Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

denis19
13. nov 2009

Kuspitka v baby svete mají krásné postýlky, jen nevím co stojí.....
Romy, super, kuspi dorazí také v pondelí!!!!!!tak hurá na výlet

kuspitka
13. nov 2009

romy super bude stretko.a co idete kupit.
kamka ty si domka?

romy01
13. nov 2009

vazne, no super zavolam mm ze ci to plati, ci mu daju dovolenku a ak to vyjde to bude super

kuspitka
13. nov 2009

romy to bude super zoberiem aj fotak urobkame si foto.a mozeme si ist niekde sadnut ja budem hladna tak niekde kde sa da papat 😅

kamka17
13. nov 2009

kuspi..jj, som doma vlastne od utorka, mám dovolenku, tak užívam, upratujem a tak...ale cez víkend idem pracovať...no čo už...však to už dlho nepotrvá, verím, že tentoraz iui vyjde a potom budem vegetiť domka celých 9 mesiacov... 😎 😎
inak tebe držím palce, nech to "dobojujete" šťastlivo do konca a hlavne tá prerábka nech sa stihne, lebo to ti na kľude nepridá...

larati
13. nov 2009

Ahojte kocky,
tak som si to postupne vsetko docitala 🙂)
domika, evi - nevyslo to. no nic sa neda robit, su aj horsie veci na svete. Mame este jedneho mrazacika, tak uvidim, mozno na zaciatu bud. roka sa na to dame. teraz chcem pauzu, predsa len sa to nepocuva dobre, ze bohuzial je nam luto ale neudrzalo sa to......uz robim, tak na to az tak nemyslim, problemy nemam, tak sa vyvetram z hormonov a bud. rok sup na to 🙂)))
tehulky gratulujem, a stimulky drzim vsetky palce🙂)))

kuspitka
13. nov 2009

kamka tak prerabku nestihneme.
tak tebe je super.nejdes aj mne upratat ja uz nevladzem upratovat.
ci si bola na IUI?

denis19
13. nov 2009

kuspi a prečo nestíháte prerábku????,
a to pondelí bude super, romy už jsi se dovolala??????

kuspitka
13. nov 2009

denis preto,lebo este mame toho vela.
romy a co idete vy kupit?
kamka inak dakujem dufam,ze mala este pocka mar tyznov v brusku

denis19
13. nov 2009

kuspi a co vám ješte chybí dodelat????

kuspitka
13. nov 2009

tak nam treba vyburat priecku jednu celu,dvare nove urobit,vystierkovat,vymalovat,podlahy polozit.

kamka17
13. nov 2009

kuspi...no malej treba veriť, že to ešte vydrží, však sa statočne držala doteraz, tak tých pár týždňov zvládne 😉
a ja idem na iui vlastne tento cyklus, dnes som 24dc, tak nejneskor do pondelka príde ms, potom beriem clostil a niekedy začiatkom decembra by malo byť iui...tak verím tomu, že bude pod stromček prekvapko 😉

denis19
13. nov 2009

kamka super dáreček 😀
kuspi to zvládáte, aspoň odstatnou část!!!!

kamka17
13. nov 2009

kuspi...s tou prerábkou ti veru nezávidím a ešte v tomto štádiu...my keď sme prerábali tak som z toho bola normálne na prášky a trvalo to celé asi 6 týždňov a sami sme si to prerábali, resp. drahého švagor je murár, tak on tu bol...ale je to veru des, už by som to nechcela zažiť... 😒 😖

domcek
13. nov 2009

Ahojki vsetky,
kiarka je mi to velmi luto. drzim palce aby to co najskor prebolelo aj ked viem, ze to nieje jednoduche. 😢

Orsulka tesim sa stebou.. 😉

BAby mne v jednom kuse tvrdne brusku vcera som cely den nic nerobila a tiez tvrdlo...beriem uz magnezium 5xdenne asi sa mi za chvylku ani krvi nedorezu tlak leti riadne dole... 😒

kuspitka
13. nov 2009

kamka musi sa to uz podarit.
tak pod stromcek budes tehu to je pekny darcek.
denis tak dufam,ze to zvladneme

kuspitka
13. nov 2009

kamka tak ja uz nevladzemn,ale ako bude tak bude .
ale zas nejako to dame doporiadku

clostilka
13. nov 2009

domcek - magnezium sa môže užívať až 5x2 (500 mg tablety - tie biele kriedové) t.j. 10g za 24 hodín, veľa ležať, v polohe kde bábätko veľa nekope, veľa piť tekutín, lebo aj dehydratácia môže spôsobovať kontrakcie. Ak je to tvrdnutie iba keď zmeníš polohu, a nebolí ťa v podbrušku a v krížoch, alebo ti tvrdne keď bábo veľa kopká tak by si sa nemala otvárať, nechytaj sa bruška - lebo aj hladkanie môže spôsobovať kontrakcie. Ak je v tom nejaké pravidlo (á 10-15-20-30 min) a bruško je stvrdnuté 20-30 sekúnd tak radšej choď k lekárovi 😉 lebo tvoje mimčo tam musí ešte minimálne 5týždňov zastať 😠

domika9
13. nov 2009

ahojte
romy včera som bola u kaderničky a tiež už mam dosť odrastene vlesy tak sme sa bavili že ako s farbením a som povedal že neviem lebo že čakame mimi a ona povedal v prvom trimestri určite nefarbiť ale potom že su všelijake farby ktore su nejake lepšie a neobsahuju ani čpavok ani niesu škodlive tak som jej povedal že asi na mesiac by som sa na to dala ale že dovtedy ešte vydržím ja som si v poslednej dobe pred tehu davala len hnedu farbu takže nemam až taky kontrast a okrem toho som doma tak mi to až tak moc nevadi , a ešte mi spomínala jednu farbu že je nejaka fest dobra a ak som spravne pochopila tak ani nejde o farbu ako taku ale že len presvetluje vlasy , ale povedal že vyrobcovia farieb garantuju že su ich farby bezpečne aj počas tehotenstva a myslím že ked je aj dobre vetranie že to nedychaš tak nič nehrozí tolko moj monolog 😀 😀 😀

domika9
13. nov 2009

jej nejako mi skoro všade chyba a tak sorry 😀

romy01
13. nov 2009

no domka, ste ma tu presvedcili, radsej este pockam - ved mam celu kopu ciapok, ked pojdem von 😀

denis, kuspitka, bola som na poste zaplatit seky a mm som este nevolala, no chceme tam ist s mm kolegom a zrejme jeho babou, takze budem mat len chcilku na stretko, no tesim sa, denis urcite mi musis ukazat, kde je ten baby shop. A mozno si s vami stihnem dat nejaky džús, uvidime.
idem mu teda volat ze ako to vypada.

kuspitka
13. nov 2009

romy tak tam mozeme ist spolocne a niekde sa v meste stretneme najlepsie v europe tam aspon auto odlozime.

romy01
13. nov 2009

ak vypada to tak ze v pondelok som v bb - blizsie info podam neskor, ked sa mm dohodne na podrobnostiach.

denis19
13. nov 2009

ROmy,
no to doufám, že si s náma stihneš neco dát!!!!! já ti aspoň podám ty DVD

kuspitka
13. nov 2009

denis ake dvd ak smiem vediet?
tak si mozeme dat nieco v europe.

denis19
13. nov 2009

Kuspi, je to cvičení na lopte a joga pro tehulky. jo v europe se dá cokoliv 😀 už je tam i box s čerstvýma ovoc a zelen šťávama a to je super.

kuspitka
13. nov 2009

denis no tak tam mozeme si ist aj sadnnut aspon na par minut.
tesim sa uz teraz na vas.

denis19
13. nov 2009

podobne.......huráááááá
ted tu mám pul roční neter a holka jedna usnula 😀

kuspitka
13. nov 2009

denis aspon nemas tolko prace.aj tebe bude veselo v pondelok

denis19
13. nov 2009

no to nemám žádnou práci 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre