Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
6. nov 2009

Ahojte zdravím všetky tehulky aj netehulky 🙂 🙂 Ved budeme nakoniec všetky 🙂

domcek
6. nov 2009

Ahojte.
wolfi drzim palce.

romy01
6. nov 2009

cafte baby. Tak pani Gaťova ma pozrela a je to OK. malému bije srdiečko o stoľesť a ma 11,4 mm. . Vyratala mi dnes 7 plus 2 dni ( tu na tejto klavesnici som este nenasla ako sa pise plus ) To spinenie je z odlupnutej sliznice - vola sa to hemotom a ma 9 krat 2 mm ale vraj to nie je vážne. Pridala mi k utrosu aj duphaston a v pondelok idem uz k svojej obvodne gyn. Inak sa mi zjavila cysta 3,5 cm - ale vraj je to normalne.

domcek
6. nov 2009

No romy tak to je fajn. 😉
Baby mne sa dnes absolutne nic nechce a treba mi povysavat vsade po podlahe chuchvalce prachu fuj sa nemozem na to pozerat. 😒

romy01
6. nov 2009

domcek, mi hovor, ja teraz neviem, lebo som si zvykla upratat v piatok a nenechavat to na sobotu, no sa dnes bojim cokolvek robit

domcek
6. nov 2009

Ty len pekne odychuj a nic nerob.
Mne je akosi divne asi zasa nizky tlak. Ale musim sa trochu premoct nic nerobim cele dni si idem fest na nervy beeee.

wolfskinka
6. nov 2009

baby dakujem za vsetky virusiky, akurat sme prisli mame gulka bobulka doma v brusku ... tak teraz si idem vegetit pred telkou a v postielke a vychutnavat si nicnerobenie

minka051
6. nov 2009

wolfi tak len pekne oddychuj nech sa bobulka pekne uchití. 🙂 🙂

kuspitka
6. nov 2009

domka budem rodit normalne zatial nic lekar nevravel.
romy pekne lez babo je dvolezitejsie ako upratovanie.
wolfi to je super aj ty pekne lez moja.

romy01
6. nov 2009

wolfka ahoj - takmer sme sa stretli, chybala moznno jedna minutka

domcek
6. nov 2009

wolfi relaxuj. 🙂
kuspi si vravela ze mas placentu v predu ale mas ju na vrchnej casti?
Lebo ja ju mam ulozenu na pravej prednej strane ale zasahuje mi az dole ku krcku. Asi budem mat cisarsky..teda uvidim ci si ju este nas drobcek nevitiahol hore aj ked pochybjem lebo male je moc nizko vrch brucha mam uplne prazdne a krcok od 28tt polotuhy.

orsulka
6. nov 2009

wolfi.......jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej...babmulka je už v domceku!!!...super....

ahojte vsetky ostatne Heliosačky .-))))))

domcek
6. nov 2009

CAves orsulka. 🙂 😉

kuspitka
6. nov 2009

domcek este neviem kde presne je placenta,ale mala som ju na lavej strane.
idem do poradne uvidim co mi povie lekar,ale verim,ze vsetko bude dobre.

domcek
6. nov 2009

JA idem v utorok a budem vidiet aj drobca na sone sa tesim. 😉

minka051
6. nov 2009

Vidím že tu budú pod stromčekom samí anjeličkovia. 🙂 🙂 🙂

romy01
6. nov 2009

baby ja uz by som chcela byt ako vy - uz chcem aby som sa nemusela o miminko bat

domcek
6. nov 2009

romy bat sa budes stale.

romy01
6. nov 2009

no hej, ale si myslim ze v tom 30tt ste uz z najhorsieho von, predsa len aj keby sa porod konal o cosi skor, babatko uz bude OK. No samozrejme že strach o dieťatko je asi niečo, čo nas už nukdy neopusti, ze ?

orsulka
6. nov 2009

romy.....tak ato asi patri k tomu.........len to treba ada len vydržať 🙂)) hlavu hore.....

kuspitka
6. nov 2009

romy ja sa aj teraz velmi bojim .
domcek ja si este pockam na sono .
minka inak dakujem za recepty.
a vy ste ako natom

romy01
6. nov 2009

orsulka, ved ja viem, len to cloveku lezie na mozog. No co, treba zatat zuby, ved sme si toho preskakali az az.
kuspitka neboj sa, uz si len par dni pred cielom. Moc sa tesim ako hodis na vianoce foto malej na konika
😀

minka051
6. nov 2009

kuspitka tak ja som už zaradená do programu OLC pre zahraničných klientov v Repromeda a teraz všetko stačí vybavovať len mailom alebo telefonicky. Poslali sme už vyplnené dotazníky, mám začať od teraz ako mi príde menzes ktorý stále nikde antikoncepciu a pošlú mi paiere na vyšetrenia ktoré si musím vybaviť. Potom stačí prísť len odovzdať spermie a ked bude darkyňa dajú mi lieky aby nás zosúladili a narástla mi sliznica a stačí prísť na vklad..Samozrejme najprv mi všetko o darkyní napíšu a ja sa musím vyjadriť či ju chcem alebo nie. Tak sa pomaly rozbiehame.. Len sa neviem dočkať tej mrchy.. Asi budem musieť zavolať do helíku čo mám robiť.

romy01
6. nov 2009

minka pekne sa ti to rozbehlo, fakt, vypada to moc dobre

kuspitka
6. nov 2009

minka skus cervene víno,alebo si skus nahrievat brusko ja som to tak robila stale

domika9
6. nov 2009

romy tak super že to nieje nič vážne a veru to je pravda že o babo sa budeš báť stale mojko a neprataj ja som zo začiatku nemala hocikedy aj 2 týždne povysavane a prach na nabytku ani nehovorím ale teraz si už popratam sama ale zo začiatku sombola odkazana na dobru naladu mm 😀
ja idem do poradne v pondelok už sa neviem dočkať dufam že drobec ukaže pipika alebo pišurku a že bude všetko ok tentokrat chcem zobrať a jmm dovnutra ak by nam nahodou povedal pohlavie aby bol mm pri tom
minka tak snad budeš mať aj ty pod stromčekom pekny darček v podobe darkyne to by bolo super

romy01
6. nov 2009

domka pamatam sa že ked som zacala pisavat na MK tak ty si bola v 6 alebo ý tt - ako to leti. Pocuj kedy je prva poradna? Ja idem k svojej doki v pondelok lebo jej musim odovzdat PNku a tiez potrebujem recept na utros, no ona mava tehotne normalne az v stredu a som zvedava kedy uz dostanem tehu knizku

domika9
6. nov 2009

romy mne ked dali papier z heliosu tak som šla ku mojmu to som bola cca začiatok 8tt moj ma znovu prezrel všetko si potvrdil sono z vrchu zo spodu aj ma pozrel a kazal mi prisť asi myslím ešte v ten tyžden na krv ado podane ma dal asi v 10tt že už mali aj vysledky z krvi a potom ma dal v 14tt a terz pojdem v 17tt ale každy to ma inač a knižku mi dali v tom 10tt v prvej podadni ani som nedychala ked mi ju sestrička vypisovala 😀 , tiež som sa jej nevedela dočkať

minka051
6. nov 2009

No vínko aj nahrievanie som už skúsila a stále nič.. Aj som cvičila. ak do pondelka nič tak volám dokimu
domika tak taký darček by som verz prijala keby mi zavolali že ju už mám.

romy01
6. nov 2009

aha a domka nevies naco brali krv? ved mi to z krvi uz potvrdili nie ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre