Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
3. sep 2009

janica diky aj ja tebe idem tak mi drzkaj palcoky 😉

domi ty sa nic neboj vsetko bude tak ako ma byt 🙂

kuspitka
3. sep 2009

Ahojte,ako sa mate??
domi budem drzat palce

domika9
3. sep 2009

romy nie my sme po planovanom pohl.s.
jaj žienky hned vam dam zajtra vedieť ked prídem

romy01
3. sep 2009

tak ti domka drzim palce 😀

orsulka
3. sep 2009

kiari.........tak cakam infosky, teraz si už urcite na ceste.....

domika...ahoj moja........zajtra teda ten vytuženy piatok...jasne, že bude vsetko OK.........a že ich pozdravujem, že Vam vynikajuco ten ph.styk naplanovali, ked to takto super vyslo!!!! 🙂 🙂 😉
citis sa ....ako??????????? prsia bolia??????

romy01
3. sep 2009

Baby ja som v plnom prude priprav na tehu - hehe este eni riadne nestimulujem. Ale som sa rozhodla ze dnes zajdem do jazykovky a prihlasim sa na kurz - ved ked budem teraz stale doma tak aspon to vyuzijem 😀

orsulka
3. sep 2009

romy..... 😀 😀 ty sa s tym jednoducho neparaš...ale taký pristup sa mi paci .-)))))))))) 😀 😀 😀

mzuzka
3. sep 2009

ahojte, ja len kuk, je nas tu vela novych, kym som to docitala, joooj
ja som dnes bola u midwife, uz som oficialne tehu aj tu v UK 😀 scucli ma z krvi, vypisali sme kopu formularov, naplanovali porod... 😀
buduci pondelok idem na sono na downov syndrom a ostatne vrodene mozne vady, plus zase specialnu krv
ale ja uz nespiniiim babulky, nic ani fliacik.

domi, drzim palceky na zajtra, a tesim ako ti v profile nabehnu tt

kiarka, som taka zvedava, co dnes povedia.

orsuuul ty nasa nadej, rozdavas to co sama potrebujes, si uplne super

kamka, ja by som tak potrebovala masaz, joooj zavidim ale doprajem

vsetkym novym drzim palceky, nebudem venovat, sme sa tu riadne rozrastli, tak len drziiiim palceky

inak neviem kto sa to pytal uz davnejsie na 1.dieta zo skumavky, je to Lousa brown, je tu z UK a ma uz asi 3rocneho syna. pocateho normalne. IVFko robili, alebo teda objavili spolu 2ja doktori, jeden este zije a druhy uz umrel. a ten jeden je krstnym ocom jej syna.to len pre zaujimavost.

prajem vam este pekny dnik a idem hajat.

domika9
3. sep 2009

orsul no niekedy mi nieje vobec nič tak som potom trošku zmätena či je všetko ok ale inač fajn

romy01
3. sep 2009

samozrejme orsulka, chce to plán, na PN budem minimalne 2 mesiace, ak to vyjde sup na urad prace ( ako som uz spominala firma sa zatvorila a novu pracu zatial nema zmysel hladať ) Takže par mesiacov si posedim doma a treba sa nejak zabavit a spojit prijemne s uzitocnym.
Mne ku štastiu chyba iba to miminko- 😀

orsulka
3. sep 2009

mzuzka...ahoj pokladik....sak ja ani neviem ako si dopadla u Krajka na kontrole......ja vecer nejak nestiham na skype, ale ak sa mi dnes bude dat tak sa pripnem...ak nie, tak mi prosim ta napis do IP, co a ako...som velmo zvedava.....

ale velmi si ma potesila, že už je spinenie prec!!!!!! juuuuuuuuuuuuuuuj...to sa velmi tesim!!!!!

urcite už aj Kiarka je na ceste domov, pripadne uz aj doma, dohodnuta na KET s likmi v hrsti!!! 😉 😉 😉

domika... 🙂 🙂 nebud zmatena.... 🙂 🙂 krasne vam to vyslo..!!!!

surviver
3. sep 2009

Ahojte 🙂 všetky Helinky
pekne sa nam to tu rozrasta 😉
Domika,zajtra držim palce 😵
Kiara to je super,že mate ešte mrazačika...nadej nikdy nezomiera...držkaj sa
Orsulka a Ty si pekne oddychnuta a znova plna energie,aj ked Tebe ta energia malokedy chyba 😉
Kamka,držim palce na tie zajtrajšie vysledky,ale ak by boli zle,oni by Ti už asi zavolali,tak bude všetko fajn 🙂

orsulka
3. sep 2009

survi......ale teraz po dovolenke ja mam pocit, že som viac unavena ako ked som na tu dovolenku isla.....akože fakt.....možno je to tym, že som sa vratila do prace a hned je to toho vela.....a mam pocit, že nestiham....a sama sa snazim ukludnovat, že nic predsa neutečie...ale...niekedy to nejde.....!!!! asi potrebujem dovolenku po dovolenke 🙂))))

ako sa mas ty????

orsulka
3. sep 2009

Idu dve starenky po dedine, a pocuju hlasit dedinský rozhlas:
"Zajtra budeme očkovať proti tetenu"
a jedna babka sa pyta druhej: "Boženka, čo to vraveli????"
"Ze budu ockovat proti trtkaniu!! "
a tá jedna vravi: " Óóóó Boženka, to ja sa ešte nedám!!!!! "

😀 😀 😀

surviver
3. sep 2009

orsulka,dobry vtip 😀
no po dovolenke to zvačša tak byva,že sa človek ešte par dni spamatava,ale rychlo prideš znova do "tempa" a všetko pojde ako po masle....ja tiež ked som prišla z dovolenky do prace,tak som bola ako ľavá 😀 a teraz ,ked som už tak dlho doma,tak neviem ,neviem ako sa potom po roku-dvoch "začlenim". Inak sa mam celkom fajn,som stale na PN a začalo mi chutit jest tak je to už na mne aj vidno 😎 ale to potom vybeham,alebo vyhladujem 😉

orsulka
3. sep 2009

survi....tak potom to je už lepsie, ked nebyva zle...no a pribrat predsa trochu musiš, ci chces alebo nie 🙂))))

ja idem už pobalit veci domov..... konecne.... 😉

surviver
3. sep 2009

tak štastnu cestu domov a pekne si oddychni,už len zajtra a je tu vikend,takže super sprava pre pracujucich...paaaaaaa

kiara15
3. sep 2009

no babule uz som tu aj sme to pekne postihali mali sme J.Valachovu super to ziena ta ma zase nabila nadejov tak dalsi ciklus zacinam.KETko to isti dufam!!!orsulik ale platila som do kopy 13.70eur spolu z pohovorom tak som stoho mimo.za lieky som doplacala tych 3.70eur.

mzuzi vsak aj som bola teraz uz len verit 😉

sisula32
3. sep 2009

Ahojte pre kiaru15 ani mne to nevyšlo , dnes už sedím v práci aby som na to nemusela myslieť..pozdravujem

kiara15
3. sep 2009

sisula32 to nemyslis vazne myslela som ze aspon tebe to vide?a co ides dalej?mas mraziakov???

komarik
3. sep 2009

domika, na zajtra držím palce a verím že to bude v poriadku. 😉

mzuzka, tak teda oficiálne vitaj medzi tehulami. 🙂

surviver, mala by si do albumu hodiť novú fotečku aj s väčším bruškom 🙂

liviaf14
3. sep 2009

ahojte helinky
domika - držím palce na ráno, všetko bude OK uvidíš 🙂
mzuzka - super, že sa tak zadarilo, perfektné....
komarik 😉

surviver
3. sep 2009

komarik,no musim sa sfotit a prihodim ju do alba 😀 ,ale Ty tam tiež nejaku novu šupni 😉

romy01
3. sep 2009

ahojte

si predstavte že som bola v jazykovke si dat prihlasku na spanielcinu a vraj asi neotvoria rocník lebo maju len jednu prihlasku ( okrem tej mojej ) Je mozne ze v okrese martin kde je mozno 100 tisic ludi nikto nechce studovat spanielsky? To je choré.

denis19
3. sep 2009

Zdravím, no nevím nevím, jsem z fora jen asi neco kolem sedmi hodin a už mi unikají podstatné myšlenky. Tak vás aspoň všechny zdravím, po vyčerpávajícím pracovním dnu. 😒

romy01
3. sep 2009

Ahoj denis
sme sa dnes riadne rozkecali 😀

denis19
3. sep 2009

To Ti teda povím!!!! Parádička, dobrá konstalace hviezd. Tak jak dopadla španelčina??? A co už pripravuješ jako tehulka,co jsi psala???? A jaké máš jmenné favority??? 😎

denis19
3. sep 2009

Práve zjisťuji,že jsem Te postavila do palby otázek,omlouvám se,ale jsem jen zvedavá ženská 😀

romy01
3. sep 2009

uz som pisala trosku vyssie ze ta spanielcina asi nebude, lebo vraj nemaju dostatok zaujemcov ale prihlasku tam zanesiem a uvidim, v kazdom pripade budem pokracovatr anglinou Mám za sebou malú štátnicu a chýbajú mi ešte dva roky aby som mala normálnu štátnicu.
A co sa týka mien -Bude to Vaneska, Simonka alebo Jakubko 😀

denis19
3. sep 2009

Tak super. Neboj on se i na tu španelštinu nekdo najde a bude vás dostatek. Máš celke fajn ambice v období čekání, to je fajn. Také plánuji vzdelávání od PN, tak uvidm, kam se dostanu.
Hezké jména, díváš se na to z pohledu toho co se Ti líbí, či i kombinujše s priezviskom či numerologií?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre