Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
25. jún 2009

ahojte 😉
idem vás dočítať...

bola som dnes na kontrole v Helíku,predstavte si ,už sme počuli slabulinko aj srdiečko,mimčo má 3,2 mm,normálne mi slza vybehla...zatiaľ všetko ok,doki povedal,že to brucho ma bolí z toho,tak fakt neviem,ale som kľudnejšia 🙂
o 3 týždne zase,že ma chce vidieť až do 12.týždňa...kvoli tej mojej maternici,je tam zvýšené riziko potratov.

wolfskinka
25. jún 2009

lucula tak sup do postielky a setrit sa

kiara15
25. jún 2009

wolfi keby si ma vydela 😀 😀 😀 uz je to nutne som zvedava co so mnou urobi 😉

orsulka
25. jún 2009

luculka....vybaorne zlatičko....ako pisem už sa tam drobec pekne rozťahuje 🙂)))) dala si si vypisat aj tu PN-ku???????

wolfi...never Kiari....videla som j uv pondelok a vyzerala úžasne!!!!!! 😉

kiara15
25. jún 2009

orsul nesranduj 😀 😀 😀 ale vies zajtra pride drahy tak chapes?

lucul super som ti to hovorila som rada ze je vsetko ok 🙂 🙂 🙂 a ktorom si tyzdni?

kiara15
25. jún 2009

orsul ale keby si ma videla teraz tak sa ma zlaknes 😀

wolfskinka
25. jún 2009

no baby ja som ako keby ma presiel parny valec ... mi normalne vytahuje oci z jamok, co ma tak hlava boli, nech sa rozprsi a bude dobre tlak sa zmeni .. na tu moju lebenu nie je taketo pocasie moc dobre

orsulka
25. jún 2009

wolfi...a nemožes si dat tabletku nejaku?????? vraj to nie je dobre, ked boli hlava nechat sa trapit...... 😕

orsulka
25. jún 2009

kiara........ 😀 😀 😀 tak ked dojde drahy tak len bež pekne.... 😉 😉

wolfskinka
25. jún 2009

uz som si dala ibalgin

orsulka
25. jún 2009

wolfi...tak do 20 minut by mal zabrat..... 😉

orsulka
25. jún 2009

PERLY Z JZD

"Kdo nemá ještě orazítkovaná vejce, nechť tak učiní nebo mu propadnou."

"Moje žena utrpěla zranění následkem švihnutí ocasu do oka."

"Vážení zemědělci, dostavte se všichni ke škole, kde se bude vykupovat semeno, pytlíky si označte, aby nedošlo k záměně."

"Dne 17. tohoto měsíce bude proveden soupis prasat, dostavte se všichni včas."

"V kulturním domě se staví kamna, žádáme občany o brigádu, trouby jsou na MNV." (Městský Národní Výbor)

"Upozorňujeme na setí jařin. Kdo je osel, ať se přihlásí."

Předseda telefonuje zootechnikovi: "Chcípl nám vůl, máme koupit nového nebo počkat na tebe?"

"V otázce prodeje se ženou souhlasím, můžete si pro tu svini přijet kdykoliv."

Výzva k občanům: "Vybírá se poplatek za plemenného býka a za kominíka."

"Žádám vás o povolení přestavby stodoly na bytovku a to tak, že předek nechám stát a hýbat budu jenom zadkem."

"Žádám o poukaz na térový papír. Důvod: prší mi na kozy."
(černá střešní krytina)

"Občan, který ukradl v drůbežárně vejce, bude za ně popotahován až před MNV."

"Upozorňujeme družstevníky, že již třetí den je na návsi fůra hnoje. Nebude-li odstraněna, vloží se do toho národní výbor."

"Exekuce nemohla být provedena. Poplatnice má jen dvě kozy a na ty si nedá sáhnout."

orsulka
25. jún 2009

"Prosím, abych byla ve své věci uspokojena, jinak se obrátím na veřejnost."

"Závěrem schůze bych chtěl vyzvednout soudružku Malou za mléko a soudruha Vorla za vejce."

"Soudruzi, co je s mojí žadostí. Je 18.týho a já jsem to ještě nedostala."

"Ten úředník co zamítl moji žádost, by měl jít spát ke mně, aby poznal, jak mám vlhkou díru."

"Nedostanu-li povolení na tu mříž, jsem nucen přeříznout starou."

"Kdo má ještě zájem o nové brambory, ať se dostaví na pole, kde mu bude nakopáno přímo do pytle."

orsulka
25. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucula73
25. jún 2009

orsul 😀 😀

kiarka tak len choď,ale naozaj ti netreba,len si daj pozor,aby ťa aj tvoj mm zajtra vôbec spoznal 😀

a ďakujem vám za podporu,ste veľmi zlaté 😉
zajtra idem svojmu,tak asi sa dám vypísať,nechcela som pn z helíku,aby nevedel moj doki,že som tam bola...

orsulka
25. jún 2009

lucula...aha...jasne, ved sme o tom aj bavili, len mi to nedocvaklo 🙂))))) a urobis dobre ked bude PN.....nech si v klude 😉 no boooože...ale vypravam, jak keby som mala už 5 deti 😀 😀 😀

zuzanka.h
25. jún 2009

ahojte krásky ja len že Vám strašne držím pästičky a myslím na Vás.
Lucula + komárik blahoželám
orsulka ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj

orsulka
25. jún 2009

zuziiiiiiiiiiiiiiiii...ahopj laska!!!!!!!!!! ty si zlatko, že na nás myslis....ja na teba tiež.... 😉 😉

ako sa mavas??????

orsulka
25. jún 2009

dievčatka.....boli ste niektora na ET bez PK?????v Heliose?????????

wolfskinka
25. jún 2009

orsul ... gabika24 bola ... a ma dvojciatka

inac tie vety to su ine haluze apson som sa pobavila 😀

finelka
25. jún 2009

Ahojte kocky 😉

az teraz som dnes nakukla 🙂

Babulky chcem sa opytat, aj ked asi mi nebudete vediet poradit... nepoznate niekoho, kto bol v Heliose ale v Brne? Hladam a skumam to tu na konikovi a moc som toho nenasla ani takuto diskusiu ako my nemaju, resp. maju, ale malinko tam je toho, no ale hlavne kde som na nieco v suvislosti s Heliosom natrafila, boli dost rozpacite dojmy, tak som teraz trochu sklamana, kedze ja budem musiet ist do Brna v konecnom dosledku, brala som to akosi samozrejme, ze tu u nas na Slovensku je Helios super, tak ze aj tam bude...

Inak pekny dnik aj ked uprsany zelam 😉

domika9
25. jún 2009

minka a ktory den cyklu si ? to ti vždy mrška meška ?

kiara15
25. jún 2009

tak uz som tu vcelku som spokojna ale 😀 😉 dolezite je ze su zafarbene 😉 lucul hadam spozna 😀

finelka ahoj veru ked som si to aj ja pozerala som bola velmi sklamana tak som radsej prestala ☹
neviem ci u nas su lepsi doktory ale Brno moc nechvalia cesky 😒

domi ahoj moje 🙂

chorale
25. jún 2009

ahojte,
luculka o ktorej si bola dnes v heliku lebo aj ja som bola.

lucula73
25. jún 2009

chorale ahoj,my sme tam prišli okolo 7.45 a odišli asi o štvrť na 9....

chorale
25. jún 2009

veď ja som tam v tom čase tiež bola. napíš do IP čo si mala oblečené

lucula73
25. jún 2009

žlté tričko pásikavé a bledé nohavice 😉 a sedela som druhá od dverí a ty?

chorale
25. jún 2009

ja som mala zelené tričko s trištvrťovžm rukávom a rifle a sedela som na tých kožených pred krajkovými kabínkami

kamka17
25. jún 2009

pekný večer prajem žienky...je tu ešte niekto ??? 😅 😅

orsul, veru veru máš pravdu, že naše tehulky nás trošku zanedbávajú, ale majú to dovolené, lebo predsa len majú asi iné starosti ako nás 😕

zuzanka hojky, ako sa máš ?? ani si nedala vedieť..len urobíš kuk a zmizneš...no no no... 😉

tinka, ešte užívaš veget?? ak sa ti bude dať, tak budúci týždeň by sme dali spicha, lebo nám to včera s wolfi nevyšlo...

ciky...Silvinka poslúcha ?? tiež si tu dlho nebola, ale je jasné, že si teraz na ňu sama, tak hádam ťa zajtra tvoj drahý trošku odbremení

aha a už somsi spomenula...dnes som tu akosi nevidela tiju...zlato, kde sa flákaš ????

a ja som sa dnes dozvedela pozitívnu správičku..opakované stery na cytológiu sú negatívne, tak teraz už len vybrať polypa a som v poriadku 🙂 ...nehovorím že šťastná, lebo to budem až s bublinkou v brušku 😀 ...ale bude aj to...tak mám dnes nejakú pozitívnu nádlaičku teraz večer, tak aj vám ju prajem, nech sa cítite všetky fajne...

(a niečo bonznem...možno trošku neskoro a hádam sa na mňa nebude hnevať...wolfi 😅 😔 má dnes narodky)

lucula73
25. jún 2009

aj ja som sedela na tých sedačkách...no neviem si ťa vybaviť,ale ak máš také dlhšie vlasy ,tak možno viem,ale nie som si istá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre