Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
26. feb 2010

brmbolcek, dnes nové infošky nebudú, lebo volám znova až zajtra 😉 a s tým vkladom..do rána sa nejako rozhodneme

dasa...kdeže si sa stratila, ako sú na tom tvoji bojovníci???

a všetkým prajem pekný piatok 😎

brmbolcek
26. feb 2010

aha takze az zajtra, no musime byt trpezlive a vydrzat, ty to beries tak kludne a vyrovnane ze sa normalne pytam sama seba ze ci ides na iVF, ziadne nervy a klud, ale ved tak to ma byt, si spravny vzor pre ostatne 😉 😉 😉 😉 ako si vcera pochodila na kontrole s PN ???

cikyta
26. feb 2010

Neboj Wolfi neublíži.Aj gulkovi padne vhod kávička,ak je mamine zle 😉
Brmbolcek-zase je pravda,že ja som tam chodila pred rokom,tak sa to mohlo aj zmeniť,čo je dosť možne,kedže tam začalo chodiť stále viac ludi.Takže najčerstvejšie info bude mať Wolfi 😀
Kamka-Tak zajtra som tvedavá,držím palce a verim,že sa rozhodnete správne.Ja som chcela,že ak ich bude viac silných,chcem vložiť jedno.Ak zostanu zo 2-3 slabe,tak vložiť dve.No Silvia to vyriešila nza nás.Zostala sama! 😀 Ale tebe držím "palčoke"aj na surodenčekov v nanukovej krajinke 😵

brmbolcek
26. feb 2010

Ciky...- jasne ja to beriem, je to tak ako pise Wolfi a ty 😀 😀 😀 😀 mate obe pravdu ste proste jednicky 😉 😉 a ako dnes pracuje nasa Sisi ? upratuje ci vysava ? 😀 😀 😀

ja sa chystam dnes na socilane, idem zaniest papier na peniazky a opytat sa ohladom toho DNP aj tak som z toho dilinko, ale dnes si to dam do poriadku 😀 😀 😀

... tak sa svami zatial lucim a ked pridem sa ozvem, zelam pekny dnik, Sisinke posielam najvacsi cmuk na licko a dnes jej treba pustit asi len rozpravocky lebo sa kosi zmraka, no nevedno co obsedi pracovnicka nasa 😀 😀 😀

..ahojte.. a za par hodin k obediku zelam dobru chut pa pa zatim

cikyta
26. feb 2010

Brmbolcek.Sisa prala.Vyhadzovala mi oprate prádlo z práčky von po dlážke.Pchala do smetneho koša ockovu ponožku.Ked som ju vyhrešila,tak sa začala od jedu hádzať,až skončila pod stoličku.Z tade samozrejme nevedela vyliezť,doudierala si hlavičku a plakala.Kým som jej pomohla von a utíšila ju na rukách,tak mi vyvreli cestoviny do polievky a zostalo z nich len totálne blato. ☹
Potom som ju zobrala do kupelne,lebo mi bolo treba zvesiť suche prádlo a zavesiť mokre.Kým som to ako-tak spravila,stihla sa mi do pol pása prehnuť do WC misy a zoškrabať prstekmi vonavý čistiaci WC gelik v tvare kvietku. 😝 Tak som ju vzala na ruky a mydielkom umývala ručky.To mi stihla v sekunde strčiť pod vodu aj nožičky a tak má uplne mokre papučky 😠
Atd... 😖

dasah
26. feb 2010

kamka cavko ja som nie na tom dobre som smutna a v strese moji bojovnici su nie taky silny zostali mi 3 dvojkove a 2 trojkove tak sa nie co chvalit som s toho smutna a nestastna ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cikyta
26. feb 2010

Dasah! Nebud prosim smutná. Aj moja Silvia je z dvojky! A kedže ešte v 5 den PK nevizerala dobre a čakali...tak ju mám vloženu až na 6 den a pozri !!!!
To mi nemali čislovať.Ved to je ešte väčší stres,ako by mal byť.Hej,mne sa už lahko hovorí,ale mám pravdu.Dvojky su fajn a skus sa usmiať Dasah! No prosím!!!! 😀 Vidíš ako ti to svedčí-a s takýmto usmevom sa budeš páčiť aj tvojim nezbedním dvojočkám!!!Bude to dobre.Ver mi ☹ 😉

dasah
26. feb 2010

no a ako si vedela ze sa usmejem?si super no kiez by si mala pravdu a tebe dali dve alebo len jedno ?takze ked budu aj dvojecky aj vtedy je nejaka sanca?to je fakt ze ked to znamkuju je to este horsie to cakanie. zajtra volam a som zvedava ci bojovnickovia bojuju ☹

wolfskinka
26. feb 2010

bermbolcek ten dr. sa vola dr. biringer

ciky tiez si myslim ze radsej kavicku ako trapit hlavu bolestou .. ibalgin si dat nemozem a tieto zmeny pocasia mi nerobia dobre

kamka ahoj ... ak mozem poradit daj si vlozit dve ....

lucula73
26. feb 2010

ahojte dievčatá 😉
idem vás pozdraviť...

kamka - jej super sa držia tvoji bojovníci,kolko si dáš vložiť??? 😕
dasah - ciky má úplnú pravdu,veľmi pekne ti to napísala,tak sa drž moja 😉

ciky - tak to máš riadny frmol doma,bože,to čaká aj mňa? 😕 😀

janula ako dnes?

wolfi - jedna káva ti neuškodí,aj aj som to tak riešila,ak ma bolela hlava,šupla som si kávu a pomohla mi...radšej ako ibalgin

zdravím aj ostatné - orsul,janica,brmbolcek....

cikyta
26. feb 2010

dasah-Mne vložili len jedno.Nič iné mi už nezostalo,len to jedno.(Teda už to môžme smelo nazvať Silvinka 😅 )
Dasah a kašli na známkovanie! Pri prvom IVF mi vložili jedno jednotkove-vychválené do nebies,aké je nádherné!!!A prd makový z neho.Nevišlo to.Vzdalo to 😠
No a teraz pri druhom IVF mi vložili tu dvoju,vraj nebola bohviečo a kukaj....chýba tej potvorke čosi? Nič!!!! 😀
Takže hlávku hore a šmar depku strááááááááááááášne daleko !!! 😉

Wolfi-paralen si skus ak chceš.Ten môžeš 😉

Lucul ahoj!!!To si piš kočka,že ťa Matusko bude takto cvičiť,ak nie aj viac!!!!Bude to beťár.To už vidieť aj z fotočky 😉 Mám na to nos 😀 Cim milšie,tým väčší nezbedník! 😀

dasah
26. feb 2010

no mas ju nadhernu vies ono to je tak ze ja mam 3 ivf a nic prve dve boli pred siedmimi rokmi a teraz sme sa znova rozhodli vtedy ani nebolo PK ako teraz doba pokrocila takze ja som sa chopila sance 🙂 🙂 🙂

cikyta
26. feb 2010

Aha tak Dasi........fuha.Dufam,že sa u vás potvrdí do tretice všetko dobre!Ako tu už aj v rozprávkach býva 🙂

dasah
26. feb 2010

no to fakt len v rozpravkach 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cikyta
26. feb 2010

Ale ale Dasi!!!! 😠 😠

maryah
26. feb 2010

Dasa, zlatko, neboj sa... este aj sama embryologicka povedala, ze aj tie dvojky su dobre... ale inac ako tu baby spomenuli, to cislovanie mi lezie na narvy a je to poriadne stresujuce 😠

maryah
26. feb 2010

inac, caute baby, ja sa vam tu tiez trosku votrem 😉

dasah
26. feb 2010

maryah caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaav ja fakt som ☹ ☹ ☹ ☹ vsak ty asi vies ako mi je ze?

maryah
26. feb 2010

ja viem moja, ono je to tazke, ale este to nie je stratene... pozri na cikytu, ona je jasny dokaz toho, ze z dvojky je vznikne tak nadherne slniecko... hlavu hore, teraz este nie je dovod na paniku. hadam to nechces uz vzdat?! ma ne..r 😉

dasah
26. feb 2010

hele idem sa obliest a za pol hodky som u teba 🙂 🙂 🙂

maryah
26. feb 2010

ok... 😉

maryah
26. feb 2010

baby, ako dlho vas pobolievali vajecniky po transfere?

dasah
26. feb 2010

mna este stale 😠 😠

maryah
26. feb 2010

ano??? aj ja ich mam este na dotyk take citlive... bojim sa toho hnusneho hyperstymulacneho syndromu ☹

cikyta
26. feb 2010

Maryah-mna neboleli po ET vyječniky,ale hrozne brucho.Musela som to riešiť dokonca ibalginom.Ale to už bolo jedno s druhým,akože plný moč.mechur predtým dlho,dozvuky zo stimulky atd...takže si myslím,že je ok a prejde ťa to za chvilku. 😉

monita81
26. feb 2010

ahojte. 🙂
ciky,zelené?,no kto by to bol povedal.No a čítam že máš z nej riadnu pomocnicu, 😉
brmbolček,veru dávno som tu nebola,ved som vás potom ani dočítaťnemohla,toľko ste tu toho napísali.mm si brával náš comp do práce a ja som včera dobrala antibiotiká,akási pliaga na mna sadla tak sa ničoho nechcelo.ale už som sa z toho akosi dostala tak som pripravená!!!!!!!! 😀
dasah+kamka držím palce,mala som vám ich včera v helíku skontrolovať!
všetkým cmuk a nezabudnite na zajtra skoro ráno nastaviť budík! 😲 😲 😲

cikyta
26. feb 2010

Minita ahoj.Môj chodiaci budik vstava o 6 už od kedy trvá olympiada 😠 Akoby to vedela! ☹
Pa ideme sa vyburiť do cukrošky a potom pospať von do dažda 😝 Pápá...

janicca
26. feb 2010

Ciky a dúfam že si nestala pod tou omietkou keď padala no to by si už bola potom naozaj na hlavu......najprv Sisa ,potom omietka no máš čo robiť babula ......... 😀 😀 😀 ti sľubujem že sa budem snažiť aby neboli žiadne otrasy ale leď to sa nedáááááá......... 😝 😀 😀

daska hlávku hore veď tu je x babeniek ktoré hádzali jak sa povie flintu do žita a kukaj jasny príklad naša Sisa.... 😵 aj Wolfi sa vdzávala a lúčila s Helíkom lieky rozdávala že ona už na žiadne IVF nepôjde a vidíš čo je z toho bude vajčáááááááák jako buk........ 😉 ja viem to je všetko psychika tak sa snáž niečím zamestnať a snažiť sa na to nemyslieť ....a nakoniec máš tu náááááááááás ....... 😵 😵 😵

janicca
26. feb 2010

cikyyyyyyyyy jaaaaaaaaaaj to foto je super ........... 😀 😀 😀 až teraz som to kukla kde ty na to chodíš a tie komentáre..... 😵 😵 😵 SOCIALKU NA TEBA TREBA !!!! DECKO DO PRÁČKY STRKAŤ KTO TO KEDY VIDEL !!!! ........ 😀 😀 😀

janicca
26. feb 2010

ako náhle tu prídem tak tu zase nik ...... ☹ asi zase smrdííííííííím!!!! ........ 😝 😀 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre