Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

jajulaa
9. júl 2009

Ybyta, aj ja ťa vítam. Také dlhodobé snažilky ako ty, sú moje srdcovky 🙂.
Viem sa presne vžiť do tvojej kože, aj keď my sa snažíme "len" 10 rokov.
Ale dôležité je sa nevzdávať, a myslím, že si naštartovaná správnym smerom.
Držím palce.

Janulka, gratulujem ku // 😀. Držím palce nech ide všetko ako má.

Ozaj a dobré ránko 😎.

ybyta
9. júl 2009

dakujem nech nam to vynde utekam makať papa

wolfskinka
9. júl 2009

jajulaa dobre ranko

orsulik kde si sa mi stratila .. ty to akosi s tym vstavanim flakas

haannka
9. júl 2009

Ahojte babulky,mám k Vám prosbu.
Súrne potrebujem Proveru príp. aj Decapeptyl. Kúpim alebo ak sa dohodneme aj vymením, budem ich mať ale až cca o týždeň a to už bude neskoro....potrebujem začať už v UTOROK. Prosíííííííííííííííím.

kamka17
9. júl 2009

dobrý deň sa praje všetkým helinkám...aj tým spiacim mzuzka 😉 😉

tak dobre sa to tu všetko číta, hlavne,keď sú pozitívne správičky, janula gratulácia a zajtra bude ďalšia, keď to dostaneš oficiálne potvrdené 🙂

ybytka, aj ja ťa vítam medzi nami a až ma mrazilo, keď som čítala tvoju story...tak moja verím, že toto rozhodnutie je správne a že to v helíku dotiahnete do úspešného konca, držím palce...a škoda, že nebývaš bližšie, aspoň by sme mali aj svoju súkromnú kaderníčku helíkovskú 😀 😀

orsul, tija, ciky, brmbolcek ... ostatné ...kde ste žienky?? všetko v poriadku u vás ??

a katy teba som sa chcela spýtať na to cvičko čo chodíš, to je prosím ťa kde ?? lebo by som potrebovala aj ja nejaký ten pohyb 😅

a katarinka...to som tiež veľmi nepochopila, že vás helík obral o peniažky...chápem to tak, že je to za ivf alebo nejaké lieky ??

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
9. júl 2009

haanka skus temicku mam/nemam lieky ... proveru ti predaju aj bez receptu a mozno aj dekac ... a v centre ti urcite nejaky poskytnu, aj nam dali ked nam chybal skus sa tam dohodnut

kamka sup na icq

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamka17
9. júl 2009

wolfi...ja som zatiaľ doma, na icq poobed v prácičke.... 😝 😝

katarinka...no a testla si ??? či teda čooooo ???

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamka17
9. júl 2009

katarinka....no tak sa vymáčkni...žeby ďalšia pekná správička na dnes ???

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula18
9. júl 2009

katarina, tak blahoželaaaaaaaaaam.
Ty si len dva dni po mne. 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiara15
9. júl 2009

pekny den vsetkym 🙂 😉

a janule18 a katarinke33 veeelikaanska graaatulaacia 😅 😅 😅

ybytka vitaj medzi nami neboj tu ta vsetky podrzime su tu super babenky 🙂

kamka17
9. júl 2009

katarinka...velikánska gratulácia aj odo mňa...tak už sa len pekne opatrujte a na zlé správičky sa vykašli...a ak si dobre pamatám, tak ste mali nedávno výročie, takže sa predsa len potvrdilo, že toto bude najkrajší darček pre oboch 😉 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajulaa
9. júl 2009

Katarínka, no to je úžasné 😀 😀 .
Super!!! Potichučky gratulujem.

wolfskinka
9. júl 2009

kamka ved si mala mat dnes rannu ??? ci nie ..?

no teda dnes 2 nove tehulky ... no toto ... krajko a gatova budu radi

katarina ty chces ist do roboty .. no mas ty vsetkych pokope pekne na PN aspon zo zaciatku, ked uz ste sa konecne k tym // dopracovali radsej doma nech sa nic nestane

orsulka
9. júl 2009

ahojte....ja dnes nestiham kuli práci.....robim vyplaty a zaucam sa za kolegynu, ktorá odchádza...takže preto som doteraz nestihala pisat.....
wolfi..sledujem, že ti chýbam...ale slubujem , že sa polepšim........ 😉

katarinka......gratulujem k odvahe nakoniec urobit test.....a k tomu, že tam su //....... 🙂 🙂 🙂

zbytka.............tak teraz by som potrebovala trosku tvojej odhodlanosti.... 🙂 🙂 a radosti....takže si trošku kradnem...dobre??????? 😉 a velmi prajem uspech nad všetky uspechy....

kiari.....ako je????? citala som, že máčas a máááčas...a trosku aj boli...... tak nech sa to pekne lieči....a tesim sa, že už más aj termin do Heliku......

wolfskinka
9. júl 2009

orsulik no ved preto aj mne robis vyplatu tak sa pomyl a posli mi ju na moj ucet 😵

orsulka
9. júl 2009

keby to slo...poslem každemu trosku 😀 😀

a co je s kupitkou?????? tak ta sa teda dááááááááááááávno neozvala...... ☹

wolfskinka
9. júl 2009

orsulka no tazko povedat asi lieta niekde v tehulkovskych temach ..

kiara15
9. júl 2009

orsulik ahoooj moja veru mocim ale sa mi zda ze to zabervcera to vyzeralo horisie ako dnes a zajtra idem na stichy tak som zvedava co povie 🙂

wolfskinka
9. júl 2009

kiara no to som zvedava aj ja

kiara15
9. júl 2009

wolfi ale je to na ustupe tak som rada a zacina to svrbiet to znamena ze sa to hoji 😉

dannielka03
9. júl 2009

ahojte,
trosku vam skocim do debaty. chcela by som sa spytat, co mozme ocakavat od prvej navstevy v heliose, kolko trvaju vysledky z nejakych vysetreni a podobne.

wolfskinka
9. júl 2009

no rpesne len tak dalej nech sa pekne hoji

dannielka zavisi od toho co budu robit, zakladny spermiogram myslim trva mesiac ... a potom asi krv budu brat ... ja si to uz nepamatam ja tam chodim 2 roky

mzuzka
9. júl 2009

ahojte

kamka mile, ze si spomenies aj na spiace helinky 😉 hmm, mas to tazke tvarit sa ze je vsetko OK,ked ani nevedia ze chodite do Heliku.moja, drzkaj sa, zvladnes.

kiarka, uz ked ti rana zacina schnut, uz nemocit zbytocne. aby si ju zas nerozmokvala.

novee tehulinky - HURAAAAAAAAA joj, tesim tesim

a to je vyzva pre vsetky cakatelky, verit, bojovat a sup sa na to.

orsul, ty sa uz tolko netvar,ze pracujes 😉

domika9
9. júl 2009

čaute žienky tak nove heliosačky vitam nech sa tu pri nas cítia ako doma
a tym ktore si našli // srdečne gratulujem
no a už davno nam o sebe nepodala spravu maska , zuzanka , kuspitka a ostatne tehulky takže sem sa sem nove fotečky a nove spravičky ako sa mate a tak 😉
ja sa snažím vychutnavať si posledne dni dovolenky zajtra asi odchadzam do Plzne na predlženy víkend ale to ešte nieje iste takže dovolenka zbehne ako voda a zase budem zarezavať v praci tak vas všetky zdravím pokial ja tu nakuknem najbližšie nech je vas tu zase o čosi viac s // 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre