Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
29. okt 2009

denis atoto bolo vaše prve ivf? pred tym ste niečo ešte skušali? a ako dlho?

denis19
29. okt 2009

domika,
ano první IVF a pred tím jsme zkoušeli normální cestu,ale pochopili jsme že asi není neco v porádku,potom jsem se začali zpodívat adopcí a nakonec jsme dospeli k rozhodnutí IVF, což pro nás , spíše pro mne nebylo na začátku úplne prístupné rešení! ale ted jsem mu ráda a asi potrebovalo svuj čas a jak jsem už psala, ted už jen s láskou a pokorou se dočkat ve zdraví společne s bublinkou júna 2010 😀

denis19
29. okt 2009

jo a asi 8 let celý proces trval 🙂

wolfskinka
29. okt 2009

No tak volala mi koordinatorka ... zvysili mi davku na 2.5 a to som nikdy predtym nemala ... a kontrola v sobotu .. no snad sa teraz nic nepo....

baby bral niekto z vas taku konsku davku ???

denis19
29. okt 2009

wolfi, nevím co bereš? ale oni vedí co delají klid!

wolfskinka
29. okt 2009

denis beriem menopur 1.5 davky .... no snad vedia co robia ... v sobotu by som mala skoncit s menopurom tak snad to bude dobre ...

orsulka
29. okt 2009

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...tak som s ukludnila a trosku si aj pospala.......a pridem sem...precitam.........a revem zas........ale dakujem Cikytka, kamka, domika, wolfi, romy, survi, katarinka, janulky,denis, minka, mzuzka, komarik, lucul, lusina kiarka......a vsetky ostatne dievčatka na ktore som možno v roztrežení teraz pozabudla..........

D A K U J E M
D A K U J E M
D A K U J E M
D A K U J E M
D A K U J E M
D A K U J E M

denis19
29. okt 2009

wolfi
co to znamená, že 1,5 dávky? kolik to je jednotek neboť já brala tri tablety menopuru a jeden roztok, to je 225 jednotek,ale zarínala jsem na 150 jednotkách, teda na dvou tabletách a jednom roztoku

denis19
29. okt 2009

orsulka
tak to je to nejméne comužeme udelat!!!!!
a jaké jsou další plány?

orsulka
29. okt 2009

denis...porozpravat sa s mojou drahou polovičkou...... 😉

denis19
29. okt 2009

dobrý plán a on to bere jak? celé to všechno? treba ten muj byl ze začátku skeptický až mne rozčiloval,ale ted.....se to otočilo,naštestí! ale treba nechctel o druhém pokusu ani slyšet!

romy01
29. okt 2009

wolfka ver heliku, oni vedia co robia, teraz ti aj sliznica rychlejsie porastie

orsulka - cmuk, neboj, bude este dobre

kamka17
29. okt 2009

orsul... 🙂 🙂 🙂 😔 😔 vitaj späť

wolfskinka
29. okt 2009

denis brala som 112.5 jednotiek aj som zacinala na 112.5 a potom klesala na 75 a teraz ze sup 187.5 jednotiek

romy no snad ano ... ale ten pohar cerveneho ako ste mi poradili a 1 chillipapricku do seba naladujem ... zapit chilli poharom cerveneho to neni zly napad 😀 😀 😀 😀

orsulik som rada ze si za se tu

surviver
29. okt 2009

wolfi,tie davky su individualne,každy ma niečo ine...ja som brala na začiatku 2prašky menopuru a potom 7. den mi zvyšili davku na 3 prašky menopuru a tak to zostalo až do konca...

denis19
29. okt 2009

wolfi
v podstate si na tom super, chilli a červené víno, to nenapdlo žádnou z nás,mely jsem askétsky zpusob, jen voda 😀

wolfskinka
29. okt 2009

ty kokso no to musela byt riadna sajba ... ved urvcite vedia co robia

orsulka
29. okt 2009

kamka....tak ako som ti vravela.....skoda, že si musela ist do prace...... ☹

moja polovicka je z toho fakt smuta, presne tak ako ja....preživa to urcite tak isto ako ja, je mu to luto a aj mi to povedal.....ale máme jeden druheho a vieme sa podporiť a posuvat vpred...tak verim, že aj tentokrat to bude presne tak isto.....on je moja životna laska, a som štastna že ho mam......a tak hádam aj on mna 😉

PS: mna sa tak rychlo nezbavite.........a ja viem, že TU mam podporu, utechu, srandu, pochopenie......

denis19
29. okt 2009

orsulka, tak to je super, všechno!!!!!!!!!!!!!!§
s kým bych se potom dotahovala ve vítezstvích , že ano????? 🙂 🙂 🙂
jednou se tounaví natolik, že vytrvalci zvítezí

wolfskinka
29. okt 2009

orsulik super .... takze ides do toho znova ... mas moj velky obdiv 😵 😵 😵

domika9
29. okt 2009

orsulik vieš že sme tu preteba 😉 a ako som písala raz to predsa musí prísť , velmi velmi velmi ti to prajem

surviver
29. okt 2009

domika 🙂 pekne rastiete,len na seba a drobčeka davaj velky pozor...

kamka17
29. okt 2009

orsul...keby to malo pomôcť, tak do roboty chodím nonstop 😉 😉 🙂 a s radosťou 😅

domika9
29. okt 2009

survi dik , dnes som si vystrihla to tehotenske tričko bude dobre lem mi do neho treba ešte dorasťbruško ale nejdem ho zužovať lebo zatial oblečiem aj take veci a to mi bude možno o mesiac aj dobre 😉

surviver
29. okt 2009

domika,ja som zatial kupila len 3 tehotenske nohavice a nič viac,trička a svetriky nosim tie povodne,je to take obtiahnute,ale da sa...len do kabata sa nezapnem,tak chodim iba s hornym gombikom zapnuta...ale nechcem do toho moc investovat...

romy01
29. okt 2009

domka ty vies sit ? to je super, aj ja som chcela kupit si masinku, no som na to klava. Ja som si dnes kupila peknu bluzku kde sa zmesti aj brusko, no je takeho strihu ze ju mozem nosit aj teraz

cizana
29. okt 2009

Ahojte, som tu nová: ale po 2 neúspešných IVF. Mám už iba jedno, ale všimla som si orsulka, že ty si toho už preskákala dosť- máš môj hlboký obdiv!!!
orsulka, absolvoval si 4 IVF - ak sa môžem opýtať, platila si si jedno už sama? To aby som vedela -( ak môžeš napísať koľko to stálo- aspoň na IP), či budem mať šancu ďalej, keď mi nevyjde ani 3 IVF.

wolfskinka
29. okt 2009

cizana tak na to ani nemysli mas 1 pokus a ten bude uspesny dalsi 4ty nebude ... ja tiez idem 3ti krat a uz som aj doktorovi povedala ze toto je treti a posledny pokus tak to zobral na vedomie a povedal, ze upatla nejake to mimino 😀

cizana
29. okt 2009

wolfkinka, kedy sa chystáš?

domika9
29. okt 2009

romy no mala by som vedieť 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre