Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
30. dec 2009

jasne katy,tehulka si ma vyhoviet v svojich chuťkach,aby bolo baby spokojne 😉

surviver
30. dec 2009

domček,no ešte hej...a Ty už maš nejake take pocity,že to už prichadza??? lebo ja zatial ništ 😎

kamka17
30. dec 2009

dobré ránko...teda pre niektoré už asi deň, ale my spachtoši máme ešte len ráno 😎 🙂

wolfi, práve raňajkujem koláčik z tvarohových receptov, čo si mi poslala, je fajnýýýýýý....
ako sa držíte ?? na silvestra doma budete? my sa chystáme do mesta, tak ak by ste tam boli aj vy, možme sa na chvíľu stretnúť...daj vedieť

lucceta...tak ako, už si volala do helíku ?? termín pohovoru už máte ??

domcek
30. dec 2009

ANi neviem survi len mam velku obavu lebo uz beriem len 1tbl magnezia tak sa bojim aj dychat hihii.
Ruky su inac v kely ani predpisany ibalgin nepomaha a kedze je mala dole tak mam pocit ze jej sedim na hlavicke.. 😅
A v kuse sa vrti. Ale dohoda je dohoda tak vydrzime no nie.? 😉
A prisli mi plienky tak uz mozem ist rodit len pobalena stale niesom haaannnbaaaaaa 😀

surviver
30. dec 2009

domček jasne 😉

surviver
30. dec 2009

kamka dobre ranko,ale ved my vieme,že dovolenkuješ,tak si treba dopriat spanku 😉

domcek
30. dec 2009

Caves kamka. 😉

kamka17
30. dec 2009

survi...však práve si užívam, len potom mám pocit, že deň je akýsi krátky 😅 😅

a v helíku mi to nikto nedvíhaaaaa.... ☹ ☹ 😕 😨

surviver
30. dec 2009

kamka asi maju frmol...a ideš sa objednat ku koordinatorke?

domcek
30. dec 2009

Zeby uz silvestrovali...to hadam nie???

kamka17
30. dec 2009

jj ku koordinátorke...teda aspoň myslím, že k nej, však mi povedia hádam

domcek...hihi, že silvestrujú...si ich viem predstaviť v nejakých kostýmoch, klobúčiky na hlavách, všade konfety, šampanské... 😀 😀

domcek
30. dec 2009

kamka 😀 😀 😀
No idem nieco robit este musim dat prat a poukladat nejake veci pre drobceka.
A v neposlednom rade vymysliet daky program pre Simonka lebo vonku sneh a na ulici 0 deti...chuda bludi tam sam. ☹

kamka17
30. dec 2009

tak som sa dovolala....15.1. ku koordinátorke...uf..to je už čoskoro...panika ma práve pochytila 😅 😅 😕

surviver
30. dec 2009

kamka,chapem ,že maš zmiešane pocity..kto by nemal,ale si už znova o krôčik bližšie k cielu 😉 držim palce 🙂

kamka17
30. dec 2009

survi...ďakujem 😉 aj sa teším aj mám paniku, že budem zažívať tie pocity ako vy...pichanie do bruška, čakanie na odber, čakanie na vklad, čakanie na výsledok...ale všetko to zbehne tak rýchlo, že sa ani nenazdám a bude oktober - november a budem mať svištíka pri sebe...alebo dvoch 😅 😕

kamka17
30. dec 2009

jaj a ešte...budeme spolu kočíkovať 😉 😉

cikyta
30. dec 2009

Kamka-no super! Teším sa s tebou.Potom prídem kočíkovať do ZA do trojky 😀

cikyta
30. dec 2009

Alebo už skôr bude vaše kočíky tlačiť Silvinka.Ved tá už pomaly chodí opica moja malá 😀
Bude vám robiť operky všetkým.Aj mojej zlatej Orsulke! To slubujem!

lucetta
30. dec 2009

ahojte kocky🙂
v ba sme boli vo ferticente.viem cca co nas na 1 pohovore caka, uz som aj volala tak ideme 20.1, dokonca mi dali aj vybrat ci k doktorke al.doktorovi-vybrali sme si doktora. ..dufam, ze je ok🙂
dost ma prekvapil ten termin. cakala som az tak februar. velmi sa tomu tesim.
v ba nam ako jedinu cestu ponukli ivf, i ked sme mali za sebou aj iui. a hoci sme to absolvovali a lieky na 2ivf sme mali doma, nakoniec sme nesli a skusame ist teraz aj nejakou inou cestou kde by sa zistilo, ci naozaj mam pco?? a ci mam ovu al., nie atd. riesim si aj endokr.veci ale stale je to o nicom....budem mat 33 a potrebujem sa posunut aj niekde inde ako cakat co sa bude diat.. po 5 rokoch manzelstva by saaj patrilo.
na martin som dostala odporucania hlavne kvoli pristupu i ked sa na fcent nemozem stazovat.
neviem ci robim dobre , mt je predsa len dalej ako 10km a ko to funguje potom dalej, ale potrebujem nazor aj niekoho ineho a moj gynek.dalsie paky nema...takze tak..ale isto do mt chodia aj pripady ako ja🙂

surviver
30. dec 2009

kamka verim ,že budeme kočikovat...ciky a kludne aj so Siskou možeš prist,aj ihrisko mame blizko...tak už to nejako poriešime 😉

lucetta no budete to mat troška dalej na dochadzanie,ale stoji to za to...a je uplne jedno či pojdeš k doktorke,alebo k doktorovi,su myslim rovnako dobri obaja 😉 a ked si už nemala dôveru k staremu centru,tak je dobre ,že si to zmenila...Helios,bol aj mojou druhou zastavkou...tiež som prv chodila do Blavy...

cikyta
30. dec 2009

Lucetta-ja vám držím tiež palce a verím,že Heliosom to u vás skončí a dočkáte sa toho "malinkeho" zázraku.Aj doktorka,aj doktor su výborní,takže je jedno,koho ste si vybrali.Ved dokonca občas sa stane,že sa na sone zastupuju a tak chodíš aj tomu,aj tomu niekedy.
Nebudete lutovať ani tie km. 😉

lucetta
30. dec 2009

a vidim, ze aj uspesnou zastavkou surviver🙂 takze si zrejme neolutovala....kde si chodila do ba ty?zrejme mozes aj porovnavat...

surviver
30. dec 2009

Nie nelutujem,že som to zmenila...ja som bola v Iscare,a nepačil sa mi pristup 😒 žiadny ,alebo ,aby som im velmi nekrivdila velmi maly zaujem o pacienta 😒 mala som tam pocit,že im je uplne jedno či to vyjde ,alebo nie...

lucetta
30. dec 2009

to asi cloveka stve zo vsetkeho najviac, ked ma pocit , ze sa je len niekoho "biznisom". vo fc je to super ale dr. sa uz vtedy vyjadril, ze sme jasny pripad na ivf/ved sme nakoniec aj boli, ale mam pocit, ze akokeby sa nehladali priciny preco to tak je...nie som naivna a mozno sa v mt dozviem nieco velmi podobne, ale verim, ze nie...uz len to, ze v ba nikto nerobi rtg vajcovodov....preco by som opat mala ist do narkozy, ked mam za sebou tazku op v marci kde mi slo o zivot...neviem, ci to chapes , ale chcem sa vydat akokeby na zaciatok a skusit aj nieco ine ako ivf. mame totiz uz iba 1 pokus preplateny takze si chcem byt ista... 😉

surviver
30. dec 2009

lucetta ,jasne že ak sa nehlada pričina je to len take "strielanie " na slepo,tak Ti želam,aby vam prišli na pričinu,lebo to často nie je jednoduche...my ju nevieme doteraz...ale každopadne musi mat lekar aspon snahu na to prist,prečo sa nedari...nie vždy na to pride,to musime byt realisti v tom,aj lekar je len človek,ale snaha sa vždy ceni a človek aspon ma pocit,že sa mu fakt niekto snaži pomoct 🙂 tak daj potom vediet ,že ako pokračujete...a držte sa 😉

lucetta
30. dec 2009

vdaka , isto sa ozvem. stym ratam, ze sa nedozviem mnoho veci ale aspon nebudem mat pocit, ze sme robili malo preto, aby sme mohli mat babo🙂)
myslim aj na vas, tiez sa Ti to krati... 😉

zuzujan
30. dec 2009

ahojte, dievcata prepacte ze sa vam tu takto vkradam, len ponukam na predaj tabletky profertil na zvysenie muzskej potencie mozno ich poznate, my ich uz nepotrebujeme, mame doma pokladik. 😵
Mam doma celu nepouzitu krabicku a je mi to luto vyhodit. Predam za polovicnu cenu. Kuk sem http://www.mojalekaren.sk/profertil-60-cps/

ak mate zaujem, poslite IP
pekny den 😉

evulka777
30. dec 2009

Ahojte kočky. Tak sme boli v Heliose. Som veľmi spokojná. Urobili nám sono, spermio, mne vzali krvičku asi na všetky druhy vyšetrení. Teraz čakám na menzes a na 3.deň cyklu si dám urobiť ešte hormonálny profil u svojho gynekológa, no a 13.1.2010 sme objednaní na konzultáciu k doktorke. Tak som veľmi zvedavá, čo sa dozvieme, a čo navrhne. Ja ovulujem normálne, na spermio povedala, že je OK, pohyblivosť a počet vynikajúca, len trošku horší tvar spermií. Aj my sme prišli do Heliosu z iného CAR (nebudem menovať) a som spokojná. Chválospevy na Helios však budem dávať až keď nám skutočne pomôžu.

wolfskinka
30. dec 2009

ahojte

kamka ideme do cicmian na chatu, za chvilku vyrazame. Aj ja sa chystam si ten tvarohovy kolacik urobit, je mnam.

Do noveho roku 2010

všetkým snažilkám pevné nervy a kooooooooooppppeeeec stastia a na záver stimulky //
špeciálny prídel
pre orsulku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
pre kamku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
pre janicu TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a pre všetky ostatné TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

vsetkym tehulkám šťastné a krásne tehulkovanie, zdravé bábetka .... bacha baby v horoskope na rok 2010 bolo napísané, že to budú mimoriadne hyperaktívne detičky .... 😀 😀 😀 😀 takže sa máme na čo tešiť

Veselý Silvester a do Nového roku vykročte tou správnou mamickovskou nozickou .....

wolfi

romy01
30. dec 2009

ahojte helinky

novym snazilkam drzim do noveho roka vela stastia a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a osobitne pre nase slniecko orsulku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tie co sa len chystate do heliku - kocky budete urcite spokojne, nemusite sa bat sa doktorov cokolvek opytat, treba sa pytat, pytat a pytat. Aj Dr Krajkovic aj Dr Gatova maju straaaaasne vela trpezlivosti a su odbornici ako sa patri. Ak mate negativne skusenosti z inych centier ci u inych lekarov a budete mat aj pocit ze chcete aj nejake ine vysetrenia ako navrhnu, a predtym ste to neabsolvovali kludne sa na to opytajte, v tomto tam nie je problem.
Drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre