Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

dankakk
6. sep 2010

ahoj janka 🙂 takze myslis, ze je to ok? ja sa tak bojim tesit...

jerryjanka
6. sep 2010

@dankakk som o tom presvedčená 😵

luckada
6. sep 2010

ahojte, mozno si ma niektore pamatate, mozno nie...
pred vyse 1,5 rokom som mala 2. IVF, bohuzial neuspesne, predtym som sem obcas chodila...

vela mien/tvari mi je znamych - cikyta, domcek, kamka, komarik, orsulka... a urcite mnoho dalsich

je skvele vidiet, ze uz ste sa svojich ratolesti dockali, pripadne v najblizsich mesiacoch sa dockate 🙂

len tolko som chcela, blahozelam a drzim vam vsetkym palce

kenya83
6. sep 2010

@orsulka tak a máme výsledok HCG 1497, som šťastná ako blcha. O týždeň opäť UTZ 🙂

komarik
6. sep 2010

@luckada, ďakujeme za pozdrav a prajeme ti veľa šťastia.

orsulka
6. sep 2010

@dankakk myslim, že to je krasny vysledok......tak sa teš, že to konečne vyslo...gratulujem 🙂)))

@jerryjanka ahoj moja....tebe teda Vam sa ako dari ??????? dufam, že ste zdravi a v pohodke .-))))
@surviver tak all inclusive???? no super....to by som brala .-))))) ale maly je určite poslusny a poslucha 😵

jerryjanka
6. sep 2010

@orsulka ahojky - no predierame sa tyždnami ako sa len da - stale nejake problemy su ale tak aspon už tolko nevraciam 🙄

orsulka
6. sep 2010

@luckada dikes moja, aj tebe vela šťastička .-)))

@kenya83 no to je kráááááásne...gratulujem.... 😵 😵 😵 .... to mas HCG po kolkych dnoch????????

orsulka
6. sep 2010

@jerryjanka no fiiiha...a prečo vrackás????? dufam, že tie migreny už presli..... 😕

jerryjanka
6. sep 2010

no mne sa to strieda - nasjkôr som 4 mesaice vracala a chudla, potom som mala dlhodobe migreny a teraz mi tvrdne bruško... 😖

cikyta
6. sep 2010

Zelám krásny dnik helinkám.Novým tehulkám gratulujem a čakatelkám želam hodne sil k vytuženým dvom //.Raz to výjde každemu-verte!!!!

@jerryjanka Tiež som prestala grckať okolo 20tt,takže viem ako ti je. 😔 Je blbe ked si nemožeš tehulkovanie uživať tak,ako iné maminy ☹ ale ono to prejde a ver,že po pôrode na to uplne zabudneš ... budeš mať v pamäti len krásne chvilky a ked zbadáš to malinké,tak mu ODPUSTIS VSETKO NA SVETE 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
6. sep 2010

@jerryjanka fuuuuuuuuha...tak to je ozaj dost........tak pri tych problemoch to vyzerá na dievčatko.....este neviete ci to bude Janka ??? 😉 😉 😉
ja zas od zaciatku tehu len a len priberam....a priberam 😉 😀 😀

orsulka
6. sep 2010

@cikyta ahoj moj poklad jediný ...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jerryjanka
6. sep 2010

@cikyta jasne že zabudnem len nech sa nam narodi zdrave babatko - a je mi lautr jedno čo to bude - len nech je zdrave ako buk 🙂

@orsulka ja som sa par dni nevažila ale mam stale cca minus 9 kil ešte neviem čo to bude a fakt čim dalej tym mi to je viac jedno možno ani si to nedam zistiť a bude prekvapko - no ved uvidime ešte maaaaaaaaaaam vela času vlastne cca 20 tt do pôrodu

zlatanka30
6. sep 2010

orsulka ajoj.cykita keby si ma dokazala naprogramovat na to,ze mam verit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
6. sep 2010

@jerryjanka no ty koki, že 9 minus....takto podobne ro mala aj wolfi....ona chudla namiesto priberania.....ale pri tych nevolnostiach je asi normalne, že si sla s vahou dole....len nech to čim skor prejde...už si objednana na 3D alebo 4 D sono???????

jerryjanka
6. sep 2010

@orsulka no uvidime kolko budem mať kym pojdem rodiť možno to dobehnem a priberiem 30 kil 😀
no už som volala do heliku v auguste to povedali že mam volať neskôr a ked som volala pred tyždnom tak som sa nedovolala dva dni - tak som sa na to vyprdla a asi na žiadne 4d nepojdem a ušetrim 50 eur pre miminko

orsulka
6. sep 2010

@zlatanka30 servus...tak ako pokracujes???? mrcha už dosla????? zacinas dufam tu stimulku......
a neboj mi ťa tu naprogramujeme na pozitivum a na to, že veriť sa oplati.......a ver, že vela žien, vie prečo to pise .-)))))) kto veri, ten sa aj dočka..... hlavne si ver sama sebe, že to pojde......

orsulka
6. sep 2010

@jerryjanka ahaaaaa... to si chcela ist do Heliku......u nas stoji to sono 66 evri.... ale ja na to urcite chcem ist, kvoli kontrole, ci je vsetko OK....... 😉 😉 😉

kurna...tak sledujem tu nasu Cibulkovu...bojuje dievča...bojujeeeeee 😀 😀 😀 😀

orsulka
6. sep 2010

inak ja mam pocit, že citim pohyby...........................ked ja ani neviem ci je to ono, ale myslim si že ano 🙂))))))) mopže ma jedno kopkať aj uplne dole v podbrusku ????????

jerryjanka
6. sep 2010

@orsulka no v heliku som zistovala cenu a je to 50 eur a nejako im verim no - hlavne teda krajkovi
ale možno to bolo znamenie z hora že sa mam na to vykašlať a peniaze využiť lepšie... tak isto ako s monitorom dychu - som si ho objednala - a ked už mal prisť prišla mi psrava že ho už nemaju 😅 tak budeme bez

jerryjanka
6. sep 2010

@orsulka no ja som tiež začala len nedavno citiť kopance
a ano jasne aj dole - ja ich citim hlavne tam 😉

komarik
6. sep 2010

@orsulka, jasné že sú to pohyby. Môžeš ich cítiť od jednej panvovej kosti ku druhej a od podbruška po pupok. 😀

zlatanka30
6. sep 2010

ano dosla .po 46 dnoch sa jej uracilo prist 😀 😀 😀 .manzel musel odcestovat pracovne takze zo stimulky nic.tak nasledujuci cyklus sa ide do toho.neva este stihneme aj svadobnu cestu pred nou 😀 😀 😀 😀 tak sa tesim moc.budete mat vela namahy ma naprogramovat ja som hrozne tvrdohlava a dost velky pesimista 😉 😉 😉

cikyta
6. sep 2010

@zlatanka30 Viem ako sa cítiš a určite chvílami nenavidíš všetky tehulky,maminky a všetko okolo toho...je to normálna reakcia a nič ti nepomože myslieť inak a byť veselá... 😔
Vieš čo mna občas povzbudilo? Ešte som velmi na kona nechodila.....Ked som videla , že otehotneli také žienky,ktore boli na tom omnoho horšie ako ja.To ma nakoplo a zdvihla som hlavu hore ! 😉


@orsulka Nebudeš mi veriť,ale ja mám práve doma Cibulkovu 😀 😀 😀 😀 😀

(vyžmýkali sme cibulku,dali do šťavičky med a kurírujeme 2 krát denne Sisu)Takže máme Sisu "Cibulkovu"a tiež BOJUJE dievča 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlatanka30
6. sep 2010

cykita si zlata.presne si to vystihla.tak sa citim.ja viem,ze su aj horsie pripady ako ja.ja mam endometriozu a len jeden vajecnik a to ma desi najviac.ta pliaga 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cikyta
6. sep 2010

@zlatanka30 S endometriozou sa aj ja kamoším (nedobrovolne),ale ver,že dokial máš vajíčka a muž spermie.......tak je to OK.A bábätku už vela v ceste nestojí. 😉

zlatanka30
6. sep 2010

no hadam mam nejake 😀 😀 😀 😀 😀 a mm tiez . 😉 😉 😉 😉 😉

orsulka
6. sep 2010

@jerryjanka
@komarik dakujem babule...tak to je suuuuper!!!!!! sa tesííím.....hihihihihi....jedno citim dole, druhe v okoli pupka....a tak sa mi zdá, že obe su na lavej strane , akoby nad sebou 😀 😀 😀
@cikyta ja verim, že mas tiež doma Cibulkovu .-)))))))
@zlatanka30 tak ale ideš do toho ....ci????? 😉

orsulka
6. sep 2010

@cikyta vraj je toto uplne super recept s tpou cibulkou amedom...tda ja som to pocula s cukrom, ale med je asi lepsi...... nech s cim skor vyzdravie princeznička......cmuky cmuk 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre