Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
7. nov 2009

orsulka aj ja som sama domka mm je v praci tak sa nudim,ale pride svokor tak nuda skonci

domika9
7. nov 2009

ano orsul šli sme na planovany styk ked som mala ovulaciu z toho vaječníka tak som nepichala ani pregnyl a normalne som zase v novom cykle začala s clostilom ak bol folikul na ,,dobrej,, strane tak sme pichali pregnyl 😉

kuspi tuto som si objednala do obyvačky ja mam jednu stenu tak na fest silno oranžovu vymalovane a mam ešte zvyšenu farbu tak s tou oranžovou farbou to namalujem na bielu stenu
http://www.predlohy.sk/tovar/kvet-s-motylom-377a#

kuspitka
7. nov 2009

domka je to pekne a nieje to az tak drahe ako som si myslela.
aj ja chcem nieco taketo do spalne a obyvacky .

domika9
7. nov 2009

no maju tam hocijake a ani poštovne nieje drahe myslím len 1,5 e+1euro čiže spolu 2,5e čo väčšinou pytaju 5eur a za nič som zvedava kedy mi to príde a potom vam dam vedieť ako to dopadlo s tym malovaním 😀

domika9
7. nov 2009

aj do detskej som pozerala už mam cca niečo vybrate ale mm že ma ešte počkať či bude chlapec alebo baba ale ja by som radšej niečo univerzalne

domika9
7. nov 2009

nieže bude nakoniec na stene autíčko a v postielke baba 🙂

kuspitka
7. nov 2009

a farby si si kupila kde?

domika9
7. nov 2009

zatial som si len do obyvačky ten kvet objednala a na to farbu ma to sa maluje s normalnymi farbami kupiš si primalex a tonovacie farby napríklad remal alebo aj primalex robia a namiešaš si potrebne odtiene
viem že aj tesco ma tonovacie farby ale kvalitou neviem ake su či nenechavaju flaky alebo neviem tie nemam vyskušane
ale do obyvačky čo mam tu farbu tak to sme si davali original miešať v baumaxe a bolo to drahe ako prasa
ale všetky ostatne izby mam normalne tak že som do primalexu vliala ten pigment až pokial som nebola s odtienom spokojna a tak mam vymalovane
inač ja strašne rada malujem a teraz nedavno sa nam stala taka vec že svokor nam oblial stenu s farbou na drevo tak musíme malovať celu izbu taka som rada 😀 😀 😀
len neviem aku by somdala modru určite nie oranžovu mam teraz a aj v spalni je oranžova žltu nechcem zelenu ma na schodišti tak neviem ale ja do vianoc niečo vymyslím

surviver
7. nov 2009

caute 🙂 vidim ,že malujete...domika pekne to bude 😉

domika9
7. nov 2009

no nevravím hop ... 😀
až ked bude dielo hotove tak sa bude dať povedať či pekne alebo na prd 😀

wolfskinka
7. nov 2009

ahojte ...

orsulka spala som ako v oleji ako mimino a dokonca nie na bruchu ale na boku a lezim stale teda snazim sa

surviver
7. nov 2009

ja som nad tym tiež uvažovala,ale myslim,že nalepovačky by som zvladla asi lepšie ako to malovanie 😀 ,ale to namalovane asi lepšie splynie s tou stenou...dufam,že ak sa to podari,tak daš foto 😉

surviver
7. nov 2009

wolfi tak to Ta chvalime,že sa tak pekne držiš našich rád 😉

domika9
7. nov 2009

survi jasne že nalepovačky by boli jednoduchšie ale... to by sme museli mať hladke steny ako v panelaku leby my mame omietky a tie maju trošku aj zrno v sebe a to by nebolo pekne takže jedine malovať
ale to nič ja mam rada taku piplavu pracu tak snad budem aj ja spokojna 😉
wolfi dobre robíš že vegetíš teraz si možeš na to vklude zvyknuť lebo budeš vegetiť dlho predlho 😉 😉

dana10
7. nov 2009

Ahojte babenky maľujete vo veľkom aj ja by som potrebovala ale až za 3 roky,pridá sa niekto? 😀 😀
Orsulka, dík za vysvetlenie krátkého protokolu? Nevieš prečo daktorí majú krátky a iní zas dlhý protokol?A ešte sa chcem spýtať čo je to za skratku TW-týka sa to manžela.Je to tak že keď je krátky protokol musíš mať asi vyššie dávky a možno aj viac folíkov?
Domika, no ty si tiež zažila, kým to bábo teraz čakáš?Domi načo berieš heparín?Neviem ja mám akúsi mutáciu génu MTHFRC677T-heterozygot, tak neviem či by som niečo nemala brať aj pred otehotnením a počas neho preventívne.Dr.mi povedala že to nemusí byť týmto génom trombofília/potratila som v 9t./Poradte mi ak to má niektorá z Vás?A čo užívate?

surviver
7. nov 2009

dobre babulky idem čosi robkat,lebo dnes nemam žiadne vysledky 😀 večer ešte nakuknem,tak sa majte fajn 🙂

domika9
7. nov 2009

dana IP 😉

orsulka
7. nov 2009

dana...kratky protokol sa používa u žien, ktoré nemaju žiadne zdravotne problemy, nakolko je toto trošku agresivnejsie ako dlhy protok a vsetko sa stiha do jedneho mesaica...pokial nemás zdr. problemy, tak to nie je problem......a pocet folikulov nezavisi ci je dlhy alebo kratky protokol....bud sa tvoria alebo nie...

orsulka
7. nov 2009

domi...pytala som sa preto, lebo som s časti aj uvažovala u IUI....jednak je to lacnejsie, a po druhe sme to vobec neskusali...ale Krajko povedal že bez jedneho vajcovodu to vlastne ani nema zmysel......ale ako tak sledujem...da sa....hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

domika9
7. nov 2009

orsul ak maš druhy vajcovod priechodny tak ja v tom nevidím problem
keby to mal byť nejaky velky problem tak by nam rovno navrhli ivf ved tiež by si chodila na sono a podla toho z kt. vaječníka by bola ovulka tak by ste prisposobili iui
ja som ešte nepočula o tom že by to nemalo zmysel bez vajcovodu 😨

orsulka
7. nov 2009

domika.....ano jeden mam, a este ked boli obidva, tak som bola 2x na HCG a oba boli priechodne vždy......
tak neviem....možno len hladam dalsie možnosti....neviem....nepride mi to ako nemožne......
kto vie, co by na to povedal Krajko.....

dana10
7. nov 2009

Orsulka, ja mám tiež jeden vajcovod/pravý/ a bola som teraz na 2IUI 5.11, výsledok za 2týždne.Veľkú šancu tomu nedávam, ale je to menší zásah do organizmu.Ja som mala vľavo na 10DC vľavo 15mm,19mm, vpravo 17mm, 20mm a robili mi to.Minule keď som bola mi to tiež robili ale keď som išla na krv na potvrdenie tehotnosti a na sono,tak Krajko videl žlté teliesko na ľavej strane /tej zlej/.Oni nevedia presne odkiaľ to pôjde a ešte keď ich máš viacej môžeš a nemusíš mať vajíčka v každom folíku.

orsulka
7. nov 2009

dani...takže normalne chodis do heliosu?????

orsulka
7. nov 2009

dani........a krajko nerobil problem, že by ti to IUI nechcel robit?????

domika9
7. nov 2009

vidíš orsul ved skus mu to spomenuť že by si to chcela skusiť aj touto cestou a v podstate toto možeš aj každy mesiac skušať 😉

surviver
7. nov 2009

ahojte 🙂

surviver
7. nov 2009

neviete nahodou niekto ako sa ma naša Kiara?? lucula mala o nej infošky,ale ta sa asi lieči z toho kašla tak tu nie je...

domika9
7. nov 2009

veru survi ani nevieme čo kiara ale isto ešte nebude doma lebo by nam napísala

wolfskinka
7. nov 2009

survi no veru drzim sa nohy vylozene, podlozene dvoma vankusmi nas gulkobombulko este neni blastocysta az zajtra pozajtra tak uhniezdovanie bude aza zajtra alebo pozajtra, dnes som bola na prechadzke na polhodinku nadychat sa cerstveho vzduchu a inak lezim cely den.

domika no len aby som tym vegetenim moc nepribrala 😀 😀

domika9
7. nov 2009

kašli na to ja som ležala prvych 12tt na gauči a vidíš nepribrala som ale tento týžden sa mi tak trochu zda že som niečo na seba nalepila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre