Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
22. jún 2010

@kamka17 Doladte to prosím a dajte mi vedieť....Ja sa prispôsobím.

kamka17
22. jún 2010

ciky...a keď má žena malé dieťa a je znova tehu, tak vtedy sa za vlastným može naháňať, dvíhať a tak??? šak len tak v norme 😉 a vobec...pritrakujeme ju ku stoličke a bude sedieť a basta 😀

cikyta
22. jún 2010

@kamka17 ved hej,ale dokial žena nemusí "lietať",tak nech sa šanuje-zvlášť po IVF 😉
A Sisa ti traky dotrhá a stoličku rozláme 😀

cikyta
22. jún 2010

Orsulka ide dnes domkov! 😵

marta222
22. jún 2010

Ciky.... tvoja Sisa je hotový "terminátor", neboj nejak to doriešime - budeme sa pri nej solidárne striedať 😉 . Mne ide bus od nás o 15:00, takže o 15:15 som v ZA.

marta222
22. jún 2010

To som rada, že ide Orsulka už domov a že všetko je OK. Dúfam, že bude PN a nebude sa hrabať hneď do roboty 🙂 .

cikyta
22. jún 2010

ja sa už tak na vás tešííííííííííím 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marta222
22. jún 2010

Ciky ...a ja na vás - ani nevravím 😉 . A keby ešte mohla prísť aj Orsulka - to by som bola strááááááááášne rada 😉

kamka17
22. jún 2010

babule...wolfi je už v porodnici...ma nepravidlné kontrakcie, trochu krváca...podľa doktorky to može byť aj hneď a može sa to natiahnuť ešte na ten týždeň dva...zatiaľ presne nevedia, ale asi si tam wolfi pobudne už až do konca...ale už je aspoň pod kontrolou, tak hádam nič komplikované nenastane 🙂

cikyta
22. jún 2010

@kamka17 fuha,tak nech sa držká.
Tiež som prišla s kontrakciami do nemocky a dr.vravel,že ani najbližšie dva dni neporodím,ani ctg neukazuje kontrakcie....hlavne,že som hrýzla plachtu od bolesti....
No a do večera mi už stihli prepichnuť vodu a aj infuzku zrýchlyť,aby som už radčej porodila. 😉

marta222
22. jún 2010

Fíha, tak to by už nestihla ani zajtrajšie stretko. No, nič sa nedá robiť, dúfam, že bude všetko OK. Tak nech je radšej tam, aby bola pod kontrolou. Tak jej držím strašne palce 😉

cikyta
22. jún 2010

Veru Wolfi-Pozdravujeme ťa a moooooooooc držíme palčeky.Všetko dobre dopadne CMULILING!

surviver
22. jún 2010

ahojte,tak mne maly zaspal v postielke,sice som ho zo 4 krat musela vybrat a dat znova ,ale teraz normalne zaspal...tak mam 30minut free 😉 ...no a stretli sme kamku,brušenko ma fakt male,ale pristane jej 🙂 a snad ju Timurkov plač nevystrašil,lebo ked sme sa rozchadzali,takmaly spustil rev...ale potom zaspal,ešte sme boli do 11.50vonku 🙂

orsulka tak som rada,že už ideš domov,a fakt PN by bola spravna volba 😉

wolfi,tak snad nepredbehneš romy?? ale držime palce nech ste obaja ok..

to stretko na buduci utorok je ok,potvrdzujem učast,ak sa teda nič mimoriadne nestane...ja by som došla tak okolo 16-00hod,ja tiež moc neposedim,lebo my musime byt v pohybe,teda kočik 😀 ,ale aspon kuk spravim,a uvidime sisi life 🙂 a samo,že aj na všetky babule sa tešime 😉

surviver
22. jún 2010

nikde nikoho 😔 ...tak pekny den 🙂 ...ja vas večer dočitam,lebo ja ked odtial päty vytiahnem ,tak sa tu rozprudi diskusia...tak vas nejdem brzdit...možte pisat 😉

tija28
22. jún 2010

ahojte bambulky 😉 tak ja uz som nadnes z prace domka - este vecer si zase odskocim, ale to uz bude len taka rychlovka 😀 celkom som si to dobre rozvrhla - mam trocha cas kazdy den aj na odpocinok 😉

@wolfskinka - silno na teba myslim, a hlavne nech Ti vsetko pekne bezbolestne a bezproblemovo dopadne a za tyzden-dva, sa nam uz pochvalis aj s prvym fotom maleho matejka 😉 drz sa hviezda 🙂 🙂 🙂

@orsulka - som rada, ze uz ides domkov...hlavne sa nam setri uz teraz, oddychuj, aby bublinky pekne rastli 😉

ostatne vas vsetky pekne zdravim 😉 😉 😉

tija28
22. jún 2010

@surviver - ved len este neodchadzaj 😉

surviver
22. jún 2010

@tija28 ešte som tu 😀 ,ale idem kafe spravit,lebo ma nejoko hlavka boli...to asi to počasie 😠

surviver
22. jún 2010

tija a Ty si tiež riadny vetroplach...len sa šetri.... 🙂

domcek
22. jún 2010

Caveste ja konecne tiez kavu pijem od rana. Hlava total boli. V sobotu ma chitila taka migrena asi z vycerpania.. 🙄
ze ma moj milovany u mojich rodicov musel odniest z izby do spalne co som uz ani nevidela.
Stellka sa rozhodla mamu total znicit. 😝

tija28
22. jún 2010

@surviver - inak to stretko vam normalne zavidim.................pekne sa uvidis s ostatnymi babenkami.............ja som videla life len kamku, ale dufam, ze aj vas ostatne budem mat moznost niekedy vidiet life 😀 😀 😀

kamka17
22. jún 2010

survi...ty si...ja som tu Timurka vychválila, aký je zlatý, a ty tu zahlobíš, že spustil revy...ale šak to nemusí každý vedieť 😕 😕 😅
inak jak som domov prišla, tiež som dala kávu, ale nepomohla, lebo ma tu kláti naďalej...fakt to počasie má niečo do seba, aspoň sa človek má na čo vyhovoriť... 😅 🙂

surviver
22. jún 2010

domček,tak dohovor stellinke,že nech Ta ešte do augusta nezniči uplne,šak Ta chcem ešte vidiet 😉

tija ved sa kludne možeš pridat na stretko,ved Ty si ina šoferka,tak sadnut na tatoša a spravit vylet do ZA,,,čo Ty na to?

tija28
22. jún 2010

@domcek - no vitaj 😉 zeby stellke zacali vykukat male rozky ako nasej silvinke ??? 😀 😀 😀................inak baby na migrenu velmi pomaha rimbaba obecna - su to kvapky, resp.tinktura - z alternativnej mediciny a mozem len doporucit - vysledok je 100%-ny........................... my ich kupujeme na stranke www.slnieckova.sk 😉

domcek
22. jún 2010

survi- no poviem jej ale neviem ona z pochopitelnych dovodov hladi len na svoje potreby. 😝
survi nieco od teba potrebujem pisem ti IP.

cikyta
22. jún 2010

Ahojte kočky 😵
Tak už aj prechádzku máme za sebou...nervy moje....čo blato,tam sa mi hodila a bola to taká sranda,že sa skoro od smiechu nenadýchla tá moja hviezda ☹ No bolo mi treba jej dávať novu bundu???? Nebolo!!! 😠
Druhý krát ju vopchám do otcových monterok a nech sa vála ulicami fešanda 😠
Ked je pekne a sucho,tak ju to nenapadne,ale ked je mokro a blatovo..........to sa robí,že zabudla chodiť a bum ho hore značky do 10 cm kaluže 🙄 Pomooooc 😝

maw
22. jún 2010

kiara15 - vobec sa nehnevam za tie vajka. 🙂 😉 😠 😎 😀 K tvojej otazke odber bol dnes t.j. 16 den. a mohlo to byt aj horsie ale aj lepsie. Vajicka mame 3 jedno dvojkove a dve trojkove. Tak to budu fakt asi vecsie nervy nez statnice ci z toho nieco bude. Vsetkym vam tu moc dakujeme za podporu a vysledok vam zasa dam vediet. Zatial sa tu majte pekne a drzte palce. 😠

maw
22. jún 2010

cikyta- ahoj a k tvojej otazke len tolko na sono sme chodili, bohuzial na stimulku zareagoval len jeden vajecnik a este sa u neho urobila super velka cista, takze sme fakt stastny ze mame aspon tie 3 vajicka. Dufam ze budu rast len do krasy. 🙂 😉 ☹ 😒 pa a dik za podporu.

domcek
22. jún 2010

ciky kasli na to. Simonko ma pomaly 8 rokov a chodi domov ako prasiatko.
tijuska dakujem idem kuknut.

cikyta
22. jún 2010

@maw O to viac držím palce !!! (Aj Silvinka je z dvojkoveho vajíčka a nič jej nechýba-práve naopak 😀 )

surviver
22. jún 2010

@kamka17 tak nabuduce budem mlčat...ale ja nerada chvalim niekoho alebo niečo ak nie je dovod 😉 ,ale dnes poobede spal v postielke hodinu a pol,takže ho teraz verejne Chvalim 😀 ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre