Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
20. jan 2010

martula čaf no máme sa úplne že super keď môžme chodiť do práce .... 😉
luculka tak to je úžasne Matuško sa pekne zotavuje tešííííííím sa z každej pozitívnej správičky už to bude len a len dobre .... 😉

ciky šak SISINKU na chvíľu požiačaj oni sa hneď spamätajú čo to je za šidlo s takými slniečkovskými vláskami a možno hodia aj dobru cenu .... 😉

lucula73
20. jan 2010

ciky 😀 ,že s bytom...

babulky ďakujem,len nech už neni horšie,aby mohol ísť domkov... 😉

domcek
20. jan 2010

Ahojte tak hlasime sa ze sme uz domka prisli sme vcera.
Zo survi nam bolo fajn deticky sme pofotili survi ich sem hodi.
Inac cikytka fdakujem za nadhernu basnicku az mi slzy vysli. 😉 🙂

marta222
20. jan 2010

luculka73, to som rada, že Matúško sa rýchlo zotavuje, neboj, už bude len lepšie a za pár dní ti ho pustia domkov...
ciky... samozrejme si mala žiadať vyššiu cenu za byt - keď vámi robí Silvinka reklamu... Fotky takého anjelika predsa nie sú zadarmo len tak pre niekoho, nie 😉?

marta222
20. jan 2010

Ahoj domcek - aj vy vitajte doma - tak sa tešíme na fotečky 😉 😉 😉 ...

brmbolcek
20. jan 2010

kamka- a nevies co je s Dundou ???? uz tu velmi dlho nebola ......

cikyta
20. jan 2010

Domcek ahojky 😵
No keby sa kupcovi prejavila v plnej paráde,tak by ušiel a museli by sme mu doplatiť my,nech si TO berie 😀 😀 😀

romy01
20. jan 2010

ahojte

luculka, super ani sa nenazdas a maly bude doma vo vllastnej postielke.

survi ahooooj, kedy das nejake tie fotecky ? Ako sa citis?

dnes som mala poradnu a vysledky tripple testu su ok takze amnio nehrozi. Uz sa tesim na sono o dva tyzdne. AAAAA včera ma drobec kopol - bolo tesne pred polnocou a nemohla som spat, lebo ma bolel bedrovy klb zase. No a najskor som zacitila take steklenie tak som sa ani nepohla a cakala, ze co bude dalej - a ono to prislo - kop, kop - dva krat ma kopol a potom uz nic, asi zaspal. Bola som z toho vysmiata ako slniecko na hnoji, aj bolesti ma v tom momente presli a okamzite som zaspala. 😀

orsulka
20. jan 2010

domcek...tak aj vas vitame už domka 🙂)))))) a už sa tesim na fotečkyyy .-) 😵 😵 😵 😵

romy........aj ty mas super vysledky.....tesim sa s Tebou....asi krasny pocit, ked ho už citiš...... 😵 😵 😵

romy01
20. jan 2010

orsulka, bolo to velmi pekne, zelam to kazdej nech to zazije 😀 😀 😀

orsulka
20. jan 2010

romy.....viem .-)))) co anglinaaaaa ???????????? ucila si sa cely vik???? 😉

romy01
20. jan 2010

orsulka no trosku som do angliny zabrdla ale ozajstne lepky som chytila az v pondelok, tak som na tom makala do 11 v noci a cele doobedie vcera no a vyplatilo sa, lebo testy boli zostrojene z cviceni z pracaku - teda vacsina tak si myslim ze preleziem a mozno to bude za 2 - teda moj skromny odhad.
Inak pokracujem PNkuóu a musim sa priznat ze robota mi uz chyba, no co narobim, zas ty makas v jednom kuse, co ?

wolfskinka
20. jan 2010

ahojte

domcek super ze ste uz doma, som sa zabudla spytat u koho si rodila ?

janicca
20. jan 2010

domček vitaj domka mne to pripadá ako keby ste boli so survi na výlete ste si odskočili a už ste späť.... 🙂 ))))

wolfi ahoj a kde je to foto s novým strihom..... 😉

wolfskinka
20. jan 2010

musi ma muz odfotit

janicca
20. jan 2010

a ja sa dnes chystám ku kaderníčke ale už sa celkom teším trošku upraviť háro... 😉

domcek
20. jan 2010

No janicca bol to trochu bolavy vylet ale moooze byt. 😀
wolfskinka rodila som u Dr. Tholta mala som ho zazmluvneneho.

janicca
20. jan 2010

domček ja viem... ale za ten nadherný poklad čo máš doma to určite stálo ... 😵

krivka5
20. jan 2010

ahojte dievcata!
pridavam sa k vam,pretoze sa chcem s vami tiez podelit o nazory. som treti den po ET. mala som predlzenu kultivaciu a z 8 oplodnenych vajicok ostali dve .jedno na jednotku a druhe malo dvojocku,ale aj tak sme mu dali sancu a teraz ich mam v brusku obe.je to len treti den ,ale dost som nervozna a zvedava ci sa uz uchytili .Kedy je vhodne urobit si test mocom?do martina mam ist az po 14tich dnoch. a poradte je lepsie byt do testu doma ,alebo ist do prace.ja som si vzala tyzden dovolenku,ale v pondelok uz idem pracovat.

cikyta
20. jan 2010

Krivka-dokial máš prácu,kde sa fizicky moc nenamáhaš,tak kludne pracuj.A testík by ti mohol už // ukázať 8 den po ET.

wolfskinka
20. jan 2010

domcek aha som nevedela lebo si to nespominala

krivka najskor tak cca 8 den po ET, skor urcite nie

krivka5
20. jan 2010

cikyta,wolfskinka,
dakujem za radu.skusim ten testik v pondelok.do prace asi je lepsie ist aspon to cakanie nieje take hrozne a budem mysliet aj na nieco ine...

surviver
20. jan 2010

ahojte babulky...Prajem všetkym pekny den...dakujeme za privitanie,už si trocha zvykame,už sme dnes len 45minut pred obedom vyplakavali,ale inač celkom si pospal,

luculka,tak super,že maly sa ma lepšie a že maš mliečko to je fajn,ja tiež kojim,len si musim davat pozor na to čo jem,aby ho potom nenaduvalo 😉

orsulka,vy ste teda športovci...nech to mužovi rychlo prejde,aby mohol znova začat cvičit 😀

brbolček,dakujem za vietor 😉

kamka a Ty už pichaš či ako ?nejako som to nepostrehla,len viem,že si bola v piatok v Heliku...dufam ,že čoaskoro // a kočikujeme spolu 🙂

dala som foto do albumu,tak možte kuk

😉

cikyta
20. jan 2010

Survi-jéééééééééj albumček! 😵

cikyta
20. jan 2010

krásne bábätká a Stelke už treba sponočky 😀

cikyta
20. jan 2010

Timurka sa smejká na "ceste domkov". 😅

cikyta
20. jan 2010

OPRAVA: Timurko.To bol preklep.Dnes mám náročný den. 😝

surviver
20. jan 2010

ciky,no hej,mala Stella mala take pekne dlhe vlasky,no kočanda 😉

janicca
20. jan 2010

kráááásne bábätka maminky ešte raz gratulujem..... 🙂 ))))

surviver
20. jan 2010

janicca ďakujem 🙂 ....ešte trocha netujem,lebo maly spinka,som zvedava dokedy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre