Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domcek
26. okt 2009

Ahojte ja som si dnes pekne zdriemla vstala som len o 9.00.
Len ma fest boli hlava beee.
wolfi, orsulka drzim palce. 😉

surviver
26. okt 2009

denis 😀 😀 ja pijem na ranajky 0,5 litra čaju,taky veliky poharisko,potom si dam do neho ešte 3 krat 0,5 litra čistej vody a ked to vypijem tak viem,že ulohu mam splnenu 😉 a ak vypijem ešte potom niečo ine tak to beriem ako bonus 😵 a vytešujem sa 😀 Snažim sa to vypit všetko do tej 6 hodky večer,potom už nepijem

wolfskinka
26. okt 2009

survi ja sa snazim co najviac pit, mam strachako krvicka dufam, ze bude dobra a nestopnu ma

denis19
26. okt 2009

surviver
máš presne stejný systém jako já, jen já mám tan hrnek 0,6l, tak jsem ráda, že aspoň neco delám dobre!
ahoj domcek adobré ránko! 😀

orsulka
26. okt 2009

wolfi...na to ani nemysli,že stopnut!!!...to už by preco robili...vead foliky rastu pekne, sliznica rastie pekne....tak nie je dovod...možno ozaj len znižiť davku, aby mensie dobehli vacsie......
ale ve to poznas ! 😀 😉 😉 😉

romy01
26. okt 2009

denis a ty kolko denne pijes? lebo ja mam problem so seba dostat vodu - ja pijem nejakych 1 a pol litra denne

domcek
26. okt 2009

Surviver ja mam flasu mineralky aj v noci pri posteli.Mam potrebu sa nalievat aj v noci. Sice potom idem aj 3x na wc ale nevadi. Beriem konske davky zeleza tak neriskujem zapchu.. 😅

denis19
26. okt 2009

já do sebe dostanu cce 1,2 litru čisté vody a 1,2 litru čaju a navrch ješte ssa 2 dcl acidofilního mléka,le mám dny, kdy tolik vody nevypiju!,ale snažím se zachovat si to minimum a to 1,5 l tekutin

domcek
26. okt 2009

wolfi nestresuj nic sa nebude stopovat.Vsetko bude ok ja tomu verim. 😉

domika9
26. okt 2009

ahojte helinky
orsul budem na teba myslieť 🙂
wolfi super teším sa s tebou 😉
kočky ja somvčera začala krvacať , špiniť , krvacať, špiniť - pritom som mala take mierne pichave bolesti v maternici tak vobec nechapem čo to malo znamenať a vobec z čoho to prišlo ked som skoro celu nedelu preležala na gauči

denis19
26. okt 2009

domika9
a ted,???? už jsi volala,???

romy01
26. okt 2009

no mam co dohanat, lenze ja som furt hladna nie smadna

denis19
26. okt 2009

romy, dnes mám desný hlad i já!

domcek
26. okt 2009

domika utekaj k lekarovi.

surviver
26. okt 2009

wolfi ,lepšiš sa 😉 😉 neboj nestopnu,na take veci ani nemysli....

domček ja večer ani v noci nepijem,nie je to na obličky dobre 😒 ale ked berieš to železo tak tak zapcha,je vždy "za dverami" a čaka kedy može potrapit...

romy ,ale mala by si fakt viac vypit,musiš sa prinutit aj ked na silu aspon tie 2 litre 😉

domika a už Ti to prešlo?? jec vitamin C,a asi radšej zavolaj alebo chod k dokymu,držim palce...ale vela oddychuj nie len jeden den ,ale radšej stale,ved Ti to všetci hovorime,posluchaj nas,aspon troška 🙂

domcek
26. okt 2009

surviver, ja som pri porode Simonka nadobudla vonkajsie hemoroidy tak radsej pijem lebo zapcha a hemoroidy to je strasna kombinacia

surviver
26. okt 2009

romy ja tiež nie som smadna,ale pijem ,beriem to ako moju pracovnu napln 😀 ved ked nechodim do roboty tak aspon nejake povinnosti nech mam...

surviver
26. okt 2009

domček viem o čom hovoriš,ja som si to vysedela počas študia...tak sa tiež snažim zapche vyhybat 😉

wolfskinka
26. okt 2009

orsulik ja viem, drzkaj sa mojko, uz mam vypitych 1.2 litra

domcek ... dik za podporu

domika chod hned k doktorovi, a dik za podporu

survi v com sa lepsim ..

kurnik baby chodim furt curat ako prietokovy ohrievac

surviver
26. okt 2009

wolfi ,no v tom piti 😀 😀 😀

denis19
26. okt 2009

wolfi, také tak!!!!! a to i v noci a to ani po šesté večer neppiju 😀

surviver
26. okt 2009

wolfi a že chodiš furt na WC,ved to je dobre aspon vieš,že Ti pracuju pekne oličky a že nezadržiavaš vodu 😉

surviver
26. okt 2009

denis ,fakt aj v noci,aj ked už nepiješ? no to Ti asi tlači maternica ,ktora sa zvačšuje na močovy mechur,v tehu je to normalne...ja mam maternicu v rvf ,tak ja ten problem nemam 😉

wolfskinka
26. okt 2009

survi ahaaaaaaaaaaaaaa

no ja pijem hlavne cez den, ked som v robote, no ved to aj 3x za hodinu

domcek
26. okt 2009

SOmsa dnes rano postavila na vahu 😲 vcera somsa obzrala...uz nejem. 😲

domika9
26. okt 2009

teraz už nemam nič ani to pichanie ani špinenie tak ja neviem to krvacanie nebolo silne len take trošičku 2x na intimke a ked som sa utrela tak som mala už len taky jemne ružovy vytok
tak neviem že čo pretože moj doktor robí až od jednej poobede a navyše sa tam nemam ako dostať

romy01
26. okt 2009

ok baby musim sa polepsit, lebo na wc ozaj moc nechodim

domcek
26. okt 2009

domi tak mu aspon zavolaj netreba nic riskovat.

surviver
26. okt 2009

domika tak lež nohy hore a aspon mu poobede zavolaj a dohodni sa ,že prideš zajtra ak už Ta bude mat kto zaviest...vela vit C-aj kysla kapusta ak nemaš v tabletkach...

denis19
26. okt 2009

domika9
ale určite mu volej, není to sranda!!!! a klidový režim!
surviver
i já si ríkám, že noční čurání není kdo ví co,al pokud jsem zdravá a ďobky také tka sjem v klidu, zatím, zítra budu chytrejší

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre