes mat krasne slnieckovo aspon chvilocku a poriadne poprehanas Silvinku 😉

katarina - beriem na vedomie utorok a budem na Teba mysliet, aby si mala co najviac krasnych vajok 😉

lucula - kiarka - mzuzka - tak si poriadne uzite pondelkovy mejdan............a nepite vela 😀 😀 😀.....hlavne Ty lucula 😉

tak pekny vecer vsetkym 😎

kiara15
19. jún 2009

lucul bol som bbam pomoct n inventuru idem aj zajtra a idem sa osprsit a busat 🙂

tijuska ty si taka zlata vsetko tak pekne rozpises a neboj neopijeme s len trosku 😀

lucula73
19. jún 2009

tijuš nebojkaj,všetko treba s mierou,aj piť 😀

tak dobrú nocku,idem aj ja hajať.... 😔 😔

brmbolcek
20. jún 2009

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dobre ranecko , a to uprsaneeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 take na kukaniee dvdddddd filmikov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
20. jún 2009

tinkaza- tak uz sa ti to blizi -- byt tebou isla by som do toho aby som si dala 2 ... 😉 😉 a priroda si uz sama zvoli svoj smer... ja viem ze aj ked si povies ze si dam vlozit jedno a nedajboh sa neujme na druhej strane budes mat vycitku ze mohla som si dat aj druhe a takto zase musim cakat na dalsi mesiac ci viac... moj nazor daj si dve a vsetko ostatne sa tomu uz prisposobi tvojmu telu a zacnu svoju cestu napredovat tym spravnym smerom 😉 😉 🙂 🙂 😉 😉 , myslim na teba a budem zajtra tiez a potom trosku polez .... to zvladnes ved si silna babica 😉 😉 drzkaj sa uz dnes ta bude stikutkattttttt moja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 silno budem na teba myslit a bud silna !!! 🙂

kiara15
20. jún 2009

huraaaa druhaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pekne rano vsetkym 🙂 🙂 🙂 🙂 sice zamracene 😅 😅 😅

chorale
20. jún 2009

dobré ránko dievčence,
dnes máme deň taký na oddychovanie. som zvedavá na tinku tak som hned štartovala k pc. každú chvíľu bude podľa mňa vedieť že bojovníci zabojovali, ja im verím 😀

tinkaza
20. jún 2009

ahojte žienky, nemám dobré informácie, ráno mi povedali, že dnes ešte nemám chodiť, lebo vraj ostali už asi len dve aj to dvojkové...moc tomu nerozumiem, ale že na ostatných tam vidieť základy placenty ale žiadne embryjko..tak neviem, čo to znamená, už som si aj poplakala, a určite je to zlé, lebo sami navrhli vloženie hneď rovno dvoch.... 😢 😢 😢 😢

tinkaza
20. jún 2009

brmbolcek - dakujem, si zlatíčko..

chorale - hm, aj ja som verila, ale dnes,...no j aneviem, nevyzerá to dobre, mám depku a už nemám ani chuť tam zajtra volať...

keby boli tie dve dobré, tak by podľa mňa navrhli jedno vložiť teraz a druhé zamraziť, pre istotu...no nie? ale asi sú obidve na prdoček, keďže mi ich nechceli vložiť dnes, že treba počkať...a že hneď vložia obe...veď sa tomu vyhýbajú....prestávam tomu rozumieť....vyzeralo to predsa celkom pozitívne.. 😢 😢 😢

tinkaza
20. jún 2009

katarina33 - nebola si náhodou u interného na poliklinike na Vlkoch? aj ja som bola u takého šišnutého, čo mi to hneď vytkol, že má etické výhrady...nevolá sa náhodou na K.? 😖

tinkaza
20. jún 2009

leninka75 - ty "špiónka" 😉 😉 😉 mojko, dúfam, že sa niekedy cez týždeň ozvem, ale neviem, či budem mať chuť vôbec žiť.....napíšem Ti maila.... 😉

tinkaza
20. jún 2009

prepáčte mi, ale dnes mám takú na hovnoček náladu, myslela som, teda dúfala som aspoň v tri babuliatka moje, ale teraz neviem, či vôbec to má ešte všetko zmysel....veď im to tam už je asi všetko jasné, že z toho nič nemôže byť, len mi to asi nechceli tak na rovinu povedať...možno aj vložia už aj zlé, veď keď sa nechytia, nie je to ich vina....žienky, prečo je to všetko tak strašné ťažké????? 😢 😢 😢 veď nechceme až tak veľa... 😔

tinkaza
20. jún 2009

asi tu vediem teraz monológ, že? 😅
nevadí, idem sa aj ja pustiť do domácich prác, dúfam, že prídem aspoň na iné myšlienky, aj keď neviem, neviem...... 😢 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre