Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
19. aug 2009

Ahojte 🙂 asi sa všetci slniečkuju 😎

kiara a ty sa ako maš? dufam,že oddychuješ,aby sa drobci pekne usadili 🙂 držim palce...

kiara15
19. aug 2009

ahoj suriver ano odychujem zachvilu budem mat aj prelezaniny 😀 ale inak pohoda zatial len dnes som nemohla spat neviem preco? 😒

surviver
19. aug 2009

neboj prelezaniny nebudu...ved este 2-3 dni a potom sa pomaly rozchodiš... 😉 a inak Ti nie je zle alebo tak?

kiara15
19. aug 2009

ale akurat vcera mi bolo trochu zle ako keby som mala nizky tlak ale mm sa trochu viac navonal a mi to uskodilo 😀
a sem tam ma pobolieva v podbrusku 😉

a ty ako?krasne ti rastu 🙂 tie tt

surviver
19. aug 2009

S tym nizkym tlakom som mala aj ja problem,lebo ja ho mam normalne 105/60../a pila som 2 kavy denne/ ale ked som sa dozvedela,ze som tehu ,tak som kavu prestala pit,že pre istotu,ale tlak mi klesol na 85/50 a bolo mi hrozne,tak som začala znova pit kavu,ale len jednu denne a už je fajn,tlak mam znova 105/60
To pobolievanie v brušku je normalne,to je fajn,oni sa tam drobci usidluju a sem tam to tam pošramoti 😀

ja sa mam už celkom fajn,už mi nebyva tak zle ,tak sa to da 😉 Ale som stale na PN,tak povačšinou som len doma...

kiara15
19. aug 2009

no ved aj ja pijem dve denne ale cez kavovar lebo stymi zrnieckami mi nechuti lebo tiez mavam nizky tlak uz keby som aspon vedela na com som je to hrozne cakanie sice si stale hovorym ze to musi vyst 😉

tak to je super co si aj vracala?

surviver
19. aug 2009

kiari,nie nezvracala som ani raz,ale mala som stale taky divny pocit tažoby na žaludku a stale som musela niečo zjest,lebo som mala pocit,že odpadnem...este že som doma,tak som vždy lahla,ked mi bolo zle,no neviem si predstavit,že by som chodila do prace...

no a to čakanie je fakt na nervy,ale mysli pozitivne,určite to dobre dopadne 😵

lucula73
19. aug 2009

ahojte babenky 😉
ja som ešte furt doma,trochu sa nám pomenili plány..tak som nakukla..

kiarka - stále na teba myslím....včera som ti chcela aj zavolať,potom som si to rozmyslela,že ťa nebudem otravovať...len pekne oddychuj,mužík sa stará pekne o teba? 🙂

surviver - že 20tt....zachvílku sa dozvieš,čo to bude..

surviver
19. aug 2009

ahoj Lucula,tak zarubne ešte mate??
no ja už aj viem čo to bude 😵 Dnes som bola na poradni....

kiara15
19. aug 2009

lucul ahoj urcite by si ma neotravovala a muz chudak dnes isiel makat segre na chatu volaco betonovat ale tie prve dni sa staral neboj vsak som taa zo vsetkeho ze nemozem ani spat 😒

suriver tak sa nepytaj do prace 🙂 ani ja sa nebudem a rychlo prezrat co to mas v brusku??? 😉 😉

lucula73
19. aug 2009

survi - tak nám prezraď....ja tipujem babu.. 😀

kiara - ak mi vyjde,tak ti večer zavolám..

kiara15
19. aug 2009

lucul ok a neviete kolko sa uhniezduje po IVF embriko?

chorale
19. aug 2009

kiara neviem isto ale zdá sa mi že 3-4 dni. ale nie som si istá, určite to bude niektorá vedieť lepšie. a oddychuješ ešte dnes?

lucula73
19. aug 2009

kiarka -mzuzka písala.že do troch dní by malo byť uhniezdené...

kiara15
19. aug 2009

chorale ano odychujem ani som von nevysla pozeram telku a sem tam sem nakuknem 😉

lucul aj mne sa zda ze to hovorila 🙂

domika9
19. aug 2009

čaute kočky
😉

kiara15
19. aug 2009

dominka ahoj 😉 😉 😉 😎

surviver
19. aug 2009

Som spat,musela som odbehnut,lebo prave prišiel mužiček z prace,tak som mu musela povedat,že bude mat synčeka 😵 Ked mi to dnes Dr. povedal,tak som bola trocha v šoku,lebo ja som si cely čas myslela ,že to bude diievčatko,aj sme už meno mali a moj muž tiež uveril tej mojej predtuche a ked som mu dnes povedala,že to bude chlapček,tak bol velmi,ale velmi prekvapeny...ale tešil sa,nam to bolo v podstate jedno ,len nech je to zdrave...takže budeme mat chlapčeka,a musime mu najst nejake pekne meno 😵

kiari a do prace určite nepojdem cele tehu,už som sa rozhodla,aj ked sa všetci znami pytaju,či sa nenudim doma a prečo nejdem do roboty 😒 Asi si myslia,že som leniva,ale mne sa nechce všetkym vysvetlovat,že to nie je tehu ako každe ine a že nemienim zbytočne riskovat....

komarik
19. aug 2009

čaute, ja som len teraz prišla domov. Dnes mi bolo celkom fajn tak som išla povybavovať nejaké veci a koleginky do práce kuknúť.

Kriara, super, opatruj sa.

surviver, tak neprezradíš čo to bude? Už tvoja prezývka hovorí o prekvapení 😀

chorale, 8tt? Hurá konečne to tam už máš. Držím palce.

komarik
19. aug 2009

lucul, ja dúfam že mi doktor pohlavie dieťatka prezradí v 16tt.

surviver, takže chlapček? Ja mám predtuchu že čakáme chlapčeka a bola by riadna sranda keby dr. povedal že dievča 😀 😀 😀

surviver
19. aug 2009

komarik,už je to prezradene 😉

kiara15
19. aug 2009

suriver veru ani mne sa furt nechce vysvetlovat preco zaco ten kto to nezazije nepochopi ja som tiez uz doma dlho a co nech si myslia co chcu 😉

komarik diky snazim sa len to napätie 😉

kiara15
19. aug 2009

suriver inak gratulujem k chlapcekovy super a je to pravde nech je to co chce len nech to je zdrave 🙂

surviver
19. aug 2009

komarik,mne v 16tt este nič nevidel,ale dnes bol pindurik pekne vidiet 😉 a ak by Ti nevidel nič v 16tt,tak v 20tt už isto uvidi,už len 6 tyždnov a budeš to mat jasne 😀 som zvedava,či sa tvoja predtucha potvrdi,už aby to bolo 😉

komarik
19. aug 2009

kiari, žiadne napätie sa nedovoľuje 😉

Aj ja som už na PN skoro 2 mesiace. Od septembra som chcela ísť do práce ale všetci ma prehovárajú že či mi haraší že mám ostať doma. PN vraj vôbec neovplyvní výšku materskej a doma si človek poriadne oddýchne vtedy keď to potrebuje.

kiara15
19. aug 2009

komarikvsak sa snazim ale vies ako to je 🙂

komarik
19. aug 2009

Ľudkovia ja som dnes taká plná energie. Aj v práci ma potešili lebo sú okrem mňa ďalšie 2 baby v tom (jedna má dokonca 40r) a na PN sme všetky. Hneď je človeku lepšie keď vie že má spolutrpiteľky a radovateľky v jednom a zamestnávateľ sa k našim PN-kám postavil úplne v pohode.

komarik
19. aug 2009

kiari, viem ja ťa len tak v dobrom podpichujem 😉

surviver
19. aug 2009

kiari,dakujem 🙂

presne,kto nezažil nepochopi...a preto rada chodim tu na konika,lebo nie všetkym v našom okoli vešam na nos,že ako sa nam babo podarilo,aj tak by nepochopili,ale tu si rozumieme a to je fajn 😵

kiara15
19. aug 2009

komarik tak to tam mate plodne obdobie coo ale urcite nema radost ze mu pomali vsetky odydete??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre