Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
4. dec 2009

orsulka hej a krize uz ani nevravim.cez noc nespim a potom cez den som ako obarena.
tak ja uz velmi nevladzem a stale mam pocit ,ze porodim

orsulka
4. dec 2009

kuspi...tak ono to už je taky termin, že možno aj každu chvilku....... a drahy je doma?????? alebo na telefone????

kuspitka
4. dec 2009

orsulka drahy ide dnes do B.B ,ale inak na telefone stale.

wolfskinka
4. dec 2009

odchadzam do heliosu ku krajkovi zase sa to spustilo .. baby drzte palce aby to bol len plany poplach

kuspitka
4. dec 2009

wolfi potom napis.drzime velmi palce

cikyta
4. dec 2009

Wolfi strašne moc držíme palčeky. 😵 Drž sa!Bude to len planý poplach,uvidíš!

orsulka
4. dec 2009

wolfiiiiiiiiiiiiiiiii..........myslim na teba zlato!!!!!!!!!! verim, že to bude dopre !!!! musiiiiiiiiii !!!!!!!!!!

kuspitka
4. dec 2009

cikyta pekna fotka na koniku.to tvoj muz kupil malej?

cikyta
4. dec 2009

Nekupil.Dostal od zákazníka ako "pozornosť podniku".

kuspitka
4. dec 2009

cikyta tak to je dobre.aspon nemusis kupovat.
ma pamiatku

romy01
4. dec 2009

ahojte baby

wolfka, boze ja ti strasne drzim palce. Ono to vobec neznie dobre, co pises a co prezivas. Ale nic si nepripustaj. A mala by si pocuvat, ked ti hovorim, ze nemas behat do roboty - dufam ze si uz das povedat a budes iba lezat a max chodit na wc. Drz sa .
Inak woĺfka - ja sa priklanam k nazoru ze to bude dievca v tvojom pripade 🙂
kuspitka - no neviem si sice predstavitm ze ako ta to boli a ako citis, ze by to uz malo prist, ale fest sa tesim na vasu krasnu princeznu 😀 Potom ju mozete zoznamit s Jakubkom alebo Jurkom.

orsulka
4. dec 2009

romy...caves...ty si sa kde dnes tulala????? haaa ???? 😀 😀

a domika...to iste...!!!!! ????? !!!! 😀 😀 😀

kuspitka
4. dec 2009

romy tak uz by som ju chcela mat pri sebe tak sa tesim nanu.

cikyta
4. dec 2009

Kuspitka.Mám ich dosť,ale takuto farebnu krásu ešte nie,tak poteší.
Pápá

romy01
4. dec 2009

orsulka ja som sa hned rano pustila do predvianocneho upratovania. Chystala som sa na to dva tyzdne - takze mam ogabanu kuchynu - okna, dres, nad resom vsetky police, pohare a haraburdy, podlaha- plus som umyla dlazku na schodoch a tak. Ved to poznas. Ked dam doporiadku kazdy tyzden nieco, do vianoc mam fajront

kuspitka ja uz by som tiez chcela

kuspitka
4. dec 2009

romy ,ale ty si este pockas.najskor musi ta poriadne kopat

orsulka
4. dec 2009

romy...tak ty si si makla dievča.......tak ja budem upratovat ako stihnem 😀 😀 😀 takže ked chcem....tak stihnem .-)))))))

romy01
4. dec 2009

orsulka ja som sa na to psychycky chystala uz dva tyzdne ale vzdy som skoncila tu na nete, tak som ho dnes rano radsej ani nezapla, lebo viem ze by som tu prekecala zas cely den - a to vies ked nechodim do roboty patrilo by sa mi aspon udrzovat cistotu doma. 😲

orsulka
4. dec 2009

romy....hihihihihihih.....ved tak teda poznas sa 😀 😀 😀 ale aj tak si šikulka 🙂

kuspitka
4. dec 2009

orsulka akos a citis na zajtra?

orsulka
4. dec 2009

kuspi......aaaaaaaaaale d obre, myslim........dost citim lavy vajecnik.........a tak...v podstate sa tesim 🙂)))) asi aj na Krajka...už som ho davno nevidela....teda ak tam bude zajtra on služiť 🙂))))))

kuspitka
4. dec 2009

orsulka zajtra budem drzat velmi palce co najviac.

januar
4. dec 2009

Ahojte, my sa tiež snažíme skoro 5 rokov, po všelijakých vyšetreniach nás poslali do centra asist reprod., vybrali sme si Helios, objednaný sme na 14.01.2010. neviem ani poriadne čo nás čaká.......,mieša sa strach ,obavy ,ale aj nadšenie ,že sa to už konečne podarí....
aký sú tam lekári ,sú ústretoví.....? budem rada ,ak niekto zareaguje ,ďakujem Vám pekný deň....

cikyta
4. dec 2009

Januar.Myslím,že ste sa rozhodli velmi správne pre helios.Lekáry tam niesu ako "lekáry"-myslím tým prísni,odmeraní atd...ale su ako tvoja rodina,brat,sestra...Záleží im na tom,aby každý párik , čo ich navštívi,odišiel s tým malým vonavým uzlíčkom v náručí...Každý váš problémyk ich mrzí a každý uspech ich velmi teší a prežívaju to s vami.
Budete prekvapení,radi a určite sa dočkáte bábätienka 🙂

cikyta
4. dec 2009

A ešte niečo Januar-
Velmi ti pomôže aj to,ked tu zostaneš písmenkovať s Heliosáčkami a tie ti poradia,pomôžu,podaju pomocnu ruku a hlavne ťa podržia,takže nebudeš mať tak velký strach a všetko pôjde s usmevom a lahko-nech už je to čokolvek 😉

januar
4. dec 2009

cikyta ďakujem veľmi pekne, to máme prvé sedenie u pani doktorky Gáťovej , zákroky sa robia ako jednodňovo ,alebo tam musí byť človek hospitalizovaný? a čo sa vlastne robí najskôr - hneď sa pristupuje k oplodneniu?

surviver
4. dec 2009

January uplne suhlasim s cikytou 😉 Fakt sa vobec nemusite obavat prvej navštevy v Heliku,oni vam tam všetko pekne vysvetlia,že čo vas čaka a tak...Ja som bola aj v inom centre a viem to porovnat,takže nebojte sa .A prajem vam ,aby ste tam nechodili dlho a dočkali sa toho po čom tužite čo najskoôr 😵

domcek
4. dec 2009

Cafte... 🙂

kuspitka
4. dec 2009

januar su tam super lekar aj vsetci.
ved tie co sme v heliose sme im vdacni za vsetko

cikyta
4. dec 2009

Domcek-ahoj.Januar-nehospitalizuje sa tam.Leží sa tam zhruba 2 hodinky-ale to len keby si išla na IVF-a si po zákroku-vyberania vajíčok.
Nič nebolí ver.Inak sa tam len dochádza na konzultácie+brania krvičky,spermií a sono.
A najskor vás prezru.Teda-muž dá len spermie a ty krvičku.Ved uvidíš.No a ked ti odsleduju celý cyklus a su všetky výsledky pokope-tak to trvá max.mesiac...potom sa uvidí čo dalej.
Bud plánovný sex,IUI,IFV....
juj musím ísť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre