Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
22. jún 2009

domika..............kikina????????????????????? tak to tea fakt,že neviem..................

mame tu vela nových kočiek a tak sa hádam na nás nenahnevaju, ked sa niekedy aj dve opytame, čo robia, ci IUI al. ivf...... PSSSST...domika...nikomu nevrav, ale myslím, že su vsetky fajn!!!! 😉

orsulka
22. jún 2009

videli ste foto malej SISI?????? má tam dalsie...boooože to je ale herečka 🙂))))))
vraj..kto chce monokel pod oko??? 😀 😀 😀 😀 😀

domika9
22. jún 2009

no ved jasnačka ved tu ste všetky super a preto sa tu stretavame 😉

kiara15
22. jún 2009

orsul vsak mi bolo tak dobre ze som na to kaslala 🙂

dominka9nerob si stoho nic aj ja mam uz zo vsetkeho gulas 😉

domika9
22. jún 2009

orsul Sisi je fakt krasna ja ani neverím že dokaže plakať to ciky len tak na nu zvaluje 😀
kiara že ved ja fakt ani neviem čo je mne 😀

kiara15
22. jún 2009

dominka9 si to vystihla 😀 😀 😀

ciky ma tu malu ozaj nadhernu tie ocka jej len tak ziaria ale je cely tatino sa mi tak zda nie? 😉

domika9
22. jún 2009

že kiara ved to je miska ja vyšita už teraz by ju mala točiť telka 😀

kiara15
22. jún 2009

dominka9 veru asi by ju mala niekde prihlasit vitaztvo ma uz iste 🙂 🙂 🙂

domika9
22. jún 2009

no nič kočky idem trošku od pc lebo mm sa mi smeje že začínam erdžať že sa tolko koníkujem ale ja sa vratim 😉

kamka17
22. jún 2009

čauteeee...domi, kiarka, orsul, tijuš... a všetky čo ste ešte tu... 😀 😀

katy...závidím kočkám aj ja, že sa vystretali a hlavne že majú medzi sebou v PD tiež už tehulku 😉 😉
ale vlastne im to stretko ani netreba závidieť, chystáme sa stretnúť možno teraz vo štvrtok v žiline, tak dobehni...
wolfi a ja isto a kto chce nech dojde...

a zbinka...veľká gratulácia k bobáčikom, držte sa a až budú fotky, tak sa pochváľ...to platí aj pre teba survi...ozaj ešte chodíš nakupovať do lidla?? daj vedieď kedy pojdeš, prídem aj ja 😉

kamka17
22. jún 2009

a Silvinka nemá chybu...tie plakajúce fotky sú isto kamufláž, veď také krásne bábo ani plakať nemože, ciky... 😉 😉 😅

kiara15
22. jún 2009

kamka17 ahoj veru este som tu ved vonku je hrozne 😒

kamka17
22. jún 2009

kiara...som rada, že aspoň niekto,lebo v poslednej dobe mám pocit, že keď sem dojdem, všetky zdúchnete 😕 😕 a to počasie, že včera prvý letný deň a počasie jak na konci septembra...ale isto bude aj slnko svietiť...ak nie na oblohe, tak v načich srdiečkach isto iste 😉 😉 ty si vlastne stále na PN ?? až do tej laparky ??

surviver
22. jún 2009

kamka ahoj 😉 no chodim,ale som už asi tyžden nebola,ale ked ideme na prechadzku ,tak Ti nazeram do okien,že ako sa maš? 😀

kiara15
22. jún 2009

kamka17 ved aj ja niekedy takto dopadnem ze tu akurat nik neni 😉 a stymi srdieckami mas pravdu hadam nam tam bude riadne svietit.Ano som este PN ja budem az do konca druhej stimulky 😉

kamka17
22. jún 2009

survi...som rada, že na mňa myslíš...veď aj ja furt keď idem na trolej, tak premýšľam, kde to asi bývaš a či ťa neuvidím...aj keď netuším ako vyzeráš 😅 😅 😨 na okná sa mi radšej ani nedívaj, lebo také sú špinavé, až sa hanbím...no ale umývaj to, keď furt prší...

surviver
22. jún 2009

kiara a maš tie vychadzky tiež len 2 hodky rano a dve poobede?? nie je to žiadna slava ,no nie? 😒

cikyta
22. jún 2009

O baby.Že dakujeme. 🙂 Na chvílku prestala plakať,tak som sem nakúkla a čo tu čítam? Že Sisi nevie plakať??? 😀 Podobá sa na ocka veru.Zomna má len krvnu skupinu,pohlavie a dlhočizné pršteky na ručičkách.
Už sa teším na vaše fotá takéhoto drobizgu....a ja verím,že už čochvílu....Ja si tu počkám na ne,lebo rada pozerám tie naše "heliosove" zázraky.To len tam vedia tak krásne bába urobiť.Takže kočky šup šup......ide sa na to.... 😉
Nech tu potom môže Silvia otvoriť tému:
-Detičky zo sanatoria Helios 🙂

kamka17
22. jún 2009

kiari...no to je celkom dlhá pn...tiež by som si vedela predstaviť... 😎

a kočky, neviem, či s tým má niektorá skúsenosti, ale ja tento mesiac neberiem ani clostil, nič (presúva sa iui na leto)...len ma asi už tri sni neskutočne bolí brucho, taký istý, ba možno horší pocit ako pri clostile, keď mi dozrievali folíky...že či je to normálne či čo ??

kamka17
22. jún 2009

ciky...ahoooj...no ja by som navrhovala opačný postup...nech Silvinka najskor témičku založí a my sa tam postupne pridáme...však adeptov už je tu habadej... 😀

kiara15
22. jún 2009

suriver nie ja som si dala doobeda 1hodku a 3poobede

kamka17 veru je to riadny odych ale mala som aj mensie behacky po doktoroch tak mi to aj uslo 😉

ciky neboj co chvila tu bude ta temicka 😉

surviver
22. jún 2009

kiara a to Ti dovolili? mne v Heliku povedali,že že musim dve a dve....to je teda,asi maš protekciu 😀

kiara15
22. jún 2009

suriver veru nemam protekciu ony mi to same navrhli 😉

kamka17
22. jún 2009

no tak ja sa s vami pre dnes lúčim, lebo sa mi tu hrabe moj drahý ☹ ☹ 😠 😠 ale ráno vás dočítam, tak pekný večer prajem a pekne sa vyspite 🙂

wolfskinka
22. jún 2009

kamka ... ok potvrdzujem predbezne stvrtok .... stretko

zbinka gratulujem

kamka17
22. jún 2009

servus moja, oki, zajtra ešte dohodneme...

tija28
22. jún 2009

tak ja uz som naspat...................tie nase spravy nestoja za nic..................normalne mam chut sa prestahovat zo Slovenska, ved to je tu jak za trest byvat 😉

kamka - no mozno ze nam uz budes o chvilku tehulkovat, ked Ta tak boli brucho 🙂 🙂 🙂

lucula73
22. jún 2009

ahojte babulky - prievidžanky 😉

aj ja vám ďakujem za stretko ,vy ste všetky strašne super baby.....inak nebola som celkom vo svojej koži,lebo ma strašne bolí brucho,preto som aj odišla skor,aby som nemusela autobusom... 😉 ale nabudúce bude hádam lepšie a hlavne nech pribudne čo najviac tehuliek 🙂

zdravím aj ostatné dievčatá 🙂

surviver
22. jún 2009

tija,no žial na Slovensku je to tak...čo narobime 😒

kiara15
22. jún 2009

lucul jasne tebe sa to da ospravedlnit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre