Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

liviaf14
1. nov 2009

ahojte helinky 🙂
teda, tu sa inak vypeká od včera. no ja som už asi dopiekla, nakoľko som po glukozovom teste mala zvýšený cukor a idem na diabetol. tak som zvedavá akú dietu dostanem, aj keď sladkosti a cukor viem, že obmedziť budem musieť..... tak paráda.

wolfi - tieto sú len a len pre teba:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

domika9
1. nov 2009

livia v ktorom týždni sa chodí na ten glukozovy test?

wolfskinka
1. nov 2009

ahojte ...

romy pregnyl picham dnes o 21,00

baby dik za podporu a som rada ze by ste sa aj vy rozhodli tak ako ja , stale som bola na pochybach ci som urobila dobre, ale vy ste ma "presvedcili" svojimi nazormi, ze som urobila dobre

minka neviem ako to chodi s darovanymi vajickami ale ked ste sa tak rozhodli, tak drzim vsetky palce

livia dakujem daujem dakujem

domika9
1. nov 2009

wolfi treba veriť ako to vyšlo romy može to vyjsť aj tebe držím palce 😉 😉 😉

romy01
1. nov 2009

baby toto obdivujem, s akym entuziazmom sa vrhate do pecenia - to na mna moc neni, ja by som len papala

domika9
1. nov 2009

romy ved vyskušaj prvy možno pojde do koša ale raz sa ti nejaky vydarí a budeš sa tešiť 😉

romy01
1. nov 2009

domka, ja sem tam kolac urobim - asi 4 krat do roka a vzdy su sladke - len ten tvar - no na vystavu by som ich neposlala 😀 😀 😀

baby ja mam dnes divne pocity - neviem asi nejaka tehotenska depka. Citala som v teme kde pisala komarik a fest sa bojim ze ci miminko bude OK. Teraz ked sme sa tak dlho snazili o miminko sa mi nechce verit, ze to bude OK len tak znicoho nic. Moc sa bojim - baby poteste ma nejak

denis19
1. nov 2009

Romy, nevyšiluj, já jsem práve dnes nadobudla pocitu, že práve proto to vše bude ok a ve zdraví!!!!!!pro ty útrapy....uvidíš, jen na to zbytečne nemysli, pujdeš na skríning a bude hotovo!

romy01
1. nov 2009

jaj denis, dnes mam naladu totalne naprd, idem si oddychnut od pc, lebo som zabrdla do temy kde maju baby problemy a som z toho hotova.

dobru noc

cikyta
1. nov 2009

Romy-hlavne nečítaj také témy.Viem,je to smutné a hrozné,ale nesmieš to čítať.
Ja som bola tiež taká.Čítala som hlavne zlé veci a furt som sa ukrutne bála.Možno pre ten STRES v tehotenstve mám teraz takú "akčnu"dcerku a moc "hyperaktívnu".
Na dieťatko sa musíš celé tehotenstvo tešiť nie báť.To si vždy ked bude zle-opakuj. 😉

domika9
1. nov 2009

romy ciky ma pravdu nečítaj si take veci ja sa tiež obavam ako sa mi blíži termín testov ale to asi ku tomu patrí 😉

lucula73
1. nov 2009

ahojte,

romy,neboj,nesmieš tolko čítať.... 🙂

inak kiara je v nemocnici,mám vás všetkých pozdraviť,začala v piatok krvácať,drobec sa zatiaľ drží,tak dúfajme,že sa aj udrží.... 😉

domcek
1. nov 2009

Caves som vas prisla trochu kuknut. 😉

domcek
1. nov 2009

Chuda tak kiari drzime palce viem co prezivas. A drobcek nech je bojovnik a maminky sa silno drzi. 😉

domika9
1. nov 2009

oooo kiari držím palce , drž sa aj s drobcom

lucula73
1. nov 2009

domcek ahoj,volala som s ňou pred chvílou,stále je to rovnaké,no na sone od piatku nebola,asi pojde zajtra...ale ja verím,že ten drobec stále len upratuje...

inak baby,ja hrozne kašlem,až ma rebrá bolia,liečim sa medíkom,citronom,bioparoxom a nič ☹ budem musieť asi naklusať doktorke...

domcek
1. nov 2009

No dufajme ze to bude dobre.
😒
Skus si zajtra kupit sinupret vonia to krasne po bylinkach ale chuti nechutne ale mne to pomohlo.

lucula73
1. nov 2009

domcek,včera mi kúpil moj mm sinupret,takže ho užívam len druhý deň,skúsim asi ešte počkať,či mi nezaberie...

domcek
1. nov 2009

No ja som ho vybrala skoro cely a pomohol mi. A kludne uzivaj aj ten bioparox.

cikyta
1. nov 2009

kiarku pozdravujeme velmi..........a držíme palčeky.

surviver
1. nov 2009

ahojte 🙂

kiari držte sa ,verim,že drobček len upratuje a bude všetko O.K.

wolfskinka
1. nov 2009

kiarka drzkaj sa ....

pregnyl pichnuty ... v utorok v heliku o 7,45 ... 😵

domika9
1. nov 2009

wolfi verím že to dobre dopadne 😉

kamka17
2. nov 2009

dobré ránko sa praje 😎 😎

wolfi, ničoho sa neboj, zajtra bude všetko ok 😉

kiari...držkaj sa a nech sa tam pekne o teba starajú...

lucul, ak budeš mať o kiarke nejaké nové info, tak daj vedieť...a tiež sa pekne vylieč

romy...ty prosím ťa nečítaj iné témičky, sama vieš, že ti to nerobí dobre, tak sa nestresuj zbytočne, jasnéééé???

orsulka
2. nov 2009

dobre ranko.....teda resp......no pre mna prekvapujuce, a to kvoli Kiarke......Kiarka milacik...hlavu hore a vytuženeho drobceka nepusti ani keby co bolo!!!!!!!!!! stale si opakuje, že si tehotna a hotovo...pomaha to, viem to od mzuzky......drzim placeky.......!!!!!!!!!!!!!!!! silnooooooooooooo silnooooooooooooo silnooooooooooo

kamka.......dobre aj tebe....tento tyzden si rano v praci????

orsulka
2. nov 2009

wolfi.......tfuj tfuj tfuj.........opluta for štastie!!!!! drž sa...bude to dobre...doležite je, tak ako spominali ostatne bambulky....to prave embryjko!!!!!! a to na teba caka po OPU!!!!!! 😉

kamka17
2. nov 2009

orsul, srdiečko...taký som rád, že ťa vidím 🙂 🙂 ako ste víkendovali ?? jj, ja tento týždeň ranná a budúci som si dovču dala na schválenie, tak hádam sa zľutujú 😅

orsulka
2. nov 2009

kamka......aaaaaaaaaaaaaaaale....celkom dobre....potulovali sme po novom otvorenom nakupnom centre, cosi sme si kupili, co obkukali........a vnedelu som už na DC dostala mrchu.......tak šak ako nechapem, ale čo už....možno to tie lieky co som vysadila spustili skor.....ale prekvapila ma.....mrcha jedna!!!!!!!

kamka17
2. nov 2009

máte nové nákupné centrum?? aj tu idú otvárať merkury market...niečo ako baumax, len sú to poliaci, tak tiež sa tam chystáme poprechádzať...a tá mrcha...určite z liekov a zo stresu...ale však sa hádam zas upraví 😉

romy01
2. nov 2009

dobré ránko helinky

kiarka drž sa. lebo zas zacnem stresovat.
Baby už mi je lepsie, máte úplnú pravdu, nebudem čítať tie veci, je to depresívne. Rozhodla som sa poctivo navštevovat len správne pozitivne temicky,
Idem teraz utekat na socialku zaniest papier na peniazky - dufam že nebude problem ze som v piatok nestihla- ale to je ich vina ked maju komunisticky system a otvorene len do druhej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre