Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
19. nov 2009

dobre ranko helinky,
dnes som hore od tretej rano, nie a nie zaspat az o siedmej a taka som z toho unavena ze az.

wolfka - neboj si tehula, ono to este nebyva vidiet takto skoro, no a vidis nasla ti aj pricinu toho spinenia, ale mojko kedze to tam stale videla tak to znamena, ze stale pre teba plati postelné vylihobanie, jasné? Nechaj tomu este cas nech sa to vstrebe. wolfka som taka rada - budeme si spolocne vyberat kociky 😀 😀 😀

viktpria - gratulujem k tvojej prvej vcelicke - ani sa nenazdas a budes sa cudovat kam ten cas uletel.

orsulka - ty moje slniecko ako sa mas? Citam tu ze pomaly finisujete a ze zarezavas v robote. Pocuj, ty sa k nam uz tiez musis pridat a budeme kompletna zostava

cafte ostatne 😀 😀 😀

surviver
19. nov 2009

tak idem aj ja čosi porobkat,aby bol zo mna aspon aky taky užitok 😉

orsulka
19. nov 2009

romik...ahoj....zarezavam veru poriadne.......ale v podstate som rada, že je tej prace, lepsie ako keby nebolo a sediet tu 8 hodin!!! šiblo by ma..... 🙂

orsulka
19. nov 2009

no nič...praca vola...................

ale nakuknem!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

chorale
19. nov 2009

ahojte babule,
po dlhšej dobe vás pozdravujem aj ja.ja vás sem tam pozriem čo nové ale nejaká som lenivá a písať sa mi nechce. my sa máme dobre boli sme na morfologickom utz kvoli tomu že nám z krvičky vyšiel rážštep 1 v 5, ale drobček je v poriadku a dozvedeli sme sa že čakáme chlapčeka.
wolfi špeciálne pre teba ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt a hlavne psychickú pohodu. to urobí veľa. držkaj sa.
ostatné helinky - už vás je tak veľa že si ani mená nepametám - pozdravujem a prajem pekný dník. papa

wolfskinka
19. nov 2009

orsulka zamestnala som sa som na chvilu v robote a tlacim tie papiere na ten audit a ked to budem mat idem domov

chorale dakujem

romy no v to dufam, ze ano ...

kuspitka
19. nov 2009

wolfi vela nepracuj teraz by si mala lezat.

gabika24
19. nov 2009

ahojte.
wolfi, určite si tehotná, neboj. Do tej tretej bude čakanie dlhé, ale zvládneš, lebo odmena bude sladká 😵
všetkým pekný deň, letím, lebo malá je chorá...

romy01
19. nov 2009

wolfka a nezabudni sa opytat na vysku hcg -som zvedava.
orsulka len pekne pracuj - aj ja by som najradsej, lebo takto len leniviem a leniviem - cely den presedim na nete uz ani doma nic moc nerobim. Stala som sa zacislackou

ahoj gabika, chorale

wolfskinka
19. nov 2009

gabi papa ... no este jeden dokument a idem domov

no uz som hotova a idem domov zalahnut ... a pospat trosku nech mi to do tej 15.00 rychlejsie utecie

dana10
19. nov 2009

Ahojte heliosáčky.Čo máte nového,
Wolfi držím palce ale je to asi už uhniezdené,moc nepreháňaj s robotou ona počká
Gabi vidím ďalšia tehulka je tu, na 1.4.2010-Hugo 🙂 😉 ,
Romy ty naša stálica netu a kde máš Denis a Vierku?
Dnes som si robila tes z 2IUI je negatívny a ideme na IVF

janicca
19. nov 2009

sia mafia kočandy moje .... 😀 prajem fajn deň ja len kuk klasika kopec práce idem variť kafčo kto si dá 😉

wolfi veď dokina ti predsa nemôže hneď povedať že si tehula aj keď to tam už na 100 % videla...veď ideš pekne krôčik po krôčiku...... 😉 😉 juuuj či sa len teším ako na nás dnes napľuješ tie tehu vírusy..... 😉

žilina a okolie dnes to platí ... 😉

Dani ahoj už prišla aj mrcha keď už hádžeš flintu.....ozaj môžeš sa aj ty pridať na stretko ak budeš mať záujem 😉

romy01
19. nov 2009

ahoj dani
no veru neviem kde sa tie dve flakaju - teda denis je zrejme vonku - ona rada takto žbríňa a navyse svieti slniecko ale co je s vierkou to neviem, mozno beha po doktoroch, ktovie, lebo naposledy mala problem s tym svojim gyndosom.

dani to mi je luto ze ten testik nevysiel, ale este neprisla mrska tak mozno je malôilinkata nadej, ci nie ? citis ze by mala prist ? No tak ci onak sa k nam v kocikovani k nam pridas, to j ejasne a ak to osud tak chce tak to bude po IVFku, no nie? Ved svet sa nezruti, no nie ?

minka051
19. nov 2009

Ahojte tak ja konečne v práci po pldňovom čakaní u zubará na preventívku... 😝 😝 Ešte že je to len raz za rok 😀 😀

wolfskinka
19. nov 2009

dna ja uz som doma a akurat som sa zobudila , hodinovy slofik mi urobil dobre, v robtoe som bola vytlacit len nejake papiere a posunut to kolegovi, takze ziadna robota

janicca no dufam, ze vas poplujem, hej plati ako ste sa dohodli ? pridem za vami na masarycku do pizzerky carolina ?

romy01
19. nov 2009

wolfka ja idem k nasim, no tesim sa az vecr uvidim ze to as potvrdene a aj termin a aj 5tt 😀

wolfskinka
19. nov 2009

romy uvidime .. nepredbiehaj udalosti

kuspitka
19. nov 2009

wolfi ani ja sa neviem dockat ,kedy napises .som tehotna.a tvoj muz ako ?

wolfskinka
19. nov 2009

moj muz to preziva takisto ako ja , tiez sa strasne boji aby to bolo v poriadku a aby som konecne po tcyh strapaciqach bola tehotna

dana10
19. nov 2009

Mrcha mi asi príde ešte neviem kedy ale má už pobolieva vaječník.
Držte sa všetky

kuspitka
19. nov 2009

wolfi budes .juj moja verim,ze si tehotna

wolfskinka
19. nov 2009

doteraz som sa vzdy dozvedela o tehu az ked som potratila tentokrat je to ine, mam studene ruky ako lad no keby ste ma videli ako sa bojim

kuspitka
19. nov 2009

wolfi to ti verim moja.kedy ti budu volat?

wolfskinka
19. nov 2009

kuspit ved vies volavaju okolo 15,00

kuspitka
19. nov 2009

hej ,ale obcas aj skor.

jajulaa
19. nov 2009

Bože Wofli, presne viem ako sa cítiš, ja som presne toto zažívala pred rokom. Po pozitívnom teste, prvý krát v živote som čakala na telefonát, bola som sama doma a okolo 14,30 mi bolo až do odpadnutia.
Nakoniec mi volalla gáťová, to som už tušila, že to bude pozitívne, keď volali oni mne.
Veľmi, veľmi ti to prajem. 🙂
Musím ísť za chvíľu s malým von, tak si tú krásnu správičku prečítam až večer.

surviver
19. nov 2009

kuspi čo ste boli v tej BB,tak mali tam asi kolko kočiarov vyloženych?? bol to velky obchod?

wolfskinka
19. nov 2009

jajulaa ... dakujem ... tak mne je do odpadnutia uz od rana

surviver
19. nov 2009

wolfi,to Ti verim...ale už len chvilku 😉

wolfskinka
19. nov 2009

no ved uz len chvilku, ved ked su baby tehotne tak volaju skor ako o tretej, tak snad uz coskoro zavola doktorka gatova

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre