Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
21. jún 2010

@janicca Tam su kusy mrkvy o to ide 😒 Ved už to nejako poriešim,len idem zvesiť prádlo z balkona,lebo keby ma na balkone videla malá,tak ju z tade nedostanem.Strašne sa jej zapáčil balkon 😅

janicca
21. jún 2010

tak to znie ozaj fajn ešte aj mrkva tak Sisa si určite pochutí... 😉 a ty sa čuduješ taky priestraný balkon ako más ty no komu by sa tam nepáčilo ... 😵 😵

cikyta
21. jún 2010

No som zvedavá...ak to nepôjde do wc misy 🙄
A inak,kde su všetcia???Kde môžu behať v tom daždi?

janicca
21. jún 2010

neboj čo by išla do misy a dávala si tam aj pretlak paradajkový ?a to ozaj neviem kde sa väčšina fláka asi driemkaju bo je take počasko tak akurat do postele ....... 🙄

cikyta
21. jún 2010

Ano aj pretlak som tam dala,aj normánu rajčinu prepasírovanu.
Akurát som to chutnala...náhodou...neni to zlé.Som zvedava,či mi ju moja menšina schváli. 😀

janicca
21. jún 2010

no vidíš Ciky ved som vravela že na tom sa neda nič pokaziť ... 🙂 a uvidiš Sisa ti bude za taku domacu polievočku vdačna ... 😵 😵

brmbolcek
21. jún 2010

@wolfskinka- dakujem za link na pocasicko 🙂 🙂 🙂 uz coskoro sa ti blizia interne a predoperacne vysetrenia

@cikyta-tak ako dopadla rozmixovana polievocka ? 😀 😀 😀 a pradlo zvesene ? nenacapala ta SISI ??? 😀 😀 😀

@janicca- ako si vikendovala ?

@orsulka- dufam, ze je vsetko v poriadku po predlzenom vikendiku 😉 😉 😉

@mzuzka- mas IP

vsetky ostatne pozdravujem

---- ja idem zajtra vyplatit postielku s madracom a kupovat odsavacku ..... a popozerat kolisku

cikyta
21. jún 2010

@brmbolcek Nenacapala.ešte spala.Polievočka mala 80% uspešnosť.

brmbolcek
21. jún 2010

@ciky- super ved to je viac nez polovica 😀 😀 😀 😀 ale ten pocit, ze si to dokazala to je viac nez 1000000 percent 😉

cikyta
21. jún 2010

@brmbolcek 😉 Bolo to síte jak hovädo 😝 musím uznať 🙄

brmbolcek
21. jún 2010

@cikyta- jak hovado 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mi skoro zabehlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hovado som este nejedla

cikyta
21. jún 2010

@brmbolcek nie?Ale jedla 😉

cikyta
21. jún 2010

Len si to možno mýliš s kačičkou 😀 http://www.dicini.sk/

brmbolcek
21. jún 2010

@cikyta- tak to nema chyby to fakt, ze jak hovado 😀 😀 😀 😀 nechavam starnku otvorenu pre mojho manzela ze mu to tvoja SISI posiela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
21. jún 2010

@brmbolcek zajtra idem na krv na predoperacne a povedia mi kedy budu vysledky a potom v stredu alebo vo strvtok interne a v piatok uz mam dohodnute anesteziologicke

brmbolcek
21. jún 2010

@wolfskinka- a termin ti oni urciia alebo ti ho prisposobia k terminu porodu priblizne asi..... ci ako to robia v pripade cisarskeho rezu ?

cikyta
21. jún 2010

@brmbolcek To nie! To mu neukazuj! Co si pomyslí !
Silvinka mu posiela toto:

https://www.youtube.com/watch?v=-0pVHGWImJk
cikyta
21. jún 2010

Na tom fičí Labudko 😅

brmbolcek
21. jún 2010

@cikyta- nemaj boja 😉 😉 😉 BEBE LILY nema chybu ale nema na kacerika 😀 😀 😀 😀

romy01
21. jún 2010

ahojte helinky.

uz som tu hoooodne davno nebola a prebehla som si len par stranok dozade a co nevidim ???

nasa suuuprova orsulka je tehulaaaa. 😀 😀 😀 😀 😀 Toto je dnes najkrajsia spravicka pre mna - orsulka gratulujem 🙂 🙂 🙂

mzuzka ale to leti, ze ake su tie drobciatka uz velikeeee. 🙂
pozdravujem vsetky helinkove snazilky a aj nove snazilky, a zelam nech to vyjde podla vasich predstav 🙂

cikyta
21. jún 2010

Tak písala mi Orsulka.
Od soboty leží v Košiciach v nemocnici,lebo začala špiniť.Bábätká su OK,krčok zavretý.Dali jej injekcie na zastavenie krvácania a už nešpiní.Zajtra ráno po velkej vizite bude vedieť viac...a dufa,že ju stredu,štvrtok pustia domov.
Všetky vás pozdravuje !!!! ☹ 😉

Orsulík-sme s tebouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😎

kiara15
21. jún 2010

@janicca 😀 😀 😀

kiara15
21. jún 2010

orsulik myslim na teba a moc ti drzkam palceky!!!!!! 😉 😉 😉 😉

tija28
21. jún 2010

ahojte bambulky 😉 tak ja uz mam za sebou prvu poradnu 😉 ..............podla sona som v 11tt+2, vysledky krvi v norme, hodnota NT v norme........bublinka ma uz 4,7cm a ma sa k svetu - cely cas sa vrtela na monitore - asi nacvicovala nejaku futbalovu spartakiadu 😀 😀 😀 ...............to bolo uzasne 😉.....................dalsia poradna az o mesiac 😉

@orsulka - drz sa hviezda, sme tu s Tebou 😉

@cikyta - vidis ako si krasne zvladla tu polievocku - sak ty si rodena kucharka 😀

@wolfskinka - uz sa neviem dockat mateja - bambulka ved ty uz ides rodit - sak to tak rychlo leti - ten cas 😉

@mzuzka - tvoj muz mal isto tento rok najkrajsi den otcov 😉

ostatne vsetky zdravim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
21. jún 2010

@tija28 no pomaly uz ano .... dnes sme objednali postielku bude za 2 tyzdne, madrac uz mame doma

tija28
21. jún 2010

@wolfskinka - tak to uz potom mozes rodit jedna radost.............aj vybavicku mas krasnu 😉 .................a ja som bublinke este nic nekupila - zatial len seba obliekam tehulkovsky 🙂 🙂 🙂

cikyta
21. jún 2010

@tija28 ahojky.Takže moc gratulujem ku krásnym výsledočkom a super,že sa bombulko mal k svetu a na sone bol neposedný! Len tak dalej a nech rastie do krásy v zdravíčku !!! CMUK.

No ja som taká kuchárka,ako naši majstry sveta vo futbale 😀

cikyta
21. jún 2010

@tija28 Ideš na to správne.Tiež som najprv seba obliekala ! Ved v sebe máš drobca a ked sa to tak vezme,už teraz obliekaš jeho ! 😅
Ked sa narodí,všetko bude prenho a na seba zabudneš.Velmi dlho si nič nekupiš.Ale vôbec ti to nebude vadiť.Radosťou ti bude obliekať a starať sa len o drobčeka 😉

tija28
21. jún 2010

@cikyta - ved my vsetky vieme, ze si super kucharka - ved silvinka ta prezradila - co nevidis na fotkach ??? take krasne vysmiate dieta by si predsa nemala, keby si bola zlou kucharkou 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre