Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
14. aug 2009

mzuzka no ved to, mne ked sa sniva v noci o hadoch tak kricim ze sa dom otriasa ..

zuzi a kedy hodis nejaku fotecku bruska?

mzuzka
14. aug 2009

ked budem mat wolfi 🙂 hadam, po vikende.

orsulka
14. aug 2009

mzuzka.......tak ja a ty 😀 😀 zatial....staci????????? 😉 😉

ja to mám opačne.....ja zas nemusím pavuky 😝 😝 😝 😝

wolfskinka
14. aug 2009

ok tesim sa

mzuzka
14. aug 2009

😀 😀 jasne staciiii 😀 😀

orsulka
14. aug 2009

mzuzka....ved ja neviem...kiara bude asi po ET a tak bude ležkať.....a ostatne dzífčence sa este neohlasili....
takže oficialne...na pondelkove stretko.....kto pride??? do PD??? restika Extrem ako klasika....?????

mzuzka
14. aug 2009

lucul janula, halooo, vyzyvam,pozyvam,zivam.............. hola hola, extrem volaaa .............

orsulka
14. aug 2009

😀 😀 😀 😀 tak ruku hore možme mať...ja som za......ale potom len ja a janula..... 😀 😀 zvysne dve - až tri (tak ja už pocitam, že v pondelok je už aj kiara tehu) ...tak možte akurát na zadkoch sedieť .-)))) 😀 😀

cikyta
14. aug 2009

Baby jagy,to kde som vás našla? Na 3. strane?! 😠 ( 😅 )

cikyta
14. aug 2009

OK 😔 Poslednááááááá.! 😀

tija28
14. aug 2009

caute bambule.........tak dneska budem posledna asi ja ciky 😀 😀 😀 ..........a musim uznat, ze Silvinka je ina fesanda fotkova - take male vysmiate slniecko je to 😉 pozdravujeeeeeem 🙂

kamka17
15. aug 2009

pekný slniečkový deň prajem a asi aj celý víkend bude slniečkový, tak si ho pekne užite... 😎 😎
poniektorí už aj užívajú, keďže tu nik nie je, ale chcela som vás vidieť a pozdraviť...

mzuzka...vitaj doma, moja a užite si aj so svištíkmi a zvyškom rodinky dovolenku, hlavne sa opatruj a dávaj na svištíkov pozor, okej ??!!
škoda, že nemožem prísť v pondelok za vami, ale užite si stretko

tijuš..ahoj, tiež už poriedko sem chodíš, ale však dobrého stačí málo 😀 😀 ako sa mávaš ?? so zuzankou si nebola ? lebo tá sa tu neukázala už pekne dlho a často na ňu myslím, či sú v poriadku 😕

no a ciky...ešte že si nás večer zachránila z toho "dna"...že strana 3... 😖 😲 😕 😨
ale Silvinka je taká bohová na tých fotkách, že až, neskutočné dieťa, tak len dúfam, že aj tak pekne poslúcha, aká je pekunká, tak ju vystískaj a vybozkávaj 🙂 🙂

orsulka
15. aug 2009

ahojte Helinky...tak ja som tiež nakukla...pozdraviť...a zvedava som na Kiarku......tušim dnes mala volať do Heliku čo a ako....... tak ako kiari????

kamka...a ty čo tu robiš??? namala si isť do Tatier??????

kamka17
15. aug 2009

jj orsul, do tatrov až zajtra, dnes ešte vegetím doma...a sa mi nič nechce robiť, tak trčím tu pri počítači, hihi

orsulka
15. aug 2009

ja som tak nejak postihala cez týžden porobit...a teraz cakam kym doperie prácka a idem pripravovat večernu gril párty....🙂))))

kamka17
15. aug 2009

ja som tiež povešala, nech sa do večera posuší, aby som stihla požehliť, možno aj bike stihnem poobede
...a že grilparty, yes, to by som si dala veru povedať 😎 😎 tak si uži a sa nazgriluj 😉 😉

komarik
15. aug 2009

ahojte, tak už kecáte?

Mne sa nič nechce. Od rána sedím pri nete a obzerám rôzne mamičkovské stránky a riešim čo by sme chceli pre mimino a čo nie. Manžel už gúľa očami. 😅 Každú chvíľu ho volám aby sa išiel pozrieť. Musím sa trošku schladiť a ísť variť obed a dať prať.

Kiara, kde si, chceme info 😕

meli3
15. aug 2009

Ahoje kočky 🙂 Prajem vám všetkým pekný víkend aby ste si ho užili 🙂
Včera sme boli v Heliku na krv+sono a už od včera si mám pichať k decapept. aj menopur, zostala som kus prekvapená, lebo sa mi to zdá kus rýchlejšie oproti 1.IVF-ku, a mám ten istý dlhý protokol..v utorok ideme znova do Helika.. 😉
Ozaj mám jednu trocha divnú otázočku 😒 :Počas stimulky ste pili, alebo pijete kávičku?

domika9
15. aug 2009

ahojte kočky
komarik ja to tiež robím a ani niesom tehu 🙂 hocikedynatrafím na akciu ako napríklad tento týžden som našla ten kočiar čo sa mne pači a bola za polovičnu cenu a hned som volala mm že nech sa ide pozrieť ako vyhodne sa da kupiť ta trojkombinacia a on prevratil oči či som normalna už to vidím to bude bój ked nam bude treba kupovať take vecičky 😉

cikyta
15. aug 2009

Ahojte.Za Silvinku dakujem.
Komarik,to je normálne.Neraz sme sa s mužom skrz to pochytili,ako som bola prilepená na nete po obchodoch.
Meli.Pila som kávičku vždy.Aj v tehotenstve aj teraz pri kojení.(Nescu s mliekom.A niekedy bez kofeinu.Hlavne teraz.)

cikyta
15. aug 2009

Dnes si zobral muž malu Sisi von v klokanke a taký malý chlapček sa díva,díva...prišiel bližšie a pýta sa:"Ujo,to je žive?"
A moj muž že:"Ano.Až moc 😀 niekedy."
A ten chlapček sa rozbehol za mamou že:"Maaamiiii,pozri sa! To je živá bába tam! Pozriiii !" 😀
(Kuk album)

meli3
15. aug 2009

Cikyta ďakujem za odpoveď, aj ja kávičkujem+mliečko a začala som mať pochybnosti, či sa móže.. 😅 Silvinka je zlatučká a v utorok som ju asi spoznala v Heliku na nástenke víťazov 😀

cikyta
15. aug 2009

Hej? Je už na nástenke? Utorok okolo pol 10-10 hod.sme ju tam zaniesli-myslím 😅 Presný čas neviem.
(No ideme sa kupať)

meli3
15. aug 2009

Nóó, už je tam herečka jedna 😵 😵 Príjemné kúpkanie.. 😀

tija28
15. aug 2009

dobry vecer bambulky 😀 😀 😀

orsul - no ako dopadla Tvoja gril party ???? 😀 bo nasa vyborneeeeee 😀 😀 😀

kamka - tak ja sa snazim poslednu dobu co najviac vyzit cas vonku - kym je pekne, tak preto tak pomenej a viacmenej len po nociach 😀 a budem na Teba mysliet v pondelok, tak sa drz hviezda 😉

ostatne zdravim a prajem krasny slnieckovy zvysok vikendu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cikyta
16. aug 2009

Volajte ma "hlavná vyťahovačka"
Vytiahla som vás z 2.strany. 😀
Čo máte všetky stretko,ked tu neni ani nohy?

domika9
16. aug 2009

ahoj ciky ja tu občas nakuknem 🙂 cestou z balkona a späť 🙂 asi si všetky helinky užívaju slnečny víkend 🙂

cikyta
16. aug 2009

Asi Domika.Aj ja si idem...práve sa idem povadiť s mužom.Pa. 😅

domika9
16. aug 2009

kto vie ako kiara 🙂 som zvedava robí tajnosti beťarka naša 🙂

domika9
16. aug 2009

ale kašli na to aj tak to nema zmysel 😀 😉 alebo vieš čo len mu daj... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre