Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
6. sep 2010

@cikyta Hanka je pekne meno.... 🙂 🙂

cikyta
6. sep 2010

@orsulka Leon a Linda je krajšie ako Šimon a Šarlotka.

(Pekne je aj Simon bez mäkčena)

orsulka
6. sep 2010

@cikyta suhlasim !!!!! 😀 😀

cikyta
6. sep 2010

@orsulka Čiro slovenské k našemu šíro slovenskemu priezvisku 😀 Ale Sise vtedy pasovalo riadne 😀
Už teraz nie.Už je to "postrach"Sisa 😀 preslávená všade. 😀

cikyta
6. sep 2010

No idem sa venovať trošku rodine....pápa dievčence 🙂

orsulka
6. sep 2010

@cikyta princezná nemohla mať krajsie meno!!!!!!! je jak pre nu usite .-))))))
ked buder druhý chlapec, tak bude Denis 🙂 😀 😀 😀 😀

orsulka
6. sep 2010

oki bambulky....aj ja sa lucim, zas vyložiť nohy trosku.......

pekny večer,.... a pa zajtra🙂))

fopardi
6. sep 2010

@orsulka ku Melinde by sa ti podla mna hodil Marko 😉

orsulka
6. sep 2010

@fopardi 😉 😉 dik ..... 😉 😉

komarik
6. sep 2010

@cikyta, ďakujeme 😵 . A nech sa Sisa rýchlo vylieči.
@orsulka, chlapca sme chceli Leonarda čiže Lea. Ale ak chceš meno na M aj Marek je pekné. Ten Max a Maxim by boli najlepšie. A ešte pekné je aj Marko. Z dievčenských sme uvažovali aj nad Melániou a Melisou no na koniec vyhrala Melinda. Dokonca sa nám to hodí aj k priezvisku. 😵

kiara15
6. sep 2010

Babulky pekny vecer zelam a chcem podakovat vseeetkym co mi drzkaju palcoky uz sa mi to krati ale ta mrcha nie a nie prist asi ma odvezu 😉

@cikyta dobra medicinka pre Sisku aj ja som davala dcerke ked bola mala 🙂

@orsulka Sarlotka sa aj mne paci poznam jednu a velmi mile dievcatko este je narodena ako ja 😉 😉
@jerryjanka ahoj teba som uz davno nevidela ako sa mi mas ale to uteka ze 21tt 🙂 🙂

kenya83
6. sep 2010

@orsulka 16 deň po ET 😉

janicca
6. sep 2010

ahojte babule prajem fajn večer ......tak vy ste sa dnes poriadne rozpísali normálne mám problém vás dočítať ... 😉
@fopardi ďakujem šak iný výsledok ako pozitívny ani nečakám .... 😀 😀 😀
@orsulka aj tebe ďakujem za TV sa mi zdajú také vajčákovo copaté .... 😀 alebo sa mýlim ??? a či ??? 😀 😀 to je fajn že ti kurírovanie pomohlo ... 🙂
@kamka17 tak ty si na turistiku nechaj zájsť chuť teraz môžeš len pekne prstom po mape a tu PN ti závidím ale tak v dobrom ... 😉
@kenya83 gratulujem .... 🙂
@jerryjanka jeee ty už 21 ozaj za chvílu si v cieli....veď len toť nedávno si ordinovala clostil .... 😀 😀 😀
@cikyta moja ja ti verím tie tvoje predpovede sa skoro vždy splnia.... 😵 😵 a božtek Sisinke na noštek a nech sa kurátko naše skoro uzdraví ... 🙂 ))))
@komarik držím silno palce a Melinda je kráááásne meno .... 😵 😵 😵
@kiara15 to su asi nervy ja som dnes 31 DC posledného pol roka mi chodí pravidelne na 31 deň ale zatial ani obraz ani zvuk ...... zajtra idem do Helíka ráno krv a sono tak možno sa do rána spustí mrcha jedna .... 🙂

domcek
6. sep 2010

AHojte dievcatka,
pozdravujem vas, dufam, ze uz konecne mala zajtra trosku pospi a sa vam povenujem.
Pekny vecer

maw
7. sep 2010

Ahojte kocky! Uz som tu davno nebol, tak v skratke co nove sa nam tu udialo? My sa ideme objednat na to druhe kolo do Heliku tak uvidime. Prajem vsetkym krasne ranko. 🙂 😉 😠 😎 😀 😅

kiara15
7. sep 2010

@janicca mne posledne tri mesiace chodili na 25 alebo24dc a teraz nic ako krize bolia ale ani naznak ide ma vykotit asi sa mi to v tom mory upravilo na28dc uvidime 🙂
@maw super ze idete do druheho kola drzim palce 😉 😉

maw
7. sep 2010

@kiara15 vdaka za podporu, uvidime ako to dopadne. 😠

kamka17
7. sep 2010

pekné ránko prajem, slniečko vykúka, tak bude fajný dník 😎 😎 😎 my ideme poobede ku kaderníčke, zase budem najkrajšia na svete 😀 😀 ...teda po janici, lebo tá už sa bola kaderníkovať minulý týždeň...ozaj, jani, ako ste dopadli dnes v tom helíku?? stále je tam taký nával??? a pracuješ alebo vegetuješ už doma??

no a veru, že ste sa včera rozpísali, ale tak aspoň má človek čo čítať 😉 😉
@maw ty kokso...to už je september...veď len nedávno bolo leto a tešili sme sa všetci, kým sa do toho zase pustíte a ono je to už tu...neskutočne to všetko letí...

@orsulka že 20tt...moja, však už polovicu máte za sebou 🙂 bublinky si pekne opatruj a keď sa hýbu, tak ich pekne pochváľ...a k Melinde by sa mi hodilo Marek alebo Matej

kenya83
7. sep 2010

Ahojte 🙂 viete mi prosím poradiť. Včera som bola na krvi HCG 1497, ale na sone ešte nič nebolo vidno. Bojím sa 🙂 Nemyslíte, že už by ho malo byť vidno? Som bola včera 16 deň po ET. A čo sliznica? Aká by mala byť?

maw
7. sep 2010

@kamka17 No veru to ani clovek nestiha sledovat ako ten cas leti. Dufame ze teraz sa to podari ale moc to neriesime ci ano ci nie, vobec sa nestresujeme uz sme rozoberali i pripadnu adopciu tak uvidime. Berieme to vyda vyda, nevyda nevyda. Proste pohoda. 😎 😀

cikyta
7. sep 2010

Ahojte........................................

@kiara15 To čo ??? Zeby až teraz učinkovali citrony ??? Viem,je to na porazenie takto. Sakra práca ! Sup ho do do vane s horucou vodou a nejaký ten sexik 😉

@maw A je to tu... 😉 Jupiky!

@kamka17 Ahoj ty druhá najkrajšia na svete! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (tužila som byť treťou,no zase nevydalo.Chcela som sa dať tiež už ostrihať,no vizerá to tak,že budem chodiť s mojimi štyrmi vlasmy až po zem 🙄 )

cikyta
7. sep 2010

@kenya83 Neporadím ☹ V hcg sa nevyznám 😔 Mne povedali len ANO,ste...

cikyta
7. sep 2010

@maw Je fajn,že ste už preberali aj adopciu.Treba myslieť na všetko.Aj psychika je tým pádom omnoho odolnejšia 😉 A tak sa skor može podariť dalšie IVF 🙂

clostilka
7. sep 2010

@kenya83 podľa HCG si určite tehu 🙂 🙂 🙂 🙂

cikyta
7. sep 2010

@kenya83 tiež si myslím,z toho čo čítam,že si tehulka ako lusk 😉

orsulka
7. sep 2010

čAVO...čAVO......dnes tak neskorsie ale nestiham.......spala som 😀 😀 😀 😀
vsetky a maw pozdravujem🙂)))))) 😉 😉

@kenya83 urcite si tehotná, je to vysoke HCG na tento den, a nemusi byt nic vidno ani o dva týždne na sone, takže len pekne klud....a teš sa .-))))))
@cikyta ako cibulkova???????už je lepšie?????

@kamka17 tak sa tesim, že pekne oddychujete už.....aj si sa pekne rozlučila v práci????? že dovi a dopo???? 😀 😀 a podla mna budeš najkrajsia....u vas doma 🙂))) teda aspon, kym sa malinka narodi 😀 😀

tu zubarku na dnes som zrusila, lebo sak stale sopel a kaslik, tak ju tam nebudem ohrozovat.... 😉 😉

kamka17
7. sep 2010

@kenya83 byť tebou, tak už nestresujem...raz ti z krvi vyšlo, že ste pozitívny a aj to HCG je ok, tak načo zbytočne riešiť detaily??...mne stačilo, že mi Krajko zavolal, povedal, že sme tehu a bolo vybavené...a ráno predtým na sone tiež ešte nič nevidel, takže tak...tak už toľko nad tým nepremýšľaj, už treba začať premýšľať nad ostatnými príjemnými tehu vecami 😉 😉
@cikyta ty budeš naša najkrajšia Silvinika mamina aj keby si mala na hlave neviem čo 😉 😉 ale ak chceš, tak dojdem ťa ostrihať...šak dorovna to nejako zvládnem 😀 😀

cikyta
7. sep 2010

@orsulka Ahojky....No je to kulilinček lepšie 😉

Dokonca mi v noci sice často plakala,ale vždy sa aj sama hned ukludnila a ja som nemusela vstávať,takže sme dobre spali.
Lenže ráno som zažila mierny šok................................
Vyzliekala som Sisu z overalčeku a ona mala vnutry v nom na chrbátiku tubu z mastičky! 😅 A s nou spala celu noc.Zrejme ju netlačila.
Večer ju obliekal muž,takže je to normálne 😀
Teraz sa smejeme,že ak to bola príčina dobreho spánku,tak odo dnes jej budem sypať za košielku celu lekárničku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kenya83
7. sep 2010

@kamka17 ďakujem za povzbudenie 🙂 a ktorý deň si bola na sone po ET keď vtedy ešte nič nevidel?

cikyta
7. sep 2010

@kamka17 Do postupna,nech to mám opticky hustejšie 😀 zvládneš? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre