Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
28. dec 2009

pekne sničky všetkym 🙂

jonnie
28. dec 2009

ahojte, nebola niektora z Vas popri navsteve Helika v ostatnych dnoch napr. v Tulipe, alebo Nay? chcem len vediet,ako to tam vyzera,ci natresk,ci v pohode...aj ked toto nepatri velmi do temy Heliosu, ale uz ked bude cesta do MT - tak treba vyuzit,ak sa bude dat 😀

janicca
29. dec 2009

dobré ránko babule prajem dnes to vyzerá na krásny dnik... 😉

jonnie vitaj medzi nami do tejto témy patrí všetko tu sa stavia,prerába,pečie,nakupuje......a samozrejme snažilkuje,tehuľkuje,maminkuje.... 😉 už dlho chodíš do helíku ???

janicca
29. dec 2009

hallooooooooooooooo orsuuuuuuuuul včelička naša pilná kde že si.... 😉 dúfam že ťa nezasypala lavína papierov .... 😀

marta222
29. dec 2009

Ahojte dievčatá. Janicca, už sa chystáš na chatu do HoVadičova? My ideme pravdepodobne zajtra doobeda 😉 .

domcek
29. dec 2009

Cafte babule.
surviver ja idem na predoperacne v pondelok do DK rovno. A som sa rozhodla ze ta pockam.
Vcera na poradni dokino povedal ze mlada dama by mohla este tych 8dni vydrzat tak nech este pocka mala to rozkazom od lekara tak musi posluchnut.. 😀

lucula73
29. dec 2009

domcek - tak sa držkaj,juj,ti závidím,ja musím ešte vydržať aspoň mesiac....

inak ahojte... 😉

domcek
29. dec 2009

lucul ahojki,
popravde som v stadiu kedy by som uz mala velmi rada po tom.
Takze som celkom rada ze som uz v termine. Koli mojim problemom mam toho dost.
Ale este tyzden alebo aj dva hadam vydrzime este treba trosku pribrat malej.

lucula73
29. dec 2009

domcek,ti verím,ja som práve teraz začala zle spávať,asi tri noci som nespala poriadne,furt ma čosi bolí....a malý mi strašne tlačí do rebier,nemožem sa vobec zohnúť.... 😒

domcek
29. dec 2009

No myslim ze posledny mesiac, dva uz ide asi kazdej na nervy.
Ale uz len chvylku vsak ..? 😉

jonnie
29. dec 2009

janicca - nechodim dlho - cca od oktobra - ale dufam,ze dlho nebudem musiet 😎 kiezby to bolo take jednoduche - vsak?

domcek, ty ides rodit do DK?

domcek
29. dec 2009

Ano jonnie

jonnie
29. dec 2009

mozno ma tu neregistujete prilis, ale som vas "vasnivy" citatel 😀

lucula73
29. dec 2009

a čo vy máte v tom DK,nejak sa tam všetci chystajú.... 😉 😕 ,aj zo žiliny....

domcek
29. dec 2009

lucula v podstate nic...len skvelych lekarov a personal. Prijemne prostredie. 😉
Rodila som tam aj prvy krat.
jonnie tak aj popis nie len citaj. 🙂

lucula73
29. dec 2009

jonie 🙂 ,že čitateľ...

domcek jasné,kde je lepšie,tam treba ísť...no ja tu vidím z okna nemocnicu,pomaly rovno aj na porodnú sálu,mne sa nechce vymýšľať....

jonnie
29. dec 2009

a zas - co som pocula, zeny z DK chodia rodit do Trstenej, Ruzomberka, Martina....tak si vyber - domaci utekaju-externi prichadzaju

domcek
29. dec 2009

lucula ja mam porodnicu v Ruzomberku asi tak 5min na aute.
Ale eeee dakujem. Neda sa zazmluvnit lekar, Epi ti spravia len v pracovny den.

lucula73
29. dec 2009

domcek - no musím pozisťovať tu u nás....

surviver
29. dec 2009

ahojte

surviver
29. dec 2009

no konečne ma "pustilo" do temy...neviem prečo mi to nefungovalo...

jonnie vitaj v teme a držim palce ,nech do Heliku nemusite dlho chodit...

orsulka
29. dec 2009

ahojte.....janicca.....sak bola som v praci nee??????? tam sa mi nedalo ist na net, lebo tam mi vsetci vidia na PC....hihihih...teraz som už doma, dzusovy kolacik urobeny 🙂))))))))))

survi...zlatusik mas to za par......velmi držim palceky, nech vsetko dopadne dobre!!!!!!! 😵

lucula73
29. dec 2009

orsul ahoj,
ja keď som ho robila ten koláčik,tak bol veľmi dobrý ale na druhý deň mi tie pláty tak zvlhli,že sa mi prilepili na plech a nedalo sa mi to vobec nabrať,mala som s tým problém,všetko cesto z tých plátov mi skoro ostalo na plechu...neviem,či som to mala dať na papier? 😕 😒

surviver
29. dec 2009

orsulka ahoj...ďakujem 🙂

a taky kolačik mńam dala by som si...my sme mali venčeky tie sme už pojedli,novy kolač sa mi nechce piect ale etše mame suche....

orsulka
29. dec 2009

luculka....ahoj.......ja to nedavam na papier.....ani teraz som ho nedavala......tak uvidim ako sa bude krajat 🙂

survi...ako sa citiš????????

surviver
29. dec 2009

orsulka,tlači ma pod rebrami...nemožem zaspat...ale inak sa to da,zatial nejake bolesti nemam,takže, ako sa vravi v ramci možnosti sa mam fajn... 😉

orsulka
29. dec 2009

survi....este mas par dni cas aj malinky....a tak uvidime, možno to bude prvy chlapisko v novom roku a budeme vas kukat v telke na Nový rok .-) 🙂 😉

surviver
29. dec 2009

orsulka,hadam vydržime do toho 10-12 januara lebo vieš ako je cez sviatky v nemockach....

surviver
29. dec 2009

orsulka a vy idete na tu chatu na Silvestra??

lucula73
29. dec 2009

survi - mňa tlačí pod rebrami už teraz,ja sa vobec nemožem zohnúť...

orsul - tak krásneho silvestra na tej chate.... 😉 aj ja by som šla dakde,ale tento rok mi hrozí len gaučová kultúra...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre