Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domcek
3. aug 2010

@cikyta- som sneho na nervy booozee 😅 😅 SOm zvedava kde ho budem hladat ked bude mat 15-nast 🙄
marti caves.

cikyta
3. aug 2010

@domcek Možno bude u nás a budu sa "frajeriť" so Sisou 😀

@marta222 Ahoj Martuska....no nove....asi ani nič.Všetko po starom,len Wolfi bola v nemocke s malým,lebo má žltačku a koliky...ale inak vsjo po starom.A ty mojko,ako? Držkáš sa? Tiež nám Janula písala,že si bola v nemocke.Ani tá sa tu už neukazuje ☹

marta222
3. aug 2010

@cikyta - no bola som v nemocke týždeň a už som týždeň doma 😉 . V piatok som bola na krv kvôli AFP, tak uvidíme ako vyjdu tie genetické testy. Asi nie moc dobre, keďže sa tam zohľadňuje aj vek.... No, čo už, ale na amnio kvôli tomu aj tak pravdepodobne nepôjdem, nechcem riskovať. V nemocke mi znova merali NT a vyšlo nejakých 1,7 mm a druhé bábätko sa nechcelo ani za svet otočiť tak ako chcela p. doktrorka, ale povedala, že vyzerajú byť v absolútnom poriadku. Tak verím, že budú zdravučké... len, aby som ich v poriadku donosila 😉 ...
Janicca má myslím, že tento týždeň dovolenku, tak asi relaxuje niekde pri vode, tak preto sa neukazuje....

cikyta
3. aug 2010

@marta222 Jasne Martuska.To si píš , že budu zdravučké obe a ty ich pekne donosíš ! Hrozne moc ti držím palce a nech bambulky už len posluchaju !!! Ziadne nemocnice a podobne výmysli ! Ak,tak až okolo 39tt 😉

Janula takto ??? 😅 Len nech relaxuje mojko aj tá.........ved za chvílu ide do "boja",tak nech nazbiera slniečka,energie a vela síl 🙂

wolfskinka
3. aug 2010

ahojte

no konecne zaspal ... noc bola zase vesela, neplakal ale sa usmieval a oci otvorene a nie a nie zaspat od 1,30 sme nespali ... by ma zaujimalo, co mu bolo take smiesne, dohovarala som mu ze aj mama sa musi vyspat a hodil na mna usmev cislo 6, ze to urcite , ty dnes v noci spat nebudes ... no co vam budem hovorit, teraz zaspal tak idem hodit na chvilu k nemu slofika, lebo spim aj postojacky, ked sa trosku znormalizujeme tak sa tu objavim castejsie

co nove ... napiste mi s odkazom, nech nemusim hladat

@orsulka ako dvojicky ??? no neviem si to rpedstavit s dvojickami ... ale ja som ti ich vzdy priala a nakoniec ich aj bueds mat

@marta ako sa mas ? uz je lepsie

@cikyta co nove silvinka ?

@tija a ty ako bojujes ? ako sa mate

@kamka, @tinkaza, @dunda ... rastiete do sirky ? žilincanky, kedy dame stretko ? nech si trosku poobzerate ten nas heliosacky poklad

vsimla som si , ze su tu nove kocky, tak baby drzim palce, nech sa cim skor zadarí ...

orsulka
3. aug 2010

@marta222 no caf babula...tak sa mi to pači, že to s prácou moc neprehánas... 😉 😉 a kedy budes mat vysledky z krvičky ???????

Ciky...ty už si zdravá ?????? sopliky su preč?????

cikyta
3. aug 2010

@orsulka dík za opýtanie 😀 Sopel mám už iba ak mi Sisa vykrúti nos 😀 Tak urobí vždy,ked sa jej opýtam,ako robí zajačik 😅

kiara15
3. aug 2010

@orsulka moze byt tak o 16.00hod pred priorom 😉

mzuzka
3. aug 2010

@kiara15 ahojte, len som nakukla, to je o stretku?

tinkaza
3. aug 2010

@wolfskinka : no čo sa mňa týka, tak ja som už ako tank 😀. Inak, dúfam, že Matejko už má tie najhoršie chvíle za sebou a už si ho môžete naplno vychutnávať. Na stretko by som ja osobne mohla najskôr tak bud. týždeň, mám teraz trochu iné starosti ako tehu, tak sa musím nejako pozbierať. Ale vášho fešáka by som veru rada vidieť 🙂 🙂

Pozdravujem všetky kočky, občas sem nakuknem 😉

kamka17
3. aug 2010

@wolfskinka no ja mám pocit, že ani veľmi nerastieme, teda že to mohlo byť aj horšie, ale zato sme sa začali hmýriť o 100-6 🙂 🙂 je to celkom milé, kým ma to v noci nebudí ako budieval Matej teba 😉 😉
a verím, že aj jemu sa ten režim upraví a nájdete spoločnú reč a aj sa vyspíte...posielam mu pusinu na čelo 😉
a stretko mne je jedno, prisposobím sa, len aby sa zas trochu vyčasilo

@marta222 ty ani neuvažuj o tom, že by si bublinky nedonosila do úspešného konca, nám je totiž úplne jasné, že keď už sa rozhodli, že budú dve/dvaja, tak už to musí vyjsť, však nech si ich poriadne užiješ 😉 😉 😉
tak sa hlavne opatrujte

cikyta
3. aug 2010

@wolfskinka Ahoj Wolfi...........Nove nemáme dokopy nič.Ked,tak len fotodokumentáciu v albume.Všetko po starom.Minulá noc bola celkom OK.Zobudila sa len 5 krát,no tuto noc bola hore stále.....Pišťala doslova každých 5 minut.....Takže hádajme...zuby,cecok,hlad,prejedenie,či niečo vážnejšie,čo už musí posudiť psychiater-ktovie.

wolfskinka
3. aug 2010

@tinkaza @kamka17 @marta a ostatne zilincanky, to stretko by sme mohli dat kedy vam to bude vyhovovat, v najhorsom zazite Matejov hlas live, flasu zoberiem zo sebou a neni problem kedykolvek

@cikyta no tuto noc sme mali aj my veselo a noc predtym spal od 22,00 do 5,30

orsulka
4. aug 2010

pekny den, a pekny obed prajem.....tak tichučko dnes mame 😉 😉
ja som bola v praci, ale len chvilu, lebo su tam nejaky nascipaný všetci, tak som rychlo zdrhala pracovat z domu....radšej 😉
@kamka17 ty si tun davno nebola moja, ale že 25 tt!!!! tak to je paradicka....ako sa mas???? pohoda????
@kiara15 o ostatnych babách nevieš nic?? nevolala si snimi???? zatial mame stretko len my dve ...asi 😉 😉 resp. TRI...ved dojde aj Tijuska.... 😉

komarik
4. aug 2010

pekný deň prajem. Ja som dnes vysolila 40 Eur za rýchlosť. Ešte že bol policajt celkom fajn a stiahol to vraj na minimum. A to sme kecali že vláda chce zrušiť príspevok pri narodení dieťaťa od januára. No fasa, no fasa.

cikyta
4. aug 2010

@komarik No ste pekne odbočili od temy 😀

Inak ahojte......... 😉

tinkaza
4. aug 2010

@orsulka : fíííha, že 15 tt....júúúj, orsuli, aj Tebe to letí, ako tak kukám......len ja mám niekdy pocit, že mne sa to neuveriteľne pomalinky vlečie, čo už.....ale vydržíme 🙂

komarik
4. aug 2010

@cikyta , je lepšie odbočiť od témy ako keby mal byť nervák a nepríjemný 🙂

kuspitka
4. aug 2010

ahojte dievcata.
ako sa mate?

marta222
4. aug 2010

Ahojte, som zasa v práci, tak vás idem trošku pozrieť 🙂 . Tak stretko - mne je to tiež celkom jedno, kľudne môže byť aj na budúci týždeň, prispôsobím sa - veď som doma 😉 . Som rada, že nás bude viac, rada spoznám aj tinkuza aj dundu osobne 🙂.
@orsulka - výsledky hádam budem vedieť v piatok - idem na poradňu.. A ty už si bola na krv na AFP?
Včera som zasa niečo vyviedla - išla som prvý krát sama autom od drahého domov (cca 10 km) a pri cúvaní na našej ulici k domu som susedovi zrolovala popolnicu 😒 - trošku som mu ju pokrčila a aj ľavý predný blatník na aute je trochu doškriabaný a pokrčený 😖 .... Drahý usúdil, že ešte musí pár jázd so mnou absolvovať, že ešte nemôžem jazdiť sama.. Samozrejme bol rád, že to nedopadlo horšie 😉 - že som neskončila v priekope... No a blatník sa trochu vyklepe a nastrieka a bude to OK. Takže, takáto som ja slávna "šoférka" 😀 😀 😀

cikyta
4. aug 2010

@komarik Ved ja som tým nič zlé nechcela povedať...

@marta222 Fuha Martus 😅 Tak ty takto demoluješ susedovie majetok! 😀 Ale základ je,že to zostalo len pri smetiaku a nič vážne sa nestalo tebe.To je základ.A mužíček nech teda dá ešte pár lekcií....
Aj tak obdivujem všetky šoferky.... 😉 Ja by som sa bála 😅
@kuspitka Ahoj...Čítaš,ako sa máme,no ty sa pochvál... 🙂

kuspitka
4. aug 2010

@cikyta nic moc.zistila som,ze mam dieta rozmaznane...... 😢
@orsulka pekne ti pribuda tt tesim sa stebov...

cikyta
4. aug 2010

@kuspitka Ano? Ako si na to prišla ?

komarik
4. aug 2010

@cikyta , veď ani ja. Len som sa smiala na tvojej poznámke 😉

@marta222 , nevadí. Skúsenosť je za tebou a teraz už budeš vedieť. Hlavné je že ty si v poriadku. 😉

@kuspitka , však je vymodlená. Ty si s ňou určite poradíš. 🙂

cikyta
4. aug 2010

@komarik Nejako mi unikaju smajlíci a zle čítam 😅 Zas ma trápi zub,tak mám mierne "zatmenie"zmyslov. 😅

kuspitka
4. aug 2010

@cikyta tak,ze place ,ked ju nezoberieme na ruky a potom sa smeje.
@komarik ved uz teraz si neviem dat rady.....

cikyta
4. aug 2010

PD-čanky........zastrelím sa 😠

Práve mi rozhodol muž,že bud teraz piatok,alebo sobotu ráno ideme do PD,lebo už bude zlé počasie a on ešte chce ísť so svokrom na huby+uvariť u segry gulášik na chate atd...Vraj si mám premyslieť,lebo potom už bude mať robotu a už možem isť len vlakom,kedže vodičák má len on 😅 No fasa....

cikyta
4. aug 2010

@kuspitka To,že sa ti Kamilka usmieva v náručí znamená gesto: "Mami u teba mi je dobre a lubim ťa...Nedavaj ma od seba preč." 😵

kuspitka
4. aug 2010

@cikyta,ale ja ju nevladzem cele dni ju mat na rukách ved uz nevladzem

orsulka
4. aug 2010

@tinkaza caves. co moje 15 tt ale to tvoje !!! kurnik, to by som ani nepovedala......a vsimla som si, že aj vy budete mat dievčatko.....tak gratulujem 🙂 🙂

@marta222 no ty sofer jeden......ale ako si napisala, bol to len smetiak, a blatnik sa vyklepe....a hádam si sa ani ty moc nezlakla.....a mas poučenie na dalsie jazdy 🙂 🙂 moja prva samostatna jazda skončila tym, že som si otvorila branu domov - autom... 😀 😀 pomylila som si brzdu s plynom .-)) odniesla to smerovka, nastastie len smerovka 😀 😀 😀 ja idem na krv v pondelok 😉 😉
@cikyta to je skoda, že nemožte ist už vo stvrtok..... ☹ ☹ ☹
@komarik ja už som dala aj 50 evri za rychlosť.....a tiež aspon, že boli policajti zlatí a chceli sa dohodnut.....inak by som prisla o papiere 😉 😉 ale aka som bola na seba naštvaná, to sa nedá ani opísať !!! 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre