Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
16. feb 2010

wolfi tak to sa radujem ,ze ste tak dobre dopadli

wolfskinka
16. feb 2010

kuspitka , no uz som kludnejsia, ukludnila ma ta dr. a jedina mi poradila, vsetci mi len hovorili a strasili ma a ona jedina povedala co si mysli

janula18
16. feb 2010

oni ja boja možno kvôli IVF, ale neviem či zbytočne riskovať ked cesto k mimi bola veľmi dlha a zložita, Hlavne ked nič k tomu nenasvedčuje. Ale ono veľmi aj záleží, či by človek prijal len zdravé dieťa.
Lebo sa stáva že všetko je ok, a nakoniec je down. Ked si vezmeš sa mi zdá že aj maska mala ísť na amnio, lebo mala zle krvne vysledky, ale odmietla a malý je zdravučký

kuspitka
16. feb 2010

wolfi lekari to radi robia,ze ludi strasia

wolfskinka
16. feb 2010

janula... no duafm, ze je gulko ok, ved vsetky vysledky boli ok

lusina
16. feb 2010

Ahojte, cez víkend v helíku OPU nerobia, len vklady. takže kamka piatok to istí. 😉
wolfi, už sa raduj z tehu, všetko je ok, tak už len usmev a radosť 😉

lucula73
16. feb 2010

ahojte 🙂

wolfi,no vidíš,už to prosím nerieš,ešte ten ultrazvuk,to som ti aj ja radila a keby dačo....tak furt sa možeš rozhodnúť.Pekne si užívaj rastúce bruško 😉

janulka - no ty si šikulka,len tak ďalej...

kuspitka moja ☹

kamka - tfuj,tfuj na piatoček... 🙂

orsulka
16. feb 2010

wolfi......taaaaaaaaaak som rada aj za teba, že to už nebudeš musieť riešiť......teraz už len pohoda a nohy hore 🙂)))))))) uživaj si to 🙂))

Luculka moja...no ako sa mavate domka s detičkami??? ako Veronka???? už sa stotožnila s bračekom a nežiarli tolko ??? 😀 😀 😀

kamka.....suhlasim, že najskor by si to mala v piatok, lebo pregnyl potrebuje svoj cas 😉 😉 ale neviem neviem..... ved v Heliku pokial to žena potrebuje a je najvyssi cas tak urobia odber kludne aj sobotu prip. v nedelu...si myslim ja......tiež to menožu len tak natahovat, ked su foliky akurat v kvalite vtedy treba vybrat....ale to sa vsetko dozvies až zajtra mojko... 😉
v hlave rozmyslam, či som ja takto niekedy bola cez vik....ale už si fakt nepamatam......

domika9
16. feb 2010

wolfi super tak vidíš ateraz už len zapni tv otvor si nejaku fajnotku a vegetuj do konca tehotenstva 😉

lucula73
16. feb 2010

orsulík-no my tak pomaličky,veru žiarli tá naša drnda,som to naozaj nečakala,lebo ona je rozumná až moc,ale proste niektroré veci neovplyvníš....bola zvyknutá hneď všetko mať a dosiahnuť a teraz vidí,že musí niekedy aj čakať,že sa nedá "hneď"....tak asi tak,včera vyhlásila,že ju nelúbime,lebo po nej kričíme a musí si sama umyť zuby a po Matúšovi nekričíme... 😀

domika9
16. feb 2010

😀 😀 😀 no lucul tak začína to byť u vas asi huste 😀 😀 😀

orsulka
16. feb 2010

lucul..... 😀 😀 😀 ja jaáááááááj.....tak to si asi ešte užijete 🙂))))))
a nemohli by ste teda po nej nekričať ?????

😀 😀

lucula73
16. feb 2010

domi ahoj--no niekedy ju to prepadne,ale inak si ho pýta popestovať aj ho chodí pozerať a znáša mu milion hračiek do postielky 😀 ,tak snáď to nebude také zlé.

brmbolcek
16. feb 2010

Luculka- ahpj moja, ono to chce svoj cas aby sa Veronicka, prisposobila Matuskovi, tak ako na neho teraz ziarli , uvidis, sama ze casom si ho neda a bude jej najlepsi bracek, cas cas a cas 🙂 🙂 🙂

Wolfi- konecne mas po stresoch, chcelo by to sladku odmenu kludu a pokoja pre drobca, 😀 😀 😀

domcek
16. feb 2010

Cafte,
tak vcera sme boli v prvej poradni ako mesacne mame 4300g. 😉
Bodaj by nie ked len papame. Za mesiac pribrat 1,2kg moja slecna.... to si moze len teraz dovolit hihihi. 😀
lucula nas Simonko pomaha aj kupkat a ked nieco potrebujem lieta o dusu. Noproste veeelky starostlivy brat. 🙂

domcek
16. feb 2010

No idem hlados sa zasa hlasi. 😅

domika9
16. feb 2010

lucul ja si pamätam ked sa nam narodil brat to som mala 4 roky a každy večer po kupani a nakrmení som ho mohla odkočikovať v mojom detskom kočiariku do spalne riadne mi ho mama dala do mojho bordoveho fara a pekne som ho odtlačila a ked si tak teraz na to spomeniem tak moj kočík v detstve mal asi taky rozmer vaničky ako dnešne normalne kočiare ked sa mi tam brat vošiel v perinke 😀 😀 😀

orsulka
16. feb 2010

domcek...no vám sa krasne dari 🙂))))

domi... 😀 😀

wolfskinka
16. feb 2010

lusina, lucula a aj orsulka .. dakujem vam , uz si to uzivam,

domika ja vegetujem uz 4,5 mesiaca ... xixi

brmbolcek .. sladku odmenu ...... brrrrrrrrrrr, radsej nejaku kyslu odmenu 😀 😀 😀

kiara15
16. feb 2010

pekny den zelam tak a ja si zase uzivam dovolenku 🙂

janula ja som si vsetky injekcie pichala doobeda okolo 10.00hod inak dakujem za sms 🙂

domika9
16. feb 2010

orsul 😉

wolfi tak už si skoro v polovici 😉 wolfi ty tiež fičíš na kyslom?

kiari čavko

katy7
16. feb 2010

ahojte babulky

wolfi - tak to je super s tymi testami, vsetko je v poriadku a tesim sa, ze si to konecne zacnes uzivat, to chodenie po doktoroch muselo byt priserne unavne ☹

kamka - tak piatocek 🙂 drzkaj sa, nech su foliky co najlepsie, trosku si pospinkas a u uz to pojde ako z kopca 😉

a ked hovorite o kyslom, ja som bola predtym vela na sladke a teraz mi to chuti vsetko ako umele sladidlo brrrrr 😝 tiez som teraz za kyslym ako diva, sme sa s mm smiali, ze svoje dieta nezaprie,on je na kyslom stale 😀 mna zajtra cakaju odbery, snad bude vsetko OK

domika9
16. feb 2010

katy neboj bude ok 😉

wolfskinka
16. feb 2010

domika ja stale od zaciatku, ja som mala strasne rada sladke, ale odkedy som tehotna od vtedy sa na sladke nemozem ani pozriet, ale zato kysla kapusta a uhorky ... to je u nas v kurze

katy no mi hovor a hlavne ked ma vsetci vsade strasili a nikto ti nic nepovedal

katy no ja okrem toho kysleho mam stale chut na alkohol, na vinko, sa smejeme ze gulko bude asi alkoholik,

kamka drzim palceky na piatok TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

domika9
16. feb 2010

no kysle uhorky mi nejdu na cht ale zjem ale kapusta to je moje tiež mi predtým chutilo sladke
a wolfi tiež mi ide na chuť víno a šumive včera mi brat doniesol jahodove tak rozmyšlam že pri najbližšej navšteve si nalejem 😀

wolfskinka
16. feb 2010

ja pijem vineu ale sem tam si chlipnem aj vinka, ved trosku ublizit nemoze

romy01
16. feb 2010

ahojte prajem pekny vecer. Akurat som vas docitala a vsetky vas zdravim no som unavena a idem teda do perinky, papa

orsulka
17. feb 2010

ja prajem dalsie dobre rano.....tak tie dni sa nejak rýchlo minaju.....či???? 😉

janicca
17. feb 2010

tak ja sa pripájam dobré ránko vám všetkým ..... 😉 ja veru ORSULKA ten čas tak letíííííííí až sa mi to niekedy nechce veriť ........

orsulka
17. feb 2010

JANICCA.....caf...ja niekedy aj neverim !!!!!!!! hoc ma presviedčaju...ja nie a nie!!! 😀 😀 😀

co nas dnes čaká a neminie??????? Kamka ide na kontrolu, vsak???????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre