Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
17. dec 2009

Orsul 😀

orsulka
17. dec 2009

ciky...sory...som nezodpovedna, nerozvažna....!!!!!!!!!!!!! také trdlo !!!!!!!!! 😠 😠 sa hnevam na seba.......
dnes to napravim......a o to viac sa budem tešiť domov 😉 🙂 😉 🙂 😉

cikyta
17. dec 2009

Orsul-niesi nezodpovedná adt...proste na svete su omnoho dôležitejšie veci,ako nejaká schránka 😀 (dokial ti ju nevyduje poštou 😀 )

Fuha,práve čítam,že máme v MT 18 ročnu rodičku s H1N1 😒

orsulka
17. dec 2009

ciky...no tak to teda, že fuuuuuuha !!! 😕 😕

romy01
17. dec 2009

dobre ranko - baby aj v MT je sneh - jeeeej hned mam dobru naladu a chcem robit stromcek - ale najskor musim este vygabat dve izby.
Pridala som krpca do albumu - kuknite a povedzte no neni to chalan ? Podla mna to nemoze nic ine byt

denkap
17. dec 2009

ahojte,
neviete, ci v heliose robia zakroky na odstranenie cysty? spravila sa mi asi na treti cyklus s clostilom, prisli sme na to nahodou, ked som bola dalsi mesiac na preventivnej prehliadke... pravdepodobne sama neodide... krasny darcek pod vianocny stromcek 😒

orsulka
17. dec 2009

romy...hahahaha....vygabať !!!!!!! to su dnes slová....... 😀 😀 😀

denkap......tak toto ja netusim........tak ale volaj na recepciu......tam poviedia 😉 😉

cikyta
17. dec 2009

Romy-odpísala som ti do tehul.
Príd vygabať aj ku mne.Dávno sa tu negabalo a už by sa patrilo vygabať aspon na vianoce,aj ked krpec to "rozgabe" za chvílu a tak škoda roboty.

orsulka
17. dec 2009

aaaaaaaaaaaaaaa...ta ja gabem priebežne..... ale včera ani trt, bo som nebola poobede doma......ale v sobotuuuuuuuuuuuuuuuuuuu........... 😉 😉

romy01
17. dec 2009

denkap, v heliose ti mozu cystu odsat. Ja som to tam absolvovala vlani. Je to zakrok priamo na operacke, ale bez narkozy. Vobec to neboli a hned po nom mozes ist v pohode domov.

domika9
17. dec 2009

no žienky aj ja upratujem priebežne ešte mi treba obyvačku , kuchynu kupelku a chodbu 😀 😀 😀 😀 , až dce izby už mam 😅
ale s kuchynou sa nejdem serkať šak po sviatkoch ju rozbombardujeme ta načo

surviver
17. dec 2009

Pekne ranko všetkym 🙂 A fakt je dnes pekne tak bielučko aj v Žiline 😉

domcek
17. dec 2009

Cafte. 🙂

surviver
17. dec 2009

no čauko domček,že sa ukažeš 😎

orsulka
17. dec 2009

ahojte...domcek...survi........🙂

aj u nas bielučko.......a pod chvilou huka sanitka na ceste.... 😝 😝

a včera som vyobjimala Kiarku 🙂)))) hihihihih

a babule, tak ktovie ako nasa kuspi....rozmyslam, ci jej nejdem napisat sms, alebo co........

surviver
17. dec 2009

orsulka,čauko 🙂 aj ja furt myslim na kuspi...ale verim ,že na vianoce su doma 🙂

no na chodnikoch a cestach kalamita,ved ako vždy ,cestari su prekvapenyi a zaskočeni... 😠

domcek
17. dec 2009

survi maximalne hekticky tyzden mam moje dieta ma stale vystupenia tak lietam ako spinave pradlo.
Doma bordel akov tanku upiekla som len medovnicky tak ani netusim ci u nas vian oce budu 😔
A vraj mam odychovat ale nepovedali kedy.... 😀

surviver
17. dec 2009

prekvapeni 😀

surviver
17. dec 2009

domček,neboj budu vianoce a ta hektika to maš pripravu na januar 😀

orsulka
17. dec 2009

survi...u nas su cesty vcelku dobre, až som bola aj včera prekvapkaná z nich 😀 😀 😀

domček, no mala by si si najsť na trošku oddychu cas......na seba...hmmmm??????

domcek
17. dec 2009

surviver ja mam pocit ze aj keby sneh nenapadol boli by cestari prekvapeni..
Ano ano mas pravdu priprava na januar. Inac moja 4.1. idem na kontrolu do Dk a dohodnut termin kedy rodime tak ta tam chce vydiet jasne.

janicca
17. dec 2009

ahojte babule prajem fajn krásny zasnežený deň aj u nás je super bielo 😉 veď to by bola hanba keby na kysuciach nebol sneh .... 😉

survi to máš tak keď v Taliansku nasneží..... 😀 a každý rok sa opakuje tá istá situácia ..... 😉

orsulka
17. dec 2009

janicca....čafko............... 🙂

domcek
17. dec 2009

Orsulka no hadam si najdem ci vlastne mam teraz ...vykeciavam sa svami zmastila som horalku zo Simonkovej mikulasskej vybavy a idem konecne nieco robit.Janicca caves.

surviver
17. dec 2009

domček,tak ma predbehneš??? ale nevadi,ja Ti to doprajem 😉

janica ,no hej na kysuciach je vždy festovna zima,byvali sme chvilu v Čadci a neda sa ta klima zo Žilinou ani porovnat,hoci je to len 30km vzdialenost...

orsulka
17. dec 2009

survi...to je podobne ako medzi PD a MT......je to 45 km.....a rozdiel v zime aj 10 stupnov!!!! v Martine je vždy ina kosa!!!! 🙂

janicca
17. dec 2009

orsul na budúce aj za mňa kiarku vyobjímaj .... 😵

kamka čau ako bolo včera na punči .... 🙂

surviver
17. dec 2009

orsulka,no sever je sever.... 😅

wolfskinka
17. dec 2009

dobre ranko
baby len pekne napecte a potom mi nadelite a date ochutnat ... xixi

orsulik TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kamka ahoj

orsulka
17. dec 2009

JANICCA.....mala si isť okoštovat, bola by si vedela aky bol...... 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre