Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
10. jún 2010

minka ci uz nejdete skusat dalsi ET?
je to velmi zluzite cele IVF aj vsetko okolo toho....

minka051
10. jún 2010

kuspitka Ja môžem už len darované hotové Embryjká. IVF mi doktori zamietli všade lebo to nejde. Tak teraz msím ešte počkať ako sa moj drahý vyjadrí čo dalej ešte nevie čo sa stalo. Poviem mu to až príde domov má dnes toho veľa tak ho nechcem znepokojovať. Ale ak povie že aby sme to s darovanými ešte skúsili tak pôjdem, ale už naozaj posledný krát. A to asi až po lete, lebo si musím od tých liekov oddýchnuť. Je toho priveľa.

kuspitka
10. jún 2010

minka hej treba si dat pauzu....a venovat sa budes domceku a kus prides na ine myšlienky ....
a nemoze sa stat,ze si zacala krvacat,ale este mozes byt tehu.....

minka051
10. jún 2010

kuspitak myslím že nie lebo urobila som si aj test a negatívny ☹ a je to normálna mrcha... Boli maj brucho aj kríže ako to poznám takže tehu úplne vylučujem.

kuspitka
10. jún 2010

skoda moja......
skus sa nejako zamestnat stavate domcek tak sa sustred tam.....

cikyta
10. jún 2010

Ahojte.

@minka051 ☹ Je mi to moc luto. ☹ ...

janicca
10. jún 2010

@minka051 nejdem ťa ľutovať chcem ťa len povzbudiť 😉........spomeň si máš dvoch krásních synov určite super polovičku ktorá ťa doplňa o ktorého sa určite môžeš oprieť v akejkoľvek situácií....tak že babula hlávku hore to prebolí a čas rany zahojí.... 😉 drž sa babula .... 😵

minka051
10. jún 2010

@ cikyta no osud čo ťa čaká ťa neminie. Chcela som ale niej mi to dopriate tak to tak musím brať. Možno sa to ešte zmení ale to nieje v mojej moci. Uvidím čo i povie moja polovička lebo to nevie. k povie že ešte raz tak o kúsim ale už naozaj naposledy. je to pre mňa už moc. Tie lieky su zabijak.

minka051
10. jún 2010

janicca ano správne si napísala. Lútosť je zbytočná. Na svete je toho veľa a ja deti mám. Viem že čas všetko zahojí.

wolfskinka
10. jún 2010

minka to mi je luto ... skus este raz, nevzdavaj to

cikyta
10. jún 2010

Minka-verím,že sa mužíkom rozhodnete správne...Porozprávate sa a uvidíte.
Každopádne sme s tebou a držíme ti palčeky... 😉 keby ste to chceli ešte raz vyskúšať. 😉
Moc ti to želáme...

minka051
10. jún 2010

wolfskinka no nieje to ešte nemožné, ale o tom rozhodne moja polovička. 🙂 Uvidím ked príde z práce a poviem mu to čo sa stalo ako zareaguje.

minka051
10. jún 2010

cikyta ja viem ste tu všetky strašne fajn. No ja si tu pripadám ako taká Vaša stará mama, ktorá tu už asi nemá čo robiť, leda tak dať nejaké rady. Aj ked sa tak necítim no vek nepustí. Staršiu som tu ani nenašla tak si nemôžem nič nahovárať. Ale uvidím čo mi povie môj nastávajúci.ak ešte povie že skúsime tak na to idem ale dám si pauzu , lrbo tie lieky ....už ich mám dosť. Oblek sme už kúpili no svadba sa stále odsúva, ale to len preto lebo staviame aj dom a je toho vela. Inú príčinu to nemá. 🙂

cikyta
10. jún 2010

@minka051 Ale Minka-to tak neber.Nehlad na vek...(Tiež mi niekedy príde,že tu nemám čo robiť a to len preto,že už niesom snažilka.Aj ked-sexujeme bez ochrany a keby sa stal zázrak,určite sa mu nebudeme brániť,ale sa moooooooooc tešiť)
Nevšímaj si vek.Skutočne nieje dôležitý!!! Vek len zbytočne stresuje mladých ludí 😉

cikyta
10. jún 2010

@minka051 Kukla som ti fotoalbum.To s tou neterkou si tam ty a drahý?
Hm...klobuk dolu.Ved ste tam uplne že maximálne 30-nici !

minka051
10. jún 2010

ciky no máš pravdu, Vek by sme si uvedomovať nemali len v určitých situáciach. Ja som na to posledne nehladela a nebudem ani teraz ale moc mi to nepomôže, len budem v pohode a to stačí. Dnes mám zlý deň ale zajtra už nebude. 🙂 No len škoda že u mňa sa už zázraky konať nebudú. Teda myslím také bez pomoci lekárov.

minka051
10. jún 2010

@cikyta ano to je sestrina staršia dcéra. A ja som od mojho drahého staršia o 11 rokov. On mal teraz 33 a ja pred pár dňami 44. Len ja som taká krpatá pri ňom že to nikto nezbadá, len teraz po roku som po tých všetkých liekoch tak pribrala už 11 kg. Moja váha bola tak 52- 54 a teraz no radšej nenapíšem. Všetko mi zakázali , a tak to aj dopadlo. Musím to dať teda seba do poriadku.

cikyta
10. jún 2010

Hm.Poznám vela párov,kde je žena o 10 rokov staršia.Naozaj ich je dosť a vieš čo som si u nich ešte všimla? Ze ti im to nejak lepšie funguje,ako vekovo rovnocenným partnerom.Vobec neviem prečo,ale teda aspon tu v mojom okolí to tak je u všetkých... 🙂 A neboj,kilečká zhodíš.Vizeráš byť aktívna žienka,čo sa vie o svoje telíčko správne postarať 😉

minka051
10. jún 2010

cikyta ano to sa budem snažiť. Ja som bola vrcholový športovec. Bože to bolo už dávno, ale závodne som plávala a teraz samochvála 😀 bola som naozaj dobrá. 🙂 Aj synovia sú športovci . Starší niekolkonásobný majster Slovenska a v Rakúsku 2x prvý v Triatlone. a druhý syn je futbalista. Teraz už tak nestíhajú lebo starší na vysokej a tá mu dá zabrať. No ja keď sa naštvem tak tých 11kg dám dole rýchlo. Len do teraz mi všetko zakázali. len sa šetriť. 🙂

cikyta
10. jún 2010

Fuha-tak klobuk dolu 🙂

minka051
10. jún 2010

cikyta Dakujem ale neboj Sisa ťa tiež prekvapí. Ako ju tak sledujem je akčná dosť 😀 😀

cikyta
10. jún 2010

To je Minka.Sisa je velmi akčná,no nemá to po mne,ani po mužovi.Neviem,kto jej bude stíhať 😀 😀 😀 😀 a prípadne viesť k nejakému športu,kedže my s mužom sme športove dreva 😅
Jedine ak ju prihlásim k Orsulke do tanečnej 😀

minka051
10. jún 2010

no to je dobrý nápad... No to tie gény sú niekedy veľmi ďaleko.... Orsulka bude mať o nedlho syna... tak to som asi nemala napísať ale ja si to tak cítim , lebo k nej to pasuje, tak bude mať Sisa aj partnera. 🙂 Aj ked mladší no myslím že to bude super párik 😀 😀

Ešte sa priznám moje predpovede vždy vychádzajú ,len nie u mňa. V práci mi hovoria Sybila. 🤐

domika9
10. jún 2010

minka ☹ tak som verila že sa podarí

cikyta
10. jún 2010

Minka-tak Orsulka bude mať syna? Dobre vedieť 😉 To aby som sa začala správať ku svatke Orsulke rozumne.Bude to dobrá partia 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
10. jún 2010

Minka,ked ti predpovede vychádzaju,čo myslíš,bude Sisa jedináčik? 😅 (sprosta otazka asi,len ma to zaujíma... 😉 trošičku)

cikyta
10. jún 2010

Minka-;poto;m napíš,ako ;;;;;;;;;;;sa; mužík rozhodol.Prepáč,pchá mi sem paznechtíky krpatá 😒

janicca
10. jún 2010

jeeej tak máme tu už dve Sibyle Ciky a Minka heeeej babule a mńa čo čaká ???? 😀 😀 😀

Minka a ako sa hovorí na veku nezáležá dôležité je ako sa človek cíti ... 😵 😵

cikyta
10. jún 2010

@janicca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ahojky.Ja som ti už predpovedala Jani.
😉

cikyta
10. jún 2010

Najprv dievčatko,potom chlapčeka.
@janicca

minka051
10. jún 2010

jasné hned napíšem... no len ju nechaj vôbec nevieš čo by napísala..... 😀 😀 😀 to vyzerá ako morzeovka 😀 😀 😀 😀
ciky ale čo si nebude... Ved by ti ukradla mimi a z druhého kočíka ked jej nedáš súrodenca... 😀 😀 😀 No a orsulka tak prtia ako vyšitá... 😉

domika no už to tak dopadlo... ale........................... 😔 uvidíme.

Janica no idem si ťa prečítať lebo nie som v obraze a o chvílku napíšem... 🙂 No podla fotky
, len dobré správy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre