Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
26. nov 2010

@zuzanka.h A som zvedavá na fotečku oslavy 1.ročiku s tortičkou 😉

zuzanka.h
26. nov 2010

@cikyta no oslavy sú zajtra tak potom nejaké foto pridám 😉

tija28
26. nov 2010

ahojte bambulky 😉 ........................konecne som z prace doma - uz si tam pripadam ako taka lokomotiva - kade chodim, tade fucim 😀 😀 😀
@dunda - gratulujem k dianke, nech vam pekne radost robi cely zivot 😉
@zuzanka.h - gratulujem k jurkovmu prvemu rocku 😉 ....................ten cas tak velmi rychlo uteka 😉 😉 😉
@kiara15 - pozdravujem snehulienku 😉 😉 😉 😉 😉

kiara15
26. nov 2010

@orsulka
@cikyta dakijem dievcatka no mam toho co sme najmenej cakali ze sa rozmrazi tak mam v brusku a tie 2to vzdali ale uz je v brusko a to je dolezite je to blaktocista aspon mi tak doktorka povedala 😉

kiara15
26. nov 2010

@tija28 dakujem snehulieka sa uz hmiri v brusku 😀

cikyta
26. nov 2010

@kiara15 Práve z tích,čo najmenej čakáš su deťurence !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To su tí praví víťazi a bojovníci !!!!!!!!!!!!!!!!! Ver mi !
A TESAKUJEM SA S TEBOU KIAROCKA ! 🙂

kiara15
26. nov 2010

@cikyta dakujem moc trosku som bvola vyplasena lebo pani doktorka mi hovorila ze toto mame v zalohe keby uz nic nebolo ale budem muset mat pozorovane tehotenstvo 😉 ale inak povedala ze bolo krasne no uvidime dufam ze bude vsetko ako ma byt 😉

tija28
26. nov 2010

@kiara15 - no super, takze nasa snehulienka je uz doma...............tesim sa s tebou 😉

kamka17
26. nov 2010

@kiara15 pohladkaj za mňa fazuľku v brušku, že jej prajeme veľa, veľa sily, aby u maminky ostala prásnych 40tt 😉 😉
@zuzanka.h Jurkovi všetko najsamlepšie k 1.narodeninám, pekne si užite prvú veľkú oslavu
a všetkým prajem krásny večer a ešte krajší víkend 😎 😎

lucula73
26. nov 2010

pekný večer babulky 🙂

@kiara15 kiarka moja,veľmi ,veľmi držím tvojej snehulienke palčeky,aby statočne vydržala celých 40tt 🙂

@zuzanka.h veru,letí to strašne,prestrašne....pomaly aby sa človek do roboty chystal 😀 ..a Jurkovi k rôčiku všetko,všetko najlepšie 🙂

@tija28 no ty to máš už tieež za chvílu..ani sa nenazdáš... 🙂 ..a čo som tu čítala,tá sestrička od doktora odchádza?však vieš ktorú myslím 😉

@dunda gratulujem k malej Dianke 🙂

komarik
27. nov 2010

ahojte, gratulujem dunde k dievčatku a zuzanke.h pre synčeka prajem všetko najlepšie.
@kiara15, snehulienka je už na mieste a pevne verím že je silná po tebe. O 2 týždne tu chceme všetci čítať že sa snehulienka sánkuje a na teste zanechá dve stopy po sánkach 😵 (//)
Mi sme včera boli v divadle a celkom sa nám to páčilo. Boli tam aj postihnutí herci zo symbie a boli strašne zlatí. Tak strašne sa tešili. A Melinda im asi tiež tlieskala 🙂

kiara15
27. nov 2010

@tija28
@kamka17
@lucula73
@komarik babulky velmi pekne vam dakujem az mi slzicka vysla ako mi drzkate palceky budem sa snazit aby som vas nesklamala 🙂 🙂 vkladali mi hatchujucu blastocystu nieviete aka to je??znamka(HB1-2) 😉

surviver
27. nov 2010

ahojte,ja len taky maly kuk 🙂

@kiara15 kiarka hatchujuca blastocysta,je to najsam lepšie štadium na uchytenie,fakt, to nevravim len tak ,aby som Ta potešila 🙂 ,aj naš Drobec je hatchujuca blastocysta 😉

cikyta
27. nov 2010

@kiara15 hatchujuca blastocysta č.2 je Sisa,takže tá tvoja č.1-2 je ešte lepšia ako bola Sisa !!! 😉

orsulka
27. nov 2010

ahojte.....
@kiara15 tfuj tfuj tfuj...pratruj snehulienku ako poklad, podobne ako aj Michaelku 😉 😉 😉 ta blastocysta a ešte aj hatching...je super!!!!
@lucula73 no vitaj herečka.....ta de si ty tak dlho??????? čo ťa malý tolko zamestnáva???? a musíšza nim loziť?????
@komarik ahoj.....ako sa mavate s Melindou?????? vsetko OK?????

dunda80
28. nov 2010

Ahojte Babulky 🙂 .Tak Vám veľmi pekne ďakujem za gratulácie 🙂 .Som šťastná mamina.Maličká je zlatá a dobrá.Sme ešte v nemocnici a zotavujeme sa.Od včera sme na izbe aj s tatinom,lebo som bola veľmi slabá ☹ ,ale už je to lepšie.Tešíme sa,keď prídeme domov a potom tu dáme aj foto.Všetkých Vás moc pozdravujeme.

surviver
28. nov 2010

pekny večer 🙂
@dunda80 ,tak vela sily,aby ste už doma šli na 100% 😉 ,ešte raz blahoželam a pozdravujem maličku princeznu,držte sa 😵

orsulka
28. nov 2010

čafte vikendáčky 😀 😀 tak ako??? relax???relax????
u nás tak nejak podobne.......vonku je už celkom slušná kosa, ale sniežik nikde, ten včerajsí hned aj zmizol 😉

kiara15
28. nov 2010

@surviver
@cikyta
@orsulka joj ste ma potesili ale embriologicka povedala ze na potom doporucuje amiocentezu 😒 tak preto som sa zlakla .
No stozkova dopadla a jednotku bolo super aj som si trsla na hada 😀 😀 ako ciky povedala hadam moja mala snehulienka sa nenahnevala a pekne snami tancovala 😉 Misicka bola krasna ak budu foto dam do albumiku 🙂

cikyta
28. nov 2010

@dunda80 Vela síl na zotavenie žalám.....Je to náročne. Musíte byť unavené obe......Pozdravujem celu rodinku 🙂

@orsulka Tiež nám zdrhol sneh ☹ Teda-bol to taký práškový cukor a kým sme sa rozkývali von už ho nebolo 😅 zato Sisa hned ako sme vyšli hovorí:
-Au...zima !
😀 😀 😀 😀

@kiara15 Teším sa na fotečky Mišky,aj neskôr "druhej Mišky" 😉 Dr.často plašia a nie vždy oprávnene,takže klídek mamčo 😉 Bude to fajn.

maciatko31
28. nov 2010

Ahojte babule, prosím o radu. Dostal sa mi do rúk cenník z Heliosu a našla som tam také divné položky, ktoré v starom nemali, napr. že príplatok za kombináciu IVF-ICSI 165 Eur a príplatok za celkovú anestézu 35 Eur. To píšem ceny pre poistených pacientov. Skoro ma vykotilo. Samozrejme + ceny ICSI tak, ako ich zvykli mať aj predtým. Ten príplatok za anestézu by som ešte pochopila, ale príplatok za to, že máš ICSI a ešte si to ICSI aj riadne zacvakáš mi príde poviem to slušne - divný. 🤐
Kto má s tým skúsenosti? Kto mi vie povedať, či je to naozaj tak, alebo sa v tom cenníku len neviem orientovať?

Dik.

zuzanka.h
28. nov 2010

Žabky dala som foto oslávenca 😉

komarik
29. nov 2010

Dobré ránko, tak nás dnes čaká kontrola u lekára. Mám pocit že celú noc Melinda prespala a ani sa nepohla. Teraz ráno už kope. Neviem či to mám lekárovi povedať ale asi sa na to opýtam. No a zajtra si ideme kúpiť nové autíčko. Držte palce aby nám to klaplo.
@orsulka, zatiaľ v pohode. Zajtra sa ozvem s výsledkami od lekára.

petuska123
29. nov 2010

ahojte baby chce sa vas opytat ze ci po IVF alebo IUI ak sa podari tak sa ide hned na rizikove tehu??

kiara15
29. nov 2010

@petuska123 väcsinou ano zalezi aj od doktora 😉

@cikyta no dufam ze to bolo len pre istotu 😉

@komarik drzkam palceky nech kontrola dopadne ok 😉

orsulka
29. nov 2010

@komarik ja si myslím, že je to v pohodke, aspon ťa malá nechala dobre sa vyspinkať 🙂))) detičky cim su vacsie tak menej kopkaju, neboj vsetko je OK 😉 😉
@kiara15 takže bolo aj trsy-trsy????? jasne, že to nevadí...ved si nehopkala celý večer .-))) a neskákala z pódia 😀 😀 😀 tesim sa na fotky Mišky🙂)
@zuzanka.h idem kuknut oslávenca 😉

maska1
29. nov 2010

ahojte babenky heliosáčky 😉 dávno som tu nebola, ale ja vás občas počítam, keď mi to Kubko dovolí 😀 čo sa nestáva tak často
čerstvým mamičkám gratulujem k pokladíkom a prajem veľa zdravia a veľa mliečka a trpezlivosti 😵 takisto čerstvým tehuľkám prajem, aby to dotiahli do konca, aby sa mohla začať ďalšia etapa ich života-bábetko 😅
všetky vás naozaj pozdravujem 😎

denis19
29. nov 2010

@maska1 ale to utekolo, co? už má malý rok a ta moje cácorka pul roku , nedávno jsi mi radila u nás gynekologa a hele kde jsme? 🙂

orsulka
29. nov 2010

@maska1 no sevas moja !!!! ako rada ťa vidím...tak vy už tiež máte rok...tak nejak to ubehlo🙂))) ale som rada,že sa vám dari takto pekne pospulu 😵 😵 😵

cikyta
29. nov 2010

Ahojte.....................

@maciatko31 tak toto počujem 1.krát. Tak neporadím. Hádam dievčence budu vedieť... ☹

@zuzanka.h videli sme. Super !!! 🙂

@komarik po 30tt už bábätká viac spinkaju,lebo maju menej miesta na vystrájanie 😉

@petuska123 nemusiš ísť na pn. Je to len a len na tebe. Niekde dokonca robia gynek.problémy a neradi vypisuju na pn,aj ked si po IVF.Zaleží aj na dr. veru.

@kiara15 bude to fajn. nebojkaj "hadia žena" 🙂

@maska1 servus. Jéjda,aj Jakubko má 1.rôčik. Všetko najlepšie a posielame so Sisou velký cmuliling!!! 🙂
@denis19
@orsulka nože aaaaaaaaahojte 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre